dupiate forum

Świat Mężczyzn - Wybielanie zębów

Lukasz831 - Pon Kwi 05, 2010 18:40
Temat postu: Wybielanie zębów
Siemanko,
Co używaliście i czy używaliście? Ja używałem Białą perłę i efekty całkiem całkiem, ale zastanawiam czy nie ma czegoś lepszego. ;D

Agatka2008 - Nie Kwi 18, 2010 12:09

ja używalam paseczków Blend-a-med Whitestrips jak dla mnie efekt do przyjęcia.. wybielily mi ząbki , są duzo bielsze, ale wszystko zalezy od zebów i ich naturalnego koloru, jednemu wybieli mniej drugiemu wiecej . do minusów pasków mogę zaliczyc bol zebow i wrazliwosc.. z kazdym dniem zeby staja sie bardziej wrazliwe na te paski az bola.. ale da się przezyc :hyhy:
darek99 - Sro Wrz 08, 2010 12:52

Ja polecam pastę SIGNAL WHITE NOW :D najlepsza pasta. Wybiela zęby już od pierwszego uzycia :)
zbaszek86 - Pon Cze 27, 2011 09:10

Stary temat, ale cóż. Nie wiem czy rok temu w aptekach były takie preparaty, ale teraz jest wybielający żel do zębów Biała perła. Używał ktoś tego? Jak efekty? Ja się boję, że może mi plomb nie wybielić i będę śmiesznie wyglądał ;) Albo że wybieli mocniej, niż resztę zęba ;D
Morqana - Nie Lip 03, 2011 10:18

Plomb nie wybiela, to na pewno. Nawet wybielanie zębów profesjonalne u dentysty tego nie robi. Tak więc trzeba najpierw wszystko ponaprawiać ( jak chcesz wybielić to weź plombę o ton, dwa jaśniejszą) i dopiero można wybielać. Ja próbowałam B.P , był widoczny efekt, ale dobiła mnie nadwrażliwość..., wytrzymać nie mogłam, więc zrezygnowałam po jednej tubce. Ogólnie to chyba bardziej polecałabym profesjonalne wybielanie. Ja wiem, że na takie "apteczne" specyfiki już bym się nie pokusiła:)
Appo - Pon Lip 04, 2011 21:57

A wiecie coś na temat tej nowej pasty z reklam w tv?
"jeden ton w tydzień" ?

zbaszek86 - Pią Sie 05, 2011 10:41

Morqana napisał/a:
Plomb nie wybiela, to na pewno. Nawet wybielanie zębów profesjonalne u dentysty tego nie robi.


A to dobrze wiedzieć. Bo w sumie byłem przekonany, że to już jedzie równo i wybiela wszystko jak leci ;] Bym się mógł zdziwić. Chociaż póki co nie zamierzam natury poprawiać ;)

Harcerka - Sob Sie 06, 2011 07:19

niestety:)
dlatego jesli masz w planie wybielanie to najpierw wybielaj a potem plombuj juz w nowym odcieniu bieli:)

ale ja polecam profesjonlne wybielanie:)))dziala :P

Morqana - Nie Sie 07, 2011 19:24

Nie może wybielić przed plombowaniem... Najpierw trzeba "ponaprawiać " wszystkie ząbki, później można wybielać.

Harcerka a ile Ci wzięli i gdzie dokładnie wybielałaś ząbki ?

Harcerka - Pon Sie 08, 2011 18:04

Wlasnie najpierw sie wybiela a potem naprawia

wybielalam na Chemicznej

koszt ok 1,3-1,5 t[pln

jak sie zalapiesz na promocje to ok 1 tpln

Morqana - Wto Sie 09, 2011 11:31

Dziwne, bo mi dentystka mówiła, żeby absolutnie nie wybielać przed naprawą wszystkich ubytków, ewentualnie przy plombowaniu wziąć o kilka tonów jaśniejsze wypełnienie... :niepewny:

Może ta moja dentystka niekumata :P

Harcerka - Wto Sie 09, 2011 20:21

ja specjalnie ustalalm co najpierw:)

i w sumie wydaje mi sie logiczne..

moze twojej o aparat chodzilo:))) faktycznie wtedy najpierw wszystko trzeba wyleczyc zeby zalozyc aparat

Morqana - Sro Sie 10, 2011 07:05

Harcerka dzieki za wiadomość. Podejdę tam na Chemiczną i się skonsultuje :P
Harcerka - Sro Sie 10, 2011 20:41

jesli sie wybierasz polecam Ize Walawender
Appo - Nie Sie 14, 2011 10:59

Harcerka, ale to już jest z "oplombowaniem na kolor" czy samo wybielanie?
Harcerka - Nie Sie 14, 2011 22:23

nie no tylko wybielanie;)
potem jesli masz ubytki po prostu robisz bielsze plomby:)

niestety:)

Appo - Wto Sie 16, 2011 08:23

"tylko" wybielanie :D
Ja ostatnio jak pytałem swojego dentystę o wybielanie to mnie skarcił wzrokiem i kazał o tym nie myśleć :/

Morqana - Wto Sie 16, 2011 11:23

Moja dentystka sama też mi odradzała wybielanie, ale takie ładne, bialutkie ząbki.. :zawstydzony: :D
Harcerka - Wto Sie 16, 2011 19:13

hmm wiecie co...

zyje sie raz,,, trudno sobie wszystkie odmawiac;)))

ja nie zaluje;)
nie wybielalam oczywiscie do nienaturalnego bialego ale okilka odcieni ..

tak zeby bylo ladnie:) ale nie sztucznie;)))

jak bedzie mnie stac ij ak efekt troche przyblednie to sie jeszcze skusze;)))

adrian - Sro Kwi 18, 2012 12:39

Ja też polecam paski, używałem i swojego czasu i jak niedawno oglądałem swoje stare zdjęcia to faktycznie różńica jest


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group