dupiate forum

Świat Kobiet - Botox w wieku 24 lat?

Agnieszka24 - Pią Paź 22, 2010 13:38
Temat postu: Botox w wieku 24 lat?
Hej
Mam pytanie do dziewczyn.Od jakiegoś czasu zauważyłam że robią mi się zmarszczki koło oczu, dużo się śmieję ogólnie jestem pogodną osobą.Trochę mnie to martwi bo mam dopiero 24 lata co będzie za 10 lat? Czytałam że popularne jest wstrzykiwanie botoxu ale nie wiem czy jestem na to za młoda.
Czy któraś z was miała wstrzykiwany botox?jak długo utrzymuje się efekt ?

Arex30 - Pią Paź 22, 2010 13:48

Agnieszka24, mamooooooooooooooooooooooooo ogupłaś?
plusz0wy - Pią Paź 22, 2010 14:09

na botox jest się zawsze za młodym...
Agnieszka24 - Pią Paź 22, 2010 15:33

Pytanie kierowałam do dziewczyn...wcale nie ogłupiałam a za takie komentarze serdecznie dziękuje.Kończę studia -dziennikarstwo, swoją karierę widzę w telewizji dlatego zależy mi na dobrym wyglądzie.Proszę o komentarze kobiety po botoxie, czy są zadowolone itd
Arex30 - Pią Paź 22, 2010 18:19

Agnieszka24, może się i nie znamy na botoksach i innych specyfikach upiększających - bo nie stosujemy, ale to o czym pisałaś w pierwszym poście może trzeby by było skonsultować z kosmetologiem ?
Szamanka - Pią Paź 22, 2010 18:32

Agnieszka24, a moze na poczatek jakis dobry krem pod oczy i stosowany regularnie



na botoks masz czas......


pytasz co bedzie za 10 lat........pewnie kolejny botoks i pewnie nie drugi ale setny z kolei....

Nikaa - Sob Paź 23, 2010 06:45

dobrze ci koledzy i kolezanki z forum radza.. kosmetyczka.. dobry krem.. zaden botoks.. bo za 5 lat bedzie naciaganie skory..
plusz0wy - Sob Paź 23, 2010 12:27

botox - ładniejsza nazwa to jad kiełbasiany, jedna z najsilniejszych neurotoksyn. Poraża zakończenia nerwowe i mięśnie. Zresztą widać jak ładnie wyglądają po tym gwiazdy ;)
Basia K - Sob Paź 23, 2010 17:14

Agnieszka24 , jestem zdziwiona,ze osoba w Twoim wieku tak poważnie zastanawia się nad botoxem....Nie sądzę,że te zmarszczki,które masz są aż tak widoczne,żeby ten zabieg był konieczny. Tym bardziej,jak piszesz-jesteś osobą pogodną,a takie "zmarszczki" to odzwierciedlają.
Słyszałam,że stosowanie botoxu przed 30-tką jest bezsensowne.Na botox więc,masz jeszcze czas,faktycznie może na razie "ratuj się" jakimś dobrym kremem.

maya - Nie Paź 24, 2010 23:53

Stanowczo odradzam botoks. Efekt wstrzyknięcia toksyny botulinowej utrzymuje się - po pierwszym zabiegu - do pół roku, po każdym następnym dłużej (stać Cię na to?).
Jesteś osobą młodą i sama piszesz, że są to zmarszczki mimiczne, czyli naturalne w gruncie rzeczy. Sam krem niewiele tutaj zdziała, aczkolwiek proponuję zainwestować w jakiś delikatny, nawilżający krem na okolice oczu (ale jeszcze nie przeciwzmarszczkowy!). Zmarszczki mimiczne cały czas będą się odnawiać - bo cały czas ruszasz mięśniami twarzy ;)
Spróbuj zagłębić się w temat i zamiast botoksu znaleźć jakąś mądrzejszą alternatywę, jak na przykład terapia kolagenowa, laser, mikrodermabrazja, fale radiowe i inne zabiegi na okolice oczu w salonie - naprawdę jest w czym wybierać :)

A przede wszystkim zastanów się, czy te zmarszczki są naprawdę większe, niż u innych 24latek? ;)

Agnieszka24 - Pon Paź 25, 2010 09:20

może macie rację...
Często bywam w Gliwicach dlatego poszukam jakiejś dobrej kosmetyczki...a może macie jakieś namiary do sprawdzonej pani kosmetolog która doradzi mi co zastosować w moim przypadku.Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Pozdrawiam

maya - Pon Paź 25, 2010 09:53

Niestety, nie jestem w stanie doradzić Ci kosmetyczki/kosmetologa, ale najlepiej pójdź to przynajmniej trzech salonów, aby zasięgnąć rady. Większość kosmetyczek sztampowo poleca zabiegi. Poza tym potrzebny jest odpowiedni sprzęt, którego w każdym salonie nie znajdziesz.
Poszukaj w Internecie. I bądź przygotowana na to, że jeśli zależy Ci na długotrwałym efekcie ze względu na planowany zawód to tego typu zabiegi czekają Cie do końca życia, więc lepiej żeby były urozmaicone ;)

kisia - Pon Paź 25, 2010 13:42

o matko i córko. Przecież Ty dopiero co skończyłaś dojrzewać, a już botoks chcesz wstrzykiwać :zdziwko: Ja wiem, że każdy starzeje się inaczej, ale bez przesady, zmarszczki, które sie pojawiły na buźce to normalne. Myślisz, ze jak będziesz miała buzie gładką jak niemowlak prędzej przyjmą Cię do telewizji ? Nie zauważyłam tam kobiet z plastikową buzią.
Czytałaś o szkodliwości botoksu ? Takie zabiegi źle wpływają na układ nerwowy, paraliżują mięśnie twarzy. Co zrobisz jak po botoksie pojawią się na twojej twarzy inne nienaturalne zmarszczki, czy fałdki? Myślę, ze warto się nad tym zaznajomić zanim wpadnie się w jego "szpony" bo jak już raz spróbujesz to będziesz to robić stale, mimo, ze teraz możesz zakładać inaczej.
Lepiej zainwestować w odpowiedni krem i delikatniej ingerować w skórę buzi , a przede wszystkim postaraj się pokochać samą siebie, taka jaką jesteś.

sebek - Pon Paź 25, 2010 21:33

Chyba koleżanka ma jakieś kompleksy, przynajmniej ja to tak widzę, bez urazy :niepewny:

a co mają powiedzieć faceci którzy łysieją ? :rotfl:

Agnieszka24 - Wto Paź 26, 2010 09:54

sebek, pewnie i masz racje w jakimś stopniu, natomiast nie jestem osobą, która się nad sobą użala. Jeśli jest coś co mi się nie podoba to nie płacze w poduchę, nie chowam się tylko coś z tym robię i tak też jest teraz.Więc dla mnie to nie jest kompleks tylko problem z którym muszę się uporać.
Ale już niedługo..od jutra zaczynam wizyty w gabinetach zobaczymy co mi powiedzą.Na pierwszy ogień gabinet medycyny estetycznej MEDJUS korzystał ktoś z was z ich usług?
w w w medjus, p l galeria wygląda całkiem nieźle

maya - Wto Paź 26, 2010 10:48

sebek napisał/a:
a co mają powiedzieć faceci którzy łysieją ? :rotfl:


Zawsze mogą zgolić się na łyso :ok: a tak poważnie to z tym też można walczyć, chociażby na stronie, którą podała Agnieszka24 jest napisane, że robią mezoterapie ;) ale to droga zabawa i skutkuje tylko w czasie terapii.

