dupiate forum

Dział sportowy - Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???

Piotrulek - Nie Mar 06, 2005 18:20
Temat postu: Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???
Zadalem takie banalne ale rzeczowe pytanie,wypowiedzcie się na ten temat , proszę !!!!


Ja swoje zdanie rownież napiszę,zapraszam do dyskusji!!!

Dev - Nie Mar 06, 2005 18:59

w tym sezonie sie za bardzo nie popisal.... no ale przynajmniej w Zakopanem pokazal co potrafi :)
Piotrulek - Nie Mar 06, 2005 19:02

Devik, Czy myślisz,że to wystarczy biorąc pod uwagę wypowiedzi jego konkurentów(a mówili,że mu się podlożyli) ?? :oops:
frohike - Nie Mar 06, 2005 19:06

mi sie wydaje ze w profesjonalnym sporcie nie ma miejsca na podkladanie gdzy oni w taki sposob zarabiaja pieniadze
kisia - Nie Mar 06, 2005 19:13

Oglądałam zawsze skoki, a raczej ich słuchałam z konieczności ( mąż fanatyk skoków ;/ ) wiem że w tym roku rónie mu się wiodło, że w oststnich dniach nie uplasował się zbyt wysoko. Według mnie jest to normalne. Nie znam sportowca, który byłby ciągle na najwyższych miejscach.
Piotrulek - Nie Mar 06, 2005 20:35

frohike, Moim zdaniem w tym sporcie zarabianie pieniędzy polega na calokształcie ,a nie na poszczególnych skoczniach.W tym roku widać kto zarobil pieniądze,a kto nie,mam rację??
Dev - Nie Mar 06, 2005 23:08

Cytat:
Nie znam sportowca, który byłby ciągle na najwyższych miejscach.


mr. Pudzian.....wciaz niepokonany :)

Frycek - Pon Mar 07, 2005 07:20

a mnie On wogole nie interesuje....niech sobie skacze
kisia - Pon Mar 07, 2005 11:37

Cytat:
mr. Pudzian.

czy chodzi o Pudzianowskiego tego z siłaczy ??? wydaje mi się że i on czasami jest pokonany przej jakiegoś innego bezszyjnego mięśniaka

frohike - Pon Mar 07, 2005 13:09

Devik a nie wiesz jak skonczyla sie sprawa z jego dozywotnia dyskwalifikacja?

a co do małysza to teraz zadko ogladam skoki bo albo jestem w pracy albo w szkole wtedy, ale sledze wszystko na biezaca i ciesze sie z tego ze mamy zawodnika ktory nie robi wstydu, nawet gdy juz jakis czas nie jest na topie. Przynajmniej co jakis czas przynosi nam radosc swoim dobrym westepem. Moze w nastepnym sezonie bedzie lepiej

Dev - Pon Mar 07, 2005 15:08

Cytat:
czy chodzi o Pudzianowskiego tego z siłaczy wydaje mi się że i on czasami jest pokonany przej jakiegoś innego bezszyjnego mięśniaka


tak o tego siłacza :)

Cytat:
Devik a nie wiesz jak skonczyla sie sprawa z jego dozywotnia dyskwalifikacja?

niestety nie wiem :?

Okej nie gadajmy o pudzianie bo robimy ladny offtopic ;)

daciek - Sob Mar 12, 2005 16:34

Małysz i tak w tym sezonie sporo wygrał :]
Ale i tak Norwegowie i Finowie wymiatają :P

Dev - Nie Mar 13, 2005 16:37

no i dzis sie znow nie popisal......chyba musi odpoczac......
h0lek - Nie Mar 13, 2005 19:33
Temat postu: Re: Co sądzicie o Adamie Małyszu w tym sezonie???
Piotrulek napisał/a:
Zadalem takie banalne ale rzeczowe pytanie,wypowiedzcie się na ten temat , proszę !!!!


Ja swoje zdanie rownież napiszę,zapraszam do dyskusji!!!


wiec apropos Malysza i tej Malyszomanii i tego wszystkiego i tych ludzi co sie podniecaja nim niezdrowo i ogladaja skoki co niedziele czy sobote i piszcza i krzycza..

bardzo szanuje go jako sportowca no moze do tego sezonu. w tym sezonie mu nie kibicuje bo nie chce mu sie wygrywac. zabrzmii to troche jak przeciwny powiew choragwi na bo wiatr sie zmienil..ale do rzeczy, ktore przydaloby sie zrobic:

a) zagonic malysza do treningow
b) wypierdzielic na zbity pysk wszystkie mateje bachledy kruczki i inne koczkodany

zaraz uzasadnie moja teze

ad a)
skoki narciarskie to taki smieszny sport, w ktorym nie trzeba byc silnym, sprawnym, solidnym, potrzebny jest psycholog ktory wyciagnie biednego adasia z dna - bzdura

skoki narciarskie to taki sport jak kazdy inny, w ktorym do sukcesu dochodzi sie zeby podkreslic i zaznaczyc napisze nieladnie - zapierd...niem czyli trening trening trening i teraz wymiar tego treningu przeklada sie na mozliwosci sportowe plus minus warunki psychofizyczne podczas dnia zawodow. zasada jest prosta nie umiem kopnac lewa noga to ide i wale o sciane pilka az sie naucze.czemu mam 2km mniejsza predkosc na rozbiegu od calej reszty - kombinezon? zly wosk? slaby wiatr? wina niedotrenowania, czemu spada jak kamien za punktem K? slaba technika. czemu spoznia odbicie ? slaba technika odbicia. a panowie skoczkowie z szefem kutinem wyczerpali juz prawdopodobnie cala pule wymowek: przeszkadza im m in: zla pogoda, brak szczescia, krzywo gogle nalozone, lewa narta uciekajaca (na szczescie zawsze powraca;) ), a poruszone wczesniej spoznianie odbicie jest dla mnie jawnym przyznaniem sie do tego, ze ktos zapomina jak sie skacze. ogolnopolskie pociskanie kitu w stylui przegralismy bo pilka byla jajowata. czemu nikt juz o nim nie mowi ze wybija sie na nastepne pietro ? bo nogi ma za slabe.Jest zadowolony z srednich jak dla niego skokow, miejsca w P¦ect ogolnie krotko mowiac Malysz odpuscil. zbudowal dom, wygral fure, cala rodzine juz obdarowal teraz sciagnal sobie poprzeczke ktora mial w tamtych sezonach.Wkurzam sie na niego bo malo kto tyle szczescia podarowal Polakom, wiem ze jeszcze moglby powalczyc, wskoczyc na miejsce w hierarchii, ktore mu sie nalezy. ale on sprawia wrazenie jakby juz konczyl kariere i z haslem veni vidi vici jezdzi sobie na zawody i zarabia pieniazki za miejsca z dziesiatki. ktos moze tu sie wtracic w zakopanem wygral wiec jeszcze potrafi. wiec wlasnie w zakopanem jego plus minus tego dnia (kondycja psychofizyczna) byla na taki plus ze pewnie mozna bylo cieplo jego ciala zauwazyc na stacji kosmicznej Mir - dzieki rykom dziesiatkom tysiecy gardel niosacych go na nartach. Ludzie ktorze sie nie znaja na sporcie moga lyknac sciemy dla prasy co jest przyczyna slabej formy, ale moim skromnym zdaniem oskarzony (przeze mnie) Adam M. w tym sezonie spoczal na laurach i juz mu sie nie chce.

