dupiate forum

O Szkole... - Szkoła kursu administracji?

gosienia87 - Pią Lut 17, 2012 17:40
Temat postu: Szkoła kursu administracji?
Hej! Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale spróbuję. Skończyłam w zeszłym roku administrację. Uczyłam się w Krakowie, ale po studiach postanowiłam wrócić do rodzinnego domu. Nie mogłam tam znaleźć pracy więc nie widziałam sensu żeby dłużej w Krakowie siedzieć. Tutaj pracę znalazłam. Nie wymarzoną, ale chociaż jakaś jest. Postanowiłam, że chce się kształcić dalej, że chcę się rozwijać. Mama doradziła mi żebym poszła na jakiś specjalny kurs. Na studia kasy nie mam, ale ponoć kursy nie są drogie, a też można się ciekawych rzeczy nauczyć. Mam w związku z tym prośbę. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie w Gliwicach znajdę jakąś szkołę w której bedę mogła zrobić kurs administracji? Z góry wielkie dzięki!
llaneta - Sro Lut 22, 2012 15:31

Czy ty piszesz poważnie ? skończyłaś studia administracja i wybierasz się na taki sam kurs ? to gdzie ty studiowałaś ? Czy myślisz że jak skończysz taki kurs to pracodawca szybciej cię zatrudni po kursie czy po studiach , to chyba jakieś żarty byle coś napisać . Staram się nie krytykować ludzi na forum ale Twój teks powalił mnie na kolana . Zastanów się nad tym kursem ale jakimś specjalistycznym np. rozliczanie projektów unijnych lub coś innego . polecam stronę h t t p;//w w w inwestycjawkadry.info, p l/ gdzie znajdziesz szkolenia , studia i szkoły współfinansowane z EFS czyli są darmowe lub za niewielkie pieniądze .
gosienia87 - Pon Mar 05, 2012 14:11

W sumie może masz rację. Znalazłam na stronie jednej ze szkół policealnych kierunek o nazwie "fundusze strukturalne". Zajęcia są całkiem ciekawe, np "zarys prawa Unii Europejskiej", "finanse UE", zarządzanie projektami i wiele wiele innych. Może to byłoby lepsze i ciekawsze?
gosienia87 - Sro Paź 17, 2012 12:43

Nie wiecie gdzie można poszukać jakiś praktyk? W weekendy chodzę do tego Progresu i niby pracuję, ale tak tylko dorywczo. Wolałabym iść do jakiegoś fajnego miejsca nawet na praktyki i po prostu gdzieś się zahaczyć. Sama już nie wiem co robić, uczę się inwestuję w siebie, nie chcę żeby było to na marne.
Kamila186 - Wto Sty 15, 2013 12:25

hej, jeśli chodzi o kurs to nie wiem czy są takie w Gliwicach, ja zapisałam się do szkoły policealnej OMEGA w Gliwicach na kierunek Technik Administracji. Szkoła trwa 2 lata, zjazdy są w soboty i niedziele co dwa tygodnie, także fajnie bo nie koliduje mi z pracą a warto się zapisać bo kierunek jest całkowicie bezpłatny:)
Karlus - Sob Lut 09, 2013 20:36

No właśnie, macie bezpłatne zajęcia bo nie płacicie młodzikom za rozdawanie ulotek ;)
gosienia87 - Sob Maj 18, 2013 17:26

Ja w końcu też się zapisałam na technika administracji, nie na kurs tylko do szkoły policealnej, dwuletniej. Podoba mi się, jestem zadowolona, poznałam mnóstwo fajnych osób. Chodzę do Progresu, jeszcze rok.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group