Agnieszka24 widzę zaczynasz z grubej rury :P Napisz koniecznie co Ci zaproponowali. Mam nadzieję, że kwas hialuronowy albo lasery, a nie botoks ;)

Agnieszka24 - Wto Paź 26, 2010 11:33

maya, oczywiście dam znać co i jak :) a jeśli chodzi o Panów łysiejących to zgolić i jest ok.Niektórzy wyglądają nawet sexy :]
Arex30 - Wto Paź 26, 2010 15:40

maya napisał/a:
zgolić się na łyso
co niniejszym czynię od wielu lat :)
Agnieszka24 napisał/a:
wyglądają nawet sexy
hehehe tak ?
kisia - Sro Paź 27, 2010 00:09

Agnieszka24 napisał/a:
Więc dla mnie to nie jest kompleks tylko problem z którym muszę się uporać.
hmmm tylko czy naprawdę jest to aż taki problem, z którym musisz się uporać w tak drastyczny sposób w Twoim wieku? Wiesz anorektyczki tez uważają, że sa grube.
Agnieszka24 - Sro Paź 27, 2010 10:07

kisia, dzisiaj mam wizytę u Pani dr więc zobaczę co mi poradzi ale o żadnych "drastycznych" środkach nie ma mowy. Natomiast czy moje dążenie do niwelowania swoich jakiś tam mankamentów w urodzie można porównać do głodzących się, konsekwentnie wyniszczających swoje ciała anorektyczek?
sebek - Sro Paź 27, 2010 17:10

skoro myślałaś o botoxie to wg mnie tak, czym to się różni od głodzenia się do wycieńczenia ? tym, że tego aż tak nie odczuwasz ? a jednak w twoim organiźmie pojawi się kolejna toksyna itp itd temat rzeka ;)

znajdź sobie jakieś hobby :)

maya - Sro Paź 27, 2010 17:40

Właśnie - to jest temat rzeka. Ale chyba trochę za ostro reagujecie. Moim zdaniem chęć zrobienia zastrzyków botoksu wychodzi z niewiedzy o równie skutecznych alternatywach. Usuwanie zmarszczek = botoks - tak się kojarzy... :zalamany:
A patrząc z drugiej strony przynajmniej dziewczyna zasięgnie informacji i zacznie działać już (oby trafiła na mądrą kosmetyczkę...), a nie obudzi się za 40 lat z krzykiem i będzie oczekiwała, że odmłodzi się jednym zabiegiem. Profilaktyka jest najważniejsza ;)

plusz0wy - Sro Paź 27, 2010 17:53

no właśnie, nie ma co znowu tak bardzo krytykować. Jak na razie odwiedliśmy tą owieczkę od botoksu, więc jest dobrze ;)
Agnieszka24 - Czw Paź 28, 2010 11:11

sebek, jeśli chodzi o botox i jego toksyczne działanie na organizm to się mylisz...dowiadywałam się w fachowej literaturze, że dawka śmiertelna dla człowieka ważącego ok. 70 kg wynosi 3000 jednostek, podczas gdy wstrzykiwana w trakcie jednego zabiegu dawka lecznicza wynosi zaledwie maksymalnie 60-100 jednostek. Poza tym w medycynie estetycznej przed podaniem jest na wstępie poddawana odpowiedniej obróbce.Ze względu na swoje znaczne rozcieńczenie i co za tym idzie osłabione działanie jest ona bezpieczna.
Nie chcę tutaj wyjść na zagorzałą zwolenniczkę botoxu- bo tak nie jest, natomiast mam wrażenie że na wyrost jest to krytykowane. Nie znam kobiety , która nie chciałaby coś w sobie zmienić, upiększyć, czy zatem wszystkie jesteśmy chore? Anorektyczki są chore, więc czy 99% kobiet które chcą w sobie coś zmienić też można nazwać chorymi??? nie wydaje mi się...
Na koniec wszyscy mogą odetchnąć:) byłam wczoraj u Pani dr Żurek (przemiła kobieta:) i po długiej konsultacji odradziła mi botox i zaproponowała peeling migdałowy na początek potem mikrodermabrazję diamentową i maskę nawilżającą. Mam dzisiaj buśkę jak pupa niemowlaka :D po 5 zabiegach zmarszczki maja się wyraźnie wyrównać- zobaczymy:)

Agnieszka24 - Czw Paź 28, 2010 11:14

sebek, i jeszcze jedno nie wiem czy wiesz ale Botox ma znacznie szersze zastosowanie miedzy innymi w leczeniu przyczyn bólów migrenowych, nadpotliwości, w przypadku spastyczności po udarze aby rozluźnić mięśnie dłoni i przyspieszyć rehabilitację- mam znajoma która miała wstrzykiwany botox i to kilka razy po wypadku.
maya - Czw Paź 28, 2010 14:00

Dokładnie, toksyna botulinowa jest od dawna wykorzystywana w medycynie, a od niedawna również w chirurgi plastycznej. Tak jak pisałam wcześniej botoks źle się po prostu kojarzy, niektórzy mylą go w ogóle z face liftingiem. Aczkolwiek granica między chęcią poprawy wyglądu a chorą obsesją na ten temat jest cienka ;) W nadmiarze wszystko szkodzi.
Agnieszka24, bardzo dobrze Ci poradziła ta Pani, chociaż kwasu raczej nie powinna nakładać na "kurze łapki", bo to blisko oka. Ale ogólnie na pewno będziesz zadowolona. To najlepszy czas na takie zabiegi - po lecie :) Sama potraktowałam się dzisiaj kwasem :hyhy:

Arex30 - Czw Paź 28, 2010 16:34

Agnieszka24 napisał/a:
Mam dzisiaj buśkę jak pupa

Brawooooooooooooooo :)
No i po co tyle strachu
Będzie wszystko w jak najlepszejszym pożądeczku :)
A zawsze możesz pracowac jako radiówa :) hihihihhi (Patrz M. Olejnik )

sebek - Pią Paź 29, 2010 08:18

ja tam się na tym nie znam, nigdy mnie to nie interesowało ;) tylko chodziło mi o to że łapanie się takich radykalnych środków jest wg MNIE głupie i nie potrzebne, na rynku jest masa innych specyfików bez potrzeby wstrzykiwania czegokolwiek więc nie wiem czemu od razu pomyślałaś o botox-ie. Wiesz patrząc na niektóre "lalki barbie" na ulicy płakać się chce i mam nadzieję że nie wpadnie Ci kiedyś do głowy doprowadzenie się do takiego stanu ;)
Agnieszka24 - Sro Lis 03, 2010 13:34

sebek, masz na myśli spalone w solarium tlenione blondynki???:D myślę, że daleko mi do "lalki barbie" ale o gustach się nie rozmawia. Są tacy którym się podobają różowe śliczności- w końcu dlaczego Doda jest taka popularna???
Arex30 - Sro Lis 03, 2010 15:52