ad b) nie chce mi sie pisac. powiem tylko ze powinni do tego malysza dokoptowac z 5-6 juniorow i niech z nim jezdza i sie ucza. a znajac Polskie warunki do uprawiania sportu moze jeden z nich bedzie jego godnym nastepnca.. moze? a co do tej reszty matolkow przyczepionych do dupy Adasia, ktorzy na caly sezon 3 razy wskocza do 30. przeciez to porazka, dla mnie bylby to osobisty dramat, chec odegrania sie, pokazania sportowej zlosci.. ale nie te leszcze oni maja tylko jedno zadanie: 3mac sie malysza i puscic bo to nawet ciekawy sposob na spedzanie zycia. eh. dla mnie to nie sa sportowcy. przypominaja mi sytuacja z podworka. gdy nie masz skladu to sobie kogos bierzesz.. oni podobnie wygladaja jak ludzie zebrani z ulicy by ktos se z Adamem na te zawody pojechal. Fakt jakies tam puchary kontynentalne maja.. ale do jasnej cholerki zeby na swojej Wilkiej krokwi do 100tengo metra niedoleciec ?? okej ja juz sie nasapalem :) sory ze tak dlugo ale stwierdzilem ze jak juz sie mam wypowiedziec to pelna geba a nie polslowkami. jestem ciekaw waszych opinii i pogladow w kontekscie mojej wypowiedzi..

jednak mimowszystko panie Adamie lataj pan jak najdalej - byle z pasja, ktora sam nas zaraziles..

h0lek - Pon Mar 21, 2005 14:35

h t t p;//sport.onet, p l/1070915,wiadomosci.html - cisza w tym temacie - odpowiedzial Adam M. z Wisly :P
frohike - Pon Mar 21, 2005 16:50

ja uwarzam ze nie przynosi nam wstydu, poki walczy i jest w czołówce to Adam nie dalej skacze i sprawia nam wiecej radosci
kisia - Sob Mar 26, 2005 01:07
Temat postu: Małysz odchodzi ???
h t t p;//info.onet, p l/1071730,11,item.html
h t t p;//sport.onet, p l/1071715,wiadomosci.html

nawet Małysza potrafią zniechęcić :(

frohike - Sob Mar 26, 2005 09:19

ja juz nawet nie czytam bo kazdy innaczej pisze o Malyszu.
Jak dla mnie jest wielkim sportowcem i nikt teraz tego nie zmieni

Piotrulek - Wto Mar 29, 2005 21:46

frohike, A dla mnie pozostanie tylko Vice mistrzem olimpijskim i to tyle.
frohike - Wto Mar 29, 2005 22:38

Cytat:
tylko Vice mistrzem olimpijskim

no coz i tak duzo, przynajmniej wywalczone dobra forma a nie jakims fuksem

MajkeL - Czw Lis 24, 2005 23:56
Temat postu: Małyszomania
Jutro zaczyna się wielkie skakanie i już na samym początku zakwalifikowało się 4 polaków.... :ok:
Ciekaw jestem jak w tym sezonie pójdzie polakom, a zwłaszcza Małyszowi....
A jakie jest Wasze zdanie ??

Aither - Pią Lis 25, 2005 00:06

Wydaje mi sie ze nasz Malyszek w tym roku nie bedzie na najwyzszych obrotach :) jakby nie patrzec jest coraz starszy :) juz w ostatnim sezonie szlo mu troszke gorzej niz kilka lat wczesniej :) no ale... zobaczymy :) sezon na latajace myszki sie dopiero zaczal :)
Piotrulek - Pią Lis 25, 2005 09:13

Zobaczymy co pokarze ten przereklamowany chłopaczek z Wisły,a olimpiada zimowa tuż,tuż... :hyhy: :hyhy:
bocianu - Pią Lis 25, 2005 09:26

przereklamowany? mozesz uzasadnic Piotrulek ?
cinque - Pią Lis 25, 2005 09:31

no wlasnie Piotrulek, :)
tez chcialam o to zapytac :)

Dana - Pią Lis 25, 2005 09:45

Nie mam małyszomani - pomimo to Małysz jest dla mnie w dziedzinie narty na nogach naj naj naj lepszy :D
frohike - Pią Lis 25, 2005 15:35

zobaczymy za 2 godzinki jak mu pojdzie
a Małysz jakby nie było i tak jest świetny

trunks - Pią Lis 25, 2005 18:12

Małysz nadal trzyma poziom i napewno bedzie w pierwszej 15-stce pucharu świata. Po kilku konkursach oceni sie jego forme, ale z nim nigdy nic nie wiadomo, bo moze nagle zaczac skakac wysmienicie a rownie dobrze moze zawalic skok.
Krzysio - Pią Lis 25, 2005 19:03

hmm to dzis te skoki ? :P niestety musze sie przyznac ze mnie nie racjuja te skoki :p podobalo mi sie jak kazdy zbieral baty od malysza (: to byly piekne czasy, teraz jak juz nawet adas nie wygrywa to nie ogladam tego, nie lubie jak naszych bija :] ale sam skok adama obejrze sobie czasami ;) jak nie zapomne :]
zycze mu wygranej
a) bo jestem polakiem i tak jak on :]
b) bo jest dobrym skoczkiem
c) bo polowa tych matolow co mu kiedys kibicowala nie wierzy juz w niego i chce aby im udowodnil ze nadal jest dobry
d) bo on nie skacze, on lata :)
adas do boju :super:

Piotrulek - Pią Lis 25, 2005 19:20

trunks napisał/a:
napewno bedzie w pierwszej 15-stce pucharu świata



uważasz,że pierwsza 15 to sukces,dla tego wicemistrza olimpijskiego??Dzisiaj po eliminacjach byl aż 47

frohike - Pią Lis 25, 2005 21:24

Piotrulek, 47 oznacza ze bylo tylko 2 lepszych od niego
:rotfl:

trunks - Pią Lis 25, 2005 23:27

Piotrulek napisał/a:
uważasz,że pierwsza 15 to sukces,dla tego wicemistrza olimpijskiego?

bewdzie to po prostu przyzwoity wynik, nikt przeciez nie bedzie wygrywał wiecznie, wazne jak dlugo trzyma sie jako taki poziom

Piotrulek - Sob Lis 26, 2005 09:28

trunks napisał/a:
jako taki



jako taki to możne być kotlet mielony,a wicemistrz olimpijski,powodujący u milionów rodaków manię musi byc najlepszy...

