dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - NOWY ZNAK DROGOWY

ANIUS - Sro Lut 09, 2005 06:08
Temat postu: NOWY ZNAK DROGOWY
Przestrzegam przed jeżdzeniem autkiem "na slepo".
Od okolo miesiaca jest zakaz skretu w prawo w Zwyciestwa (do dworca) z ulicy Wybrzeze Armii Krajowej (wylot przy Ikarze). Taki manewr moze was kosztowac jakies 250 zl i 5 pkt:)))

Frycek - Sro Lut 09, 2005 08:39

Dokladnie....ja znaczej zauwazylem i sie wkurzylem troszke bo nie ma jak wyjechac na zwyciestwa teraz w strone dworca :evil: , ale widze ze kierocy jezdza na pamiec.- a pan władza patrzy :twisted:
Gmeras - Sro Lut 09, 2005 09:29

Moze specjalnie go załozyli by zebrac troche kasy za mandaty :P
frodo - Sro Lut 09, 2005 11:19

A co aniuś zapłaciłas??
ANIUS - Sro Lut 09, 2005 15:53

nie, ale kolezanka wczoraj byla bliska zaplaceniu:) ale coz robia piekne oczy? :lol: :lol: kolezanki:) tzn kobiece:)
kisia - Pią Lut 11, 2005 01:20

Cytat:
ale coz robia piekne oczy? kolezanki:) tzn kobiece:)

:lol: z doświadczenia wiem ze bardzo się przydają i bardzo pomagają :lol:

Frycek - Pią Lut 11, 2005 08:48

dla mnie wstawienie tego znaku jest pomyslem........ :x , teraz jak chce jechac sobie kolo palmiarni na zwyciestwa to nie mam jak skrecic do dworca :x niech ich .... :x
chyba wyrwe ten znak :P :chomik:

Demmo - Pią Lut 11, 2005 09:52

cholera.. musze sobie chyba zamontować takie oczy bo jak mnie jakiś czas temu łapnęli pod tarnowskimi górami, to udało się jedynie stargować :P

a tego krawężnika na zwycięstwa widziałem kilka razy jak sobie stał i zerkał właśnie w stronę tego wyjazdu... teraz już wiem czemu ;)


a tak przy okazji to myślałem że chodzi o ten znak.. niedawno go wprowadzili koło Politechniki ¦ląskiej :lol:
h t t p;//demmo.chosting, p l/fotki/znak.jpg]=>zobacz

jan - Pon Lut 14, 2005 22:25
Temat postu: Re: NOWY ZNAK DROGOWY
ANIU¦ napisał/a:
Przestrzegam przed jeżdzeniem autkiem "na slepo".
Od okolo miesiaca jest zakaz skretu w prawo w Zwyciestwa (do dworca) z ulicy Wybrzeze Armii Krajowej (wylot przy Ikarze). Taki manewr moze was kosztowac jakies 250 zl i 5 pkt:)))


Hm.
A nie jest to przypadkiem zakaz skrętu w lewo ?? :?

ANIUS - Wto Lut 15, 2005 06:09

jan masz racje
to jest zakret w lewo do dworca...:)))))

Frycek - Wto Lut 15, 2005 11:50

ANIU¦ napisał/a:
jan masz racje
to jest zakret w lewo do dworca...:)))))


Niestety musze was rozczarowac...nie mam tam zakazu......

tam jest nakaz jazdy w prawo :mg:

ANIUS - Wto Lut 15, 2005 12:09

CZYLI SIE ZROZUMIELISMY:P
h0lek - Wto Lut 15, 2005 13:42

hehe.. uwazajcie tez na kolejny niuans na ktory dalem sie wraz z kolega zlapac..

skręcając z ulicy piwnej w ulice na piasku mozna. (dla niezoorientowanych taki maly kawalek miejsca gdzie autobusy odpoczywaja;) ) lecz Ci ktorzy chca wykonac manewr skretu w lewo, czyli ten placyk sobie objechac i zaparkowac przy ulicy okopowej lamia zakaz:) o ktorym sie dowiedzielismy od pana policjanta ktory wlasnie wcinal hamburgera.. teraz juz staram sie unikac takiej drogi, ale dla klientow np banku pko bp ciezko bedzie znalezc inne ciekawe miejsce do parkowania

