dupiate forum

Dział sportowy - 6 weidera

plusz0wy - Pon Paź 31, 2011 13:14
Temat postu: 6 weidera
Nie wiem czy coś takiego już tu było (szukanie nie działa :) ) Ktoś z was to stosował i jak wyglądają efekty. Jeśli nie mam specjalnie mocnej tej partii ciała to mam szansę dojść do końca ?
Czarnulka - Pon Paź 31, 2011 17:27

plusz0wy, po to są rosnące serie i powtórzenia,żeby wzmocnić tą partię ciała. Ja stosowałam i cóż, swego czasu kolegów zazdrość zżerała :) Polecam!
Morqana - Wto Lis 01, 2011 17:25

Cięzkaa...,oj tak. Doszłam chyba do trzydziestego któregoś dnia.. nie dałam rady, ale efekty były. Może w końcu mi się uda skończyć:P
plusz0wy - Wto Lis 01, 2011 20:53

dzisiaj dopiero dzień 3 a wszystko mnie boli i nie wiem czy dzisiaj dam radę dokończyć :P

Kurde jednak jestem boss :D Dałem radę, duma mnie rozpiera hehehe

Czarnulka - Wto Lis 01, 2011 21:43

Morqana, tak pod koniec nie wolno się poddawać! :)
Haha, pamiętam początki gdy płakałam przy końcowych seriach :P ale trening świetny :)

plusz0wy - Wto Lis 01, 2011 21:48

no tak daleko zajść i zrezygnować to szkoda... Nie wiem czy mam dobre podejście ale mnie nie zależy na dojściu do końca... Moim celem jest to żeby po prostu ćwiczyć swoje ciało. Jeśli zatrzymam się w połowie i powiem dość. Ale będę dalej robił jakieś brzuszki to będę zadowolony :)
Znając moje napalenie na ćwiczenia to dorobię się szybko jakiejś kontuzji i znowu będę miał miesięczną przerwę :P

Czarnulka - Wto Lis 01, 2011 23:10

Szkoda jest robić weidera i nie dojść choć raz do końca. Potem rzeczywiście można wejść w cykl regularnego, ale nie intensywnego powtarzania tych ćwiczeń, nawet codziennie np po 6 serii i 10 powtórzeń, ale raz warto to zrobić.

Ja sobie kilka razy porządnie naciągnęłam mięsień, ale i tak nie rezygnuję :)

plusz0wy - Wto Lis 01, 2011 23:21

co do urazu nie miałem na myśli mięśni brzucha. Mam notoryczny problem z bicepsem i barkiem... Co nie zacznę ćwiczyć to się coś odzywa :/ Ale też się nie poddaję :)
Morqana - Sro Lis 02, 2011 11:43

Czarnulka napisał/a:
Morqana, tak pod koniec nie wolno się poddawać!


Wiem, wiem, ale nie dalam już rady... jak rozgrzeje trochę brzuszek to może znów spróbuje :)

Czarnulka napisał/a:
Szkoda jest robić weidera i nie dojść choć raz do końca.


Tez żałuje, ale myślę, że następnym razem prędzej padnę niż zrezygnuję, no ale..., zobaczymy :) :rotfl:

plusz0wy - Sro Lis 09, 2011 19:45

dzisiaj dzień 9 :) I muszę przyznać, że efekty już jakieś są. Oczywiście nie wizualne :P Ale lżej idą ćwiczenia trochę i czuć, że jest więcej siły w tym czymś okrąglastym na dole :) Na razie jakaś motywacja jest, zobaczymy co będzie dalej...
Major - Nie Lis 20, 2011 01:00

Czesc Wam, dawno mnie nie bylo. Tak z nudy zerknalem i pierwsze co wpadl mi ten temat a akurat mierze sie z zamiarem wystartowania i sprawdzenia siebie jak daleko bede w stanie dojsc.
Dodam, ze moj miesien brzucha nie byl intensywnie cwiczony od niemal 5ciu lat, co jest dlugim czasem.
Chce wystartowac jutro :wstyd: i az jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Jak cos bede informowal o rezultatach.