Krzysio - Sob Lis 26, 2005 12:01

byl najlepszy i to wystarczy, co to by byl za sport gdyby ciagle jedna osoba wygywala ? :| podobala wam sie dominacja ahonena w zeszlym sezonie ? bo mi nie, zadnej walki nie bylo o puchar, juz w polowie sezonu bylo wiadomo kto wygra :|
trunks - Sob Lis 26, 2005 14:32

Piotrulek napisał/a:
jako taki to możne być kotlet mielony,a wicemistrz olimpijski,powodujący u milionów rodaków manię musi byc najlepszy...

nie musi i nie może byc najepszy przeciez nikt nie wygrywa nonstop i nikt w historii nie wygrał chyba pucharu wiecej jak 3 razy.
Dla mnie pierwsza 10-tka to bardzo dobrze a 15 przyzwoicie i jak tak bedzie skakał to spoko. I tak zaden z Polaków mu nie dorównuje.

Piotrulek - Sob Lis 26, 2005 18:07

trunks napisał/a:
Dla mnie pierwsza 10-tka to bardzo dobrze a 15 przyzwoicie



natomiast dla mnie coroczne mistrzostwo świata to pikuś i liczy się tylko ta,raz na 4 lata olimpiada,gdyż każdy sportowiec tylko do tego się przygotowuje i trafia z formą i zdobywa sławę,miejmy nadzieje,że razem uda mu się...

trunks - Sob Lis 26, 2005 23:18

olimpiada jest bez wątpienia dla niego najwazniejsza, bo brakuje mu tylko zlotego medalu
Piotrulek - Nie Lis 27, 2005 18:26

trunks napisał/a:
dla niego najwazniejsza



gdyby byla najważniejsza to mialby już złoty medal,a tak jest tylko wicemistrzem olimpijskim...

Gmeras - Nie Lis 27, 2005 20:37

Mnie małysz juz nieciekawi nawet gdy by wygrywał złote medale :] podobaly mi sie jego pierwsze medale teraz juz jakoś mnie to niekreci :)
trunks - Nie Lis 27, 2005 23:54

Piotrulek napisał/a:
gdyby byla najważniejsza to mialby już złoty medal

no ale wtedy sie nie dalo bo Amman zdeklasował wszystkich, a gdyby nie on to w drugim konkursie mialby zloto jak nic :)

Krzysio - Pon Lis 28, 2005 00:41

no nie wiadomo :> przypomne ze hani byl wtedy na topie :> to ze mu noga uciekla w drugim skoku to juz byla loteria, malyszowi uciekla w pierwszym konkursie na malej, a byc moze gby nie to to by mial zloto na malej :>
Aither - Nie Gru 18, 2005 22:11

tak poza tym to cos naeszmu Malyszkowi nie bardzo idzie wiatr pod narty... czyzby Malyszomania sie wypalila lacznie z naszym Mistrzem ? :)
trunks - Nie Gru 18, 2005 23:12

łaska kibicow na pstrym koniu jeździ
Dorothea - Nie Gru 18, 2005 23:17

trunks, dokładnie :ok:
Piotrulek - Pon Gru 19, 2005 15:31

Aither napisał/a:
czyzby Malyszomania sie wypalila lacznie z naszym Mistrzem



toż to już od 2-3 lat widać,że ten facet dogorywa na tej skoczni i stara się trzymać fason...

MajkeL - Wto Gru 20, 2005 10:05

..........oczywiście przecież cały czas nie można wygrywać

Poza tym sądzę że trzyma forme i znajduje się w czołówce najleprzych skoczków....
Może w Zakopanym będzie lepiej..... :hyhy:

trunks - Wto Gru 20, 2005 14:13

brakuje mu tego błysku co kiedys zeby wygrywac, choc skacze poprawnie i zaden inny nasz skoczek jak narazie mu nie dorówna
Major - Wto Gru 20, 2005 19:40

Jak już napisał MajkeL trudno być mistrzem całe życie. I tak długo wygrywał i za to trzeba go cenić, a nie ganiać teraz, że przegrywa (wcześniej wychwalając go jak bożka).
Piotrulek - Wto Gru 20, 2005 19:45

Major napisał/a:
Jak już napisał MajkeL trudno być mistrzem całe życie



ale nie jest mistrzem olimpijskim,a resztę jego triumfów można zdobyć co roku... :D

Dorothea - Wto Gru 20, 2005 19:47

Major, dokładnie..., jak zdobywał medale to był the best a teraz nagle wszyscy maja do niego pretensje.Musze powiedziec,ze tego nie rozumie, przeciez jeden człowiek nie moze byc w skakaniu najlepszy do konca zycia....Moze jeszcze przyjdzie jego czas , a jesli sie juz wypalił do nalezą sie uznania za to czego dokonał
frohike - Sro Gru 21, 2005 04:01

Piotrulek, troszke nie rozumiem dlaczego tak sie uczepiles tego mistrza olimpijskiego
wielu wybitnych sportowcow nie ma zlota z Olimpiady a nadal sa wielkimi sportowcami

Krzysio - Sro Gru 21, 2005 11:48

Piotrulek pewnie ma mu za zle ze jechal po zloto do slc a przywiozl srebro :P
kurde jak ja bym chcial aby polska rep w noge z korei przywiozla srebro :zdziwko:

Piotrulek - Sro Gru 21, 2005 12:08

frohike napisał/a:
dlaczego tak sie uczepiles tego mistrza olimpijskiego



dlatego się uczepilem,że jest to najwyższe z możliwych trofeum godne tylko

najlepszych i nie przypominam sobie aby była

Korzeniowskimania,Jędrzejczakmania,Komarmania,Kozakiewiczmania a nawet

Fortunamania,a na tle tego vicemistrza olimpijskiego oszalala prawie cala Polska,a ja

nie jestem zwolennikiem ogolnonarodowej psychozy...to tyle na temat Małysza...

kobi - Sro Gru 21, 2005 12:20

Piotrulek, dobrze, że dzieciaki mają takiego idola. Rozumiem, że Ty wolisz Mandarynę lub Dodę? :rotfl:

Małysz jest pewnego rodzaju bohaterem, uosobieniem odwagi, walki z przeciwnościami - mały, drobny, a leci tyle metrów. Sam. I robi(ł) to w wielkim stylu. Zresztą paru znakomitych skoczków śmie twierdzić, iż Adam jest najlepszym w historii tego sportu - a któż inny się na tym lepiej zna od nich? Na pewno nie Ty, na pewno nie ja ;) Tyle sezonów był na samym szczycie, to co jest teraz to i tak spooooro :) A ilu wielkich stoczyło się na samo dno przepaści? Ja podziwiam go nadal :)

trunks - Sro Gru 21, 2005 12:32

Piotrulek napisał/a:
Fortunamania

to nie najlepszy przyklad, bo Fortuna oprócz tego medalu nie zdzialal nic znaczącego i Malysz jest dla mnie wiekszym sportowcem. Ba wg mnie jest nawet lepszy od Ammann'a, ktory ma 2 zlote medale :oczami:

Piotrulek - Sro Gru 21, 2005 13:55

kobi napisał/a:
Rozumiem, że Ty wolisz Mandarynę lub Dodę?



kobi kogo ja wolę to wolę,ale napewno nie wymienione przez ciebie panie.a ja go nie podziwiam,mam do tego prawo,no nie??

kobi - Sro Gru 21, 2005 14:34

Piotrulek, oczywiście, że masz prawo :) Ale twoje argumenty mające na celu umniejszyć dokonania Małysza są zupełnie bezsensowne...
Piotrulek - Sro Gru 21, 2005 16:49

kobi napisał/a:
umniejszyć dokonania



ja nie neguję tego co on zrobil i dokonal,tylko ukazuje czego nie dokonał,a to jest całkowicie sensowne...

kobi - Sro Gru 21, 2005 21:02

Piotrulek napisał/a:
ja nie neguję tego co on zrobil i dokonal,

Nie?
Piotrulek napisał/a:
już od 2-3 lat widać,że ten facet dogorywa na tej skoczni i stara się trzymać fason...

