dupiate forum

Lokale - Gdzie zrobić urodziny?

Bmax - Sob Lip 24, 2010 17:00
Temat postu: Gdzie zrobić urodziny?
Tak, może dla niektórych to prosta sprawa, ale dla mnie nie. Szukam dobrego miejsca do zrobienia urodzin - kluby, nightcluby, bary ze striptizem, bu**ele, lasy i mój dom odpadają. To mają być urodziny na 5 czy 6 osób. Jakie lokale polecacie ?
kisia - Nie Lip 25, 2010 04:20

nie wiem która czesć Twoich propozycji odpada czy tylko
Bmax napisał/a:
lasy i mój dom odpadają
czy
Bmax napisał/a:
bary ze striptizem, bu**ele, lasy i mój dom odpadają
?
Poczytaj sobie ten dział, myśle, ze już sporo jest w nim napisane na tematy dobrych lokali na urodziny.
Jeszcze pytanie- Ty i towarzystwo w jakim wieku ?

Bmax - Nie Lip 25, 2010 10:19

13 - 15 lat. Przeczytaj moją wypowiedź jeszcze raz.

PS: Nie będzie mnie tydzień (licząc od teraz), więc nie rzucajcie się na mnie.

GosiaO - Nie Lip 25, 2010 14:21

Lokal na urodziny dla wieku 13-15? :zdegustowany:
Ciężko będzie.

Ja szukam niedrogiego u miarę lokalu na urodziny w przedziale wiekowym 25-30 lat na około 40 osób, muszę podzwonić czy jakieś zniżki uda mi sie wytargować, bo jak faceci siada do flaszki to na tyle osób jedna będzie na jedno rozdanie :)

kisia - Pon Lip 26, 2010 00:47

Bmax, dla osów w Twoim wieku to jedynie pizzerie, np. Capri na ul.?użyckiej przy pl. Krakowskim, Dominium na Rynku, Da Grasso na ul. Krupniczej (ostatnio mało polecana) lub ew. kręgielnia w Ikarze na ul. Zwycięstwa lub w tym samym Ikarze tylko na górze bilard. Do dyspozycji masz też kawiarnie Karmelka na ul. Zwycięstwa koło Mc Donald lub ewentualnie ogródki piwne na Rynku w których nie koniecznie zamawia sie przeciez piwo.
Mój syn 15 letni robił urodziny w kręgielni.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group