dupiate forum

Gsm - Mix Plus

LuKaSh - Sob Sty 29, 2005 11:49
Temat postu: Mix Plus
Zna ktoś jakąś stronke, gdzie pisze jakie są dostępne telefony w ofercie Mix Plus i za ile ?
Bo wszędzie pisze, że telefony są już od 1zł .. ale nie pisze jakie ..
Pomóżcie :D

kisia - Sob Sty 29, 2005 12:26

jak juz mówiłam Ci na gg przejdÄ? się do salonu plusa i życze Ci abys trafił na kompetentną osobe :)
Frycek - Sob Sty 29, 2005 14:23

Zajrzyj na strone h t t p;//w w w plusgsm, p l]Plus Gsm
zakladka mix plus

LuKaSh - Sob Sty 29, 2005 20:45

tam nie ma .. pisze "atrakcyjne telefony w cenie już od 1 zł!" ale nie pisze jakie .. :(:(
Uszatek - Sob Sty 29, 2005 21:55

h t t p;//w w w plusgsm, p l/promocje/mix_plus/noworoczna_wyprzedaz/]Może tu?
LuKaSh - Nie Sty 30, 2005 10:38

No wreszcie :D:D .. wielkie dzięki Uszatek ..

Co prawda nie ma tam telefony Sony Ericsson T230, który jest dostępny na 100% .. ale już mniej więcej wiem jake są .. :D

MajkeL - Pon Sty 31, 2005 00:21

Jeśli chodzi o Plusa..... to osobiście polecam salon Plusa na tyłach budynku G.C.H. koło "Tajemniczego Ogrodu"......
Miła i kompetentna obsługa.....

Stokrotkaa - Sob Mar 22, 2008 12:43

Hej. Mam telefon w mixie i mam tak ze jak wysle sms-a to nie zabiera mi kasy od razu tylko po kilku sms-ach dopiero przychodzi "Opłata za wysłanie sms i mms. wyłącz i włącz telefon". Tak samo jak mam uaktywnioną ofertę "wybrany numer" i dzwonie do tego numeru to kase normalnie mi zabiera, z tym ze pozniej przychodzi rabat. A chciałabym się dowiedziec, moze ktos z was wie jak zrobic zeby kase za esy zabieralo od razu po wyslaniu i w tej ofercie w ogole nie zabeiralo kasy jak rozmawiam z wybanym numerem. wiem ze mozna tak zrobic bo niektorzy moi znajomi tak mają. Jest do tego jakis kod czy co? Jak ktos się orientuje to prosze o pomoc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group