dupiate forum

Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata RPA 2010

Karlus - Pią Cze 11, 2010 21:15
Temat postu: Mistrzostwa Świata RPA 2010
Wszystko na temat tego turnieju.
Narazie jestem wstrząśnięty trąbieniem tych murzynków. Po co organizować mistrzostwa takich w krajach? Dno dna...
Mam nadzieje że gospodarze szybko odpadną i miejscowym sie te mistrzostwa znudzą.
Oby poziom wydarzeń boiskowych podniósł poziom tego cyrku :P
Mistrz: Ktos z trójki: Anglia , Hiszpania , Niemcy.

Czarnulka - Pią Cze 11, 2010 21:20

Jak narazie to straszna nuda :zdegustowany:
Karlus - Pią Cze 11, 2010 21:28

Mogło być o wiele gorzej, narazie mam dwie bramki w dwóch meczach :looka: Słabo.
Obawiam się tylko, że taki będzie cały turniej, bardzo wyrównany, a na boisku będzie więcej walki na kopniaki, niż techniki i wspaniałych zagrań.

trunks - Pią Cze 11, 2010 22:33

fakt - te ich narodowe trąbki to porażka, wkurzające są. Mecze narazie nie porywają, no ale nie grali faworyci...
Karlus - Pią Cze 11, 2010 22:37

Cytat:
Bramkarz RPA krytykuje kibiców
11 czerwca 2010, 22:58:21, ?ródło: PAP
Bramkarz RPA Itumeleng Khune po remisie z Meksykiem (1-1) w inauguracyjnym meczu mistrzostw świata nie krył rozczarowania słabym dopingiem rodaków. Natomiast szef komitetu organizacyjnego Danny Jordaan chwalił atmosferę.

Szacunek dla niego, może te słowa coś podziałają :oczami:

trunks - Pią Cze 11, 2010 22:43

ale on narzekał na za słaby doping - mam nadzieje, że nie miał na myśli za słabego trąbienia
kobi - Sob Cze 12, 2010 21:43

Te wuwuzele to jakaś porażka :kwasny: Mogliby je chociaż w transmisjach wyciszać.

Co do poziomu gry... To dopiero początek, nawet faworyci muszą się rozkręcić.
Cytat:
Mistrz: Ktos z trójki: Anglia , Hiszpania , Niemcy.

Po tym, co przed chwilą pokazała Anglia... a raczej ich pseudo bramkarz, to nie wróżę im dalej niż 1/4 finału ;)
Raczej stawiałbym na inną trójkę:
1. Hiszpania - mocna jak nigdy dotąd, może w końcu coś wygrają ;)
2. Argentyna - napastnikami mogliby obdzielić kilka drużyn ;) Również cholernie mocna drużyna, jakiej nie było od paru lat.
3. Brazylia - jak zwykle w gronie faworytów ;)

Czyli piłka południowa/latynoska; gra z polotem, piękna dla oka :)

trunks - Sob Cze 12, 2010 22:30

ale bramkarz Anglii zawalił...ehh oni od wielu lat mają z nimi problem - nie to co my :).
Argentyna mi sie podobała, tylko troche szczęścia im brakło, bo mogli wiecej strzelić, Messiemu sie należało za tą gre...

Lady Nyks - Nie Cze 13, 2010 08:36

Karlus, napisał:
Cytat:
Narazie jestem wstrząśnięty trąbieniem tych murzynków. Po co organizować mistrzostwa takich w krajach? Dno dna...

Ojej, co za straszna, pesymistyczna i wiejąca rasizmem wypowiedź! :zdegustowany: Mundial dopiero się zaczął. Kiedy patrzę na mecze na trąbienie nie zwracam uwagi skupiam się na tym co robią piłkarze! Po drugie nie sztuką jest ponownie zorganizować mistrzostw we Francji, albo nawet w USA. RPA to biedny kraj, może Mundial okaże się dla nich choć troszeczke jakimś pozytywnym wydarzeniem przynoszącym poprawę finansową. A mieszkańcy RPA to nie tylko "murzyni" powinnam napisać Afrykańczycy, są wśród nich też mulaci i blade twarze.

