dupiate forum

Świat Kobiet - Czym tak pięknie pachniesz?

kisia - Czw Sty 27, 2005 00:04
Temat postu: Czym tak pięknie pachniesz?
Jakich perfum używacie?
:mg:

Frycek - Czw Sty 27, 2005 00:40

Adidas for men :roll: - szary :mg:
LuKaSh - Czw Sty 27, 2005 09:25

Adidas for men :roll: - czarny :mg:
Asienka - Czw Sty 27, 2005 10:31

Dune, CHanel Allure :)
kisia - Czw Sty 27, 2005 10:52

obecnie Tresor Lancome :mg:
i czymś tańszym bardzo ładnie pachnacym ( przynajmniej mi sie podoba) o nazwie 2009 :D

Demmo - Czw Sty 27, 2005 13:41

adidas dynamic pulse... ale jak dla mnie badziew.. ostatni raz kupiłem bo znaczy teren :| uwaliłem sobie tym koszulki...
jak się skończy to wracam do rexony ionic lub cobalt...

a z innych psikaczy to np adidas team force, avon retrospect...

poza tym rózne badziewiaki po goleniu też pachną :) spotkać u mnie mozna Nivea, Maklera, Graphita czy jak to się pisze ;) i inne takie.. :]


aaa.. a jak jestem przeziębiony to czosnek :lol: bo zawsze się tego nażrę żeby wyzdrowieć :lol:

frohike - Czw Sty 27, 2005 15:20

ja aktualnie uzywam Adidas - taki granatowy(Team Force pisze ale nie wiem czy akurat to rodzaj pedfumu oznacza) oraz perfumy z jakies nalewajki o niewiadomej nazwie :mg:
Dana - Czw Sty 27, 2005 15:29

Ja poprawiam sobie samopoczucie
Gloria - Cacharel
Na wyjscia wieczorne Dune - Dior

frohike - Czw Sty 27, 2005 15:41

Cytat:
Ja poprawiam sobie samopoczucie
Gloria - Cacharel
Na wyjscia wieczorne Dune - Dior


trzabedzie cie kiedys dana wywąchać :mg:

Moooni001 - Czw Sty 27, 2005 16:54

To zależy od humoru , ale bardzo lubię
Bruno banani i BOLERO - Gabrieli Sabatini
Czasem używam też s.Oliver, dostalam go, ale nie jest w moim guście, chociaż już się przyzwyczailam i też troche polubiłam:)))

kisia - Czw Sty 27, 2005 20:59

Cytat:
BOLERO - Gabrieli Sabatini

pięknie pachnie, też czasami go używałam :)

Demmo - Czw Sty 27, 2005 21:11

bolero całkiem fajnie brzmi, tak sobie smakuje (chyba już nie produkują :) ), ale nie mam pojecia jak pachnie :lol:
Frycek - Czw Sty 27, 2005 22:50

No fajnie fajnie pachniecie az tutaj czuc :roll: ..chcialbym zauwazyc ze topic jest umieszczony w dziale "Miedzy nami Kobietami" :mg:

No ale my Panowie tez fajnie pachniemy :twisted: :oops:

Asia_:) - Czw Sty 27, 2005 23:54

taaaaaaaaaaaaaaaak ładnie

zapach mężczyzny
to byłby temat :P

nio w sumie to tutaj nie będe sie wyróżniać bo moim zapachem też jest adidas
u mezczyzn tez lubie adidasa

szczegolnie szarego ;)

kisia - Pią Sty 28, 2005 00:37

umieściłam ten topik w tym dziale bo nie sądziłam że Wy Panowie bedziecie chcieli rozmawiac o takich rzeczach, ale bardzo mnie cieszy że też tu piszecie :D
LuKaSh - Pią Sty 28, 2005 09:43

Jakbyśmy nie pisali to by wyszło na to, że śmierdzimy :D:D
PAKuS - Pią Sty 28, 2005 11:24

a ja niemam swojego ulubionego
ale lubię takie perfumy co ładnie pachną
a dokładnie wam powiem takie co mają silny zapach
to ja takie bardzo lubie

Mariusz - Pią Sty 28, 2005 20:53

Bardzo mi się podoba jak dziewczynie ładnie pachną włosy szamponem ;-)
Ja tam mam swojego HugoBoss-a ;-)

Dim - Pią Sty 28, 2005 22:18

Roznoe rozniscie. Zalez od nastroju i pieniedzy i mozliwosci ;) nie lubie trzymac sie ejdnego zapachu przez dluuuugi czas :)
frohike - Pią Sty 28, 2005 23:09