Agnieszka24, i jak sukcesy?
BTW Czekamy na avka :) z
Agnieszka24 napisał/a:
buśkę jak pupa niemowlaka

sebek - Sro Lis 03, 2010 18:25

Agnieszka24 napisał/a:
... masz na myśli spalone w solarium tlenione blondynki???:D


myślę że powinnaś zagrać w bingo :ok:

ella - Sob Lis 06, 2010 11:28
Temat postu: Botoks w Gliwicach
Jeśli planujesz swoją karierę w dziennikarstwie - bardzo dobrze robisz, że interesujesz się botoksem już teraz. Kilka dni temu pisano o przypadku zwolnienia kobiety, bo miała zmarszczki i nie chciała botoksu, a high definition TV nie mogła tego dłużej urkywać...
Botoks robi się ZANIM na twarzy pojawią się takie zmarszczki, z którymi nie wiadomo co później zrobić. Czyli nawet przed trzydziestką. To bardzo rozsądne w tej branży.
Jeśli chodzi o Gliwice, polecam Gabinet Medestetica, przy Rynku, na Raciborskiej. Pani doktor jest bardzo ostrożna i dokładnie Ci doradzi, a jeśli będzie trzeba - odradzi. Botoks robiła moja ciocia i była bardzo zadowolona. Ja robię tam depilację albo peelingi. Ogromną zaletą jest to, że wszystkie zabiegi robi lekarz, a nie kosmetyczka. No i ceny są bardzo dobre jak na tą branżę. Polecam.

maya - Sob Lis 06, 2010 12:18

Bullshit. Chyba sobie zrobiłaś antyreklamę. Botoks MOŻNA robić zanim pojawią się zmarszczki, ale skóra się starzeje od około 25 roku życia, po co już na starcie dziewczyna ma sobie wstrzykiwać toksyne? Wszyscy z branży muszą robić botoks, a po 30 to na face lifting ją wyślesz? Może jednak zostaw doradzanie pani doktor....
Agnieszka24 - Wto Lis 09, 2010 15:46

Dziewczyny temat botoxu uważam za zakończony:)nie ma co sobie podnosić ciśnienia, teraz wiem, że na botox za wcześnie i są inne sposoby na walkę ze zmarszczkami u młodej kobiety (jakbym miała 40 lat to pewnie bym się zdecydowała:) ale nie o tym chciałam napisać. Byłam wczoraj na drugiej wizycie u Pani dr a potem zaszalałam i poszłam na oczyszczający masaż miodem :D wydawałoby się że to nic takiego ale efekt końcowy to istne szaleństwo, nie wiedziałam że miód działa jak peeling i oczyszcza skórę a do tego silnie rozgrzewa.Polecam na zimne jesienne wieczory.
Arex30 - Wto Lis 09, 2010 15:58

Agnieszka24, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
i się nie doczekam :(

Agnieszka24 - Wto Lis 09, 2010 17:20

Arex30, :) jak zrobię sobie aktualne foto to dodam, a coś Ty taki niecierpliwy:)?
plusz0wy - Wto Lis 09, 2010 17:38

faceci już tak mają ;) Czekamy Agnieszko !! :P
Arex30 - Wto Lis 09, 2010 18:22

Agnieszka24, ileż można czekać na pupę niemowlaka :)
maya - Wto Lis 09, 2010 19:20

Arex30, 9 miesięcy na przykład :]
teeeeż chce taki masaż!! :zalamany:

Szamanka - Pią Lis 12, 2010 10:57

Agnieszka24, a mnie kobiecinie napisz, gdzie taki masaz miodem robia :D :D , bom sie starzeje :zly:
Agnieszka24 - Pią Lis 12, 2010 14:23

Szamanka, na masaż skusiłam się w gabinecie Medjus gdzie oprócz Pani dr od zmarszczek:)przyjmuje młoda mgr fizjoterapii i to ona zajmuje się masażami:)nie tylko miodem ale też czekoladą:)
w w w medjus, p l kom 604 52 32 54

kawka - Nie Gru 12, 2010 17:58

Botoks to już przeżytek, obecnie na topie są wypełniacze zawierające kwas hialuronowy.
Teraz jest moda na wszystko co naturalne, organiczne i ekologiczne a kwas ten jest substancją, która naturalnie występuje w naszym organizmie, więc nie jest traktowana jako "intruz" przez nasz organizm dzięki czemu unikniemy ognisk zapalnych i ryzyko alergii jest prawie zerowe.
I powiem Wam, że te zabiegi wcale nie są aż tak drogie, jak popatrzymy na ceny lepszych kremów przeciwzmarszkowych. A zabieg daje o sto razy lepszy efekt niż krem, który nie ma cudów żeby nam wniknął w głębokie partie skóry.
Ponad to obecnie preparaty coraz częściej nie są wstrzykiwane zwykłymi strzykawkami ale elektronicznymi penami tzw. injection system. Dzięki któremu preparat precyzyjniej i równomierniej jest wprowadzony pod skórę, a i siniaki czy zaczerwienienia po zabiegu są o niebo mniejsze.

trunks - Nie Gru 12, 2010 22:21

widze, że jestes w temacie :)
Harcerka - Nie Gru 12, 2010 22:39

to jakich nazw zabiegow nalezy szukac???
Nikaa - Pon Gru 13, 2010 10:14

Harcerka, A Tobie po co?? na lokiec?
Harcerka - Pon Gru 13, 2010 19:16

jeny - no zeby wygladac gladko i powabnie;)))

zeby miec ladna cere i wygladac mlodziej:)))

Nikaa - Wto Gru 14, 2010 15:12

Harcerka, To ja Ci dam numer do innego specjalisty.. Jesli Ty naprawde uwazasz ze nie wygladasz powabnie i mlodo..on napewno Tobie pomoze.. Kochana.. Psychiatra go zwa
Harcerka - Sob Gru 18, 2010 16:25

a imie?
Nikaa - Sob Gru 18, 2010 20:17

imie jego Specjalista :)
Harcerka - Sob Gru 18, 2010 20:59

uuu to przystojny bo gral go Sylwester Stallone, nie?
Nikaa - Pon Gru 20, 2010 09:40

Harcerka, eee ciacho jak nie wiem.. musisz koniecznie sprawdzic sama :) a zaraz dostaniemy po glowie za OT :)
Harcerka - Pon Gru 20, 2010 18:03

hmm a tak a pro pos glowy:)

jakby tam wstrzyknac botoks to sie mozg wygladzi??