Jak na razie najgorzej wypadł wg mnie mecz Francja... ojej, Urugwaj?... Za pomyłkę przepraszam. W każdym razie nudy nie z tej ziemi. Liczyłam na kilka bramek, a tu zonk. Wczoraj było fajnie, USA - Anglia. Bramkarz... Green?... Cóż, mnie się wydaje, że to wypadek przy pracy, tak szybko bym go nie skreślała, no i Anglii. Natomiast USa myślę nie zajdzie daleko, zremisowali z powodu błędu bramkarza Anglii.

Ja na razie nie mam faworytów. Ale nie mogę się doczekać jak odpadną te słabsze drużyny i zzacznie się prawdziwa walka :hyhy:

PS.
ja z siostrą oglądam piłkę nożną. Lubię piłkę nożną i irytują mnie te poradniki i komentarze dotyczące strategii przetrwania dla pań, w okresie zwiększonej oglądalności piłki nożnej przez panów. Że niby co? Kobiety to tylko seriale, telenowele, spa i solaria? Ja wolę oglądać nawet najnudniejszy mecz od M jak Miłość :rotfl:

Karlus - Nie Cze 13, 2010 11:59

Lady Nyks napisał/a:
Karlus, napisał:
Cytat:
Narazie jestem wstrząśnięty trąbieniem tych murzynków. Po co organizować mistrzostwa takich w krajach? Dno dna...

Ojej, co za straszna, pesymistyczna i wiejąca rasizmem wypowiedź! :zdegustowany: Mundial dopiero się zaczął. Kiedy patrzę na mecze na trąbienie nie zwracam uwagi skupiam się na tym co robią piłkarze! Po drugie nie sztuką jest ponownie zorganizować mistrzostw we Francji, albo nawet w USA. RPA to biedny kraj, może Mundial okaże się dla nich choć troszeczke jakimś pozytywnym wydarzeniem przynoszącym poprawę finansową. A mieszkańcy RPA to nie tylko "murzyni" powinnam napisać Afrykańczycy, są wśród nich też mulaci i blade twarze.

:

Czy okreslenie Murzynek ci się z rasizmem kojarzy? :szok:

Mistrzostwa powinny byc organizowane w krajach gdzie ludzie są bezpieczni, a nie że w nocy wpada do pokoju 20 typów z maczetami i kradną wszystko co sie da.
Te blade twarze w tym kraju nie mają wiele do powiedzenia, są nawet rejony w których sie nie zapuszczają bo pewnie żywi by stamtąd nie wrócili, to jest rasizm!
Jakies korzyści finansowe? W tym momencie jest juz niemal pewne że przyniesie on straty bo do RPA przyjechało zaledwie 200 tys. kibiców z innych krajów, i to nie z powodu kryzysu, tylko z obawy o swoje bezpieczeństwo.

A co do trąbienia to mi to przeszkadza strasznie, wole żywiołowy doping a nie przeraźliwe brzęczenie.
Zawsze można też wyłączyć głos ale to bez sensu.


A tak na temat, to dzisiaj mecz Niemcy-Australia.
Niemcy bez Ballacka maja napewno osłabioną siłe ataku, mimo wszystko nadal są bardzo mocni. Australia pewnie będzie sie bronić i tylko liczyc na kontry.

plusz0wy - Nie Cze 13, 2010 12:58

Karlus napisał/a:
Te blade twarze w tym kraju nie mają wiele do powiedzenia, są nawet rejony w których sie nie zapuszczają bo pewnie żywi by stamtąd nie wrócili, to jest rasizm!

chyba nie znasz historii tego kraju ;)
A co do meczyków o wypowiem się wieczorem bo dopiero dzisiaj zacznę oglądać :P

