dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Stomatolog dziecięcy

GosiaO - Nie Lip 11, 2010 23:49
Temat postu: Stomatolog dziecięcy
Witam ;)

Chce wybrać się do stomatologa z moim niespełna dwu i pół letnim synkiem. :rotfl: Na kontrole (jego pierwszą), i chciałam zasięgnąć informacji na temat lakowania zębów.
Czy ktoś może mi polecić stomatologa, który ma dobre podejście do dzieci a gabinet jest przyjaźnie urządzony? Nie chce żeby mały się zraził i chciałabym żeby informacje od lekarza były rzetelne. ;)

Dzięki za pomoc :) :padam:

Matrix - Pon Lip 12, 2010 12:23

Polecam gabinet Q- DENT i panią doktor Katarzynę Kochańczyk w Gliwicach na os. Kopernika, przyjmuje na ul. Kopernika 16 w pawilonie na 1 piętrze, ma bardzo dobre podejście do dzieci i my ze swoja niespełna 3- latka tez tam chodzimy, dziecko w ogóle nie boi się wizyt u dentysty, zawsze dostaje jakies małe prezenciki, jak widzi panią doktor to sie wręcz uśmiecha. Naprawdę polecam:)
GosiaO - Pon Lip 12, 2010 12:57

:) Dzięki matrix, właśnie o takiego dentystę mi chodziło :)
espi - Pon Lip 26, 2010 16:52

Matrix, a ceny jakie? Mój poprzedni dentysta, znaczy dziecka jest super, ale tak kroi, że mnie zwyczajnie nie stać na taką zabawę :(
Harcerka - Pon Lip 26, 2010 18:17

Espi a kto to?? jesl mozna?
espi - Pon Lip 26, 2010 20:46

"Biały Uśmiech" z Rybnika. Są świetni, choć specjalizują się w implantologii, ale podejście do dzieci, czystość itp itd super. Gwiazdy robią u nich zęby i pewnie dlatego mają tak koszmarnie drogo. Za jedną plombkę bez znieczulenia potrafią 500 pln skasować.
Harcerka - Pon Lip 26, 2010 20:47

aa - do rybnika to bez przesady":)))
szybciej dok atowic dojade;)

hmm ale 500 PLN to przegiecie

Lama71 - Pon Lip 26, 2010 21:18

nie dawno zaprowadziłem swojego syna do b-dental, do dr Gilowskiego. I nie zawiodłem się.
Osobiście uważam go za najlepszego dentystę, z jakim miałem doczynienia. A miałem doczynienia z nastoma dentystami. Ceny są w sumie przystępne, za plombę zapłaciłem 100 zł. Na mój gust ma podejście do pacjenta. Mój dał radę, nie ma jakichś skojarzeń przykrych.
CHoć jeśli idzie o dwu i pół roczne dziecko, to głowy nie dam czy przyjmie. Ale jak przyjmie, myślę że się nie zawiedziesz.

Harcerka - Pon Lip 26, 2010 21:42

ja bylam z dwulatkiem u GIlowskiego
podejscie a'la nic na sile;)
ale OK
co prawda to byla tylko pierwsza tzw kurtuazyjna wizyta

ja u niego rowniez ostatnio sie leczylam:) a z bdental mam doczynienia od ok 5 lat;)
jak dl amnie OK

Lama71 - Pon Lip 26, 2010 21:50

hehe... ja z b dental mam niewielkie doświadczenia, ale z dr Gilowskim, tak z 10 lat, około.
Harcerka - Pon Lip 26, 2010 21:58

a to on juz taki stary?
czy razem wliceum byliscie?

Lama71 - Pon Lip 26, 2010 22:06

Nie stary. On przedtem pracował w Rembrancie. Trafiłem na niego przypadkowo zupełnie. Jak akurat potrzebowałem pilnie dentystę. Po kolejnej porażce z tzw. dentystą. I tu był strzał w 10. Dosłownie. A wierz mi, ja już dentystów przerobiłem wielu. Zbyt wielu niestety
Harcerka - Pon Lip 26, 2010 22:10

ja poprzednio chodzilam do dentystki ktora niestety wyjechala za granice ale z racji jej profesjonalizmu przekonalam sie do Bdental.

no i jakos tam zostalam - po kolejnej porazce:) niestety przypadkowo trafilam do GIlowskiego...
na razie OK

a chwalisz go z racji biezacej opieki stomatologicznej czy bardziej skomplikowanego zabiegu?

Lama71 - Pon Lip 26, 2010 22:23

skomplikowany będę miał w sierpniu u niego. Więc wrażenia jak chcesz przedstawię. W sensie że bardziej skomplikowany.
Widzisz, w moim przypadku to w zasadzie każda ingerencja jest zwykle jakoś tam skomplikowana. RObi naprawdę dobrze. Nie jest tanio, nigdy nie było. Ale naprawdę sobie chwalę. Teraz natrafiłem na minę, ale akurat to się pod starą plombą zrobiło. Jedyna ze starych plomb, którą mi zostawił. I... niespodzianka niestety.
Moja żona chodziła do niego, nawet jak w ciąży była. Świetnie znieczula, miałem okazję się przekonać ostatnio. NIgdy się nie znieczulam, ale tym razem...

GosiaO - Pon Lip 26, 2010 23:10

No widzę Lama, że mamy podobnie z dentystami, :znudzony: po wypłaci wybiorę sie do niego,
Lama71 - Wto Lip 27, 2010 10:10

teraz mają dwa tygodnie przerwy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group