Czarnulka - Pon Gru 20, 2010 23:04

Byl kiedyś program o lasce, która wstrzykiwała sobie botox co 3 miesiace w...genitalia. Ponoć miała dzięki temu lepsze doznania :|
Harcerka - Pon Gru 20, 2010 23:34

gladsze napewno:) :rotfl:
look - Wto Gru 21, 2010 11:41

Już sama nazwa jad kiełbasiany brzmi strasznie..
catterina - Nie Sty 02, 2011 14:54

ja miałąm wstrzykiwany botox choc i jestem troche starsza. :P jak dla mnie super sprawa. Szybko bezbolesnie noi cudo efekty:) Ale jest zawsze jakies ale - trzeba miec dobrego lekarza. Bo chodzi o to zeby wygladać naturalnie a nie jak swoja własna karykatura. Wyprobowalam juz na sobie kwasy wypelniacze i botox wiec jak coś moge polecic

w w w wardent, c o m

kisia - Wto Sty 04, 2011 10:29

zal mi Was dziewczyny. Zupełnie nie myślicie o przyszłości, a potem jak już będziecie w moim wieku to będzie płacz, zgrzytanie zebów, depresja bo będziecie miały bardzo zniszczoną skóre twarzy. Noooo chyba, ze botox czy inne świństwa macie zamiar stosować do konca życia :/
Szamanka - Wto Sty 04, 2011 19:43

Ot i madrego czasem dobrze poczytac :)

Nawet 30-dziestki nie maja a juz sobie swinstwa wstrzykuja....nie lepiej tak 2 razy w roku do dobrej kosmetyczki sie wybrac? krem do " zadan specjalnych" kupic? kilka dobrych maseczek i krem pod oczy.....?

raz w tygodniu urzadzic sobie w domu dzien dla siebie....


oj dziewczyny, dziewczyny, nie wiecie co macie i co tracicie


kiska dojda do naszego wieku, moze wtedy zmadrzeja :) :hyhy:

catterina - Czw Sty 06, 2011 16:48

no tak bo wszystkie kremy balsamy i maski to czysta nie skażona chemią natura. Zamiast krytykować cokolwiek radzę dowiedzięć sie wszystkiego apropo danego specyfiku i dopiero osądzać :)...
Szamanka - Pią Sty 07, 2011 20:25

catterina, ale my nie krytykujemy.... nie mnie reka Panska broni.....



wydaje mi sie, ze w Twoim wieku ( 28 lat) to chyba troche za wczesnie na jakies " eksperymenty".
Nie wierze, ze pojawily sie na Twarzy takie zmarszczki, ktore trzeba usuwac w ten sposob.

Czarnulka - Pią Sty 07, 2011 23:08

Sztuczne kobiety dla sztycznych facetów... Nie rozumiem tego parcia na wszelakiego rodzaju zastrzyki itp. Sama mam spore zmarszczki wokół ust i kurze łapki. Tłumaczę sobie to dużą ilością śmiechu i nawet jeśli to nie jest powodem to nie mam zamiaru robić z siebie kiedyś mumii... Co Wy (Niektóre) w głowach macie? A gdzie godne starzenie się. (Zaraz pęknę ze śmiechu, 20-pare lat i kiełbie dotyczące zmarszczek... ) Wszystko to chemia, tylko,że moja chemia nie sprawi,że będę kiedyś wyglądała jak mimoza bez emocji na twarzy :]
catterina - Wto Sty 11, 2011 23:05

dawno nie widzialam rownie powalajacej i wywarzonej wypowiedzie(co niektore w głowie maja:)... Wiec...młoda kobietko bo jeszcze taką jesteś i wiele rzeczy przed toba skoro tylko i wyłacznie twoja racja jest jedyna i prawdziwa i do konca życia niezmienna serdecznie gratuluje bo cala reszta kobiet wie ze nie ma nic stałego a tym bardziej zdanie.

Wiec może od poczatku. Kilka lat temu uwazalam dokładnie tak jak ty z tym malym ale ze nie odważyłabym sie takim słow uzyć czy na forum czy w oczy na temat Botoxu...chocby dlatego ze forumowiczki sa rozne i nie wydawalo mi sie ze celem jest obrazanie sie a raczej dyskusja - wiec rada pierwsza i ostatnio - bierz odpowiedzialnośc za swoje słowa i nie oceniaj nikogo z góry.
Jak juz wspomnialam kilka lat temu mialam podobne myslenie ale"NIGDY NIE MOW NIGDY"...zmienia sie otoczenie realia moziwosci i finanse. I nikt nie powie mi ze finanse nie zmieniają wiele rzeczy...czy ktorakolwiek z nas jak miala by mozliwosci przejmowalaby sie czy kupuje buty za 100 czy za 500, albo tysiąc?... Jakby bylo przyjemnie isc do prywatnego lekarza zapłacic ile potrzeba i sie nie martwic czy starczy od pierwszego do pierwszego?... Finanse bardzo zmieniaja podejscie do wielu spraw bo pozwalaja na wiele rzeczy o ktorych sie nie myslalo bo jak mozna myslec o czyms co kosztuje 1000 czy 2000 złotych. Kazda z nas kobiet ma swoje własne sztuczki ktore sprawiaja ze wygladamy lepiej a przez to tez czujemy sie lepiej przy dostosowaniu wszystkiego do realiow w jakich zyjemy i priorytetow. Ile tak naprawde z nas obojetnie czy kobiet czy meżczyzn nie skorzystałoby z rzeczy ktore kiedys moze uwazało za ...glupie. Czas leci i nigdy nie jest łaskawy dla kobiet...Meżczyzni z przypruszonym włosem mają doświadczenie...kobiety uchodzą za zaniedbane. Jaki obraz macie przed soba myslac o kobiecie sukcesu?...no własnie to wyobrazenie ktoremu jednak trzeba sprostać. Tak wiem dusza jest wazna wnetrze i te tego typu klimaty, ale odsuwając wszelkie uduchowienia i trzymając sie faktów nie wystarcza być super specjalistka z duzym doświadczeniem trzeba mieć tez miłą aparycje obojetnie ile sie ma lat a po 25 nastepować zaczynają juz konkretne zmiany hormonalne. To nie swiat dostosowuje sie do nas tylko my do tego w czym żyjemy. Dla kazdego człowieka jest wazne aby byc akceptowanym lubianym zadbanym i dlatego to wyłacznie kazdego rozumek podpowiada czy moze i czy chce skorzystac z pomocy i z jakiej:). Prawda jest taka ze niestety my kobiety - i tu zaraz posypia sie gromy nie potrafimy o wielu rzeczach szczerze i ikulturalnie rozmawiać co mozna bylo niestety zauwazyć. Lepiej jest ocenic z perspektywy kogos kto nie ma absolutniej zadnego doswiadczenia w danej dziedzinie. Ja stety takowe posiadam i sie go nie wstydze. Nie uwazam medycyne estetyczna tak jak wizyte u ginekologa za cos wstydliwego. Może powinnam sie zakrać w nocy na zabieg tak zeby nikt mnie nie widzial a jak ktorajś z kolezanek powie ze ładnie wygladam powiem ze to przez duża ilośc seksu. Ja mimoza pospolita razem z innymi mimozami czy tez mumiami łaczymy sie w bolu i strasznie żalujemy swoich wystepków mam nadzieje ze dostane rozgrzeszenie:)

a tak powaznie wszystko jest dla ludzi pod warunkiem że uzywane z głowa. Jeżeli którakolwiek kobieta chcialaby sprobować botoxu ja szczerze polecam. Dzieki temu ze w wieku 27 lat wstrzyknieto mi male ilości az w 4 punktach przestaly mi sie robic nowe zmarszki na czole które sprawialy ze wygladalam na wiecznie wkurzona:) Jesli ktoreś z pan bedzie chciala sprowawać ok...jesli nie tez ok...
Każda kobieta wie najlepiej co jest dla niej najlepsze i tego bede sie trzymac:)

maya - Wto Sty 11, 2011 23:28

Zastrzyk i zastrzyk to nie ten sam zastrzyk. A po ludzku nie porównywałabym np mezoterapii do botoxu. Dlatego uogólnianie, że zastrzyki są 'bee' jest krzywdzące.

