dupiate forum

¦wiat Kobiet - Zabiegi pielêgnacyjne na w³osach

kisia - Sro Lip 28, 2010 21:04
Temat postu: Zabiegi pielêgnacyjne na w³osach
Spotka³y¶cie siê z takim zabiegiem jak ozonowanie w³osów ?
Jak wygl±daj± po nim w³osy ?
Widaæ ró¿nicê ?
Czy gdzie¶ w Gliwicach wykonuj± tak± kuracjê ?

Dorothea - Sro Lip 28, 2010 21:07

ja to chyba jakas zacofana, bo pierwsdzy raz s³ysze cos takiego
prosze o szybkie uswiadomienie mnie

kisia - Sro Lip 28, 2010 21:12

Ja te¿ do tej pory nie s³ysza³am, ale by³am w Rzeszowie u fryzjerki i mi poleca³a.
Powiedzia³a, z tego co pamiêtam, ¿e ozonowanie zamyka ³uski w³osa, co sprawia ¿e jest mniej wra¿liwy na promienie s³oneczne czy inne ¶rodki, które os³abiaj± w³osy. Wzmacniaj± siê te¿ cebulki

Szamanka - Sro Lip 28, 2010 22:10

Szczerze powiedziawszy tez pierwszy raz slysze i zaraz musialam sprawdzic,ale i tak niewiele wiem.......

chetnie sie dowiem


jaka cena?

kisia - Sro Lip 28, 2010 22:17

Fryzjerka te¿ mówi³a, z e to ma³o rozpowszechniony zabieg, u niej kosztuje 150 z³ ale ponoæ mo¿na zap³aciæ i 300 z³ :zdziwko: i ponoæ najlepiej jak siê wykona taki zabieg co kilka miesiêcy, zw³aszcza przed latem
kisia - Czw Sie 05, 2010 09:24

pozwoli³am sobie zmieniæ tytu³ w±tku, poniewa¿ widzia³am kolejn± nowosæ fryzjersk± i chcia³am poznaæ Wasz± opiniê, a bez sensu jest zak³adac kolejny nowy topik.
Tym nowym zabiegiem fryzjerskim jest strzy¿enie gor±cymi no¿yczkami
Na necie wiadomo pisz± w samych superlatywach, ale zastanawia mnie fakt, ze przy u¿yciu prostownicy czy lokówki w³os sie ponoæ bardziej rozdwaja, wiêc jakim cudem obciêcie gor±cymi no¿yczkami, gdzie temp mo¿e dochodzic do 150 stopni nagle tak bardzo poprawia kondycjê wlosów ? :niepewny:

Czy jest Wam osobi¶cie znany taki zabieg ?

alenda - Czw Sie 05, 2010 23:19

Ponoæ takie strzy¿enie jakby zlepia i uszczelnia koñce, ale jako¶ mi siê nie chce w to wierzyæ
kisia - Pi± Sie 06, 2010 08:36

mi tez nie chce siê w to wierzyæ, zapytam, jak bede na tañcach fryzjerkê bo obok otworzy³a salon i ma takie strzy¿enie w swojej ofercie. Ciekawe ile kosztuje.
kawka - Nie Gru 12, 2010 18:11

Jako¶ nie wiem czy wyda³abym tyle kasy, w sumie dobre kosmetyko do w³osów i w³a¶ciwa ich pielêgnacja wystarcza aby w³osy by³y piêkne. Fakt, ¿e kosmetyki profesjonalne s± o niebo lepsze ni¿ te drogeryjne, ale zawsze mo¿na je zakupiæ u fryzjera lub w internetowych sklepach. Osobi¶cie ju¿ jaki¶ czas temu zrezygnowa³am z drogeryjnych kosmetyków i kupujê u fryzjerki szampon i od¿ywkê firmy osmo, super sprawa.
catterina - Nie Sty 02, 2011 15:08

ja polecam kosmetyki z linii kerastase:) sa drogie niestety ale cena warta jest zakupu. Polecam zakup na allegro k±pieli (czyli szamponu) do w³osów 1000 ml. Wychodzi w tedy du¿o taniej i ekonomiczniej. Mia³am bardzo zniszczone w³osy po dekoloryzacji...juz po tygodniu stan moich w³osow sie baaaardzo poprawi³. :)
kisia - Wto Sty 04, 2011 10:24

chyba nie odwa¿y³abym siê kupiæ kosmetyków przez allegro
catterina - Wto Sty 04, 2011 13:52

a tam. Ja sporo rzeczy kupuje z allegro przez sprawdzonych sprzedawców zw³aszcza kosmetyki , galanterie i dodatki oraz perfumy. Efekt?...czêsto mam produkty które w sklepach s± dwa razy dro¿sze:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group