dupiate forum

Informatyka/Gsm - Facebook nie działa

alenda - Wto Gru 21, 2010 12:23
Temat postu: Facebook nie działa
Nie działa :przestraszony: jest napisane, że moje przeglądarka nie obsługuje plików cookie i mam je włączyć.

Jak? :zawstydzony: używam chrome

sebek - Wto Gru 21, 2010 14:02

o kurcze... facebook nie działa !! aaaaaa koniec świata ... :rotfl:

swoją drogą co się porobiło, ludzie się bez takich pierdół obejść nie potrafią :zdziwko:


a co do przeglądarki, pewnie gdzieś w opcjach jest "pliki cookie" albo coś takiego i tam należe poczytać i zaznaczyć lub odznaczyć odpowiednią opcję

alenda - Wto Gru 21, 2010 22:13

a kto napisał, że ludzie się nie potrafią obejść?

już działa, tzn chyba bo już nie wyskakuje to o ciasteczkach, ale mam dla odmiany konto zawieszone.

sebek - Wto Gru 21, 2010 22:50

piszę ogólnie bo widzę co się dzieje, wszędzie usiłują mi na siłę wcisnąć telefon "z portalami społecznościowymi" a ja się pytam na ...... mi to ? ma dzwonić, ma wysyłać sms'y, ma się nie psuć, ma robić zdjęcia (bo czasem na drodze w razie stłuczki może się przydać) i w sumie tyle ... o dobrze jak ma radio bo czegoś na wykładach czasem trzeba słuchać żeby nie zasnąć :)


po za tym rozwala mnie jak wchodzę na jakąś stronę (choćby serwis informacyjny) i z boku widzę pasek facebook'a itp, pogięło wszystkich normalnie ...


chyba jestem staroświecki ...

alenda - Wto Gru 21, 2010 22:58

ja też preferuję normlane telefony, chociaż w moim jest dostęp do fb i parę razy zajrzałam w autobusie/pociągu z nudów jak mi się czytanie znudziło

a fb jakoś wyjątkowo lubię, inne portale są do kitu, z nk chciałam zrezygnować ale gram tam w jedną głupią grę :D

kisia - Czw Gru 30, 2010 01:04

a mnie ten cały Facebook wkurza, wpieniają mnie miliony maili ze ktoś kogo nie znam skomentował zdjęcie, na którym jestem ujawniona, czy jakoś tak lub że ktoś z kimś od kiedyś tam się znają, co to mnie ku.....obchodzi ? :/
plusz0wy - Czw Gru 30, 2010 08:45

kisia, wszystkie powiadomienia da się wyłączyć - konto->ustawienia konta->powiadomienia i odznaczamy wszystko ;)
trunks - Czw Gru 30, 2010 22:46

albo zlikwidować konto na FB...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group