dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Kupie punkty karne

Wrummm - Pią Paź 23, 2009 20:02
Temat postu: Kupie punkty karne
Kupie punkty karne, max 20.
Tylko 100zł za punkt.
Kobieta, szczupła, ok 40/50 lat
Woj. śląskie
najlepiej okolice Gliwic

Solid_Wood - Sob Paź 24, 2009 10:59

Właśnie wczoraj na ten temat w Faktach mówili. Zapowiadają ponowną kontrolę zdjęć, porównywanie ogłoszeń z IP i osobami, które się zgłaszają "po karę" itp. Ciekawe co im z tego wyjdzie. Jak sądzicie? Czy coś z tego wyjdzie, czy będzie to tylko kolejny straszak jak np. sprawdzanie legalności Windowsa?
Grabarz - Nie Paź 25, 2009 22:05

No myślę, że na początku jak z każdą tego typu akcją będzie kilku przykładnie ukaranych, potem ucichnie, ogłoszenia znikną, no i po pewnym czasie zacznie się od nowa.
W mojej opinii jest to po prostu niedopuszczalne, ale jak to jest prawnie uregulowane, o ile jest, to nie wiem.

kisia - Nie Paź 25, 2009 22:51

Grabarz napisał/a:
jest to po prostu niedopuszczalne
dlatego najchętniej usunęłambym ten temat, ale po pierwsze
Grabarz napisał/a:
na początku jak z każdą tego typu akcją będzie kilku przykładnie ukaranych
liczę na przygłane ukaranie autorki tego postu (ponoć policja zagląda na to forum),
po drugie może warto o tym porozmawiać ?

katarzyna35k-ce - Pon Paź 26, 2009 14:05

NIe jest to najlepsza droga zarobkowa ale jest to jakis pomysł. Niestety w ciezkiej sytuacji finansowej człowiek chwyta sie wszelkich mozliwosci. Nawet takich niezbyt zgodnych z prawem. :/
krystian - Sob Paź 31, 2009 09:38

znam takiego co kiedys tez wzial punkty za kolege:D ale wtedy to byla kolezenska przysluga, a nie chec zarobku. jemu grozila utrata prawka, a kolega mial 0 na koncie. Swoja droga...ograniczenie do 40 na 2 pasmowej drodze o 2 rano...kto to widzial:P a czy chec odkupowania punktow to zla sprawa...? z punktu widzenia prawa, to nielegalne i zle, oczywiscie dziala tez na sumienie kupujacego bo jakby na to nie spojrzec uwalnia potencjalnego pirata drogowego od utraty prawka, ale z punktu widzenia posiadacza 20 punktow karnych to bardzo dobra opcja :D:D:D
sebek - Pią Lis 06, 2009 00:01

heh a mnie jakies 2 miesiące temu walnęli 700 metrów od domu, 200zł i 6 pkt za to ze mam kat.C (potraktowali mnie jak zawodowego kierowcę jeśli chodzi o punkty), najśmieszniejsze ze 3 dni później jechałem za radiowozem tą samą drogą w tym samym miejscu i mieli dokładnie tyle na liczniku ile ja w momencie zatrzymania, im to wiecznie wszystko wolno ....
user - Pią Lis 06, 2009 10:00

sebek napisał/a:
heh a mnie jakies 2 miesiące temu walnęli 700 metrów od domu, 200zł i 6 pkt za to ze mam kat.C (potraktowali mnie jak zawodowego kierowcę jeśli chodzi o punkty), najśmieszniejsze ze 3 dni później jechałem za radiowozem tą samą drogą w tym samym miejscu i mieli dokładnie tyle na liczniku ile ja w momencie zatrzymania, im to wiecznie wszystko wolno ....


Może jechali z taką szybkością w czasie wykonywania czynności np. doprowadzając zatrzymanego etc.
:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group