dupiate forum

Dział Kulinarny - Przepisy lidla :)

Marlena87 - Pon Cze 24, 2013 08:16
Temat postu: Przepisy lidla :)
Czy ktoś z was gotuje wg. przepisów LIDLA? Co sądzicie o tych przepisach? Jakie są wasze ulubione :)

Ja na razie robiłam pomidorki faszerowane i wyszły super, choc piekłam krócej niż wg. przepisu i było to wystarczająco (35min wg przepisu 50min) Moje danie rozpadło by się po czasie podanym w przepisie, juz po 35 minutach były pomidorki bardzo miękkie. W moim przypadku wystarczyłoby nawet 30min. Może dlatego ze pomidory byly dośc wodniste.

kropka75 - Pon Cze 24, 2013 10:41

Robiłam mięso mielone z oliwkami i serem greckim. Pyszne.

Paprykę też wg ich przepisu faszerowałam. Dobre.

Czasem coś od nich zapożyczę, bo generalnie żarło wymyślam sama.
Ale jak ktoś nie potrafi, to polecam. Fajne mają pomysły.

tier - Pon Cze 24, 2013 22:05
Temat postu: Re: Przepisy lidla :)
Marlena87 napisał/a:
Czy ktoś z was gotuje wg. przepisów LIDLA? Co sądzicie o tych przepisach? Jakie są wasze ulubione :)

Ja na razie robiłam pomidorki faszerowane i wyszły super, choc piekłam krócej niż wg. przepisu i było to wystarczająco (35min wg przepisu 50min) Moje danie rozpadło by się po czasie podanym w przepisie, juz po 35 minutach były pomidorki bardzo miękkie. W moim przypadku wystarczyłoby nawet 30min. Może dlatego ze pomidory byly dośc wodniste.



spam, spam, spam... :wsciekly:

Czytałem to już na innym forum.

kropka75 - Wto Cze 25, 2013 10:34
Temat postu: Re: Przepisy lidla :)
tier napisał/a:


Czytałem to już na innym forum.


Za dużo czytasz. ;)

tier - Wto Cze 25, 2013 14:42

No chyba tak, ale wszystkiego, co bym chciał jeszcze nie przeczytałem.
:)

kropka75 - Czw Cze 27, 2013 13:46

Nie wątpię. :)

I to chyba dobrze.
Ja lubię jak na mnie kilka rzeczy do przeczytania czeka. :)

Bajerka - Nie Gru 01, 2013 23:54

Ja nie gotuję, bo mi się te potrawy drogie wydają. Jak tak podliczyłam sobie zakupu do dwóch dań, które mi się spodobały, to niestety, ale mnie nie stać. :P Na naszą sporą rodzinkę, to bym zbankrutowała chyba.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group