Też sądzę, że wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem - więc jeśli już miałabym pieniądze (bo chyba o to chodzi w tym wywodzie o finansach) to naprawdę wolałabym zrobić serię mniej inwazyjnych, przyjemniejszych odmładzających zabiegów, niż wstrzykiwać sobie toksynę.

catterina, błagam używaj przecinków :ok:

trunks - Wto Sty 11, 2011 23:46

catterina powiedziała niestety smutną prawdę z tym postrzeganiem kobiet
Czarnulka - Wto Sty 11, 2011 23:57

trunks, kobiety sa postrzegane przez meżczyzn. Zarówno one jak i oni to różne osoby. Ty będziesz zwracał uwagę za 30 lat na to jak wygląda Twoja żona,a inny facet na to, jakim jest człowiekiem. Oczywiście mówię o Tobie czyso teoretycznie, choć z tego,co napisałes tak wynika.
catterina, tylko mnie proszę nie rozśmieszaj tą "znaczną" rożnicą wieku :) A co do tematu. Zdanie swoje mam prawo wyrazić,tak? Mam. Tak więc przejdźmy dalej. To,że kiedyś dojdę do większych pieniędzy musi oznaczać,że bedę chciała wyglądać sztucznie? Widzisz...ja obserwuje kobiety, widzę,co ze sobą robią i mogę raz jeszcze z przekonaniem powiedzieć,że nawet, gdybym została milionerką, nie dałabym sobie nic wstrzyknąć. Oglądam zdjęcia tych pseudo pięknych kobiet, albo inaczej- pięknych na chwilę i gwarantuję,że nie upadłam na głowę,żeby się tak skrzywdzić. Dziś masz 28 lat (wbrew temu, co piszesz, też mało) i robisz to raz na jakiś czas. Za kilka lat tych zmarszczek bedzie coraz więcej. Zastrzyków też. Aż w końcu będziesz wyglądała jak ta mumia, mimoza ;) Ja nie kwestionuję Twojego aktualnego piękna,ale wyobrażam sobie co będzie później. Powiesz,ze bedziesz to miała pod kontrolą? Tak,tak... niejedna tak mówiła,a dziś się na nią patrzeć nie da.
Swoją drogą strasznie delikatna jesteś :) Nie przejmuj się, skoro wierzysz w swoje racje to nie powinnaś tak reagować ;) To tylko moja opinia, do której mam prawo :)

trunks - Sro Sty 12, 2011 00:05

Czarnulka też ma rację. Różne punty widzenia - niektóre kobiety napewno za bardzo przejmują się tym, jak są postrzegane "zewnętrznie"
Dorotka - Sro Sty 12, 2011 08:24

Czarnulka napisał/a:
Oglądam zdjęcia tych pseudo pięknych kobiet, albo inaczej- pięknych na chwilę i gwarantuję,że nie upadłam na głowę,żeby się tak skrzywdzić
dokładnie - wystarczy popatrzeć na przykład na Panią Melanie Griffith...

Z naszego podwórka wystarczy popatrzeć na Panią Ewę Minge - jeszcze parę takich "nieinwazyjnych" i "nieszkodliwych" zabiegów i będzie mogła zagrać w filmie "Monster 7".

Nie wierzę, że dwudziestoparoletnie dziewczyny muszą "likwidować" zmarszczki w ten sposób, szczególnie że zmarszczki mimiczne, nadają twarzy charakteru, tworzą z niej coś niepowtarzalnego, żywego.

Jak dla mnie jeżeli ktoś zaczyna się upiększać w taki sposób mając dwadzieścia parę lat to niestety zaczyna jakąś reakcję lawinową - teraz co jakiś czas cztery miejsca, za pięć lat jeszcze kilka, za dziesięć jeszcze więcej...potem może jeszcze taki zabieg, a potem śmaki a może jeszcze coś tam odessać, a może jeszcze podciągnąć skórę za uszami. I tak oto, kobieta chwilę po czterdziestce ma na swoim koncie jakieś piętnaście lat maltretowania swojego ciała. Bo czy po dziesięciu latach botoksowania można ot tak po prostu przestać? Wątpię.

Rozumiem, że czasem młodym dziewczynom się wydaje, że ludzie po czterdziestce już nie żyją ale zapewniam, że żyją, całkiem miło i dobrze. O ile są w stanie się uśmiechać i puszczać oczka.

catterina - Sro Sty 12, 2011 13:37

Tak jak powiedzialam wvzesniej kazda kobieta wie najlepiej co jest dla niej najlepsze a pokazywanie skrajnosci wskazuje ze albo trzeba skonczyc jak meg ryan albo jak przyslowiowa pani z warzywniaka :) a co do roznicy wieku...oczywiscie nie jest duzy ale jednak kazdy rok to roznice im jest ich wiecej tym roznice sa wieksze...ja nauczylam sie pokory i dystansu i wszystkim takich lekcji zycze. Nie wszystko jest tylko czarne i tylko biale :)
Czarnulka - Sro Sty 12, 2011 13:45

Z Twojej "lekcji" jednakże można odzczytać,że tylko Twoje podejście jest nowoczesne, fantastyczne i godne nasladowania, a ja biedna dziewczyna sprzeciwiająca się tym praktykom musze skończyć jak "pani z warzywniaka", z całym szacunkiem do nich z mojej strony :) No rzeczywiście, tu nieważne ile ma sie lat,tylko co ma się w głowie... :)
kisia - Sro Sty 12, 2011 15:42

trunks, jeżeli nie masz nic do powiedzenia w kwestii tematu, to nie wcinaj się w rozmowę
maya napisał/a:
catterina, błagam używaj przecinków :ok:
i trzymaj się tematu, o finansach to nie tu.
Dorotka - Sro Sty 12, 2011 15:58

catterina, próbujesz nam tu wmówić, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, że niechęć do upiększania się w ten sposób wynika z tego, że nas na to nie stać. Trochę śmieszne założenie. Bo chyba żadna z nas nie napisała, że jest przeciwna bo to drogie.

A ja chciałabym zapytać o to, jak widzisz tą kwestię w przyszłości? Zakładasz już teraz, że to jest sposób wieloletni na podtrzymanie urody? 10 lat? 20? Do końca życia? I czy to są plany rozwojowe - czy planujesz inne zabiegi gdy botox przestanie wystarczać?

