dupiate forum

Forum - Powyżej 18

Grabarz - Czw Paź 21, 2010 20:29
Temat postu: Powyżej 18
Hmmm, czy jest w porządku coś takiego, że tematy z działu dla dorosłych pojawiają się w ostatnio dodanych/aktywnych i można bez problemu czytać pierwszy i ostatni post najeżdżając nań kursorem ?
Gmeras - Pią Paź 22, 2010 15:07

na pewno jak wchodziłeś na ten dział forum potwierdziłeś ze masz 18 lat i zapisało Ci automatycznie to ustawienie ;)
Grabarz - Pią Paź 22, 2010 19:44

To fakt, ale nigdy fizycznie na nim nie przebywałem - nie ubiegałem się o dostęp.
Czyli jak rozumiem, potwierdzenie wieku spowodowało, że wyświetla mi się w ostatnio aktywnych ?

Lama71 - Sob Paź 23, 2010 14:28

Grabarz napisał/a:
To fakt, ale nigdy fizycznie na nim nie przebywałem - nie ubiegałem się o dostęp.

hm.. podobnie jak ja. I dzisiaj, po przeczytaniu tego posta, kliknąłem i.. wszedłem bez hasła. Mnie to jakoś nie przeszkadza, czy coś, tylko może sprawdźcie sobie zabezpieczenia, może ktos coś... tego..
No chyba że je usunęliście.

Grabarz - Sob Paź 23, 2010 16:47

Nie no wejść na ten dział forum nie mogę, bo pokazuje się napis, że go nie odnalezione, także u Ciebie to jakby krok dalej :)
kisia - Pon Paź 25, 2010 00:09

Grabarz napisał/a:
Nie no wejść na ten dział forum nie mogę, bo pokazuje się napis, że go nie odnalezione
jeżeli chce się wejść na ten dział , trzeba ze strony głównej bo z ostatnio dodanych/aktywnych nie da się wejść ( błąd na forum), a co do zabezpieczenia to Frycek zdjął je co najmniej w maju tego roku, zamiast tego pojawiało się pytanie czy jest się pełnoletnim, ale to tez nie działa, więc do tego działo może teraz wejść każdy małolat :zdegustowany:
Bot - Pon Paź 25, 2010 12:56

Ponieważ można faktycznie wejść nawet nie mając konta, póki co ustawiłem widoczność na tylko dla zalogowanych, póki się tym szefu nie zajmie.
Frycek - Czw Paź 28, 2010 07:12

zostalo zalozone haslo, poniewaz faktycznie informacja ta "chronila" tylko "zaloge" od odpowiedzialnosci , jednak kazdy malolat mogl wejsc sobie poczytac - dlatego tez powracamy do hasla, mam nadzieje ze nie bedzie ono przekazywane poczta panfoflowa.
Haslo otrzymuja osoby tylko te ktore znamy osobiscie i nie bedzie o d tego wyjatku.

mozliwe jest takze usuniecie calkowicie tego dzialu i pilnowanie by tematy nie pojawialy sie w innych dzialach

kisia - Czw Paź 28, 2010 23:22

Frycek napisał/a:
mam nadzieje ze nie bedzie ono przekazywane poczta panfoflowa.
uważam, ze hasło powinni podawac moderatorzy, osobom które będa chciały je poznać, napiszą PW , a modki jezeli będą tę osobę znały dadzą hasło, a jak nie będą znał,y nie dadzą. Jeżeli sie okaże , że mało osób poprosi o hasło, można wtedy zlikwidować całkowicie dział.


naniosłam poprawki w poście bo część tekstu mi sie straciła :zdziwko:

Frycek - Pią Paź 29, 2010 07:40

Jest to jakies wyjscie, wiadomo ze nie kazdy z nas zna kazdego :zawstydzony:
tak wiec takie wyjscie jest do zaakceptowania :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group