dupiate forum

Programy - Jak zgrać kasete na twardy dysk?

Agnieszka - Sob Lut 19, 2005 22:06
Temat postu: Jak zgrać kasete na twardy dysk?
znalazlam kasete magnetofonowa z czasow dziecinstwa moich braci no i mojeg. Rodzice kiedys nagrali jak smiesznie mowimy, jak spiewamy itp. Cos cudownego. Boje sie, ze jak to zostanie na kasetach to w koncu kiedys sie zniszczy lub skasuje. Poprostu przepadnie
Czy ktos sie orientuje jak mozna cos takiego zgrac z kasety na twardy dysk (lub CD)?
Czy sa do tego specjalne programy i jak wtedy podlaczyc wierze do komputera?
A moze jest jakis zaklad/firma ktora czyms takim sie zajmuje?
Lub moze ktos z Was juz kiedys robil cos takiego i moglby mi pomoc?

luciddreamer - Nie Lut 20, 2005 00:01

Cooll Edit Pro :]



DRINK DRANK DUNK

Agnieszka - Nie Lut 20, 2005 01:15

oooo super. WIELKIE DZIęKI
zaraz cos sobie poszukam o tym programie. robiles juz cos podobnego za pomoc± tego programu?

luciddreamer - Nie Lut 20, 2005 10:51

tak, ale ...
potrzebujesz kabla ktory polaczy zrodlo dzwieku z karta dzwiekowa. potem musisz wlaczyc Line-In w ustawieniach i dac odpowiednia sile sygnalu. uruchamiasz jakikolwiek program, ktory umozliwia nagrywanie dzwieku (nawet rejestrator dzwieku w Windzie) i juz :)

Cool Edit Pro to program ktory umozliwia nagranie dzwieku na dysk, ale nie tylko. To dosc potezne narzedzie do obrobki, mozesz usunac szumy, zmieniac czestotliwosc, przyspieszyc/zwolnic i ze 100 innych rzeczy :)

PAKuS - Nie Lut 20, 2005 11:43

Ja się z tob± zgadzam bo ten program jest bardzo najpempszy " COOL EDIT PRA 2.0 " moim zdaniem jest on jajleprze a jak któ¶ chce żebym go przy uczył to tego probramu to Ja jestem otwarty na propozycje
Agnieszka - Nie Lut 20, 2005 12:24

rewelacja!
wielkie dzieki :*
jak juz bede na etapie zgrywania to bede sie jeszcze pytala w razie watpliwosci

a do Ciebie PAKu¶ zgłosze sie jak juz calkowicie nie bede umiala poradzic sobie z programikiem

PAKuS - Pon Lut 21, 2005 12:48

Agnieszka napisał/a:
rewelacja!
wielkie dzieki :*
jak juz bede na etapie zgrywania to bede sie jeszcze pytala w razie watpliwosci

a do Ciebie PAKu¶ zgłosze sie jak juz calkowicie nie bede umiala poradzic sobie z programikiem

ale to naj lepiej jak na gg albo wp ale bym bardzej walam na GG 3256167

luciddreamer - Pon Lut 21, 2005 13:04

mala uwaga, Cool Edit Pro pod ta nazwa nie jest juz rozwijany. Teraz wlascicielem jest firma Adobe i nazwala go sobie Adobe Audition

zdrowko :]

PAKuS - Pon Lut 21, 2005 17:57

luciddreamer napisał/a:
mala uwaga, Cool Edit Pro pod ta nazwa nie jest juz rozwijany. Teraz wlascicielem jest firma Adobe i nazwala go sobie Adobe Audition

zdrowko :]

ale t± wersje " COOL EDIT PRO 2.0 " jak któ¶ chce to ja moge nagrać mu na płytke to ta wersjja dlamnie jest lapsza i wystarczaj±ca i w lepsza w opsłudze

Agnieszka - Pon Lut 21, 2005 19:50

eh :(
i tak chyba na razie nie uda mi sie tego samej zrobic bo nie bardzo mam sprzet ktory bym mogla podł±czyc do komputera :(

LuKaSh - Sro Mar 02, 2005 14:35

PoPRoS KoGoS o PoMoC .. MoZe KToS Ma PoTRZeBNy SPrZeT =-PP
Agnieszka - Sro Mar 02, 2005 18:45

Tak
z PAKusiem juz sie dogadalam :spoko:

LuKaSh - Sro Mar 02, 2005 21:21

No i faniu¶ko :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group