dupiate forum

Forum Ogólne - Zdjęcia do paszportu.

kk - Czw Maj 12, 2011 09:33
Temat postu: Zdjęcia do paszportu.
Gdzie dobrze i niedrogo można wykonać zdjęcia do paszportu?
Nie zależy mi na tym, żeby były ekspresowo, ma być niedrogo i w miarę dobrze :)
Z góry dzięki

kisia - Pią Maj 13, 2011 01:08

teraz są takie wymogi co do zdjęć paszportowych,że żąden fotograf ich ładnie nie zrobi :/

Może Kamiński na Pl. Piastów? :niepewny:

Solid_Wood - Pią Maj 13, 2011 20:20

Krzysiu, ja robiłem na Barlickiego. Niestety, gdzie nie pójdziesz to i tak te zdjęcia wychodzą jak wychodzą. Takie są wymogi. Pocieszające jest to, że do wizy amerykańskiej wychodzą jeszcze dziwaczniejsze :-)

No i niestety potrzebujesz 1 zdjęcie do paszportu, a przeważnie musisz zrobić 6 lub 4, bo od tylu się kalkuluje fotografom.

CrazyZELL - Pią Maj 13, 2011 20:52

Ja robilem w Labedach w AN-POL. (Z tylu banku PKO lub PeKaO) na Przyszowskiej Fotograf ma anielska cierpliwosc. NIe spoczal dopoki zdjecie nie wyszlo idelanie. Dodam, ze robilem zdjecie 2,5 letniej dziewczynce, ktora wcale nie miala ochoty w tym dniu na fotografowanie. Co do ceny musze zapytac zony, ale chyba drogo nie bylo.
Frycek - Sob Maj 14, 2011 09:10

Teraz na kazdym wyglada sie jak bandyta :P
kk - Nie Maj 15, 2011 12:10

Frycek napisał/a:
Teraz na kazdym wyglada sie jak bandyta :P


Wiem, te wymogi są takie, że ciężko by ładnie wyszło. Do dowodu, prawka itp, to robiłem samemu i później jedną odbitkę 10x15 z 4 zdjęciami, wyciąłem i było git :)

kk - Nie Maj 15, 2011 12:10

Solid_Wood napisał/a:
Krzysiu, ja robiłem na Barlickiego. Niestety, gdzie nie pójdziesz to i tak te zdjęcia wychodzą jak wychodzą. Takie są wymogi. Pocieszające jest to, że do wizy amerykańskiej wychodzą jeszcze dziwaczniejsze :-)

No i niestety potrzebujesz 1 zdjęcie do paszportu, a przeważnie musisz zrobić 6 lub 4, bo od tylu się kalkuluje fotografom.


A z ciekawości, ile kosztowały Ciebie te zdjęcia?

Solid_Wood - Nie Maj 15, 2011 16:22

Nie napisałem, bo właśnie dokładnie nie pamiętam. Robiłem foty na przełomie października i listopada. Kojarzy mi się ok. trzydzieści złotych.

To jest w tym samym miejscu co Casa Austria.

kk - Nie Maj 15, 2011 17:31

Solid_Wood napisał/a:
Nie napisałem, bo właśnie dokładnie nie pamiętam. Robiłem foty na przełomie października i listopada. Kojarzy mi się ok. trzydzieści złotych.


Czyli standard

Solid_Wood napisał/a:
To jest w tym samym miejscu co Casa Austria.


.. to można przy okazji na obiadek albo piwko wyskoczyć :)

Admike - Wto Maj 17, 2011 20:21

dobrze,że niewiele osób widziało moje zdjęcie w paszporcie - normalnie wyglądam jak jakiś bandzior... :hyhy:
kk - Wto Maj 17, 2011 23:10

Zdjęcie zrobione u fotografa koło Casa Austria
Czekałem niecałe pół godziny na odbiór, cena 29 zł, no i powiem że nie wyszło źle - nadaje się do wykorzystanie nie tylko w paszporcie :)

kisia - Czw Maj 19, 2011 23:35

kk, to zrób sobie z niego avatar :)
Solid_Wood - Pią Maj 20, 2011 09:52

kisia napisał/a:
kk, to zrób sobie z niego avatar


wystarczy, że już z poprzedniego zrobił... :-)

[/center]

kk - Pią Maj 20, 2011 09:58

kisia napisał/a:
kk, to zrób sobie z niego avatar :)


Nie no, dzieci oglądają tą stronę, nie będe ich straszyć ;)

kobi - Czw Wrz 08, 2011 10:56

Skorzystałem z sugestii i też zrobiłem paszportowe koło Casa Austria. Tylko cena się zmieniła: 26 PLN ;)
kropka75 - Sro Maj 27, 2015 12:01

W temacie zdjęć przeżyłam ostatnio szok życia.

Poszłam do fotografa, u którego robiłam fotki zawsze. W Knurowie. Nie były złe.
Nie przewidziałam jednak, że pan udał się na emeryturę, a urzęduje tam obecnie jego syn.

To co dostałam powaliło mnie.
Gość mnie wyszopował!

Ale jak!
Rozmazał mi pysk, a dokładniej skórę pod oczami.
Nie wiem czy tak go raziły moje cienie, czy jaka cholera, ale pojechał po bandzie.
Wykasował mi dolne rzęsy.

Poszłam z reklamacją, to jeszcze się nasłuchałam, że Urząd Miasta Knurów na pewno by mi to przyjął, bo zawsze tak robi!

Nie mogę patrzeć na te fotki. Normalnie mdłości mam.

O ile to z przodu mi poprawił, więc do dowodu mogę mieć jakieś sensowne (choć wyglądam na 50+, nie na swoje 40), to bocznego się uparł nie poprawiać, bo jak się wyraził - uczelnie nie robią takich problemów.

Uklękłam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group