dupiate forum

Lokale - Najbardziej klimatyczne lokale

lelumpolelum - Sro Maj 12, 2010 15:06
Temat postu: Najbardziej klimatyczne lokale
Witam, szukam jakiegos romantycznego-epicko-klimatycznego lokalu restauracja-herbaciarnia-whatever na randke;]
Nie jestem z Gliwic to tez nie wiem.

alenda - Sro Maj 12, 2010 20:16

Romatycznie, klimatycznie to przychodzi mi tylko do głowy bok i góra Hemigweya. Super wystrój, dobra kawka. Nie znam nazwy - pewnie ktoś zaraz dopisze :)
kisia - Sro Maj 12, 2010 20:42

alenda napisał/a:
przychodzi mi tylko do głowy bok i góra Hemigweya. Super wystrój, dobra kawka.
yyyyy no ja nie mam pojęcia o co chodzi :niepewny:
ale np.
Secesja- restauracja, ale tam nie za tanio.
Ponoć Gramofon- pub, jest klimatyczny
Czajnik - herbaciarnia, ale tam trzeba wcześniej rezerwować i zapłacić za rezerwację
Cynamon Cafe- kawiarnia, można trafić czasami na jakiś kameralny koncercik

lelumpolelum - Czw Maj 13, 2010 11:04

Trudno cos kombinowac w miescie o ktorym sie nic nie wie.
Z neta sie trudno wybiera bo wszyscy super reklamuja u siebie a potem shit happens.

kisia - Czw Maj 13, 2010 11:17

lelumpolelum, to całkiem zrozumiałe, ze trudno jest Ci coś wykombinować. Czego oczekujesz od lokalu ?
Nikaa - Czw Maj 13, 2010 12:05

a pizzeria Capri.. czy jak ona sie tam nazywa.. tam tez jest fajnie..
lelumpolelum - Czw Maj 13, 2010 23:59

No ja nie wiem czego oczekuje. Ja swoje lokale znam.
Najlepiej jakis cichy, intymny lokal, gdzie mozna sie odgrodzic od innych. W czajniku juz bylem, swietna sprawa. Cos podobnego bym szukal ale z jedzeniem bardziej ;]
W ogole jakies mile miejsca na lonie przyrody tez mile widziane

kisia - Pią Maj 14, 2010 00:15

lelumpolelum napisał/a:
Najlepiej jakis cichy, intymny lokal, gdzie mozna sie odgrodzic od innych.
no to myśle, ze Capri się nada. To pizzeria, ale bardzo przyjemna, ma swoje zakamarki, mieści się na ul. ?użyckiej h t t p;//w w w caprigliwice, p l/index.php
lelumpolelum - Pią Maj 14, 2010 11:08

wyglada cool. To jadlodajnie mamy. Dzieki ;]
A jakies inne ladne miejsca? (poza palmiarnia bo to wszyscy mowia ;p)

Adrian11400 - Sob Maj 29, 2010 22:44

kisia napisał/a:

Czajnik - herbaciarnia, ale tam trzeba wcześniej rezerwować i zapłacić za rezerwację


Byłem tam wiele razy, kilka rezerwacji wykonałem, ale za żadną nie kazano mi płacić :zdziwko:

verqa - Wto Cze 08, 2010 22:11
Temat postu: Surf club
Może nie epicko ,ale karaibsko a co za tym idzie bardzo klimatycznie jest w klubie Surf przed Lotniskiem. Z zewnątrz odstrasza wyglądem, ale w środku jest naprawdę ładnie, można się rozmarzyć wakacyjnie. W środy karaoke a w piątek sobotę dyskoteka na parkiecie, natomiast w niedziele są dancingi ;) czyli każdy znajdzie coś dla siebie.
kisia - Wto Cze 08, 2010 22:16

verqa, a duży ten lokal ?
Coach - Sob Cze 12, 2010 03:01

czy duży...? no nie tak jak gwarek ale większy od wszystkich lokali wokoło rynku... troszkę na uboczu ale naprawdę nadrabia klimatem i ludźmi w środku byłem tam i powiem szczerze ze mega mi się tam podoba i jutro zabieram tam swoja paczkę więc i was zapraszam:D:D:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group