Dogorywa? W porównaniu do innych wielkich, którzy stoczyli się na samo dno... bez komentarza...
Piotrulek napisał/a:
nie jest mistrzem olimpijskim,a resztę jego triumfów można zdobyć co roku...

Taki Simon Amman... nic nie zdobył oprócz olimpijskiego złota... Sam przyznasz, że konkurs skoków to jedna wielka loteria, jak wiatr zawieje, tak polecisz... A Adam przez cały sezon pracował nad sukcesem. I to 3 razy - nikt oprócz niego tego nie dokonał... Bez komentarza...

Krzysio - Sro Gru 21, 2005 22:08

Piotrulek napisał/a:
a na tle tego vicemistrza olimpijskiego oszalala prawie cala Polska,a ja

nie jestem zwolennikiem ogolnonarodowej psychozy...to tyle na temat Małysza...

hmm mi sie wydaje ze cala polska oszalal wczesniej z powodu malysza :] najpierw turniej 4 skoczni, krysztalowa kula, mistrzostwa swiata itp itd
najlepsze byly jego skoki
kto ogladal ten widzial, inni skakali - on latal ;-), chocby w wilingen-chyba zla pisownia ale co tam :P:P inni skakali po 130 a on 150 :przestraszony:
w pierwszym sezonie przeciez mial kilka rekordow skoczni ;-)

Piotrulek - Czw Gru 22, 2005 14:00

kobi napisał/a:
nic nie zdobył oprócz olimpijskiego złota



i to wystarczy aby przejśc do historii,poczytaj encyklopedię,a ona ci prawdę powie...

Piotrulek - Czw Gru 22, 2005 14:02

Cytat:
w pierwszym sezonie przeciez mial kilka rekordow skoczni ;-)




tylko w pierwszym sezonie...a szkoda

Tobi - Czw Gru 22, 2005 19:29

To samo co w zeszłym...
Dorothea - Czw Gru 22, 2005 19:31

Tobi, :D :D usmiecham sie......, teraz dopiero zobaczyłam ten napis.



O ludzie...... :zawstydzony:

Tobi - Czw Gru 22, 2005 19:32

;)
trunks - Pią Gru 23, 2005 00:00

Piotrulek napisał/a:
i to wystarczy aby przejśc do historii,poczytaj encyklopedię,a ona ci prawdę powie...

Małysz napewno bedzie w encykopedii, a nawet juz pewnie jest.

Co do tego co jst wazniejsze - zwyciestwo w pucharze swiata czy medal na olimpiadzie, to to drugie napewno daje duzy prestiz, ale kryształowa kula swiadczy o dobrej i rownej formie przez caly sezon, a o medalu na igrzyskach moze zadecydować po prostu łud (łód ?) szczęścia, bo komus podwieje i wyjdzie mu 1 skok, dzieki ktoremu zyska wystarczającą przewage nad innymi (jak to bylo z Fortuną).

Tobi - Pią Gru 23, 2005 08:21

?ut :)
Piotrulek - Pią Gru 23, 2005 09:27

trunks napisał/a:
Małysz napewno bedzie w encykopedii, a nawet juz pewnie jest




mialem na mysli haslo Olimpiady Zimowe...

trunks - Pią Gru 23, 2005 14:32

Piotrulek napisał/a:
mialem na mysli haslo Olimpiady Zimowe...

to pod tym chasłem przeciez nie wymieniają ludzi, ktorzy zdobyli medale

Piotrulek - Pią Gru 23, 2005 15:42

trunks napisał/a:
nie wymieniają ludzi, ktorzy zdobyli medale



włąśnie ymieniają ,ale tylko tych,ktorzy zdobyli mistrzostwo olimpijskie,reszta się nie liczy...

trunks - Pią Gru 23, 2005 23:22

Piotrulek napisał/a:
włąśnie ymieniają

ale to chyba tylko w takich krajach jak Polska, gdzie tych zlotych medali jest tak malo...chyba oprocz Fortuny nikt nie ma zlota ? :)

Piotrulek - Sob Gru 24, 2005 11:05

trunks napisał/a:
chyba oprocz Fortuny nikt nie ma zlota



tak jest nie ma innego mistrza olimpijskiego...

Admike - Sob Gru 24, 2005 16:00

mam nadzieję,że mój szanowny imiennik znów zacznie nam kibicom dawać mnóstwo powodów do radości :ok:
Piotrulek - Sob Gru 24, 2005 16:41

Admike napisał/a:
mam nadzieję



i tylko nadzieja ci pozostanie...

frohike - Sob Gru 24, 2005 17:40

Piotrulek, ty to chyba zyjesz bez nadzieji w zyciu i wszystko odbierasz negatywnie

dla mnie Malysz zawsze zostanie dobrym sportowcem ktorego dlugo bedzie sie pamietalo

ciesze sie ze tylko ty negujesz jego dokonania a reszta forumowiczow widzi bardzo pozytywnie jego osiagniecia

Piotrulek - Sob Gru 24, 2005 19:41

frohike napisał/a:
zyjesz bez nadzieji w zyciu i wszystko odbierasz negatywnie



nie wiem o czym ty mowisz??????i co ty możesz wiedzieć o życiowej nadzieji skoro porownujesz ja z malyszem,Krzysiu weż sobie na wstrzymanie,moj drogi i przemyśl dokladnie to co napisaleś powyżej.
frohike napisał/a:
ciesze sie ze tylko ty negujesz jego dokonania


gdybyś czytał dokladnie moje wcześniejsze wypowiedzi zauważyłbyś,że ja nie neguję jego dokonań,tylko wytykam to czego nie dokonał,bo żeby być wielkim to nie wygrywa się drobnych bitew tylko wygrywa się cale wojny... :D :D :D

frohike - Sob Gru 24, 2005 19:51

Piotrulek napisał/a:
tylko wygrywa się cale wojny...

i tutaj mozna powiedziec ze wygral wojne zdobywajac krysztalowa kule

Piotrulek - Sob Gru 24, 2005 22:12

frohike napisał/a:
wygral wojne zdobywajac krysztalowa kule



wojną trza nazwać olimpiadę zimową,ktora odbywa się co 4 lata,a nie potyczki coroczne w postaci turnieju czterech skoczni,lub krysztalowej kuli,chyba prawidlowo to rozumuje,prawda??