Karlus - Nie Cze 13, 2010 13:50

plusz0wy napisał/a:
Karlus napisał/a:
Te blade twarze w tym kraju nie mają wiele do powiedzenia, są nawet rejony w których sie nie zapuszczają bo pewnie żywi by stamtąd nie wrócili, to jest rasizm!

chyba nie znasz historii tego kraju ;)
A co do meczyków o wypowiem się wieczorem bo dopiero dzisiaj zacznę oglądać :P

Bardzo dobrze znam, interesuje mnie jednak to co jest obecnie bo to dotyczy MŚ a nie to co było kiedyś :)


Na meczu Algieria - Słowenia 15 000 wolnych miejsc.

trunks - Nie Cze 13, 2010 22:36

Kiedyś murzyni byli w RPA dyskryminowani, teraz sie to odwróciło - dyskryminują białych. Gdy biali rządzili był jako taki porządek, teraz Johannesburg jest jednym z najniebezpieczniejszych miast na świecie. Rasizm i dyskryminowanie są złe z kazdej strony.

Karlus napisał/a:
Na meczu Algieria - Słowenia 15 000 wolnych miejsc.

Z takich krajów nie ma co sie spodziewać wielu kibiców.

plusz0wy - Nie Cze 13, 2010 23:30

trunks napisał/a:
Gdy biali rządzili był jako taki porządek

aaa nie komentuję ;) To jest temat o piłce nożnej :D
Meczyk szkopów całkiem całkiem i w końcu upragnione brameczki ;) Australia bezradna chociaż parę akcji mieli ciekawych. Ogólnie mecz mi się podobał :ok:

Karlus - Pon Cze 14, 2010 12:29

Plus duży dla sędziów że się nie boją dawać kartek, dzięki temu na boisku jest więcej gry niż kopania po kostkach.
kobi - Pon Cze 14, 2010 23:07

Zapomniałem dodać do grona faworytów naszych sąsiadów zza miedzy - najbardziej polski zespół na tej imprezie ;) Wczoraj do przerwy Polska prowadziła z Australią 2:0 :D
Karlus - Wto Cze 15, 2010 21:32

h t t p;//sport.onet, p l/pilka-nozna/ms-2010-rpa/ms-fanki-holandii-wyrzucone,3245476,fotoreportaz-mini.html
:P



Brawo dla Koreańczyków!!!
Brazylia z taką gra nie powinna zajsć dalej niż 1/8 finału.

Basia K - Sro Cze 16, 2010 19:00

Korea wczoraj bardzo mi się podobała.
A dziś Szwajcarzy pokonali Hiszpanię :D


Oj,coś faworyci nie mają lekko.....

MajkeL - Sro Cze 16, 2010 21:56

Dzisiaj było kiepsko..... :kwasny:
Moi faworyci przegrali...... :/

Piłka jest nieobliczalna :|

Lady Nyks - Pią Cze 18, 2010 09:30

Francja przegrała z Meksykiem :rotfl: Omg! Dobrze, że akurat byłam za Meksykiem. Któryś z komentatorów powiedział, że Francja już tak ma, że ledwo wychodzi z grupy, a potem rozkręca się na dobre... Hm, czy ja wiem, czy teraz też tak będzie? Ten fr. trener jakiś dziwny, trzyma na ławce tych, co by mogli coś poradzić z niemocą strzelecką. Nie mogę się już doczekać końca meczów grupowych :)
Szamanka - Pią Cze 18, 2010 20:50

Niemcy dali ciala....ale wiadomo wygrywa lepszy.

