dupiate forum

Lokale - Nowa PIZZERIA ŻAR?ACZ

Fan Benka - Pią Paź 07, 2011 22:08
Temat postu: Nowa PIZZERIA ŻAR?ACZ
Przeważnie jadłam w Benku, ale teraz powstała nowa pizzeria ŻAR?ACZ w Gliwicach na Jasnej 14a. Powiem szczerze, że pizza konkretna, cena również. Przede wszystkim obsługa lepsza, Panie nie wyglądaja jakby były tam za karę ;) Czy ktoś był? Co o niej sądzicie? Jak dla mnie super, pewnie nie raz zajrzę. POLECAM!
super_sonic - Pon Paź 10, 2011 21:11

co sądzimy? hmmm, że to spam?:-)
Fan Benka - Wto Paź 11, 2011 18:58

super_sonic napisał/a:
co sądzimy? hmmm, że to spam?:-)


Dlaczego tak uważasz? Taka naprawde istnieje.

krytyczny-mel - Sro Paź 12, 2011 10:20

A ja myślę, że to ciekawa informacja mimo wszystko. Nawet jeśli to reklama.
Niedźwiedź - Czw Paź 13, 2011 16:38

dzisiaj mi wpadła w ręce ulotka - wygląda to trochę na klona Party Pizza które to jest swoją drogą klonem Grubego Benka. Tak czy siak wkrótce mam zamiar spróbować
verqa - Sro Paź 19, 2011 18:53
Temat postu: Zawiedziona
A ja tam tylko weszłam i wyszłam. Nie podoba mi się zupełnie wystrój a raczej jego brak... czułam się jak w mięsnym.Małe pomieszczenie a tak mocno oświetlone nieprzyjemnym jasnym światłem, że aż oczy bolą... potęgowały to białe ściany na których za wiele nie ma.
Trzy stoły na krzyż z białymi obrusami bez dodatków.
Jedzenie może i mają dobre nie wiem bo nie miałam ochoty spróbować...a szkoda.

Może innym to nie będzie przeszkadzało więc niech sami się przekonają. Ja jednak mam u siebie w mieszkaniu przytulniej i ładniej niż w tej pizzerii więc zdecydowałam się, że pizzę tego wieczoru zjem u siebie ;)

Fan Benka - Czw Paź 20, 2011 17:49

Weszłam i wyszlam? - chyba naprawdę z mięsnego, a nie z tej pizzerii. To się nazywa mieć tupet-nie być, a oceniać. Białe ściany? - nie ma nawet jednej, co więcej również sufit nie jest biały. Trzy stoły, to chyba do szkoły się nie chodziło, problemy z liczeniem, bo ja widzialam conajmniej 5. Biale obrusy? Dziewczyno o czym Ty piszesz? O stoliku u swojej babci w ganku? :zdziwko: Świeże kwiaty to u Ciebie brak dodatkow? :wstyd: Powiem wprost, odwiedziłam to miejsce nie raz, miałam okazję widzieć, to co Ty najwyraźniej nie widziałaś! Albo mylisz miejsca, albo naprawę masz na celu zniechęcić ludzi. Kto chce niech wierzy, kto nie - NIECH SPRAWDZI SAM i obiektywnie oceni. Mi to miejsce pasuje.
michoo7 - Pią Paź 21, 2011 10:03

Fan Benka napisał/a:
Weszłam i wyszlam? - chyba naprawdę z mięsnego, a nie z tej pizzerii. To się nazywa mieć tupet-nie być, a oceniać. Białe ściany? - nie ma nawet jednej, co więcej również sufit nie jest biały. Trzy stoły, to chyba do szkoły się nie chodziło, problemy z liczeniem, bo ja widzialam conajmniej 5. Biale obrusy? Dziewczyno o czym Ty piszesz? O stoliku u swojej babci w ganku? :zdziwko: Świeże kwiaty to u Ciebie brak dodatkow? :wstyd: Powiem wprost, odwiedziłam to miejsce nie raz, miałam okazję widzieć, to co Ty najwyraźniej nie widziałaś! Albo mylisz miejsca, albo naprawę masz na celu zniechęcić ludzi. Kto chce niech wierzy, kto nie - NIECH SPRAWDZI SAM i obiektywnie oceni. Mi to miejsce pasuje.


Ile można zarobic na pisaniu takich reklamówek?? Też chętnie dorobię :)

Żółty - Nie Paź 23, 2011 23:20

A ja jutro pojadę to pracy i pewnie sprawdzę ofertę tej pizzerii :hyhy:
Fan Benka - Czw Paź 27, 2011 16:32

h t t p;//w w w pizzeria-zarlacz, p l/
Adrian11400 - Sob Paź 29, 2011 11:01

Zamówiłem "tłustego żarłacza" telefonicznie. Przywieźli dość szybko - koszt dowozu 3,50 zł. Co mnie zaskoczyło, to to, że do pizzy dostałem rachunek :) Ja akurat popieram unikanie płacenia haraczu państwu w obecnej postaci (zwanego podatkami), więc nie jest to dla mnie jakiś wielki pozytyw.

Pizza na bardziej cienkim cieście w porównaniu do konkurencji jak np. Gruby Benek. Pizza o średnicy 42cm - pudełko o szerokości 40 cm, ale wymiar się zgadza, bo pizza ma podwinięte brzegi. W porównaniu do np. Da Graso gdzie ten fragment ciasta na brzegach pizzy jest bardzo szeroki Żarłacz wypada bardzo dobrze, bo tego fragmentu praktycznie nie ma - tylko 1 cm wywinięty do góry.

Sos czosnkowy - bardziej smakuje mi z Da Grasso. Z Żarłacza jest podobny, ale odrobinę bardziej śmietanowy - słowem: może być. Sos łagodny - pomidorowy: dość słodki, mniej "koncentratowy" niż w Da Grasso - coś jak połączenie ketchupu i koncentratu. Ogólnie: dobry.

Cena z dowozem: 30 zł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group