dupiate forum

Lokale - Jakiego lokalu Wam brakuje?

BSL - Czw Cze 03, 2010 23:16
Temat postu: Jakiego lokalu Wam brakuje?
Hej wszystkim :)

Chciałbym zapytać czy w ogóle, a jeśli tak to jakiego, lokalu brakuje Wam w centrum Gliwic? Odpowiedzi będą miały ogromny wpływ na decyzję o takiej inwestycji. Pub, klub, gastronomia typowo (jakieś życzenia? ;).?
Napiszcie czego Wam brakuje, z góry ogromne dzięki!

espi - Czw Cze 03, 2010 23:19

Mnie brakuje porządnego baru sałatkowego. Takiego typu krakowska Chimera... h t t p;//w w w chimera, c o m, p l
Aj rozmarzyłam się... :)

kisia - Pią Cze 04, 2010 08:09

a mi i nie tylko mi brakuje lokalu o klimatach orientalnych, ale nie klimat azjatycki tylko z klimatem arabskim, w którym moja Akademia Tanca mogłaby przy publiczności szlifować swoje umiejętności :). W Katowicach są przynajmniej trzy takie miejsca i cieszą się dużą popularnością, a w Gliwicach ani jednego :(
super_sonic - Pią Cze 04, 2010 14:54

@espi, bar sałatkowy otworzono przy placy mickiewicza naprzeciwko sex shopu:)
espi - Pią Cze 04, 2010 14:57

Plac Mickiewicza kojarzę, sex shopu nie. Muszę obadać sprawę. Dzięki :)
Arex30 - Pią Cze 04, 2010 15:02

espi, w okrąglaku .
alenda - Pią Cze 04, 2010 21:45

super_sonic napisał/a:
@espi, bar sałatkowy otworzono przy placy mickiewicza naprzeciwko sex shopu:)


Ja znów wiem, gdzie sex shop, a całkiem niedawno zauważyłam, że Mickiewcz tam stoii :D

Bara sałatkowy wyglada ok, ale ceny są dość drogie, no ale na małe opakowanie sałatki owocowej często się kuszę.

Harcerka - Pią Cze 04, 2010 21:52

a to nie ten bar gdzie uczniowe gastronomika sprzedaja swoje wyroby?
alenda - Pią Cze 04, 2010 22:02

Harcerka napisał/a:
a to nie ten bar gdzie uczniowe gastronomika sprzedaja swoje wyroby?


To własnie to

kisia - Nie Cze 06, 2010 21:41

no to jak sprawa baru sałatkowego wyjaśniona, to wróćmy do tematu :)
GosiaO - Pon Cze 07, 2010 17:39

Witam :)
Ja jestem za pomysłem Kasi. Podobno otworzono niedawno z dużym powodzeniem knajpkę w stylu kubańskim (dowiem się więcej o lokalu dam znać), więc w stylu arabskim powinna się przyjąć, poza tym przy nawiązaniu współpracy z Kasią, sukces murowany, z chęcią wybrałabym się na pokazy tańca, które odbywają się w lokalu w przyjemnej atmosferze a nie na surowych salach. Pomysł świetny :)

Fenix - Wto Cze 08, 2010 00:50

BSL, Czy ty przypadkiem nie Jesteś Powiązany z DAKO ?
kisia - Wto Cze 08, 2010 10:41

Fenix, Dako czy nie Dako grunt żeby była duża knajpka orientalna :D
BSL - Wto Cze 08, 2010 21:30

Dziękuję Wam wszystkim za wypowiedzi i głosy :) co do DAKO to nie mam w ogóle pojęcia co to takiego ;)
Wszystkie propozycje są ciekawe (szczególnie ta arabska jest bardzo oryginalna..), pytaniem pozostaje jak uda się przystosować lokal... jakby jeszcze komuś przyszła do głowy jakaś błyskotliwa idea, proszę o wypowiedź i z góry dzięki !

kisia - Wto Cze 08, 2010 21:41

jak już zostanie otwarty jakiś lokal (zwłaszcza orientalny) prosimy o informacje :D
trunks - Wto Cze 08, 2010 23:34

lokal w stylu cosplay z fajnymi kelnerkami ! ;) To by było coś :)
merwin - Wto Wrz 28, 2010 21:07

A pamięta ktoś Warszawiankę, Trojaka i Nową, brakuje mi tamtych klimatów jak się na blałki lub po lekcjach chodziło, brakuje mi lokalu w którym obecni 30toparo latkowie czuli by się dobrze nie bombardowani lady gaga itp.
kisia - Wto Wrz 28, 2010 21:17

merwin napisał/a:
A pamięta ktoś Warszawiankę, Trojaka i Nową,
oczywiście. Mile wspomina się te czasy, ale w obecnych lokalach jakoś nie czuję się niczym bombardowana. Oczywiście niektóre są nie dla mnie, ale z całego wachlarza propozycji lokalowych potrafię znaleźć coś dla siebie i nie mogę się doczekać otwarcia indyjskiej restauracji na Rynku. Ciekawe czy to sprawka BSL ? :niepewny:
Arex30 - Sro Wrz 29, 2010 08:42

merwin napisał/a:
pamięta ktoś Warszawiankę, Trojaka i Nową
moja młodośc :)
mmmm
Trojak taaaaaa kawa na dzieńdobry a potem dolewki :) hihihi
Nowa była po Rajcach ( wódka z konsumpcją )

