dupiate forum

Lokale - Lody lody pyszne lody ;)

Bea.tka - Czw Kwi 19, 2012 13:41
Temat postu: Lody lody pyszne lody ;)
Poszkuje miejsca w Gliwicach badz okolicach gdzie mozna rozkoszowac sie pysznymi lodami badz deserami lodowymi ...Znacie takie miejsca? Mój mąż uwielbia lody a ze zbizaja sie jego urodzinki chce zabrac go na prawdziwa uczte lodowo dserowa :)))

Pozdrawiam

trunks - Czw Kwi 19, 2012 22:55

dobre są w Śnieżce (ul. Bednarska), albo w kawiarni na rynku - tej obok hinduskiej knajpy
llaneta - Nie Kwi 22, 2012 16:17

Ja polecam w ?abędach na dworcu . mają tam pyszne lody i desery
Bea.tka - Pon Kwi 23, 2012 14:12

Musze polecic Wam kupienie lodow i wysmienitych dodatkow wedlug uznania i zaangazowaanie lodziarnio kawiarni w sypialni :)) gwarantowana zabawa!!
dzierlatka - Wto Kwi 24, 2012 15:05

ostatnio byłam na lodach w "starej" lodziarni na Nowym Świecie....okropne !!!
Bea.tka - Sob Kwi 28, 2012 22:50

kurcze mnie posmakowały te pod gch włoskie serio dobre :)
Piotrulek - Czw Maj 10, 2012 20:01

dzierlatka napisał/a:
ostatnio byłam na lodach w "starej" lodziarni na Nowym Świecie....okropne !!!
mmmmmmm Bolek i Lolek,tam były kiedyś lody,mmmmmm
kisia - Pon Maj 14, 2012 00:38

w Forum i Arenie Grycan :D
Solid_Wood - Pią Maj 25, 2012 21:44

na rynku, tam gdzie był Świat Książki, spory wybór, 3 zł/gałkę. Ostatnio tam byłem ze znajomymi i byliśmy zadowoleni, choć wszystkich smaków sprawdzić się nie dało :-)

W Bolku i Lolku byłem wczoraj, sentyment jest, ale smak już faktycznie nie ten. A może to nam się smak zmienił?

Sezonowo lody pojawiają się na rynku pomiędzy ING a Hemingway'em, ale nie mam pojęcia jakiej są jakości.

Bea.tka - Pią Cze 15, 2012 23:56

kule pyszne swiderki i wloskie serwuja w Zabrzu na przeciwko starego kina Marzenie- smak taki sam jak tych świderkow ktore pamietam z nad morza :))) cos pysznego i jakie duże!!
kisia - Sob Cze 16, 2012 01:31

Solid_Wood napisał/a:
3 zł/gałkę
no to nie mało. W drogim forum jest 2,50
kiciwzyci - Sob Sie 18, 2012 19:59

kisia napisał/a:
Solid_Wood napisał/a:
3 zł/gałkę
no to nie mało. W drogim forum jest 2,50



ale te lody w forum to sama chemia. a za te lody na rynku (kawiarnia monte negro rynek 13) jestem w stanie ręczyć, sprzedaje je już rok :) i jeszcze nikt nie umarł, nie świecił w nocy ani nie majaczył.

kk - Sob Sie 18, 2012 22:56

Solid_Wood napisał/a:
na rynku, tam gdzie był Świat Książki, spory wybór, 3 zł/gałkę. Ostatnio tam byłem ze znajomymi i byliśmy zadowoleni, choć wszystkich smaków sprawdzić się nie dało :-)

W Bolku i Lolku byłem wczoraj, sentyment jest, ale smak już faktycznie nie ten. A może to nam się smak zmienił?

Sezonowo lody pojawiają się na rynku pomiędzy ING a Hemingway'em, ale nie mam pojęcia jakiej są jakości.


Dobre lody i kawę mają też w cukierni na Daszyńskiego. Zaraz przy zjeździe na A4.

kisia - Wto Wrz 04, 2012 19:16

kiciwzyci napisał/a:
nikt nie umarł, nie świecił w nocy ani nie majaczył.
o takich objawach po zjedzeniu lodów w forum też nie słyszałam :P
kropka75 - Pią Sty 11, 2013 11:51

dzierlatka napisał/a:
ostatnio byłam na lodach w "starej" lodziarni na Nowym Świecie....okropne !!!
Zgadzam się.

Pędziłam tam w tym roku jak durna, żeby spróbować smaku młodych lat i figa z makiem. Sama woda. Paskudne. :(

michasc - Sro Lip 03, 2013 23:22

W Gierałtowicach są dobre lody . Pozdrawiam :)
kropka75 - Czw Lip 04, 2013 09:32

michasc napisał/a:
W Gierałtowicach są dobre lody . Pozdrawiam :)


To bardzo precyzyjna informacja. :)
Dziękujemy. :D

Frog - Pią Wrz 12, 2014 17:06

Panowie i Panie, zona uwielbia slodkosci i chce ja zabrac w niedziele na jakies Mega Desery. Czy ta kawiarnia MonteNegro na Rynku bedzie najlepszym wyborem ???
pawel7 - Pon Sie 10, 2015 20:45

Ja bym proponował w Gierałtowicach - super tam są!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group