dupiate forum

Świat Mężczyzn - Co najbardziej lubicie w kobietach?

alenda - Pon Cze 28, 2010 21:03
Temat postu: Co najbardziej lubicie w kobietach?
1. Z cech fizycznych (duży biust, długie nogi czy kołysanie biodrami?)
2. Z cech osobowości (gadulstwo ( :rotfl: na pewno) , wrażliwość czy naiwnośc, a może lepiej jak kobieta ma "męskie" cechy?

?
:> jestem przeciekawa

Lama71 - Pon Cze 28, 2010 22:28

ad.1 Z pewnością nie przysłowiowa deska. Nie anorektyczka, jakoś przesadnie chuda czy koścista. No i nie gruba, jakaś zwalista. Nie lubię "gruszek" tak to nazywam. Po prostu kobieca.
ad.2 Lubię, gdy ma coś do powiedzenia. Czy gaduła? NIe koniecznie. Lubię jak ma swoje zdanie, umie je pokazać. I umie przyjąć inny punkt widzenia. Nie koniecznie do siebie, ale przyjąć, że można myśleć inaczej.

Grabarz - Wto Cze 29, 2010 19:06

1 - zgrabna pupa i nogi bez cellulitu, paznokcie pomalowane lakierem bezbarwnym z białymi końcówkami, długie włosy blond, niebieskie oczy, wzrost powyżej 172cm, sportowa sylwetka (ale bez przesady). Styl ubierania - na sportowo

2 - wrażliwa, wyrozumiała, inteligentna, potrafiąca postawić na swoim (ale nie uparta). Mająca zaskakujące pomysły i taki...pozytywny słomiany zapał, żeby zrobić "coś"

Major - Sro Cze 30, 2010 00:00

Ad1 jak wiekszosc panow ladne piersi, nie musza byc duze, ale rozmiar niestety przykuwa wzrok ;) dlugasne nogi :) oczywiscie zgrabne.

Ad2 gospodarna, mila, potrafiaca utrzymac rozmowe na poziomie, nie udajaca paniusie; wysportowana, chociaz nie koniecznie atletka; wystarczy ze nie ma problemu z jezdzeniem na rowerze; z poczuciem humoru (kobieta bez niego jest nie do zniesienia); moze cos by sie jeszcze znalazlo...

plusz0wy - Sro Cze 30, 2010 02:19

ad 1) Na pierwszym miejscu oczy, pupa (te dwa elementy uwielbiam :P ). Tak jak napisał Major - ładne piersi (rozmiar nie ma najmniejszego znaczenia)

ad 2) Poczucie humoru i inteligencja - jednak podstawą jest rozmowa a te cechy są do jej utrzymania niezbędne ;) Fajnie jak lubi sporo mówić, bo ja często jestem cichy ;)

krzys - Sro Cze 30, 2010 05:41

hmmm ... Na pierwszym miejscu są piersi. Później, uśmiech, ślepka, tyłeczek, włosy, buźka, ale jeśli mam wybrać jedną rzecz to bezapelaycjnie kobiecie piersi !!! :hyhy:
Karlus - Sro Cze 30, 2010 22:59

Co lubię ja: charakter, styl, zachowanie, anielskie spojrzenie :rotfl:
Jeżeli tego dziewczyna nie ma(pierwsze trzy cechy), to chociażby wyglądała jak Kasia Borowicz to nie była by ona zbyt wiele warta dla mnie.
To czy jest deską czy pamelą nie ma dla mnie większego znaczenia :)

Arex30 - Czw Lip 01, 2010 11:50

bede wulgarny :
CYCKI ponadwszystko :) PUPA ( serduszko jędrne ) W?OSY ( Rude ) DELIKATNE D?ONIE ( zadbane czułe miękkie )

co do reszty mysle ze to indywidualny zestaw ale czasem warto o czyms pogadac .....

