dupiate forum

Dział Kulinarny - Czas na kawę

user - Pon Kwi 15, 2013 21:43
Temat postu: Czas na kawę
Czy są tutaj entuzjaści dobrej kawy (np. espresso lub latte) ?

Jest szansa żeby dostać dobrą kawę w Gliwicach?

kisia - Pon Kwi 15, 2013 23:54

Latte i bardzo mi smakuje w Capri i jeszcze w paru miejscach ale nie pamiętam
user - Wto Kwi 16, 2013 08:42

O Capri nie pomyślałem, a było nieźle.
Odwiedzaem Kaffet przy ul. Wieczorka.
Za to okropnie było w: Cafe Chopin (CH Forum), w Śnieżce (ul. Bednarska), Indian Dreams (juz nie istnieje, rynek).

Zna ktoś inne miejsca - może jakieś blisko centrum?

kisia - Sro Kwi 17, 2013 00:02

user, a jakiej caffe latte oczekujesz po Indian Dreams (jest na D. Wałów) skoro to hinduska restauracja (tam polecam herbate z kardamonem, mniam)
Mi generalnie kawy latte smakują wszędzie, byleby w szklance nie filiżance.
Na środku Zwycięstwa na piętrze obok Wedla jest Cynamon Caffe, tam chyba też była dobra. aaa i 4Art na wieczorka też ma dobrą :)

Basia K - Sro Kwi 17, 2013 11:24

Polecam Cafe & Collation naprzeciw ruin Starego Teatru.
user - Wto Kwi 23, 2013 15:49

kisia napisał/a:
user, a jakiej caffe latte oczekujesz po Indian Dreams (jest na D. Wałów) skoro to hinduska restauracja (tam polecam herbate z kardamonem, mniam)
Mi generalnie kawy latte smakują wszędzie, byleby w szklance nie filiżance.
Na środku Zwycięstwa na piętrze obok Wedla jest Cynamon Caffe, tam chyba też była dobra. aaa i 4Art na wieczorka też ma dobrą :)


Skoro mieli w ofercie i po zapytaniu zapewnili mnie, ze majá ekspres, dobre ziarno i młynek, oczekiwałem czegoś dobrego. Niestety młynek może i mieli ale pewnie do przypraw, a kawa była z torebki. Pan przygotowujący napój nie do końca wiedział co robi. Niestety jedzenie też idealne nie było.

Cynamon cafe, na samym początku załoga nie była przeszkolona więc omijałem to miejsce z daleka. Zmieniło się coś w ostatnim czasie?
Skąd i jaką mają kawę?

kajusiaw - Wto Kwi 23, 2013 18:39

Ja polecam nową piekarnię i kawiarnię na Osiedlu Kopernik na Jowisza 26, którą będą otwierać w najbliższym czasie. Jestem ciekawa co mają do zaproponowania
user - Sro Kwi 24, 2013 13:08

kajusiaw napisał/a:
Ja polecam nową piekarnię i kawiarnię na Osiedlu Kopernik na Jowisza 26, którą będą otwierać w najbliższym czasie. Jestem ciekawa co mają do zaproponowania


Polecasz miejsce, które jeszcze nie istnieje?

kropka75 - Wto Kwi 30, 2013 07:58

kajusiaw napisał/a:
Ja polecam nową piekarnię i kawiarnię na Osiedlu Kopernik na Jowisza 26, którą będą otwierać w najbliższym czasie. Jestem ciekawa co mają do zaproponowania


:rotfl:

Pracujesz tam? :) Czy to Twoja knajpa?

kisia - Sro Maj 01, 2013 00:14

user napisał/a:
Skąd i jaką mają kawę?
nie jestem aż taką kawoszką,żeby o to wypytywać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group