Idąc Twoim tokiem rozumowania można stwierdzić, że nie zakładasz, że zubożejesz (czego nie życzę) i że Ciebie być może też kiedyś już nie będzie stać (bo przecież nigdy nie mów nigdy). Co wtedy? Jakie będą skutki dzisiejszego botoksowania jak kiedyś zaprzestaniesz?

catterina - Sro Sty 12, 2011 17:14

Radze przeczytac jeszcze raz to co nspisalam bo wydaje mi sie to jasne ze kazka kobieta moze i ma prawo do wlasnych wyborow obojetnie czy to sie komus podoba czy nie. Zarowno jesli sa one uwazane za spolecznie akceptowalne jak i nie. W sumie to na chwile obecna to prawie jak rozmowa do siebie bo kazda z pan inaczej interpretuje a raczej intetpretuje tak jak chce co widac nad zwyczaj wyraznie a sxkoda
Czarnulka - Sro Sty 12, 2011 22:34

catterina, my czytamy to co piszesz, nie ściągamy sobie z kosmosu. Więc może Ty przeczytaj jeszcze raz co napisałaś i zastanów się, czy to na pewno to, o czym myślałaś :)
Dorotka - Czw Sty 13, 2011 08:27

catterina, rozumiem co napisałaś, więc już kompletnie nie oceniając, chciałabym żebyś mi po prostu odpowiedziała na proste pytania:

czy traktujesz ten sposób dbania o siebie jako długofalowy (wieloletni)?

czy bierzesz pod uwagę rozszerzenie asortymentu zabiegów za dziesięć/piętnaście lat na inne, bardziej inwazyjne?

Czy zastanawiałaś się nad tym jak będzie wyglądała sprawa, gdy za lat na przykład 20 będziesz musiała (z wszystko jedno jakich względów) zrezygnować z zabiegów?

Proste pytania. Staram się zrozumieć i tyle. Zamiast strzelać fochy spróbuj przekonać.

catterina - Czw Sty 13, 2011 15:06

Dlugoterminowy? Wieloletni? Tak . Czy bede chciala korzystac z bardziej inwazyjnych zabiegow? Nie. Czy jesli bede musiala zrezygnowac za 20 lat z zabiegow czy zrezygnuje? Jesli bede musiala to chyba rozumie sie samo przez sie . To ze komus sie nie podobaja takie zabiegi wporzadku ale to ze ktos z nich korzysta musi od razu konczyc na granicy ? Nie mowimy tu o osobach z problemami psychicznymi ktorzy maja bledne spojrzenie siebie i usta ktore sa juz wielkosci polowy twarzy sa ciagle za male. Przeciez korzystamy z tak wielu rzeczy ktore oferuje nam swiat. Dopoki jest to racjonalne i nie wynika z choroby psychicznej jakie mam prawo oceniac kobiete ktora powiekszyla sobie biust...to ze komus sie to nie podoba to nie znaczy ze akurat dla niej nie byla to jedna z najwazniejszych zyciowych decyzji. Jesli sadzicie ze nie jestem swiadoma ze u tak bede sie starzec to sie mylicie. Ale jesli mozna sobie pomoc chocby jadem kielbasianym w ciagu kilku minut i wygladac lepiej to czemu nie. I tak kto bedzie chcial to sprobuje. Niestety same dobre geny cwiczenia i dieta nie zawsze wystarcza
Dorotka - Pon Sty 17, 2011 06:52

catterina napisał/a:
kobiete ktora powiekszyla sobie biust...to ze komus sie to nie podoba to nie znaczy ze akurat dla niej nie byla to jedna z najwazniejszych zyciowych decyzji
noooo jeżeli większe cycki były jej najważniejszą życiową decyzją (albo jedną z najważniejszych) to moje gratulacje - ambitne życiowe plany i decyzje. Rzeczywiście nie nam ją oceniać.

Może bardziej psychiatrze.

Jakoś mnie to co piszesz nie przekonuje, kompletnie. Trudno, każdy robi to co lubi ze swoim ciałem.

catterina napisał/a:
Ale jesli mozna sobie pomoc chocby jadem kielbasianym w ciagu kilku minut i wygladac lepiej to czemu nie


Szczęśliwie "wyglądać lepiej" jest pojęciem względnym.

kisia - Pon Sty 17, 2011 10:43

catterina napisał/a:
Nie mowimy tu o osobach z problemami psychicznymi ktorzy maja bledne spojrzenie siebie
dla mnie 24 czy 28 letnia kobieta wygładzająca zmarszczki zwłaszcza w taki sposób, zaczyna mieć już problemy z psychiką.
Harcerka - Pon Sty 17, 2011 22:10

czasem mlode wiekiem kobiety maja problemy z cera...
wowczas takie zabiegi moga im pomoc...

poza tym czasem ktos majac kompleksy na tym punkcie po prostu robi taki zabieg stricte dla siebie, dla lepszego samopoczucia...

catterina - Wto Sty 18, 2011 22:40

czyli mam rozumiec kisiu ze wszystko jest czarne albo biale?...Jak ktos sobie robi botox to znaczy ze ma problemy z psychika?.... i mam je zapewneja ja jak i autorka tego pytania bo o tym mysli:) wiec coz - wyglada na to ze w Polsce coraz wiecej jest kobiet z dziagnozowaną choroba psychiczna i tzw objawami botoxowymi <lol> . Pewnie dlatego tego typu rynek w polsce blyskawicznie sie rozwija - dziala jak wirus i zajmuje mozg. <LOL><lol><lol> W sumie teraz rozumiem niektore kobiety - teraz wiem dlaczego wolna sie nie przyznawać do takich zabiegów - zwłaszcza innym kobietą. Powód?... wysoka tolerancja kultura osobista i oczywiscie brak oceniania pod kontem - ci są chorzy a ci zdrowi <lol>
Czarnulka - Sro Sty 19, 2011 00:11

catterina napisał/a:
wysoka tolerancja kultura osobista i oczywiscie brak oceniania pod kontem - ci są chorzy a ci zdrowi <lol>


Śmieszne to jest :) A raczej żałosne. My mamy swoje zdanie, Ty masz swoje i nie sądzę,żeby "lolowanie" było tutaj potrzebe :)

maya - Sro Sty 19, 2011 10:31

kisia, pisała o 24- lub 28-letniej kobiecie, a Ty catterina, piszesz "Jak ktos sobie robi botox to znaczy ze ma problemy z psychika?"... dalszy komentarz na temat interpretacji zbędny.

Poza tym my Agnieszke24 zdołaliśmy podwieźć od tego pomysłu, ale Ty chyba nas wszystkich nie przekonasz... lolowaniem hehe.

