dupiate forum

Osiedla i Dzielnice - Ul Szara ??

Frycek - Pon Lut 28, 2005 19:03
Temat postu: Ul Szara ??
Chcialbym sie was zapytac co wiecie o tej dzielnicy ??i jakie macie zdanie
frohike - Pon Lut 28, 2005 19:26

no teraz to juz napewno nie jest dzielnica tylko ulica
na ulicy szarej mialem kiedys praktyki przy hucie pierwszego maja
dosyc fajnie tam bylo ale ogolnie ta ulica nedznie wyglada
osobiscie nie chodze tamtedy gdyz nie wyglada to na bezpieczna okolice

Dana - Pon Lut 28, 2005 23:05

Na ulicy Szarej 15-sicie lat temu mialam kolezanke
Spêdza³am tam troche czasu - i juz wtedy nie cieszy³a sie ta ulica dobra opinia
bezpiecznie czuli sie tam tylko swoi, bo tylko oni tolerowali siebie na wzajem
miejsce nie ciekawe pod wzglendem po³ozenia i wygladu
mysle ze nic nie zmieni³o sie pomimo up³ywu czasu


Jedyne co mi sie podoba³o to duze mieszkania , ale w czterech scianach nie da sie siedziec ca³y czas ,a i to nie gwarantuje poczucia bezpieczeñstwa :(

kisia - Wto Mar 01, 2005 00:19

Frycek, ul. Szara to nie dzielnica, to ulica.
Te¿ mia³am tam kiedys kole¿anke, niestety mieszka³a w oficynie i mieszkanko nie by³o zbyt fajne.
Obecnie ulica mroczna, pe³na dziur, mimo to mo¿na nia ominaæ swiat³a na skrzy¿owaniu zabrska, konarskiego,Jagielloñska, je¿eli jedzie siê w str pl. Piastów np.
kiedys by³ tam du¿y komis meblowy, teraz juz go nie ma. Na tym moja wiedzia na temat tej ulicy siê koñczy.
Frycku, a dlaczego pytasz ???

Piotrulek - Wto Mar 01, 2005 07:52

A ja traktujê ul.Szara jako skrót,aby nie staæ na skrzy¿owaniu z ul.Jagielloñska i Konarskiego jadsc oczywiscie w prawo.
Asienka - Wto Mar 01, 2005 10:38

Ja to sie przyznam ze musia³am spojrzec na mape ale od razu skojarzy³am , w sumie nie jest ze bo blisko centrum ale jesli chodzi o bezpieczeñstwo czesto jade tramwajem i to co widze na tej dzielnicy to mnie sie nie za bardzo podoba :)
Piotrulek - Sob Mar 05, 2005 10:06

Asieñka, Faktycznie "trójkat bermudzki",wejdziesz i nie wiesz czy wyjdziesz, :)
vdt - Sro Mar 22, 2006 07:50

Szara to nie "trójk±t bermudzki" czy jak kto woli "sycylia", to jest trochu dalej z centrum na B³. Czes³awa :] ale fakt, Szara to nieciekawe miejsce, dos³ownie szare, brudne no i niezbyt bezpieczne. Osobi¶cie Szara jest tym samym dla mnie, co dla Piotrulka.
kk - Pon Maj 08, 2006 10:58
Temat postu: Re: Ul Szara ??
Frycek napisa³/a:
Chcialbym sie was zapytac co wiecie o tej dzielnicy ??i jakie macie zdanie


Mieszkam niedaleko, bo przy ul. Konarskiego i powiem Ci szczerze, ¿e ulica ta, jest podobnie jak inne w jej okolicy (Zabrska, b³. Czes³awa, Franciszkañska) bardzo nieciekawa.

Szaro (st±d nazwa?) brudno, dzieci pêtaj±ce sie wiecznie na polu (albo dworze jak kto¶ woli :P ), pijaczki itp.

W podstawówce mia³em w klasie dwie osoby, mieszkaj±ce przy tej ulicy - rodzeñstwo "repetuj±ce" ró¿n± liczbê razy - czêsciej ich nie by³o ni¿ byli :P

Morqana - Wto Maj 16, 2006 06:48

Co do ulicy Szarej.No co¿ w dziecinstwie, ze tak powiem chodzilam tam, bo neistety mam tam rodzine, ktora napewno wielu zna, ale mneijsza o wiekszosc.To prawda wszysaxy toleruja tam tylko swoich i zawsze tak bedziez, bo nie sadze, zeby w najblizszych kilku latach cokolwiek sie zmienilo.Jak dla mnei ta dzielnica nie jest niebezpieczna, ale jak wejdzie obcy to faktycznie, nei wiadomo co go czeka.Chociaz to krotka ul radze jednak obejsc naokolo.Samochodami w nocy z piatku na sobote takze radze nie jechac, chyba, ze ktos cche =/ dostac butelka w szybe ;( tylwe przekazu, dziekuje za uwage :) <do trojkacika bermudzkiego na bank sie nie zalicza>
Major - Wto Maj 16, 2006 22:14