Jak Klose musial zejsc z boiska to biedny Podolski juz nie mial z kim grac jakos sam probowal, co mi nijak wychodzilo

trunks - Pią Cze 18, 2010 22:57

i karnego nie strzelił :)
Nikaa - Sob Cze 19, 2010 04:23

ja tez ogladalam mecz z Niemcami.. bo uwielbiam Joachima :zawstydzony: :zawstydzony: moglabym n niego patrzec i patrzec.. a jak jeszcze taki zly wczoraj byl..
Szamanka - Sob Cze 19, 2010 07:04

Nikaa, to mamy podobne gusta :hyhy: :hyhy:
Nikaa - Sob Cze 19, 2010 10:56

Szamanka, kochana nigdy w to nie wapilam.. :)
trunks - Sob Cze 19, 2010 14:27

Nikaa napisał/a:
a jak jeszcze taki zly wczoraj byl..

taa a jak Podolski karnego nie strzelił, to zapewne krzyknął 'polnishe schwaine" :P

Karlus - Pon Cze 21, 2010 21:52

To sobie Koreańczycy z Północy pograli, 7-0 z Portugalią.
Turniej zaczyna nabierać rumieńców.

Szamanka - Wto Cze 22, 2010 14:28

Biedni, teraz pewnie do kamieniolomow ich wysla
plusz0wy - Wto Cze 22, 2010 16:42

Ciekawe gdzie wyślą Francuzów.......
Nikaa - Wto Cze 22, 2010 21:25

plusz0wy, nigdzie zostawia ich gdzie sa.. nawet nie wpuszcza do samolotu :)
Karlus - Wto Cze 22, 2010 21:33

Bardzo się ciesze że Francja odpadł, kara Boska za te oszustwo w barażach z Irlandią :wstyd:
Nikaa - Wto Cze 22, 2010 21:34

Karlus, ja tez sie ciesze.. jakos nigdy za nimi nie przepadalam..
plusz0wy - Wto Cze 22, 2010 21:52

fakt baraże były porażką....i postawa na mistrzostwach również.... I to zarówno jeśli chodzi o poziom piłkarski jak i pozaboiskowy. Też nigdy za nimi nie przepadałem :ok:
Dorothea - Sro Cze 23, 2010 10:00

Argentyna wygrała i to sie liczy :hyhy:
Major - Sro Cze 23, 2010 10:21

Dzisiaj remis Korea z Nigeria.
Robi sie ciekawie...

Nikaa - Sro Cze 23, 2010 16:24

Dorothea, trzymalam wczoraj kciuki.. za cudnych.. :)
Szamanka - Sro Cze 23, 2010 19:17

Dzis Niemcy...ciekawe czy pewnosc siebie da im zwyciestwo.
Karlus - Sro Cze 23, 2010 23:32

Noi awansowali :P
Szkoda że Serbowie przegrali i nie awansowali.

kobi - Czw Cze 24, 2010 18:53

Jak na razie, to najbardziej mnie cieszy, że odpadli Włosi :hurra: :hura: :zdrowko: <z3>
Karlus - Czw Cze 24, 2010 21:59

Mnie również :hyhy:
Szkoda mi Australiczyków, wolałbym ich zamiast Ghany.

Lady Nyks - Czw Cze 24, 2010 22:36

kobi, ja byłam za Słowakami, ostatnie minuty meczu były... Och! Włosi się rozegrali pod koniec meczu, jakby on jeszcze 10 min trwał, może by i zremisowali. A tak, fiuuu i do domu.
Nadto mecz Dania Japonia wbiła mnie w fotel. A jednak można jabulani strzelać precyzyjnie i z dużej odległości. Jednak ponieważ byłam za Danią, to co Danćzycy wyprawiali... no szok. Jak można tak grać?... No, ale nic, odpadli.
Mecz Anglia: Niemcy będzie straszny. Jestem za Anglikami, ale Niemcy też są dobrzy, nerwy więc u mnie będą :D
Została jeszcze Holandia, której mocno kibicuję, no i zobaczę jak Słowacja zagra.