frohike - Sob Gru 24, 2005 22:21

olimpiade zimowa nie wygrywa sie dzieki wygranych w turniejach badz innych zawodach a tylko za 2 dobre skoki

wygranie krysztalowej kuli to dopiero osiagniecie bo trzeba skoczyc dobrze wiecej niz 2 razy

Piotrulek - Sob Gru 24, 2005 22:28

frohike napisał/a:
tylko za 2 dobre skoki



i to własnie potrafi tylko prawdziwy mistrz,bo nie sztuką jest skakać jak pajac co tydzień,wystarczy wlasnie oddać 2 skoki i historia należy do ciebie,wiesz dlaczego mistrza olimpijskiego Pawla Nastulę nazywano"profesorem tatami",bo on całą walkę potrafil tak przeprowadzić,że na kilka sekund przed końcem wykonywal tylko jeden rzut i zostawal mistrzem olimpijskim,warto się czasem uczuć od lepszych,no nie?? :hurra: :hurra: :hurra: i tą wypowiedzią chcialbym zakończyć moje wywody na ten temat... :hurra: :hurra: :hurra:

Major - Sob Gru 24, 2005 22:29

Piotrulek napisał/a:
frohike napisał/a:
tylko za 2 dobre skoki



i to własnie potrafi tylko prawdziwy mistrz,bo nie sztuką jest skakać jak pajac co tydzień:


Ten tekst mnie powalił :rotfl: :rotfl: :rotfl: Już się nawet nie bede czepiał jego istoty :D

frohike - Sob Gru 24, 2005 22:59

no tak napewno trudniej jest skoczyc 2 razy niz np 30 razy pod rzad i ciagle wygrywac

no ale tylko mistrzowie potrafia skakac 2 dobre skoki

taki Amman jasne bedzie zapamietany w histirii jako mistrz olimpijski ale takze jako mistrz ktory nic innego nie zdobyl

trunks - Sob Gru 24, 2005 23:25

Major napisał/a:
Piotrulek napisał/a:
frohike napisał/a:
tylko za 2 dobre skoki


i to własnie potrafi tylko prawdziwy mistrz,bo nie sztuką jest skakać jak pajac co tydzień:


Ten tekst mnie powalił :rotfl: :rotfl: :rotfl: Już się nawet nie bede czepiał jego istoty :D

mnie tez to rozwaliło, przeciez to wygrania 1 turnieju wystarczy zwykle szczescie a nie mistrzostwo.

Krzysio - Pon Gru 26, 2005 21:09

nie was jedych to powalilo :| co innego nastula co innego malysz :P nastula staczal wiecej tych walk na olimpiadzie niz dwie
malysz mial 2 skoki, nie zmarnowal ich, lepszy byl amman, ale czy to oznacza ze malysz jest slaby ? nie wydaje mi sie, slaby by byl gdyby nie wystartowal w konkursie, idea olimpiady nie jest wygrania ale udzial :cisza:

Cytat:
no tak napewno trudniej jest skoczyc 2 razy niz np 30 razy pod rzad i ciagle wygrywac

lol i to jeszcze nie wiesz jak :D
mistrz oddaje tylko 2 dobre skoki, i ani jednego wiecej, jak odda 3 to juz nie jest mistrzem, on wtedy jest tylko malyszem :P:D

ja osobiscie uwazam ze komu jak komu ale malyszowi nie nalezy chyba wypominac tego ze nie zdobyl zlota

Cytat:
taki Amman jasne bedzie zapamietany w histirii jako mistrz olimpijski ale takze jako mistrz ktory nic innego nie zdobyl

racja za 100 lat to beda jego wspominac a nie ammana
beda pisac
olimpiada w slc
1 miejsce - amman - i w tym momencie kazdy sobie zada pytanie kto to jest ? :|
2 miejsce - malysz - a to ten co ma braz i srebro na olimpiadzie z 2002 roku, wygral turniej 4 skoczni, zdobyl 3 mistrzostwa swiata, jedno srebro, 3 razy krzysztalowa kule wygrywal i jeszcze chyba 2 razy byl mistrzem swiata w lotach :P
moze to dziwne ale ja nie zapamietam malysza dlatego ze zdobyl to wszystko, ja go zapamietam jako skoczka ktory latal :] inni tylko skacza :P

jasiu101 - Sro Gru 28, 2005 22:12

On frunie :D chociaz go ostatnio go doskakali :p i przeskakiwali :p ale bedzie wiekszym mistrzem niz byl :D i znow bedzie przewaga miedzy pierwszym a drugim 20 punktami :P :D wierze w to :D
kobi - Sob Gru 31, 2005 16:32

Bzyki, lepiej podsumować się nie dało :D Coś podobnego chciałem napisać, ale już nie muszę :)
Krzysio - Czw Sty 19, 2006 16:52

hmm wie ktos kiedy olimpiada ? :P a wogole po drodze jest puchar swiata w zakopcu, jak myslicie adam pofrunie troszku ? ;)

ps. wogole czytalem ostatnio wypowiedz kojonkowskiego (nie wiem jak to sie pisze, trener rep norwegi) i powiedzial ze adam ma szanse na tych skoczniach we wloszech bo tam wiatr wieje od tylu i dla takich jak adam to okazja, tylko zeby ja wykorzystal :P moze troche w tym prawdy jest, ale prawde mowiac bez formy nie ma czego szukac :] co nie znaczy ze nie chce byc milo zaskoczony :D:D

Lukasz - Czw Sty 19, 2006 21:14

Pozostaje mieć nadzieję :) A może Mateja coś pokaże
kobi - Czw Sty 19, 2006 21:17

Lukasz napisał/a:
może Mateja coś pokaże

Nie powiem co pokaże bo mnie zbanują :P

Piotrulek - Czw Sty 19, 2006 21:17

Lukasz napisał/a:
A może Mateja coś pokaże



ale dowalileś... :mur: :mur: :mur: :mur:

Lukasz - Czw Sty 19, 2006 21:22

Hehe. Po 90 metrach na mamucie, może coś się zmieni :P
trunks - Czw Sty 19, 2006 23:06

Lukasz napisał/a:
A może Mateja coś pokaże

hehe dobre dobre

kaszanna - Pią Sty 20, 2006 07:53

Przypominam że herosi byli tylko w mitologii greckiej :/ A Adam Małysz to przecież człowiek :P
Krzysio - Pią Sty 20, 2006 12:58

kaszanna napisał/a:
A Adam Małysz to przecież człowiek Jezyk

nasz czlowiek :P:P

Dorothea - Pią Sty 20, 2006 13:02

bananami karmiony :D :rotfl:
kobi - Sro Lut 15, 2006 14:02

Widocznie we Włoszech nie mają bananów skoro tak słabo skacze ;)
trunks - Sro Lut 15, 2006 14:45

podobno juz ich nie je :oczami:
Lukasz - Czw Lut 16, 2006 14:06

trunks napisał/a:
podobno juz ich nie je


I w tym pewnie tkwi cały problem :) Jak je jadł to skakał dużo lepiej :P

MajkeL - Nie Mar 12, 2006 15:52

Doczekaliśmy się.......
Małysz pierwszy :hurra: :super:

De_Luca - Nie Mar 12, 2006 15:54

hehe a Koffi 3gi =)) szkoda tylo że Einarek 10 =/ ale Adaś sie spisał =D to jest w sorcie najpiękniejsze- miłe niespodziewanki =D
jasiu101 - Nie Mar 12, 2006 16:02

o miesiac za pozno przyszla forma :P no ale wkoncu wygral :D:D
Krzysio - Nie Mar 12, 2006 17:52

lol, malysz wygral ? :D lol :rotfl:
Piotrulek - Nie Mar 12, 2006 18:49

MajkeL napisał/a:
Doczekaliśmy się.......


długo nam kazal czekać,teraz czekamy na powtorkę,może w następnym sezonie,hahahahahahahahaha

asik - Pon Mar 13, 2006 14:57

brawo Adam:)
Krzysio - Pon Mar 13, 2006 15:21

adam do boju, puchar swiata jeszcze w zasiegu :D
jasiu101 - Pon Mar 13, 2006 22:02

Pobije Adaś swoj rekord ? dlugosci lotu ? ja mowie tak :D
Szamanka - Sro Mar 22, 2006 14:14

Cos slabo poszlo chyba Adaskowi ...jakos nie mowi sie o nim glosno, jak to bylo nie tak dawno.
Czyzby kariera minela i trzeba bedzie nowego skoczka poszukac?

Piotrulek - Sro Mar 22, 2006 14:38

Szamanka napisał/a:
Czyzby kariera minela i trzeba bedzie nowego skoczka poszukac


święte słowa...mądrego to i dobrze posluchać...

trunks - Sro Mar 22, 2006 14:53

wcale nie mineła, końcówke sezonu mial naprawde dobrą !
Szamanka - Sro Mar 22, 2006 21:31

trunks, tzn, jak dobra?...ktore miejsce?...jakos nie slyszalam wielka fascynacje Adaskiem....a naprawde szkoda
trunks - Sro Mar 22, 2006 23:57

po olimpiadzie awansował bodajze z 13 miejsca na ostatecznie 9. Wygrał 1 puchar świata w nordyckim tour, a w innym był 3-ci. W Planicy też dobrze skakał - nie zwalił żadnego skoku
De_Luca - Sob Sty 27, 2007 17:06

i znowu 1szy =) fajny konkursik w sumie dzisiaj był, warunki dobre, w miarę równe.. Szkoda że Bjørn nie skacze =/
trunks - Sob Sty 27, 2007 18:16

wyszly mu 2 dobre skoki nareszcie. Zobaczymy co bedzie dalej
darioss - Pon Sty 29, 2007 13:05

Bzyki napisał/a:
nie was jedych to powalilo :| co innego nastula co innego malysz :P nastula staczal wiecej tych walk na olimpiadzie niz dwie
malysz mial 2 skoki, nie zmarnowal ich, lepszy byl amman, ale czy to oznacza ze malysz jest slaby ? nie wydaje mi sie, slaby by byl gdyby nie wystartowal w konkursie, idea olimpiady nie jest wygrania ale udzial :cisza:

Cytat:
no tak napewno trudniej jest skoczyc 2 razy niz np 30 razy pod rzad i ciagle wygrywac

lol i to jeszcze nie wiesz jak :D
mistrz oddaje tylko 2 dobre skoki, i ani jednego wiecej, jak odda 3 to juz nie jest mistrzem, on wtedy jest tylko malyszem :P:D

ja osobiscie uwazam ze komu jak komu ale malyszowi nie nalezy chyba wypominac tego ze nie zdobyl zlota

Cytat:
taki Amman jasne bedzie zapamietany w histirii jako mistrz olimpijski ale takze jako mistrz ktory nic innego nie zdobyl

racja za 100 lat to beda jego wspominac a nie ammana
beda pisac
olimpiada w slc
1 miejsce - amman - i w tym momencie kazdy sobie zada pytanie kto to jest ? :|
2 miejsce - malysz - a to ten co ma braz i srebro na olimpiadzie z 2002 roku, wygral turniej 4 skoczni, zdobyl 3 mistrzostwa swiata, jedno srebro, 3 razy krzysztalowa kule wygrywal i jeszcze chyba 2 razy byl mistrzem swiata w lotach :P
moze to dziwne ale ja nie zapamietam malysza dlatego ze zdobyl to wszystko, ja go zapamietam jako skoczka ktory latal :] inni tylko skacza :P



Masz racje wszystko prawda co piszesz

Morqana - Pon Sty 29, 2007 16:10

Hmm, ja tam nie powiem Ada$ dobrze skacze:) i napewno bedzie zapamiętany .. Chociaż ja i tak mam swojego idola juz od dawna.:) Thomas Morgenstern ;p jakos mi tak przypadl do gustu :oczami:
MajkeL - Sob Mar 03, 2007 15:41

BRAWO :!: BRAWO :!:

Adam Małysz po raz czwarty został mistrzem świata!

W pierwszej serii poleciał na odległość 102 metrów. Nikt inny nie był nawet w stanie zbliżyć się do granicy 100 metrów. Ammann, złoty medalista z dużej skoczni, uzyskał 96,5 metra. Jego kolega z drużyny Andreas Kuettel lądował metr bliżej, a Morgenstern półtora metra bliżej.
W finałowej serii Adam skoczył 99,5 metrów (także najdalej) i z przewagą 21,5 punkta nad drugim zawodnikiem wygrał zawody.


To były piękne zawody :ok:

trunks - Sob Mar 03, 2007 22:42

zdeklasował rywali, skakał jak za najlepszych czasów :) Oby tak dalej :)
asik - Pon Mar 05, 2007 10:53

BRAWO ADAM:)
Dorothea - Pon Mar 05, 2007 11:48

Adaś jest poprostu niemozliwy.....
Piotrulek - Pon Mar 05, 2007 14:50

Dorothea napisał/a:
Adaś jest poprostu niemozliwy.....


