dupiate forum

Forum - Wiadomości prywatne

Lama71 - Pią Wrz 18, 2009 22:48
Temat postu: Wiadomości prywatne
Może coś mam źle ustawione, ale czemu nie widzę po zalogowaniu żadnej informacji, że mam prywatną wiadomość?
Jak gadam bzdety (ale chyba nie) to prosze o wywalenie tematu.

Frycek - Sob Wrz 19, 2009 10:07

powinnno ci okienko sie nowe otworzyc ze masz pm mi wyskakuje
plusz0wy - Sob Wrz 19, 2009 11:23

mnie również się nic nie pojawia, jedynie na pocztę przychodzi powiadomienie :kwasny:
Agatka2008 - Sob Wrz 19, 2009 15:31

mi tez się nic nie pokazuje, pokazuje się ze nowy PM moze jak jestes Online.. lepiej bylo kiedy na czerwono pokazywalo 1 nowa wiadomosc
kisia - Sob Wrz 19, 2009 22:30

bo w nowej skórce FGRP nie widać gdy przychodzi poczta :/
Noemi - Nie Gru 06, 2009 11:54

a ja wszystko widze :zawstydzony: :P ;) :zawstydzony: :hyhy:
<aż za duzo > :hyhy: ;) :zawstydzony: ;)

plusz0wy - Nie Gru 06, 2009 12:55

a co aż tak jesteś zasypywana privami ? :P
kisia - Nie Gru 06, 2009 22:41

Noemi napisał/a:
a ja wszystko widze
no to chyba masz ustawioną inną skórkę :)
plusz0wy - Pon Gru 07, 2009 12:15

w ogóle to jedna ze skórek zniknęła, czy mi się tylko wydaje ?
Frycek - Pon Gru 07, 2009 13:17

Ja nie wiem czemu wam cos szfankuje ja mam IE i wszystko mi wyskakuje :) jak mi wiadomosc przychodzi.

Obecnie dzialamy na 2 skorkach oficjalnej i czarnej dla uzytkownikow ktorzy lubia czern :P jednak zmiany ktore sa dokonywane dot. tylko oficjalnej skorki

plusz0wy - Pon Gru 07, 2009 13:26

myślałem, że w dzisiejszych czasach nikt nie używa IE :P Żartuję...W czarnej skórce wszystko gra... Ale lepsza była ta pośrodku, nie pamiętam jej nazwy :/
Noemi - Pon Gru 07, 2009 17:14

wiadomka ;) :P
Arex30 - Pon Gru 07, 2009 18:51

Black is Good
trunks - Pon Gru 07, 2009 23:30

no właśnie tamta skórka była najlepsza...
kisia - Pon Gru 07, 2009 23:35

Frycek napisał/a:
ja mam IE i wszystko mi wyskakuje
mi ani w IE ani Firefoxie nie wyświetla sie że mam nową PW, ani na moim kompie w domu, ani w pracy ani na kompach kolegożanek
espi - Sro Lip 07, 2010 08:51

Kurde Frycek, ja rozumiem że
Frycek napisał/a:
powinnno ci okienko sie nowe otworzyc ze masz pm mi wyskakuje
ale skoro tyle ludzi mówi że nie działa to może jednak nie działa ? Ja korzystam z chrome'a i mi nic nie wyskakuje. Jak zmienię skórkę na czarną wtedy też nie wyskakuje, ale przynajmniej jest napisane na czerwono że mam nową wiadomość. Niestety stara już jestem i na czarną mogę patrzeć tylko chwilę bo potem mi się wszystko zlewa, a jak wiesz spędzam tu trochę czasu i myślę nie tylko mnie ułatwiłoby to życie gdyby albo wreszcie to naprawić i gdyby wyskakiwały powiadomienia albo dodać jeszcze jedną skórkę, w której to działa. W końcu trzy skórki na forum to znów nie taka rozpusta chyba? Wysyłam na pw też bo kto wie kiedy tu zajrzysz, a skoro wyskakuje okienko to jest szansa że przeczytasz...
plusz0wy - Sro Lip 07, 2010 08:58

przyłączam się do skarg :P Na czarnej widać ale nie jest wygodna niestety :/
trunks - Sro Lip 07, 2010 14:13

po prostu jeśli macie włączone w przeglądarce blokowanie niechcianych wyskakujących okienek, to to blokuje i te. Ja to odhaczyłem w Operce (tylko dla tej strony) i juz wyskakuje.
espi - Sro Lip 07, 2010 14:31