Pacjent - Pon Lip 05, 2010 10:02

Stanowczo najbardziej liczy się ich serce
trunks - Pon Lip 05, 2010 22:42

ale tego często im brakuje :-)
Major - Wto Lip 06, 2010 14:11

Pacjent napisał/a:
Stanowczo najbardziej liczy się ich serce

trunks napisał/a:
ale tego często im brakuje :-)


To nie wiem w czym Ty sie lubujesz Trunks...W trupach? :)

trunks - Wto Lip 06, 2010 14:15

hehe najwyraźniej, ale w żywych ;)
Szamanka - Pon Lip 12, 2010 21:52

fiu fiu Panowie :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Czarnulka - Wto Lip 13, 2010 10:08

Idealisci :P Faceta bym sobie w tym wowarzystwie nie znalazła ;)
plusz0wy - Wto Lip 13, 2010 13:11

Czarnulka, widać nie jesteś ideałem :P
Czarnulka - Wto Lip 13, 2010 13:14

Ideałem którego Pana? ;) Bo to,że nie jestem to na bank, takie cuda nie istnieją :D
plusz0wy - Wto Lip 13, 2010 14:02

A ja wierzę, że takie cudo gdzieś istnieje i na mnie czeka ;) Jeśli nawet nie ideał wszystkich to chociaż żeby był to ideał tego Pana (czytaj plusz0wego) :P
aoyaga - Wto Lip 13, 2010 17:37

heh no pewnie wierzyć trzeba....podobno cuda się zdarzają....

a tych waszych ideałów to nie wklejacie do tematu "takie jedno..." :P

trunks - Wto Lip 13, 2010 22:35

Czarnulka napisał/a:
Idealisci Faceta bym sobie w tym wowarzystwie nie znalazła

ja taki nie jestem

Czarnulka - Wto Lip 13, 2010 22:58

trunks, :hyhy:
Ty to specjalnie mówisz, bo wiesz,że mam słabość do Jakubów :P
Panowie,a co z brzuszkami? ;>

plusz0wy - Wto Lip 13, 2010 23:08

Czarnulka napisał/a:
Panowie,a co z brzuszkami? ;>

mnie się bardzo podobają brzuszki...szczególnie jeśli są apetyczne ;) Ale osobiście samemu nie lubię ich robić :D

alenda - Sro Lip 14, 2010 09:18

ja mam apetyczny brzuszek, jeśli ktoś lubi tłusto jeść :rotfl:
Major - Sro Lip 14, 2010 15:41

Nie lubie fald na brzuchu, nie musi byc umiesniony, ale byle nic z niego nie zwisalo :)
Karlus - Sro Lip 14, 2010 17:53

Jak najbardziej na plus :P
Takie przytulanki są the best :D

Szamanka - Pią Lis 12, 2010 11:05

ha a ja uwielbiam...rywalizacje...... :rotfl: :rotfl:
maniek1 - Pon Gru 20, 2010 20:03

nóżki i biust :)
Tysiula - Sob Maj 28, 2011 09:38

No i właśnie popadłam w jeszcze większe kompleksy :/
Karlus - Nie Maj 29, 2011 12:02

Tysiula napisał/a:
No i właśnie popadłam w jeszcze większe kompleksy :/

Głowa do góry :hyhy:
Wygląd to nie wszystko :super:

kisia - Nie Maj 29, 2011 22:53

Karlus napisał/a:
Tysiula napisał/a:
No i właśnie popadłam w jeszcze większe kompleksy :/

Głowa do góry :hyhy:
Wygląd to nie wszystko :super:
tak mówi kazdy facet i ogląda sie za szczupłymi, zgrabnymi kobietami, z obfitym biustem, zazwyczaj :P
sebek - Nie Maj 29, 2011 23:01

podświadoma reakcja uwarunkowana genami :]
Tysiula - Wto Maj 31, 2011 20:45

kisia napisał/a:
Karlus napisał/a:
Tysiula napisał/a:
No i właśnie popadłam w jeszcze większe kompleksy :/

Głowa do góry :hyhy:
Wygląd to nie wszystko :super:
tak mówi kazdy facet i ogląda sie za szczupłymi, zgrabnymi kobietami, z obfitym biustem, zazwyczaj :P


