Gliwickie Forum Dyskusyjne

Informacje od Administratora - Info

Frycek - Nie Mar 07, 2010 20:22
Temat postu: Info
Witam
W dniu dzisiejszym na forum zostaly wprowadzone zmiany ponizej wyszczegolniam :

- dodana zostala nowa tabelka "Losowe Tematy" dzieki temu bedzie mozna odkopac i zabrac głos w "starszych " tematach
- zostaje zdjete haslo z dzialu "Powyzej 18" teraz pojawia sie tabelka z informacja o warnkach dostepu
- usuniete zostaly "martwe duszyczki" ,ktore nic nie napisaly przez 60 dni
- naprawiony zostal blad z reklama pod postami
- zoptymalizowano baze danych
- przeprowadzono synchronizacje, for, uzytkownikow itd... pozwolilo to na poprawnosc w wyswietlaniu prawdziwych informacji

w planach :

- instalacja kilku dodatkow na forum
- pozyskanie partnerow forum
- ujednolicenie zasad zamieszczania reklam
- stworzenie grupy marketingowej

kisia - Pon Mar 08, 2010 01:29

Frycek napisał/a:
zostaje zdjete haslo z dzialu "Powyzej 18" teraz pojawia sie tabelka z informacja o warnkach dostepu
akurat to nie jest dobre bo nawet moja 7 letnia Julka może wejść, jak bedzie chciała.
Frycek - Pon Mar 08, 2010 17:44

kisia napisał/a:
Frycek napisał/a:
zostaje zdjete haslo z dzialu "Powyzej 18" teraz pojawia sie tabelka z informacja o warnkach dostepu
akurat to nie jest dobre bo nawet moja 7 letnia Julka może wejść, jak bedzie chciała.

no tak zgadza sie, ale tak samo moze wejsc na inne portale o tresci erotycznej...
zdjecie hasla pozwoli nam poprostu na dawanie hasel osoba ktore deklarujaze maja tyle lat a ktorych nie mozemy tak do konca sprawdzic...

myslalem tez o dostepie poprzez wyslanie smsa platnego ale nie wiem czy by to sie sprawdzilo...

.......................................

dzisiaj dodalem nowy skrypcik polagajacy na punktacji za zalozenie nowego tematu oraz punkty sa przyznawane ze odpowiedz w temacie.

tymczasowo nazwalem je Frycki :P
jesli ktos ma pomysl na nazwe punkcikow to czekam

Dzial ogloszenia zostal posprzatany, wszystkie posty w ktorych nikt nie odpowiedzial w ciagu 30 dni zostaly usuniete.Ta zasada bedzie juz obowiazywac .

Gmeras - Pon Mar 08, 2010 20:33

mogł bys dodać ilość postów po avatarem i naprawić szukajke ;)
Frycek - Wto Mar 09, 2010 05:52

informacja o ilosci postow wydaje mi sie zbedna bo czemu ma sluzyc??
jesli chodzi o "szukajke" no niestety po mimo staran jest z nia cos nie tak do konca...

kisia - Wto Mar 09, 2010 08:40

Frycek napisał/a:
dzisiaj dodalem nowy skrypcik polagajacy na punktacji za zalozenie nowego tematu oraz punkty sa przyznawane ze odpowiedz w temacie.
zastanawiam się czemu to ma służyć ?
Frycek napisał/a:
tak samo moze wejsc na inne portale o tresci erotycznej
na to nie mamy wpływu, natomiast na to co się dzieje u nas i owszem
Frycek napisał/a:
zdjecie hasla pozwoli nam poprostu na dawanie hasel
jeżeli nie ma hasła to dawać już nie trzeba :P
Frycek napisał/a:
osoba ktore deklarujaze maja tyle lat a ktorych nie mozemy tak do konca sprawdzic...
dlatego ja nie dawałam hasła osobom, które o to prosiły, a nie pisały na forum wcale lub mało. Zawsze mówiłam, ze muszą trochę popisać, żeby można je było troszkę poznać. Zawsze odsyłałam ich do tematu Hasło do działu "Powyżej 18-stki..." i tłumaczyłam tak jak tam pisałam i wydaje mi sie, ze każdy to rozumiał, a przynajmniej każdy dorosły. Oczywiście pisanie na forum również nie daje gwarancji że osoba jest pełnoletnia, ale wydaje mi się że taki sposób był większym zabezpieczeniem przed niepełnoletnimi , niż to co teraz jest :p

co do naprawiania forum, to dobrze by było żeby w skórce FGRP było widoczne że jest prywatna wiadomość bo popisałam do ludzi PW o spotkaniu i cześć nie przeczytała bo nie wiedziała, ze ma PW