Ja nie mam blokowania okienek, ale pal licho niechby nie było nawet okienka, ale informacja że masz nową wiadomość w miejscu gdzie zwykle jest napis: prywatne wiadomości mógłby się pokazywać. Przecież to nie jest normalne żeby sprawdzać na wszelki wypadek czy ktoś nie napisał, a tak muszę właśnie. :zdegustowany:
kisia - Sro Lip 07, 2010 14:42

ja też nie wiem żebym coś miała po blokowane i nie wiedziałam, ze wyskakuje jakieś dodatkowe okienko informujące że ma sie PW, spodziewałam sie raczej informacji
espi napisał/a:
że masz nową wiadomość w miejscu gdzie zwykle jest napis: prywatne wiadomośc
tak jak było zazwyczaj.
Czy mi się wydaje, cy nie ma możliwości zmiany skórki ? :niepewny:

Frycek - Sro Lip 07, 2010 18:44

espi napisał/a:
ale informacja że masz nową wiadomość w miejscu gdzie zwykle jest napis: prywatne wiadomości mógłby się pokazywać.

cos sie wymysli :) jak znajde chwilke bo wiadomo sezon urlopowy i praca
kisia napisał/a:
Czy mi się wydaje, cy nie ma możliwości zmiany skórki

wydaje :)

kisia - Sro Lip 07, 2010 22:05

już wiem co trzeba zrobić żeby pojawiało się
espi napisał/a:
że masz nową wiadomość w miejscu gdzie zwykle jest napis: prywatne wiadomośc

na głównej stronie po prawej pod spisem działów jest zakładka [Preferencje] i tam trzeba zaznaczyć, czyli postawić ptaszka :hyhy: przy pierwszej pozycji "Uproszczony nagłówek" wtedy górne menu zmieni troszkę wygląd i widać jak przychodzi nowa wiadomość :)

a możliwości zmiany skórki nie mam :niepewny:

espi - Czw Lip 08, 2010 00:15

Frycek napisał/a:
cos sie wymysli :)

No to czekam póki co cierpliwie :P
kisia napisał/a:
a możliwości zmiany skórki nie mam :niepewny:

Na pewno masz. Wchodzisz na profil i tam trzecie menu od góry czyli preferencje. Masz do zaznaczenia tak lub nie na temat emaila numer gg itp, a pod spodem jest styl forum nad strefą czasową i tam sobie klikasz i zmieniasz, ale możesz zmienić tylko na czarną :kwasny:

kisia - Czw Lip 08, 2010 07:18

espi napisał/a:
Na pewno masz. Wchodzisz na profi..............l
dzięki, kiedy było na str głównej, zamiast preferencji.
espi napisał/a:
Frycek napisał/a:
cos sie wymysli :)

No to czekam póki co cierpliwie :P
już nie musisz czekać, zrób tak jak napisałam powyzej i bedzie działac dokładnie tak jak na czarnej skórce :)
espi - Czw Lip 08, 2010 08:01

kisia dziękuję. :) Faktycznie działa :)
Basia K - Czw Lip 08, 2010 15:49

Ja też skorzystałam.Dziękuję :)
Frycek - Czw Lip 08, 2010 19:27

No i prosze ..poradzily sobie :P - mowilem ze dziala :)
espi - Czw Lip 08, 2010 20:07

Nie działa. Okienko nie wyskakuje. To tylko półśrodek cwaniaczku :P
kisia - Czw Lip 08, 2010 23:09

jeżeli o mnie chodzi nie potrzebne mi wyskakujące okienko, nawet lepiej ze go nie ma, mi wystarczy że jest napisane na czerwono Masz 1 *nową* wiadomość :)
espi - Pią Lip 09, 2010 10:26

kisia napisał/a:
jeżeli o mnie chodzi nie potrzebne mi wyskakujące okienko,

Jeśli o mnie chodzi jest dokładnie tak samo, ale nie należy facetom pokazywać że kobiety potrafią sobie poradzić same w każdej sytuacji bo się rozbestwią :P

kisia - Pią Lip 09, 2010 14:27

espi, ja uważam, że pokazując
espi napisał/a:
że kobiety potrafią sobie poradzić same w każdej sytuacji
dajemy im do zrozumienia że muszą się baaaaardzo starać i wyjść w końcu z jaskiń bo jak tak dalej pójdzie nie będą nam w ogóle do niczego potrzebni ;) ale dość OT
OczkO - Sro Lip 28, 2010 19:59

ok zrobione, dzięki kisia, teraz tylko proszę aby ktoś się do mnie odezwał, abym mógł sprawdzić czy działa, wystarczy emotikona z uśmiechem :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group