Mistrzostwa coraz lepsze!

trunks - Czw Cze 24, 2010 22:36

Japonia ! :) ?adnie zagrali, ciesze sie, że awansowali
aoyaga - Nie Cze 27, 2010 23:12

eh i Anglia odpadła... :zalamany:

no ale przynajmniej Polacy grają dalej ;)

Karlus - Pon Cze 28, 2010 00:15

Anglia grała padake przez cały turniej, szczęśliwie wyszli z grupy i teraz Niemcy ich zlali, Rooney i ta cała zgraja gwizdorów podzieliła poniekąd los Włochów i Francuzów.
aoyaga - Pon Cze 28, 2010 01:17

no tak to jest zgraja gwiazdorów,ale co na to biedni Anglicy poradzą że większego wyboru nie mają :D niestety za bardzo sobie Capello z nimi nie poradził...
a o 'występie' Francuzów to nawet nie ma co wspominać :suchy: :zdegustowany: :rotfl:

plusz0wy - Pon Cze 28, 2010 07:09

nigdy nie wiadomo jak by się mecz potoczył gdyby linia bramkowa u Niemców była prosta...
Nikaa - Pon Cze 28, 2010 09:57

Wszyscy graja a i tak Niemcy wygrywaja.. :)
Szamanka - Pon Cze 28, 2010 15:10

Czytalam, ze Angliki pewni siebie, ze mowili o wygranej, ze cieszyli sie i za przewodnika mama Niemcow :D



uwielbiam cie Klose :D :D :D

kisia - Pią Lip 02, 2010 22:14

jestem za tymi czerwonymi bo ładne mają ubranka :D
kisia - Pią Lip 02, 2010 22:16

no i przegrali buuuuuu
trunks - Pią Lip 02, 2010 22:47

na własne życzenie - niestety.
Jutro trzymać kciuki za Argentyne !

kisia - Pią Lip 02, 2010 22:53

trunks napisał/a:
Jutro trzymać kciuki za Argentyne !
a w jakim kolorze bedzą mieli ubranka ? :D
trunks - Pią Lip 02, 2010 23:02

zależy, bo jak Niemcy w białych będą, to oni raczej nie będą w tych błękitnych w białe paski, chyba, że Niemcy w czarnych zaś będą...mniejsza z tym, kolor stroju nie ma tu znaczenia kisia ;)
kisia - Pią Lip 02, 2010 23:18

dla mnie ma bo nic innego mnie w tej piłce nie interesuje ;) zawsze zwracam uwage jak zawodnicy prezentują się na tle zielonej murawy :rotfl:
Nikaa - Sob Lip 03, 2010 09:14

kisia, rozwalasz mnie kochana :*
trunks - Sob Lip 03, 2010 22:13

kur... Niemcy wygrali...szkoda
kobi - Pon Lip 05, 2010 08:32

trunks, ale masz problem :P Niemcy grają najładniejszą piłkę na tych mistrzostwach. Są najsolidniejszą drużyną a nie zlepkiem pseudo gwiazdeczek. Gdy pokazywali w sobotę Messiego to widać po nim było zobojętnienie na sytuację. To ma być gwiazda? Najlepszy piłkarz świata, który nie potrafi poderwać drużyny do ataku? Młodziutki Mueller pokazał mu jak się gra w piłkę :P Argentyna pokazała padakę, nie chcę oglądać tak grających drużyn. Każdemu trafia się słabszy mecz (Niemcy też przegrali - w grupie z Serbią), ale na obecnym etapie to już się niestety odpada. Pierwszy poważny przeciwnik i od razu pogrom. Przekonali się, gdzie jest ich miejsce. Nazwiska nie grają :P
Teraz czas na półfinał Niemcy-Hiszpania, który niestety będzie tylko półfinałem. Ale ten, kto wygra, najprawdopodobniej zdobędzie też tytuł po finale z Holandią. Chociaż piłka bywa nieprzewidywalna i potrafi zaskoczyć więc może być ciekawie ;)
Stawiam na Niemców :P