Agnieszka24 - Sro Sty 19, 2011 10:59

maya, zgadza się! udało wam się mnie odwieść od tego pomysłu,natomiast to wcale nie oznacza, że w przyszłości nie zdecyduje się na botox lub inne zabiegi z medycyny estetycznej jak peelingi chemiczne czy kwas hialuronowy. Mam kilka znajomych, które zrobiły sobie Botox, ale nie przyznają się do tego-nigdy nie mogłam tego pojąć dlaczego...teraz już wiem...nadal dużo kontrowersji wokół tego tematu. Pisząc na forum takie jak to pozwalamy sobie na szczerość -czasem aż do bólu, natomiast mam wrażenie, że gdyby przyjaciółka którejś z was, miała widoczny mankament na twarzy i chciałaby się go pozbyć ponieważ spędza jej sen z powiek czy też tak skutecznie próbowałybyście ją odwieść od tego pomysłu...Dużo myślałam ostatnio o zabiegach "odmładzających" i myślę, że jak wszędzie liczy się umiar i zdrowy rozsądek.
kisia - Sro Sty 19, 2011 11:04

catterina napisał/a:
czyli mam rozumiec kisiu ze wszystko jest czarne albo biale?
no właśnie w tym sek że dla mnie nie ma białe albo czarne, są szarości i te zmarszczki, które mam, których sie nie wstydzę, i niby zmarszczki kobiet 24 letnich sa właśnie odcieniami szarości. Według mnie, dla osoby pozbywającej się zmarszczek botoxem czy operacja plastyczną wszystko musi być czarne albo białe <lol> :P
Czarnulka - Sro Sty 19, 2011 12:33

Agnieszka24 napisał/a:
że gdyby przyjaciółka którejś z was, miała widoczny mankament na twarzy


Agnieszko, MANKAMENT oszpecający twarz czy inna część ciała,a zmarszczki, które są naturalną, nieodzowną częścią uplywu lat to znaczna różnica, nie uważasz?

Agnieszka24 - Sro Sty 19, 2011 14:51

Czarnulka, dla jednej z nas mankamentem jest zmarszczka a dla innej pieprzyk na nosie. Mam piegi na twarzy które uważam, że są urocze natomiast znam osoby, które stosują różnego rodzaju peelingi aby się ich pozbyć. Różnimy się między sobą, każdy z nas ma inne potrzeby, co innego nam się podoba a co innego nie. Myślę, że właśnie dlatego życie jest takie ciekawe, przecież nie byłoby tej dyskusji gdybyśmy się we wszystkim zgadzali i sobie przytakiwali:) a więc przekonujmy się dalej :)
Czarnulka - Sro Sty 19, 2011 22:22

Eeee.... dobra poddaję się. Skoro ludzie potrafią być aż tak stuknięci na punkcie swojego wyglądu to... Ja tego nigdy nie zrozumiem.
Dorotka - Czw Sty 20, 2011 08:56

Czarnulka, no właśnie tak to jest - dla każdego najwyraźniej w życiu ważne jest coś innego - dla jednych życiowe decyzje dotyczą pracy, związku, dzieci dla innych "życiowe decyzje" to wygładzenie czoła, powiększenie cycków itp.

Zaskakujące jest dla mnie tylko to, że jedna z osób biorących udział w tej akurat dyskusji jest strasznie monotematyczna jeżeli chodzi o aktywność na forum - jej wpisy dotyczą tylko i wyłącznie fryzjerów, kosmetyczek, tipsów, botoksów, makijażu i kosmetyków.

Oki, zgadzam się - dla kogoś wygląd jest ważny tylko co dalej - można oczywiście zabłysnąć gładką twarzą, ale to jest błysk raczej krótkotrwały i potem trzeba by podtrzymać jakoś dobre wrażenie. Tylko jak skoro ma się cokolwiek do powiedzenia tylko w jednym temacie.

krystian - Pią Sty 21, 2011 02:35

Czytajac ten temat zastanawiam sie...
po 1. Po co ta agresja? Nie ma potrzeby obrazania ludzi
po 2...a to juz do tematu.... co z reszta ciala w takim razie? Wszystko fajnie....botoxy, jady, odchody kota, wymiociny pijaka...nie wiem co jeszcze sobie tam wszczykujecie. Ale wszystko to dotyczy twarzy. Twarz gladziutka...a co z szyja? rekami? Przeciez nie tylko buzia sie starzeje.
Chce tylko zaznaczyc, ze nie jestem przeciwny tego typu dzialaniom, jesli sa uzasadnione.

Czy tylko mnie sie wydaje, czy przypadkiem robiac jeden zabieg nie rozpoczynamy w ten sposob reakcji lancuchowej?

sebek - Pią Sty 21, 2011 11:07

Krystian, lepiej nie wkładaj kija w mrowisko ;)

a co do tej reakcji łańcuchowej, widziałem wywiad z kolesiem który miał rekonstrukcję twarzy bo ogólnie miał delikatnie mówiąc odstraszającą (zmiana rysów kości + jeszcze tam jakieś inne dziwactwa mu robili) i ogólnie koleś mówił że na początku chciał mieć ładniejszą twarz wszystko jest OK ale teraz on chce kolejnych operacji bo chce mieć twarz jak Jean Claude van Damme, po prostu rzuciło mu się na głowę i pewnie skończy podobnie jak Jackson ze swoim nosem. Myślę że w podobną manię można się zapędzić z botoxami itp ;)

Po za tym starzeć można się też pięknie, a przykładów jest sporo.

Czarnulka - Pią Sty 21, 2011 11:13

krystian napisał/a:
po 1. Po co ta agresja? Nie ma potrzeby obrazania ludzi


To taka moja reakcja alergiczna na głupotę... Głupotę w moim pojęciu tego słowa (żeby ktoś tu nie zaczął szczekać... :looka: )

krystian - Pią Sty 21, 2011 23:44

Czarnulka napisał/a:
o taka moja reakcja alergiczna na głupotę... Głupotę w moim pojęciu tego słowa
definicja jest jedna, glupota jest glupota. Pytanie tylko, czy zawsze gdy ktos ma inne zdanie niz Ty, to musi byc glupcem?

Ja tez uwazam, ze w pewnych sytuacjach ingerencja chemiczna lub chirurgiczna jest zbedna...ale na koniec dnia...Twoj cyrk- Twoje malpy.

Czarnulka - Sob Sty 22, 2011 10:09

krystian napisał/a:
definicja jest jedna, glupota jest glupota. Pytanie tylko, czy zawsze gdy ktos ma inne zdanie niz Ty, to musi byc glupcem?