AgnieszkaL - Czw Paź 28, 2010 20:48

a mi brakuje miejsca w którym mozna dobrze zjeść za w miarę przyzwoite pieniądze, szczególnie chodzi mi o obiady niedzielnie, wkurza mnie ze w połowie miejsc do których chciałabym pójsc. nie ma krzesełek dla dzieci a jak juz jakies jest to jedno i akurat zawsze zajęte za rok to nawt jak będzie wolne to nic mi to nie da bo z dwójką dzieci raczej w jednym krzesełku nie dam rady. Pomijam ze o przewijak jak juz takowy gdzies jest to trzeba się prosic a WC wyglądają tak ze niekoniecznie poszłabym w to miejsce z dzieckiem bo mnie samą odrzuca.
Rodzice z dziecmi chodziliby ro restauracji częsciej gdyby panowały tam warkunki przyjazne całym rodzinom a nie tylko dorosłym

misi - Pią Kwi 15, 2011 21:58

A mi brakuje dobrej dyskoteki dla osób powyżej 21 r. życia !!!!!
kisia - Pon Kwi 18, 2011 01:14

ponieważ moje jedno marzenie lokalowe się spęłniło to teraz dołącze się do postu koleżanki powyżej :]
glewitz - Czw Maj 19, 2011 12:15

ja zawsze marzyłem o kawiarni/pubie, w którym byłoby pełno książek na drewnianych masywnych regałach, coś w stylu angielskich bibliotek, gdzie można byłoby usiąść, wziąć książkę/gazetę i napić się czegoś. Albo takiego, w którym można wypożyczyć różnego rodzaju gry planszowe, gdy się przychodzi ze znajomymi (w Lublinie jest takowy i zawsze trudno znaleźć miejsce. i wolną grę :D )
azrael1982 - Czw Cze 09, 2011 11:38

glewitz napisał/a:
ja zawsze marzyłem o kawiarni/pubie, w którym byłoby pełno książek na drewnianych masywnych regałach, coś w stylu angielskich bibliotek, gdzie można byłoby usiąść, wziąć książkę/gazetę i napić się czegoś. Albo takiego, w którym można wypożyczyć różnego rodzaju gry planszowe, gdy się przychodzi ze znajomymi (w Lublinie jest takowy i zawsze trudno znaleźć miejsce. i wolną grę :D )


Popieram, przydałoby się takie miejsce. Jeszcze bardziej byłbym zainteresowany, gdyby w miejscu takim występowała literatura w języku angielskim.

Titanic - Sob Cze 18, 2011 07:59

Tak, pub z książkami, grami i czasopismami to fajny pomysł. Niby w EMPiK-u coś takiego było (jest?) ale to powinno być łatwiej dostępne.

Mi brakuje dobrej meksykańskiej knajpki z przeraźliwie ostrym jedzeniem. Kiedyś koleżanka po kilkumiesięcznym pobycie w Meksyku przywiozła kilka przepisów i bardzo mi smakował ten ogień w ustach :)

dzierlatka - Nie Sie 07, 2011 12:20

Spirali
aniaxxx91 - Nie Sie 07, 2011 14:01

Promila
dzierlatka - Czw Sie 11, 2011 22:46

Gondoli,Carmena
Piotrulek - Pią Sie 12, 2011 16:19

dzierlatka napisał/a:
Gondoli,Carmena


i jedno i drugie zniknęło bezpowrotnie... :dobani:

verqa - Sro Paź 19, 2011 19:10

No właśnie mało jest jakiś lokali tematycznych, a tematów przecież nie brakuje.
- Pub Grozy
- Klimat Hawajski
- Kuchnia Francuska, Węgierska, Hiszpańska, Norweska
- Chociażby lokale z wystrojem dla zakochanych na randki
- Przede wszystkim przydałaby się większa prywatność w lokalach, żeby mi sąsiad do talerza nie zaglądał ;)
Oczywiście cały lokal powinien być w najmniejszych szczegółach w danej tematyce. BO jak idę do Mexico Baru a z głośników leci Britney Spears to już jest przegięcie... muzyka naprawdę dużo daje..
Nie wspomnę o tym, że mamy tylko jeden "większy" klub Gwarek gdzie można się pobawić przy jednej i tej samej muzyce od 5lat.


Podsumowując: Fajny klimat, dobra muzyka i ja stamtąd nie wychodzę ;)

Appo - Sro Paź 19, 2011 20:55

verqa napisał/a:
- Chociażby lokale z wystrojem dla zakochanych na randki


Kiedyś takim miejscem miał być Tajemniczy ogród :P Teraz została chyba tylko herbaciarnia :P

Arex30 - Pon Paź 24, 2011 10:15

Baru mlecznego jak za starych czasów - Wiem jest Teatralny .... ale tam jakoś nie ma klimtu :P
A tak poważnie, to własnie różnorakich klimktycznych knajpek. z czasem wszystkie wygladają tak samo.

Piotrulek - Pon Paź 24, 2011 15:52

Arex30 napisał/a:
Wiem jest Teatralny .... ale tam jakoś nie ma klimtu
Teatralny to nie jest Bar Mleczny,to jest bar w którym tempo wydawania obiadów,jest szybsze od myślenia nie jednego z naszych urzędników...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group