trunks - Pon Lip 05, 2010 22:57

Messi w całych mistrzostwach grał dobrze, napewno więcej pokazał niż Christiano Ronaldo, a co do Niemców to faktycznie grają skutecznie, ich siła to zespół, a nie gwiazdy, co w połączeniu z legendarną już solidnością musi dać wynik. Nic nie poradze, że bardziej podobają mi sie akcje w pojedynke, długie dryblingi, mijanie kilku zawodników i na końcu strzał, robi to wrażenie, albo też szybkie wymiany piłki na niewielkiej przestrzeni coś jak Brazylijczycy. Ale widać efektywniejszy jest niemiecki styl, kilka dłuższych podań, rozciąganie gry po skrzydłach, tak można minimalnym kosztem sił dostać się pod bramke przeciwnika.
kobi - Wto Lip 06, 2010 08:48

trunks, ale obecna reprezentacja Niemiec właśnie gra widowiskowo. Przecież akcja Schweinsteigera z ostatniego meczu to było coś pięknego :oczami: Zawsze ich podziwiałem za solidność i dyscyplinę a ostatnio doszła młodzieńcza fantazja i polot w postaci Ozila, Muellera, Poldiego, Boatenga... Do tego "niemieccy" Cacau i Gomez... Oni naprawdę mogą sporo osiągnąć. I to nie tylko na tych mistrzostwach, także w przyszłości.
A co do Messiego i Krystyny... to żadna "gwiazda" nie pokazała się na tej imprezie. W sumie to dobrze; nudno by było, gdyby ciągle wygrywali ci sami i nie było żadnych odkryć ani niespodzianek :)

plusz0wy - Wto Lip 06, 2010 09:57

kobi napisał/a:
Do tego "niemieccy" Cacau i Gomez

Ozila, Poldiego i Boatenga też można wrzucić w " " ;)

trunks - Wto Lip 06, 2010 14:22

kobi napisał/a:
Przecież akcja Schweinsteigera z ostatniego meczu to było coś pięknego

owszem, to był w sumie wyjątek jak na nego, widać, że grali juz na dużym luzie przy pewnym prowadzeniu, wtedy najczesciej takie akcje wychodzą, a Argentyna była juz psychologicznie podłamana.
No tak, obecną fantazję do gry Niemiec wnoszą te młodziki i/lub inne narodowości.

Karlus - Wto Lip 06, 2010 19:28

To co jak Olisadebe i Roger w Polskiej kadrze :P
Holandia - Urugwaj 2-1
Niemcy - Hiszpania 2-0 :D

kisia - Wto Lip 06, 2010 19:30

kolorystycznie mecz wygląda nawet dobrze, jestem za pomarańczowymi bo ładniej sie odznaczają :rotfl:
plusz0wy - Wto Lip 06, 2010 21:19

a ja tam wolę niebieski.... po za tym zawsze kibicuję teoretycznie gorszej drużynie ;) Szkoda, że im nie poszło...
trunks - Wto Lip 06, 2010 22:44

kisia napisał/a:
jestem za pomarańczowymi

w sumie też byłem za oranje, Urugwaj zaszedł i tak daleko, a miał juz z Ghaną odpaść

trunks - Sob Lip 10, 2010 22:03

no i wiemy kto zdobył 3-cie miejsce. Ale Niemcy fuksa mieli w tym meczu, bramkarz Urugwaju miał zdecydowanie nie dobry dzień, te 2 bramki ostatnie dla Niemców z główki to wpadły jakoś same mam wrażenie, odbijając sie od Jansena i Khediry, którzy akurat w dobrym miejscu stali. Szkoda...
plusz0wy - Nie Lip 11, 2010 11:56

szkoda też byłem za Urugwajem...A Forlan na najlepszego piłkarza mistrzostw !! ;) Jeszcze gdyby tego wolnego strzelił w końcówce....
kisia - Nie Lip 11, 2010 12:13

kiedy się kończą te MŚ ?
kajusiaw - Nie Lip 11, 2010 12:40

Na szczęście kończą się już dzisiaj. Bo praktycznie mam też dość tych meczy :P
kisia - Nie Lip 11, 2010 12:45