Wiesz,każdy ma swoje własne pojęcie różnych, rzekomo jednoznacznych, definicji. Nie zawsze, pod warunkiem,że to odmienne zdanie tego kogoś też jest normalne. Wiesz, istnieje wiele prawd, wiele mądrośći, wiele głupot itd. Dla mnie botox, aborcja, jazda po pijaku itp. to głupota. I już.

krystian - Sob Sty 22, 2011 17:21

Czarnulka napisał/a:
Wiesz,każdy ma swoje własne pojęcie różnych, rzekomo jednoznacznych, definicji.
Wiesz...(widze, ze lubisz to slowo dlatego go uzylem) rownie dobrze moglbym powiedziec, ze gdy mowie o kolorze czarnym wcale nie mam na mysli koloru czarnego. Bo ja mam inna definicje:) no bez jaj. Nazywasz kogos glupim tylko dlatego, ze ma swoje zdanie. I tu musze Cie zmartwic, bo czytajac definicje slowa glupota, odnosze wrazenie, ze ktos inny jest tu glupcem.
Botox czy tez inne zabiegi "odmladzajace" sa stworzone przez ludzi dla ludzi, kazdy ma prawo do decydowania o wlasnym ciele i losie. Mozna doradzac lub odradzac, ale nie mozna obrazac. Twoje porownanie (jesli bylo porownaniem) do aborcji lub jazdy po pijaku jest jak najbardziej nie na miejscu. Zarowno aborcja jak i jazda po pijaku w jakis sposob oddzialowuja na innych czy to posrednio, czy tez bezposrednio. Natomiast ingerencja w nasze cialo, decyzja o tym, nalezy tylko i wylacznie do Nas samych i to My bedziemy ponosili za to odpowiedzialnosc.

Czarnulka - Sob Sty 22, 2011 19:36

krystian, słuchaj, każdy ma tu prawo do własnego zdania, tak? Jak Ci nie pasuje mój sposób odzywania się to mi to napisz na PW a nie rób tutaj z siebie gwiazdy,bo nie jest to na to miejsce. Mam to bardzo głęboko, co myślisz o moich definicjach, moim sposobie wypowiedzi ittd, naprawdę. Wyrażenie "dla mnie to głupota" zostało na tym forum użyrte z pewnością ze sto razy i nikt nie był na to tak wrażliwy jak Ty. Więc możesz się wypowiadać na temat botoxu, tak i jak ja to robię,a nie na temat moich wypowiedzi.


Swoją drogą uderz w stół... to tak apropo mojego postu ze wczoraj.

kisia - Nie Sty 23, 2011 01:47

krystian, Czarnulka, a teraz może już bardziej trzymajcie się tematu :!: :zdegustowany:
Agnieszka24 - Pon Sty 24, 2011 12:11

Czarnulka, a co z kobietami zgwałconymi, które poddają się aborcji? w tym wypadku aborcja też jest głupotą?

[ Komentarz dodany przez: kisia: Pon Sty 24, 2011 17:41 ]
a może by tak bardziej trzymać się tematu ? :ban?:

Czarnulka - Pon Sty 24, 2011 12:17

Agnieszka24, zadaj mi to pytanie w innym dziale. Oczywiście,że każdy kij ma dwa końce, na litość boską :/ Jestem jak najbardziej za aborcją gdy zosanie się zgwałconym, lub gdy zagraża to życiu kobiety,czy gdy dziecko ma się urodzić naprawdę bardzo poważnie uposledzone. Nie jestem za nią gdy wpadnie jakaś 15nastka, która pod wplywem emocji zapomniała o gumkach czy tabletkach,albo gdy mamusia 10ciorga dzieci obudzi sie,że nie stać jej na kolejne i zechce zafundować sobie skrobankę.
Jestem za botoxem,jeśli zastosowanie go bedzie mialo pozytywny wplyw na nasze zdrowie, np. leczenie nim problemów z oczami (ostatnio gdzies o tym czytałam), ale nie jestem za tym, aby stosować go dla odmłodzenia młodych kobiet, bo jest to dla mnie głupotą, tak jak już napisałam.

catterina - Pon Sty 24, 2011 14:47

i pewnie dlatego zawsze lepiej pracowalo mi sie z meżczyznami niż z kobietami. Kazdy robi to co chce ale to jego sprawa i nikt nie ma prawa tego oceniać :) Dzięki Krystian za męski punkt widzenia tak bardzo tu potrzebny.
A co do mojej monotematyczności na forum Doroto bo zapewnie chodzi Ci o mnie to traktuje to jako odskocznie od wyczerpującej pracy. Jesli znajduje cos fajnego lub kogos kogo tak wam kobietą moge poradzić to czemu mialabym tego nie robic? Czy moze forum absolutnie do tego nie jest a wtedy chyle czoła i głeboko przepraszam :0

Czarnulka - Pon Sty 24, 2011 15:13

catterina napisał/a:
nikt nie ma prawa tego oceniać

Musisz się pogodzić z tym,że skoro mówisz takie rzeczy publicznie to spotkasz się albo z falą pochwały, albo z falą krytyki,albo z obojetnością. Chyba nie piszesz na forum po to,abyś sama mogla sobie poczytac swoje wypociny? :) Więc skoro prowokujesz dyskusję to musisz się liczyć z takimi rzeczami, o to własnie chodzi na forum :) ....
catterina napisał/a:
Czy moze forum absolutnie do tego nie jest a wtedy chyle czoła i głeboko przepraszam

Absolutnie po to jest, ze wszystkimi tego konsekwencjami :)

Morqana - Pon Sty 24, 2011 18:23

Ja osobiście nie zrobię sobie botoxu, na pewno. Jestem jednak tolerancyjna i wydaje mi się, że każdy kto czuje taka potrzebę, czy jest zmuszony do jakiejś operacji plastycznej bądź innego upiększania swojej osoby sam podejmuje taką decyzję z własnej, nieprzymuszonej woli i jakiekolwiek obrażanie takich osób czy linczowanie jest zupełnie niepotrzebne. Każdy robi co chce ze swoim życiem, ciałem i tym, co do niego należy. Nie moja broszka, to się nie wtrącam. Jednak chętnie bym przyjrzała się z bliska komuś kto stosował botox :)

Ja tam stosuje krem Nivea od lat i moja buzia jak pupcia niemowlaka wygląda :hyhy: :rotfl:

Szamanka - Pon Sty 24, 2011 19:59

:kwasny: :kwasny: :kwasny:



stara, siwiutenka jestem, mnie to juz nawet i jad weza by nie pomogl :hyhy: :hyhy:


a na powaznie

nie jestem zwolenniczka takich metod.....ale tez nie potepiam....masz potrzebe....rob ( nie moja kasa nie moja twarz)....ale na milosc anielki, nie gdy ma sie 30 lat.....litosci.

Harcerka - Pon Sty 24, 2011 22:26

Szamanka a 32???? :rotfl:
Miau - Pon Kwi 04, 2011 11:32

Ja też mam prawie tyle, ale na botoksik to jeszcze za wcześnie...
Major - Pon Lis 21, 2011 23:55

Odswiezam temat, bo calkiem niedawno widzialem program na ten temat.

Chcialem wrzucic pare ciekawych zdjec ludzi po botoxie, ludzi ktorzy nie wygladaja normalnie. Przesadzili z iloscia zabiegow, lub poprostu z czasem ilosc botoxu w ich twarzach zaczela dominowac nad naturalnymi tkankami.
Niestety ciezko takie zdjecia znalesc na necie, a to stawia mi kolejne pytanie: dlaczego?

Wydaje mi sie ze pewnym ludziom ktorzy zarabiaja na tym olbrzymie pieniadze, bo z roku na rok klientow im zapewne przybywa, nie chca pokazywac prawdy, a jest ona przykra. Zwlaszcza ze te zabiegi uzalezniaja, a o tym tez sie nie mowi...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group