dupiate forum

O Szkole... - Szkoła z dobrym mat-fiz-inf

Tayos - Czw Lis 12, 2009 20:27
Temat postu: Szkoła z dobrym mat-fiz-inf
Witam, otóż w tym roku kończę gimnazjum, może i jest jest jeszcze "trochę" czasu, ale już walałbym zacząć się orientować w kwestii szkół. Jak sam temat wskazuje szukam Szkoły, najlepiej Liceum, bo Technikum mnie nie interesuje. Zastanawiałem się głownie nad opcją LO nr 1 oraz LO nr 5, tylko że słyszałem, że aby się tam dostać trzeba mieć co najmniej 130 pkt, co dla mnie stanowi pewnego rodzaju "utrudnienie". Może ktoś z was słyszał jaki faktyczny jest tam próg punktowy, oraz może mi polecić jeszcze trzecią szkołę z tym profilem.
Pozdrawiam.

mikel1994 - Pon Gru 07, 2009 19:09

Jestem w tym samym wieku i planuje sie wybrac na ten sam profil (ew. profil fizyczny w... 2?). I rzeczywiscie jest tam taki prog. Kolezanka dostajac sie do takiego liceum miala chyba 141 punktow w tym roku, gdy najgorsza osoba w jej klasie (liceum nr 1) miala 138 pkt. Nie wiem na ile to jest prawda, ale tak slyszalem.

Podobno na profilu inf-mat-fiz jest zupelnie to samo, z paroma dodatkowymi informatykami w tygodniu, a tak to poziom matematyki i fizyki jest ten sam, podczas gdy najgorsze osoby dostajac sie na ten profil mialy po... 120+ pkt.

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze nie bedziesz sie bardzo sugerowal tym postem :)


edit: ojojoj, taki slaby ruch w tym dziale, ze nie zauwazylem ze to pytanie ma prawie miesiac. Ale moze jeszcze tutaj zajrzy, kto wie.

trunks - Wto Gru 08, 2009 23:41

II LO ;)
Noemi - Sro Gru 09, 2009 09:12

V LO ! -sprawdz rankingi pisanych matur z matematyki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group