Dokładnie Kisia masz rację :)

plusz0wy - Wto Maj 31, 2011 22:52

a co w tym dziwnego ? Mężczyźni są po prostu bardzo wrażliwi na piękno :P To tak jak z dziełami sztuki, pięknymi krajobrazami, samochodami... Na coś ładnego dla oka zawsze się miło patrzy. A podziwianie góry czy jakiegoś obrazu nie oznaczy od razu, że będziemy wchodzić na mount everest czy kupować drogi obraz :P
Tysiula - Pią Cze 03, 2011 11:10

dobra dobra :P Ale się chłopcy tłumaczą :) ja tam się nie łamię, bo jeszcze nogi mam jako takie :]
Admike - Wto Cze 07, 2011 21:18

Tysiula napisał/a:
dobra dobra :P Ale się chłopcy tłumaczą :) ja tam się nie łamię, bo jeszcze nogi mam jako takie :]

nie żebym był niewiernym Tomaszem,ale...może jakaś fotka na potwierdzenie tych słów?;)

Aither - Sro Cze 08, 2011 18:37

hhehe oj Adaś Adaś :) nic się nie zmieniłęś ^^
Admike - Czw Cze 09, 2011 16:50

Aither napisał/a:
hhehe oj Adaś Adaś :) nic się nie zmieniłęś ^^


moja Droga Bogusiu... pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają...:D

Piotrulek - Nie Cze 12, 2011 08:45

A ja lubie u sporej grupy kobiet ich głupotę,naiwność i bezmyślność...ta grupa liczy około 80% populacji kobiet...
Admike - Nie Cze 12, 2011 13:36

wcześniej była owa o kobiecych brzuszkach...otóż uwielbiam na nie patrzeć,przede wszystkim na te płaskie,nie muszą być umięśnione - wtedy mówię "nie". Zauważyłem jednak, że w tym roku jakoś niewiele dziewczyn chodzi z odkrytym brzuszkiem... :/ owszem:są dekolciki,kuse szorty i miniówki, ale odkrytych brzuszków jak na lekarstwo... :/ :(
kisia - Pon Cze 13, 2011 00:57

Admike napisał/a:
odkrytych brzuszków jak na lekarstwo
bo to już nie modne :P. Za to ja wiem gdzie można było w sobotę pooglądac do woli odkryte brzuszki :P
zbaszek86 - Czw Cze 16, 2011 09:31

Ad.1 Wyrównana rywalizacja piersi i pośladków. Chociaż chyba jednak pośladki robią największe wrażenie.

Ad. 2 Ja lubię gadulstwo :D Często mam dni, kiedy chciałbym sporo pogadać, a nie siedzieć i patrzeć razem w ścianę lub mówić samemu do siebie ;) Chociaż wiadomo, czasami trzeba zamilknąć ;D

Brzuszek kobiety różni się budową od tego męskiego ;) Dlatego też nie można wymagać super płaskiego. Ale dobrze by było gdyby jednak zbytnio się nie przelewał ;D

Tysiula - Pon Paź 03, 2011 18:06

Admike napisał/a:
Tysiula napisał/a:
dobra dobra :P Ale się chłopcy tłumaczą :) ja tam się nie łamię, bo jeszcze nogi mam jako takie :]

nie żebym był niewiernym Tomaszem,ale...może jakaś fotka na potwierdzenie tych słów?;)


Dopiero dziś to przeczytałam hahaha :super: . Nie wrzucę foty, bo skromna jestem i nie lubię się chwalić ;) .

studencik - Wto Paź 04, 2011 12:21

Ja zdecydowanie najbardziej lubię pupę :D Nic jej nie zastąpi, wspaniała pupa jest dużym atutem ;)
grzegorz1989c - Wto Paź 04, 2011 23:57

Długie nogi :) uśmiech :P
alenda - Sro Lut 06, 2013 20:17

grzegorz1989c napisał/a:
Długie nogi :) uśmiech :P


jedyne co mam (nogi), bo mam też szparę, chodzi o tę w zębach ;) może się nei podobać :D

Mariusz - Sro Lut 06, 2013 22:02

Świat mężczyzn, a najwięcej mają do powiedzenia dziewczyny ;)
sebek - Sro Lut 06, 2013 23:00

Nie wiesz jak to jest ? :hyhy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group