Morqana - Nie Lis 20, 2011 10:11

Ja tez jutro chce zacząć. Poniedziałek to dobry dzień;)
Major - Nie Lis 20, 2011 12:07

Morqana, zaczynam dzisiaj. Zrobie sobie fotke przed i jak dotrwam do wiecej niz 5ciu dni :rotfl: :D zrobie kolejna...
plusz0wy - Nie Lis 20, 2011 13:29

u mnie dzisiaj minął 21 dzień. Ogólnie z efektów jestem bardzo zadowolony. Gdybym był chudy to kaloryferek byłoby już widać ;) Ogólnie jeśli ktoś jest szczupłą osobą to jest to idealny sposób na szybkie wyrzeźbienie tej partii ciała.

Za nowych adeptów trzymam kciuki, powodzenia :)

Major - Pon Lis 21, 2011 23:32

Dzisiaj zaczalem...Masakrycznie bylo :wstyd: . Nie spodziewalem sie ze pierwszy dzien mnie tak zmeczy. Az ciezko mi wyobrazic sobie nastepne.

Jak u Ciebie Morqana, odpalilas machine?

plusz0wy - Wto Lis 22, 2011 08:33

Major napisał/a:
Az ciezko mi wyobrazic sobie nastepne.

potem wydaje mi się, że jest coraz łatwiej. Trzeba tylko mieć motywację do dłuższych serii ale mięśnie się przyzwyczajają ;) Chyba pierwszych parę dni jest najgorszych ;)

Czarnulka - Wto Lis 22, 2011 08:55

Juz się nie mogę doczekac kiedy ja zacznę :D
plusz0wy - Wto Lis 22, 2011 10:15

Nic prostszego Czarnulko ;) Przerwy w pisaniu są wskazane :P
Czarnulka - Wto Lis 22, 2011 10:45

No nie wiem czy tak intensywne przerwy są wskazane :P Ale jeszcze tylko tydzień :D
Morqana - Wto Lis 22, 2011 12:46

Major napisał/a:

Jak u Ciebie Morqana, odpalilas machine?


Machina dzisiaj została uruchomiona... Pomimo rozgrzania brzuszka przez kilka- dziś było mi troszkę ciężko, ale dałam rade. Jestem po pierwszym dniu!:)
Mam nadzieję, że jutro podniosę się z łóżka :D :rotfl:

Major - Wto Lis 22, 2011 23:17

Przyznam ze mam dzisiaj zakwasy po treningu. Za pol godziny zaczynam trening drugiego dnia :D Jeszcze sie nie poddaje...
Czarnulka - Wto Lis 22, 2011 23:24

Kto się poddaje przez pierwszych kilka dni :P Przecież to pikuś w porównaniu do dalszej części :P
Major - Wto Lis 22, 2011 23:52

Jak skoncze bede taki twardy :D h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=S2SUaoVy_iU&feature=player_embedded :rotfl:
Major - Czw Gru 01, 2011 23:53

Niestety troszke po ponad tygodniu musialem przerwac trening z powodow zdrowotnych. Bardzo intensywne skurcze miesni przelozyly sie rowniez na skurcze zoladka, a to w moim przypadku jest niebezpieczne. Ehhh chyba sie musze obejsc bez kaloryfera :zalamany:
Morqana - Pią Gru 02, 2011 07:45