Dorotko,z tej skoczni(średniej),na codzień skaczą japońscy uczestnicy szkółek weekendowych czyli mlodzież od 12-16 lat... :) :) :) wiec pozostaje bardzo umiarkowana radość...oczywiscie bez urazy małyszomaniacy i górą :hurra: :hurra: :hurra: małyszosceptycy

eagle! - Pon Mar 05, 2007 19:23

Piotrulku rozumiem, ze wiek nie pozwala Ci na skakanie, ale rozumiem, ze nawet jak najbardziej zdecydowane i w pelni zasluzone zwyciestwo cie nie zadowoli. Powinienes skrytykowac go za 4 m-sce na duzej skoczni. Przykre malkontenctwo. Skoro na takich skoczniach skacza 16-latkowie to po co ten konkurs na ms? skoro na mamutach nawet jako przedskoczkowie skacza 16-latkowie (vide Morgenstern) to po co sie pchac i ktos kto jest starszy ma tam skakac? Tok myslenia: Skoro w sklepie zakupy robia male dzieci to po co maja chodzic tam dorosli. Genialne. P.S. Nie jestem wielkim fanem Wielkiego Malysza (z reszta jak zrobil wg Ciebie 'nic' to dlaczego wywiera to na Tobie takie wrazenie, zeby budzic emocje innych - 'piekne', ale mniejsza z tym), swoje zrobil chlop i jeszcze do dzis ma w sobie skromnosc, ale przykro sie robi jak ktos ma taki myslenia. Nie popadlem rowniez w euforie po jego zwyciestwie, po prostu cieszylem sie, ze on sie cieszy i sprawia radosc tym innym, no oczywiscie z wyjatkiem malkontentow... Ale milo, pozdrawiam :)
desperado - Pon Mar 05, 2007 19:27

Dla mnie jest oki , ADAM skacz tak dalej.
eagle! - Pon Mar 05, 2007 19:30

chodzilo mi glownie o tok myslenia 'Piotrulka'
Piotrulek - Pon Mar 05, 2007 19:47

eagle! napisał/a:
Piotrulku rozumiem, ze wiek nie pozwala Ci na skakanie




hahahahahahahahahahahahahha :padam: :padam: :padam: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ,ale sie rozbawilem,hahahahahahah

i przypomina ci eagle!,ze forum jest to miejsce w ktorym każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie obrażać innego użytkownika,opinie swoja wyrazileś,ale dotknąłeś mojej prywatności,przypominam,ze łamiesz tym samym regulamin tego forum i grzecznie przywoluje cie do porzadku...od bardzo dawna nie ma tu juz miejsca na prywatne wycieczki ,dlatego tez forum nasze staje sie ostoją spokoju i przyjemnych rozmow... :rotfl: :rotfl:

eagle! - Pon Mar 05, 2007 20:52

Ciesze sie, ze sie rozbawiles, smiem watpic, iz mniej niz ja czytajac Twoja wypowiedz. Przy okazji zaznaczam, iz znam regulamin forum. Nie martw sie o to. Jednak powinienes rowniez zdawac sobie sprawe, ze jezeli juz cos krytykujesz, rob to majac do tego podstawy... Pozdrawiam :)
Dorothea - Wto Mar 06, 2007 12:46

Piotrulek, pisząc,ze jest niemozliwy miałam na mysli całokształt a nie tą skocznie.Chodzi mi rowniez o to ,ze jak nie wygrywał to ludzie zaczęli wieszac na nim psy(najlepiej dokopac lezącemu),ale On sie nie poddał, pokazał na co go stac i wygrał po raz czwarty.To mi sie w Nim podoba.A to na jakiej skoczni tego dokonał mało mnie interesuje.
Nie lubie tylko takiej postawy niektorych kibiców, jak wygrywał to dupe by mu lizali , jak przegrywał wyzywali a teraz ci sami ludzie znów nosiliby Go na rękach.Czy to jest normalne????????

Yeti - Sob Mar 17, 2007 02:19

eagle! napisał/a:
Powinienes skrytykowac go za 4 m-sce na duzej skoczni.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek miał do tego moralne prawo...

Piotrulek napisał/a:
z tej skoczni(średniej),na codzień skaczą japońscy uczestnicy szkółek weekendowych czyli mlodzież od 12-16 lat... wiec pozostaje bardzo umiarkowana radość...
Piotrulku, powiedz mi, czy łatwiej zostać mistrzem świata w dyscyplinie, którą uprawia stu zawodników, czy w takiej, którą uprawia sto tysięcy? :niepewny:

Mamy możliwosć podziwiać i trzymać kciuki prawdopodobnie za najlepszego skoczka narciarskiego, jaki kiedykolwiek się na tym świecie pojawił, więc niby dlaczego nasza radość miałaby być tak bardzo umiarkowana?...

eagle! napisał/a:
...swoje zrobil chlop i jeszcze do dzis ma w sobie skromnosc, ale przykro sie robi jak ktos ma taki myslenia.
Zgadzam się z tą opinią w 100%-tach!

eagle! napisał/a:
Nie popadlem rowniez w euforie po jego zwyciestwie
A ja tak! Bo sukces A. Małysza, w powiązaniu z jego postawą zasługują na to.

Piotrulek napisał/a:
forum jest to miejsce w ktorym każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nie obrażać innego użytkownika,opinie swoja wyrazileś,ale dotknąłeś mojej prywatności
A jak to jest z obrażaniem, wyśmiewaniem, szydzeniem z innych ludzi?...

Piotrulku, czy twoja opinia jest O.K. tylko dlatego, że Adam Małysz na razie nie zalogował się na tym forum?... No to gratuluję!... Twoja prywatność została dotknięta, a czy Ty aby sam niczyjej nie dotykasz?... :/
A swoją drogą, jeśli ośmieszając skalę jego sukcesu, obrażasz moje uczucia patriotyczne, to czy to jest zgodne z regulaminem forumowym? :hyhy:

De_Luca - Sob Mar 17, 2007 09:37

a kiedy ci przyszli wielcy skoczkowie mają się uczyć skakać Twoim zdaniem Piotrulku?? jak kończą 18 lat? a wczesniej mają se ćwiczyć na 20metrowcach jak 6latki? Bo psują prestiż zawodów na skoczni? Pozatym kibice którzy naprawdę siedzą w skokach wiedzą, że skakanie na średnich i małych skoczniach pozwala na ocenę i poprawę głównie techniki co na mamutach przekłada się na metry. Nie zawsze długość jest najważniejsza <bez podtextów> =P
ps. też nie jestem maniaczką Adasia. Za to lubię patrzeć kiedy ktoś robi to co kocha, a jeśli tym samym sprawia radość swoim rodakom tym bardziej mu się to chwali. I nie widzę powodu żeby umniejszać jego sukcesy.

Abstrachując od tego o czym tu mówimy. Niedobrze mi sie robi jak czasem czytam komentarze np. na onecie <nie mówie o forum, bo tu panuje kulturka =) > w których ludzie, którzy sami w życiu nie zrobili nic z czego mogliby być dumni, którzy się nawet nie znają na tym o czym mówią, w sposób chamski i złośliwy, po prostu z czystej zazdrości, że komuś chciało się ruszyć tyłek i coś w życiu osiągnąć przez ciężką pracę i poświecenie, komentują, obrażają psioczą etc. i to kogoś kto ich reprezentuje w sposób godny podziwu. ehh te niektóre Polaczki.. =/

asik - Sob Mar 17, 2007 12:26

dla mnie Adam jest wielki:)
trunks - Sob Mar 17, 2007 20:20

Adam ma juz puchar świata :). Cóż za forma !
Yeti - Sob Mar 17, 2007 22:53

Może jeszcze nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, pomimo że faktycznie wszystko na to wskazuje!...

