dupiate forum

Wasze hobby - Kolekcja szalikow :)

ghost19 - Pon Kwi 02, 2012 22:46
Temat postu: Kolekcja szalikow :)
Zaczelo sie niewinnie od kupna trzech szalikow Korony,Widzewa i Lechii Gdansk od chlopaczka na forum Piasta.Pozniej chcialem kupic jeszcze kilka na sciane zeby pokoj ladniej wygladal,a dzisiaj...dzisiaj kolekcja liczy 111 sztuk z czego 50 to szale gliwickiego Piasta. Brakuje mi jeszcze okolo polowy szalikow "Piastunek". Jesli posiadacie jakis ktorego niemam zapraszam do pisania wiadomosci prywatnych,najlepiej ze zdjeciem,pewnie sie dogadamy :-)
Ponizej link do kolekcji :
h t t p;//w w w szaliki.fora, p l/zdjecia-naszych-kolekcji-szali,5/z-piast-gliwice-i-kluby-slaskie,11347.html#60709

Admike - Sro Kwi 25, 2012 23:03

ładna kolekcja szczególnie te Realu... poza tymi wszystkimi kibolskimi (a propos kibolskich szalików: kibole Górnika mieli swego czasu taki świetny "?owcy goroli" :D)
ghost19 - Czw Sty 30, 2014 00:51

Szaliki : h t t p;//w w w szaliki.fora, p l/zdjecia-nasz ... 16986.html
Inne: h t t p;//w w w szaliki.fora, p l/inne-kolekcj ... 16988.html

Jakbyktos mialjakis szal którego mi brakuje- Wiadomosc prywatna :) Kupie lub wymienie na inny.

ghost19 - Czw Sty 30, 2014 00:55

h t t p;//w w w szaliki.fora, p l/zdjecia-naszych-kolekcji-szali,5/z-piast-gliwice,16986.html
h t t p;//w w w szaliki.fora, p l/inne-kolekcje,38/smyczki-koszulki-i-inne-piast-gliwice,16988.html
Sorry za 2 posty pod rząd,alenie ma opcji edycji posta

gumiś - Wto Mar 18, 2014 10:21

Heheh fajne zainteresowanie :) Ja to nic nie mam, kiedyś próbowałem coś zbierać, ale długo nie wytrzymałem
sebek - Sro Mar 19, 2014 19:51

Ja kiedyś sklejałem i zbierałem modele plastikowe. Niestety siostra większość samolotów zniszczyła sprawdzając czy będą latały po wyrzuceniu przez okno z drugiego piętra. Zbierałem też kufle, ale tylko po biesiadach górniczych. Zbierałem minerały i mam ich sporo. Ale nie na zasadzie kupowania dennych gazetek, tylko się szukało, zbierało a potem trzeba było się dowiedzieć co to jest. Sporo też jest kupnych ale większość z nich nie do znalezienia na terenie Polski. Była też faza na muszle ... dużo muszli. Teraz jest "korba" na punkcie winyli których już leży ... no około 600. Pewnie coś by się jeszcze znalazło ciekawego ;)
szamo - Sro Kwi 23, 2014 14:20

Znaczki hehe, kapsle od piwa, teraz brak funduszy na hobby :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group