Ja musiałam także przerwać, ze względu na pobyt w szpitalu :/ . Dzisiaj jednak znów się biorę ;)
plusz0wy - Pią Gru 02, 2011 17:44

ja niestety też chyba przerywam klasyczną szóstkę...po 33 dniach :) Za dużo tego już teraz się robi, przy moim trybie życia nie mam już sił i motywacji do tego. Ale oczywiście ćwiczeń nie przerywam, robię sobie tylko harmonogram pod siebie ;)
Czarnulka - Pią Gru 02, 2011 18:00

plusz0wy, szaleju się najadłeś!? Tuż przed końcem przerwać?! Nie przystoi prawdziwemu mężczyźnie! :looka:
plusz0wy - Pią Gru 02, 2011 18:22

dlatego nigdy się prawdziwym mężczyzną nie określam :) Zobaczymy czy dzisiaj po siłce będzie mi się chciało znowu zapieprzać 3x20
Czarnulka - Pią Gru 02, 2011 23:34

Tu nie o słowa chodzi a o czyny :P Po szóstce prędzej zobaczysz efekty niż po siłowni ;)
plusz0wy - Pią Gru 02, 2011 23:49

na siłowni ćwiczy się całe ciało, nie tylko brzuch ;) Do tego chodzę na squasha i na basen. Szóstkę ciągle robię, nie wiem tylko czy będę się trzymał ilości powtórzeń do końca...
Czarnulka - Sob Gru 03, 2011 10:00

plusz0wy napisał/a:
na siłowni ćwiczy się całe ciało, nie tylko brzuch

Nie mówię,że jest inaczej tylko,że weider daje szybsze efekty ;)

Trzymam za Ciebie kciuki! :)

Admike - Pią Gru 09, 2011 19:30

czy trenujecie cyklami czy też seriami?
plusz0wy - Pią Gru 09, 2011 22:01

a co to są cykle ? Trenujemy powtórzeniami i seriami ;) Przynajmniej ja to tak określam...

Dobra zerknąłęm na stronkę i czaję o co chodzi. Ja ćwiczę cyklami. Czyli najpierw wykonuję określoną ilość powtórzeń (cykli) jednego ćwiczenia i przechodzę do kolejnego. Jak przejdę tak serię 6 ćwiczeń to zaczynam kolejną :) Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem :)

Admike - Nie Gru 11, 2011 23:17

plusz0wy napisał/a:
a co to są cykle ? Trenujemy powtórzeniami i seriami ;) Przynajmniej ja to tak określam...

Dobra zerknąłęm na stronkę i czaję o co chodzi. Ja ćwiczę cyklami. Czyli najpierw wykonuję określoną ilość powtórzeń (cykli) jednego ćwiczenia i przechodzę do kolejnego. Jak przejdę tak serię 6 ćwiczeń to zaczynam kolejną :) Nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem :)


dokładnie o to właśnie pytałem ;)

kropka75 - Czw Sty 24, 2013 13:23

Są tu jeszcze jacyś twardziele, którzy próbują skończyć cały schemat?

Ja próbowałam trzy razy, nigdy nie doszłam do końca. Musiałby ktoś nade mną stać z batem chyba. :D

plusz0wy - Czw Sty 24, 2013 13:29

jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu to spokojnie jest w stanie dojść do końca. Wbrew pozorom najtrudniej jest na początku. Później organizm się szybko przyzwyczaja do wysiłku. Ja jestem trochę zbyt aktywny "sportowo" żeby jeszcze znaleźć tyle czasu na te wielgachne serie, dlatego do końca nie doszedłem.
Ale efekty są na prawdę mega...Polecam gorąco :)

przemektkd - Pią Lut 07, 2014 15:42

Każda aktywność jest lepsza niż jej brak, ale trening A6W jest straszny nudny. Mięśnie brzucha ma każdy i w z znacznej mierze odsłania się "w kuchni". Chyba, że ktoś po prostu lubi takie nudne wyzwania. Przestrzeganie podstawowych zasad zdrowego żywienia oraz ciekawa ogólnorozwojówka (np sporty/sztuki walki) i bez wysiłku można osiągnąć satysfakcjonujący wygląd oraz sprawność. :ok:
gumiś - Wto Maj 26, 2015 09:53

Też kiedyś ćwiczyłem, u osób szczupłych po kilku tygodniach widać ładnie zarysowane mięśnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group