Póki co, jutro znowu możemy kciuki za niego trzymać :]

trunks - Sob Mar 17, 2007 23:41

Jacobsen juz raczej nie wyciągnie, bo widac, ze nie jest w takiej formie, a pozatym ponoc kolano go boli
Arex30 - Sob Mar 17, 2007 23:56

no cóz
ja cały czas wierze ze w przyszłym sezonie dociagnie do rekordu 46 zwyciestw w PŚ.

Yeti - Nie Mar 18, 2007 02:13

Arex30 napisał/a:
wierze ze w przyszłym sezonie dociagnie do rekordu 46 zwyciestw w PŚ.
Życzę mu tego z całego serca, ale potrzebne do tego będą chyba jeszcze dwa dobre sezony... :)

trunks napisał/a:
Jacobsen juz raczej nie wyciągnie, bo widac, ze nie jest w takiej formie, a pozatym ponoc kolano go boli
Trzeba tylko trzymać kciuki, żeby Adasia kolano nie zaczęło boleć! <odpukać!>
Arex30 - Nie Mar 18, 2007 10:18

Yeti,
Adam jest WIELKI i wystarczy mu tylko JEDEN dobry sezon hehehe
a tak na poważnie to masz racje dwa dobre sezony wszak brakuje mu już tylko 11 zwycięstw ??

trunks - Nie Mar 18, 2007 16:50

aa ale pech! Cholerny wiatr :/. Miejmy nadzieje, ze odrobi w Planicy....
Czarnulka - Pon Mar 19, 2007 20:33

Jak odwołaja konkurs w Planicy to dostane nerwicy....miał takiego pecha,ze coś strasznego :(Dzięki Bogu,że chociaż dał rade i nie spadł...
trunks - Pon Mar 19, 2007 22:50

no wlasnie tez mam nadzieje, ze nie odwołają, bo prognozy sa takie nie zbyt optymistyczne
Grabarz - Nie Mar 25, 2007 13:05

:super: :super: :super: :hyhy: :padam:
Frycek - Nie Mar 25, 2007 13:09

Brawo..
jestem pelen podziwu i uznania dla tego czlowieka...ze podniosl sie po przeganych
to jest przyklad naprawde godnego sportowca

trunks - Nie Mar 25, 2007 15:18

bravo Adam !! To juz żywa legenda skoków. Ma duzą szanse pobic rekord Matti Nykennena (nie wiem jak sie to pisze :P)
Yeti - Pon Mar 26, 2007 07:53

Trochę szkoda, że ten sezon już się skończył! :)

Jak dla mnie, to Adam Małysz najlepiej pokazał swoją klasę w Oslo, zajmując to 54 miejsce,... a być może za kilkanaście lat, ten jeden niepowtarzalny skok bliższy będzie naszej pamięci, aniżeli którykolwiek z dziesiątek (już nawet setek) jego zwycięskich dobrych skoków :)

Gratuluję mu z całego serca wszystkich sukcesów, jakie w tym sezonie osiągnął (wraz z przynależnymi gratyfikacjami), bo ten człowiek w pełni na to zasłużył! I życzę mu jeszcze wielu zwycięstw, ale przede wszystkim satysfakcji ze skakania! Statystyki to tylko statystyki... Moim zdaniem, choćby Adam już ani razu dobrze nie skoczył (albo nie skoczył w ogóle), to on zrobił wielokrotnie wiecej niż można było oczekiwać. On swojej wielkości już dowiódł. Ale ponieważ skakanie jest tym co potrafi robić najlepiej i co kocha, więc niechaj skacze jeszcze jak najdłużej! A jeśli przy okazji trochę jeszcze powygrywa i poprawi te statystyki, to... daj mu Boże! :) ...ale tak naprawdę, to jego kolejne sukcesy są bardziej potrzebne nam, Polakom, aniżeli jemu :) ...i oby mogło być jak najwięcej takich Polaków,... jak najwiecej takich ludzi! :)

Brawo, Adam! :padam: :padam: :padam:

Dorothea - Pon Mar 26, 2007 10:27

Zawsze wiedziałąm ze to wielki, mały człowiek
Drago - Pon Mar 26, 2007 13:54

Jak zdobył krysztalową kule to sie popłakał ze wzruszenia :)
On właśnie będzie reprezentował polskę, ze nasz kraj to nie takie zadupie xD

De_Luca - Sob Gru 08, 2007 15:45

No i nastał kolejny sezon i kolejne już w tym sezonie zawody, a ruchu w interesie nie widzę- czyżby już nikt się nie interesował skokami? Zamanifestuję więc ja odwieczną mą miłość do tego sportu i wszystkich zawodników. A w tym sezonie moim pupilkiem zostaaaaał... DO BOJU RøMOREN!!!
toleslaw - Sob Gru 08, 2007 21:45

Adam dopiero się rozkręca, dzisiaj już był siódmy, ale finish będzie miał znakomity. Od kilku lat niezbyt dobrze zaczyna, ale... "mężczyznę poznaje się po tym jak kończy":D. Nie musi non stop wygrywać, jest już sam w sobie żywą legendą skoków... to co osiągnął robi wrażenie.
Do boju Adam!

Morqana - Nie Gru 09, 2007 10:36

De_Luca napisał/a:
zyżby już nikt się nie interesował skokami


No, no, ja jak co roku oglądam skoki :)
De_Luca napisał/a:
A w tym sezonie moim pupilkiem zostaaaaał.


Ja od ponad dwóch lat kibicuje Morgensternowi :D

Yeti - Nie Gru 09, 2007 18:32

...a moim pupilkiem w tym sezonie będzie... Adam Małysz! Za niego będę trzymał kciuki! Będę się cieszył z każdego jego dobrego skoku i nie będę miał za złe tych zepsutych! :)
katarzyna35k-ce - Pon Gru 10, 2007 14:51

ja sadze o Malyszu,zreszta tak jak co roku, wspanialy sportowiec.
shad_ow - Pon Gru 10, 2007 20:29

Sądze że to skoczek :rotfl: a tak powaznie,
kogoś takiego jak on polakom brakowało ....

Morqana - Nie Gru 23, 2007 23:17

Oczywiscie jak przewidzialam Morgi bije wszystkich o głowe :D Wspaniały skoczek :)
De_Luca - Sro Gru 26, 2007 01:07

pięknie skacze, życiowa forma bez 2ch zdań =) aleee pozostaje wierna Kofiemu i Romorenowi =) no i Adasiowi i Ahonenowi i Schlieriemu i.. i.., ojj cieżko kibicować wszystkim =)

chciałabym jeszcze uczcić pamięć Reinharda Hessa, wieloletniego trenera drużyny niemieckiej, który zmarł w Wigilię.
[']

Morqana - Sro Gru 26, 2007 11:24

Wszystkim to raczej nie :P, ale troszke :P Ja tam jeszcze Lyokelsoey'owi :D

[*]

Azbe - Pią Lut 20, 2009 07:32

że mu lipne banany w tym sezonie zamówili :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group