Frycek - Wto Lut 15, 2005 13:48

Juz sie kiedys nacielem na to :) bardzo dawno temu
mnie tez pan policjant poinformowal o tym...i faktycznie jest tam zakaz troche glupie no ale coz

kam - Czw Lut 17, 2005 10:04

Dzień dobry.
Jeśli mówicie o znaku dotyczącym placu autobusowego to on tam już jest od wieków :lol: .Skręcic można albo przed placem, do placu z wulkanizacją i ogrodnictwem, albo za kioskami na ulice Na Piasku. Tam jednak możliwość zaparkowania graniczy z cudem :x .Wiele razy pojeÄ?dziłem sobie po tej ulicy i zjeżdżałem w inne miejsce ;/

ANIUS - Czw Lut 17, 2005 10:31

kam:) poczytaj dokładnie

to nie ten rejon:)

Frycek - Czw Lut 17, 2005 10:42

Ale kam nawiazala do drugiej wypowiedzi odnosnie znaku przy (hamburgerach)
ANIUS - Czw Lut 17, 2005 11:40

ups, teraz ja czytalam niedokladnie....
to dlatego, ze od rana sprawdzam prace i juz mi sie wszystko miesza:(


kam przepraszam :prosze:

kisia - Czw Lut 17, 2005 12:56

Cytat:
Ale kam nawiazala
Fryceknie moge poprawić Twojego postu, więc muszę to napisać. Kam nawiązał a nie nawiązała :twisted: :P :twisted:
Frycek - Czw Lut 17, 2005 15:58

Cytat:
Kam nawiązał a nie nawiązała

ja sie zawsze gubie :? :help:

kisia - Pią Lut 18, 2005 00:44

Frycek, to patrz na znaczki przy nickach :P
PAKuS - Nie Lut 20, 2005 10:57

kisia napisał/a:
Frycek, to patrz na znaczki przy nickach :P

bp znaczki przy naszych nikach są bardzo ważne FRYCKu

Mariusz - Sro Lut 23, 2005 22:19

A za niedostosowanie się do znaku B-21 "zakaz skręcania w lewo" zgodnie z art. 92 paragrafem 1 Kodeksu Wykroczeń grozi 5 pkt karnych i mandat :P
Frycek - Czw Lut 24, 2005 00:00

Mariusz napisał/a:
A za niedostosowanie się do znaku B-21 "zakaz skręcania w lewo" zgodnie z art. 92 paragrafem 1 Kodeksu Wykroczeń grozi 5 pkt karnych i mandat :P


pierwsze zapedy na policjanta :lol:

ANIUS - Czw Lut 24, 2005 09:25

a ja bym chciala nowy znak drogowy!!!!!!!!! :!: :!:
Mianowicie poprosze o przystanek autobusowy!!!!
A gdzie :?:
Pod Onkologia na Wybrzezu Armii Krajowej!!!
A FE FEEE...tyle ludzi tam chodzi, biednych, starszych, czy tez schorowanych i musi isc z centrum na piechote...a od Zwyciestwa to aprawde kawal drogi,
a w druga strone czyli na przystanek na ulicy Sliwki tez jest kawal drogi...ze tez nikt nie pomyslal!!! :|
A na taxi to nie kazdego stac:)

Mariusz - Czw Lut 24, 2005 14:24

Frycek napisał/a:
pierwsze zapedy na policjanta :lol:

:oops: :oops:

kisia - Pią Lut 25, 2005 21:54

Cytat:
A za niedostosowanie się do znaku B-21 "zakaz skręcania w lewo" zgodnie z art. 92 paragrafem 1 Kodeksu Wykroczeń grozi 5 pkt karnych i mandat

w wysokości 400 zł



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group