kajusiaw napisał/a:
Na szczęście kończą się już dzisiaj.
o jak dobrze :hurra: :super: :taniec:
trunks - Nie Lip 11, 2010 13:58

a co Wam mistrzostwa przeszkadzają, przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania, można w tym czasie chałupe ogarnąć, upiec coś dobrego, itp...;)
Czarnulka - Nie Lip 11, 2010 14:09

kisia napisał/a:
kajusiaw napisał/a:
Na szczęście kończą się już dzisiaj.
o jak dobrze :hurra: :super: :taniec:
:suchy: Kisia nie zrzędź :dobani: ;)
plusz0wy - Nie Lip 11, 2010 15:05

no szkoda, że się kończą bo ostatnie mecze były na prawdę ciekawe (może oprócz espania-szwabia). Mecz o 3 miejsce był na prawdę dobry, nie było murowania bramki, obie drużyny nastawione ofensywnie. Na prawdę szkoda, że bramkarz Urugwaju miał kiepawy dzień :/ Urugwaj zasłużył na pewno na dogrywkę.
Miejmy nadzieję, że dzisiaj czeka nas równie dobre widowisko ;)

Czarnulka - Nie Lip 11, 2010 16:01

Bedziemy oglądać! :D W nocie zapewne :P
Basia K - Nie Lip 11, 2010 19:54

trunks napisał/a:
nikt nikogo nie zmusza do oglądania, można w tym czasie chałupe ogarnąć, upiec coś dobrego,


Trochę mnie rozpraszają te okrzyki z pokoju z TV (nie zacytuję.......) Najlepszy trener i znawca jest w moim domu :szok: ....Kurczę,gdyby go zatrudniła nasza reprezentacja,wszystkie mistrzostwa mamy w kieszeni :rotfl: ;)

espi - Nie Lip 11, 2010 20:14

Świat się kończy - nawet ja oglądam :rotfl:
Ciekawe kiedy zaczną strzelać bramki zamiast żółtych kartek... :niepewny:

Karlus - Nie Lip 11, 2010 22:27

Kto nie chciał, nie oglądał, no ale pomarudzić trzeba :hyhy:
Słaby finał, dużo kopania po nogach.
Spotkały się dwie te same ekipy i jedna okazała się minimalnie lepsza, chociaz z perspektywy całego turnieju, można polemizować kto był najlepszy.

engel - jak on mnie wkurza :zdegustowany: :zdegustowany:

trunks - Nie Lip 11, 2010 22:41

mnie sie finał nawet podobał, widać dobrą prace obu ekip w destrukcji, ostra walka, dużo kartek, choć brakowało finezji :| - cos za cos. Lubie Hiszpanie, zadowolony jestem z wyniku.
GosiaO - Nie Lip 11, 2010 22:54

trunks napisał/a:
a co Wam mistrzostwa przeszkadzają, przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania, można w tym czasie chałupe ogarnąć, upiec coś dobrego, itp...;)



Ja tam na czas meczu jeśli mnie nie interesuje i nie oglądam umawiam się z koleżankami a mąż ogląda z synem ;P

Koniecznie muszę obejrzeć powtórkę finału ( w pracy byłam przed chwilka wróciłam :/)

Karlus - Nie Lip 11, 2010 23:06

Finał był słabiutki w porównaniu do wczorajszego meczu Niemcy - Urugwaj.
Jakoś tak mi smutno :zalamany: Fajne były te mistrzostwa, jednak słabsze od tych które odbyły się cztery lata teu w Niemczech.
W 2014 roku MŚ odbędą się w Brazyli, już nie mogę sie doczkeać :hyhy:

GosiaO - Pon Lip 12, 2010 01:25

No powiem W]]am szczerze, ze byłam za Urugwajem :/ Ale niestety :/ Może za 4 lata, będę trzymać kciuki. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group