Kurde jak ja to czytam, to a¿ mnie dziw bierze. Rok temu tam sobie z kumplem jakby nic przej¿d¿ali¶my pomalutku na rowerach i odziwo nic siê nam nie sta³o mimo, ¿e mijali nas jakie¶ typy.
trunks - Wto Maj 16, 2006 23:40

Major, no bez przesady, nie kazdy kto tam przechodzi dostaje oklep, ale mozna powiedziec, ze statystycznie czêsciej niz w innych dzielnicach
Major - Sro Maj 17, 2006 11:02

trunks, wiem, ale w³a¶nie mi o to chodzi³o, ¿e nie by³em ¶wiadomy, ¿e ta ulica jest taka nieprzyjemna.
Morqana - Sro Maj 17, 2006 14:17

trunks napisa³/a:
nie kazdy kto tam przechodzi dostaje oklep,


Major nie powiedzialam, ze kazdy, ale raczej to tak samo jak na trojkacie, hehe...no prawie. :))

SVPAM - Sro Maj 17, 2006 15:10

No widze ¿e nawijacie o mojej dzielnicy...
W sumie to ja mam najwiêksze prawo do tego.
Jesli chodzi o Szar± to to jest ulica gdzie po nocy nikt zdrowy siê nie szwêda :) Ale te¿ nie jest taka z³a.
Ulica ta robi za skróta przy tym nieszczêsnym skrzy¿owaniu :)
Jesli chcecie tam mieszkaæ to odradzam.
Spokojniej jest na Krzywej. ( moja ulica :] )

Ciekawiej jest w okolicach ul.Cecylii. tam mo¿na za nic oberwac :] i dlatego tam siê nie pokazuje bo po co

Morqana - Sro Maj 17, 2006 18:03

SVPAM napisa³/a:
Spokojniej jest na Krzywej. ( moja ulica )


Ul.Krzywa... :ok: hehe mam tam tesh czesc rodzinki :):)

No widzisz, co do Szarej tesh troszQ ja znam i napewno wieczorem sama nie przechodzilabym tamtedy.Cecylii, nom to juz moj rejon :D ale powiem, ze bezpiecznie nie jest ;/ o...koniec przekazu

SVPAM - Sro Maj 17, 2006 18:17

MorQaNa napisa³/a:
SVPAM napisa³/a:
Spokojniej jest na Krzywej. ( moja ulica )


Ul.Krzywa... :ok: hehe mam tam tesh czesc rodzinki :):)

No widzisz, co do Szarej tesh troszQ ja znam i napewno wieczorem sama nie przechodzilabym tamtedy.Cecylii, nom to juz moj rejon :D ale powiem, ze bezpiecznie nie jest ;/ o...koniec przekazu


?a³ mam s±siadke............

Morqana - Sro Maj 17, 2006 18:36

SVPAM napisa³/a:
?a³ mam s±siadke............


Nie masz sasiadki :P:P
Chociaz Agusie i Anke to na bank znasz, bo cos kolo Twojego wieQ :):);]

SVPAM - Sro Maj 17, 2006 21:06

MorQaNa napisa³/a:
SVPAM napisa³/a:
?a³ mam s±siadke............


Nie masz sasiadki :P:P
Chociaz Agusie i Anke to na bank znasz, bo cos kolo Twojego wieQ :):);]


Z nazwiska to mo¿e bym skojarzy³ ale po nicku to niebardzo....ja tu wbrew pozorom ma³o ludzi znam....z dzielnicy to mo¿e 5-êcu luda na krzy¿ znam.

Reszta to z innych dzielnic....

Morqana - Sro Maj 17, 2006 23:04

Hmm...no niewiem nazwiska chyba raczej nie powinno sie pisac...Anka bardzo wysoka na bank znasz, :DD:
extaska_ - Pi± Maj 19, 2006 19:06

hmmm Szara to jest ta ulica z takim wielkim komisem? :P
Morqana - Pi± Maj 19, 2006 23:08

extaska_ napisa³/a:
hmmm Szara to jest ta ulica z takim wielkim komisem?



Komis tam byl, ale przeniesli go, znaczy pani Halina stwierdzila, ze nie ma co tam dluzej go miec..Zreszta wcale sie nie dziwie, zadu*** jakich malo ;/ ;];] :P

trunks - Pi± Maj 19, 2006 23:30

MorQaNa napisa³/a:
pani Halina stwierdzila, ze nie ma co tam dluzej go miec..Zreszta wcale sie nie dziwie, zadu*** jakich malo

heh no ja sie dziwie, ze wogle wpadla na pomysl otwierania komisu w takim miejscu...wiekszosc osob z zewn±trz woli sie przeciez tam nie zapuszczac :oczami:

Morqana - Sob Maj 20, 2006 10:07

No wiesz, podobno sporo ludzi tam znala, wiec jej to lepiej, ale to nei zmeinia faktu, ze ulica jest oblesna :/ :dobani:
kajusiaw - Pon Maj 24, 2010 20:02

Ja mam kole¿ankê mieszkaj±c± na tej ulicy i powiem Wam, ¿e jak sz³am do niej w lutym tego roku wesz³am do bramy drzwi z klatki takie ciemne w klatce ciemno mimo i¿ jest dzieñ a tak poza tym to nie mam zastrze¿eñ.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group