dupiate forum

Ciekawe Strony - Wreszcie wszytko w jednym miejscu!

slowik24 - Pon Gru 27, 2010 17:57
Temat postu: Wreszcie wszytko w jednym miejscu!
Witam wszystkich i zapraszam na moj nowy portal h t t p;//w w w iGliwice.eu]iGliwice.eu - brak reklam i spamu!

Dlaczego h t t p;//w w w iGliwice.eu]iGliwice.eu i co to jest, jak działa?

Najprościej mówiąc jest to maszynka do ściągania i gromadzenia najnowszych newsów ze wszystkich możliwych portali na których jest najwięcej newsów na temat Gliwic. Skrypt działa w trybie rzeczywistym, także jeśli news zostanie opublikowany na gliwice.gazeta, p l w tej samej sekundzie pojawi się na h t t p;//w w w iGliwice.eu]iGliwice.eu.

Po co?
Oszczędność czasu! Po co przeglądać oferty sprzedaży nieruchomości na wielu portalach na iGliwice.eu znajdziesz najnowsze oferty i to za darmo. Oprócz najnowszych aktualności i nieruchomości możemy znaleźć najnowsze oferty pracy, doniesienia z Facebooka ( Z. Frankiewicz, Wygoda, Itv Gliwice oraz Piasta Gliwice) oraz wiadomości z gliwickiej i śląskiej policji!!

Dodatkowo wyszukiwarka skonfigurowana na lokalne wyszukiwanie z katalogu gliwickich stron ( jedna tak duża baza stron www z rejonu Gliwic).


Czekam na Wasze uwagi, jeśli myslicie że to jest dobry pomysł piszcie lub poprostu kilkajcie button " Like it" z Facebooka

Pozdrawiam!

slowik24 - Wto Gru 28, 2010 20:36

jakies komentarze?
kisia - Wto Gru 28, 2010 20:48

no ja już kliknęłam na "lubię to".
Bardzo przydatna strona.
Brakuje mi na niej odnośnika do naszego forum ;P hehe, a tak poważnie to na razie jeszcze nie wiem, co mi na niej brakuje.
Gratuluję pomysłu

slowik24 - Pon Sty 03, 2011 17:29

Dodane nowe portale: infogliwice, p l oraz gliwice.naszemiasto, p l

Oraz uwaga najnowsze filmy z Youtuba. Skrypt wyszukuje najnowsze filmy z youtuba ktore maja w tytule słowo "Gliwice" lub w słowach kluczowych!! dziala rewelacyjnie! Polecam!

w w w iGliwice.eu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group