dupiate forum

Gsm - Nokia N8 czy E7?

Czarnulka - Nie Maj 29, 2011 07:40
Temat postu: Nokia N8 czy E7?
Witam :)

Planuję sobie kupic telefon. Do tej pory byłam zdecydowana na konię n8, ale ostatnio w oczy rzuciła mi się e7. Generalnie nie znam się na telefonach, mogę ocenić jego wygląd i tyle ;) Ale chciałabym, żeby był "dobry".

Co byście wybrali na moim miejscu?

Będę wdzięczna za uwagi :)

krystian - Nie Maj 29, 2011 12:10

to zalezy co chcesz tym telefonem robic, mielismy przez jakis czas e7, ale mial problemy z internetem-byl troche za wolny (w porownaniu do blackberry czy HTC) czasem gdy chcialo sie sciagnac nowe maile to potrafil sie zawiesic.
Nie wiem jak jest z e8 ale patrzac na jego parametry wychodzi o niebo lepiej. W sumie parametry tej komorki to kilka lat temu byl calkiem dobry komputer.
Ja i tak bym wolal blackberry:P

Niedźwiedź - Nie Maj 29, 2011 19:43

Cześć Czarnulka :)

Spróbuj sobie złapać obydwa telefony w rękę, bo e7 jest większy (4' wyświetlacz w porównaniu do 3,5" w N8) plus jest odrobinę grubszy z racji fizycznej klawiatury. To taka podstawowa rada. :)
kolejna to kwestia tego na czym Ci zależy czy na multimediach (lepszy aparat + złącze kart microSD czy na raczej 'biznesowych' zastosowaniach - które wspomaga wysuwana klawiatura w e7 (łatwiejsze pisanie maili/sms/redagowanie dokumentów w dołączonym [do obydwu modeli] pakiecie office). Nie bez kozery e7 jest określana następcą comunicatora.
Poza tymi różnicami (rozmiar/aparat/złącze microSd/klawiatura fizyczna/wyświetlacz) sprzętowo obydwa telefony są identyczne.

Miałem możliwość pobawienia się obydwoma przez jakiś czas - i nawet pomimo mojej sympatii do klawiatur fizycznych pozostanę przy organizowaniu środków na N8, lepiej leży w ręce moim zdaniem :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group