Gmeras - Wto Mar 09, 2010 10:08

Frycek napisał/a:
informacja o ilości postow wydaje mi sie zbedna bo czemu ma sluzyc??
tez pokazuje działalność forumowicza na forum ;)
co do działu powyżej 18 dobre posunięcie i ja bym tak zostawił jak aktualnie jest. Są tam prowadzone rozmowy dla dorosłych a nie umieszczane zdjęcia i filmy. Każdy serwis jest zabezpieczany w ten sposób i tak wystarczy :) Jak dziecko będzie chciało sie zgorszyć w internecie to i tak się zgorszy. Tu pomóc może ino kontrola rodzicielka:)

plusz0wy - Wto Mar 09, 2010 15:29

Gmeras napisał/a:
ez pokazuje działalność forumowicza na forum

to może spowodować nabijanie postów na siłę dla poprawy statsów ;) Ale przynajmniej zwiększy ruch na forum ;)

Frycek - Wto Mar 09, 2010 17:41

kisia napisał/a:
Frycek napisał/a:
zastanawiam się czemu to ma służyć

Jesli odpowiesz w jakims temacie otrzymujesz przykladowo 1 pkt
jesli zalozysz nowy temat dostajesz np 2pkt

i teraz trzeba to dograc bo mozna:

- zrobic tak ze pozniej punkty mozna wymienic na jakies nagrody (czyli taki program jak w wiekszosci sklepow)
- moze ot byc taka waluta forumowa, powiedzmy ze ktos kto bedzie miec duzo punktow otrzyma przyslowiowe pifko na spotkaniu - jako osoba aktywna

czekam na wasze propozycje jak mozna to zrobic z czym to ugrysc...zawsze to jest
nowosc :)

Gmeras napisał/a:
Każdy serwis jest zabezpieczany w ten sposób i tak wystarczy Jak dziecko będzie chciało sie zgorszyć w internecie to i tak się zgorszy. Tu pomóc może ino kontrola rodzicielka:)

dokladnie jak piszesz

kisia napisał/a:
co do naprawiania forum, to dobrze by było żeby w skórce FGRP było widoczne że jest prywatna wiadomość bo popisałam do ludzi PW o spotkaniu i cześć nie przeczytała bo nie wiedziała, ze ma PW

Ja mam IE i u mnie wyskakuje okienko !! wiec nie wiem gdzie szukac bledu...ktorego nie ma :)

kisia - Wto Mar 09, 2010 21:19

Frycek napisał/a:
Ja mam IE i u mnie wyskakuje okienko !! wiec nie wiem gdzie szukac bledu...ktorego nie ma :)
a w jaki sposób to widać bo właśnie sprawdziłam i nie widać na IE
Nikaa - Wto Mar 09, 2010 22:31

Kisia :) Ty ze swoimi punktami.. zbierasz wszystkie nagrody na 10 lat :)
kisia - Wto Mar 09, 2010 23:16

o kurcze, nawet nie wiedziałam, że napisałam tyle postów, a Frycków nie zauważyłam.
trunks - Wto Mar 09, 2010 23:23

a czy bedą za punkty talony na węgiel ?
kisia - Wto Mar 09, 2010 23:28

Frycek napisał/a:
czekam na wasze propozycje jak mozna to zrobic z czym to ugrysc...zawsze to jestnowosc :)
to chyba zzależy od zasobów finansowych Zarządu :P
Basia K - Czw Mar 11, 2010 10:32

A czy koniecznie musi byc widoczny wiek użytkownika ? :zdegustowany: ;)
kisia - Czw Mar 11, 2010 11:04

Basia K, u mnie go nie widać, nie wypełniaj w profilu daty urodzenia i nie będzie widać :D
Basia K - Pią Mar 12, 2010 10:31

kisia napisał/a:
nie wypełniaj w profilu daty urodzenia

Wtedy nie dostanę życzeń na urodziny :rozpacz: ;)

kisia - Pią Mar 12, 2010 11:09

Basia K, no to wpisz sobie inny rocznik ;) ode mnie dostaniesz, mam cie na naszej klasie ;)
ale nie róbmy juz :zabanowany: :offtopic: :D