Cytat:
Bardzo mi się podoba jak dziewczynie ładnie pachną włosy szamponem
Ja tam mam swojego HugoBoss-a


no taki zapach miećiutkich włosów mi sie bardzo podoba :]

kisia - Pią Sty 28, 2005 23:35

a jak pachną mięciutkie włosy bo wydaje mi się że miękkość da się wyczuć zmysłem dotyku a nie węchu ;) :lol:
frohike - Sob Sty 29, 2005 08:55

my męzczyzni potrafimy wyczuć więcej rzeczy niż wy :mg:
Demmo - Sob Sty 29, 2005 15:06

he he... no tutaj się zgodzę :] ma się ten czterdziesty siódmy zmysł :lol:
LuKaSh - Sob Sty 29, 2005 20:59

czterdziesty ósmy !! :P:D:D:D
AgnieszkaL - Nie Sty 30, 2005 17:17

jadore - diora ale to na wieczorki, do biura sie nie nadaje bo jest to dosyc cięzki zapach na dzien polecam bo uwazam ze jest rewelacyjny l'eau par kenzo, bardzo swiezutki zapach pasuje zarówno do eleganckiego stroju jak i do sportowego ubrania, ostatnio odkryłam zapach ktory zrobil na mnie duze wrazenie mianowicie envy me od gucciego
AgnieszkaL - Nie Sty 30, 2005 17:18

a poniewaz zblizają się walentynki a zaraz po nich moje urodziny to w mojej kosmetyczce napewno znajdzie się cos nowego ( taką mam nadzieję)
Olcia - Nie Lut 20, 2005 01:50

Ja z kolei bardzo lubię pumę różową :D i chanson d'eau, a jeśli chodzi o męskie perfumy, to lubię jak facet pachnie kolumbem...:D:D
kisia - Nie Lut 20, 2005 04:40

a ja lubie jak facet pachnie Farenheitem :mg:
AgnieszkaL - Nie Lut 20, 2005 10:01

hmm dla faceta trzy zapachy Farenheit, chrome, ale najlepszy jest trussardi i python
ANIUS - Nie Lut 20, 2005 12:31

Ja obecnie uzywam na przemian dwoch zapachow
Eternity Moment Calvina kleina, kiedy chce zeby bylo mnie czuc na odleglosc...
albo Johji Yamamoto ...bardziej zmyslowo i tajemniczo...

kilka dni temu porzucilam wspomniany wyzej Jadore Diora, bo mi sie zwyczajnie przejadl..... :rotfl:

AgnieszkaL - Nie Lut 20, 2005 12:40

no bywa bywa mi się jeszcze nie przejadł chyba dlatego ze uzywam go tylko na wieczorne wyjscia a ich nie ma az tak duzo :cry:
Ilonka - Nie Lut 20, 2005 21:40

Ja uzywam Betty Barclay niebieski albo zielony, albo Wink z Avonu :>
Mariusz - Wto Lut 22, 2005 22:40

A ja się przerzuciłem na Adidasa Game Spirit ;-) To jest zapach ... ;-)
Demmo - Wto Lut 22, 2005 23:52

te wyżej to też zapachy ;) :lol: joke.. sorry, ale nie mogłem się powstrzymac :]
LuKaSh - Sro Lut 23, 2005 08:48

Mi się kończy adidas czarny .. i będzie trzeba obadać jakiś fany :D:D
ANIUS - Sro Lut 23, 2005 09:21

a mnie sie czasami podobaja meskie perfumy, na kims, najczesciej w sklepie i jak tu sie dowiedziec co to za zapach, przeciez nie bede zaczepiac na ulicy obcych facetow....?!?
Wlasciwie to jest to jeden zapach, ktory juz dlugo za mna chodzi...tzn rzadko go spotykam..ale juz od kilku lat..
A idac do perfumerii i chcac go znalezc to niestety...jest to niewykonywalne
bo po wachaniu ktorejs z kolei wody jestem juz nieczula na nuty zapachowe...
A tak bym chciala go dopasc!!! "
:twisted:

kisia - Sro Lut 23, 2005 09:54

Cytat:
sklepie i jak tu sie dowiedziec co to za zapach, przeciez nie bede zaczepiac na ulicy obcych facetow....?!?

ja bym zapytała, faceci lubia być zaczepiani przez kobiety :wink: tym bardziej jak powiesz że podoba ći się jego zapach :), a może jakaś fajna znajomość by z tego wynikła ;)

frohike - Sro Lut 23, 2005 11:11

Cytat:
a może jakaś fajna znajomość by z tego wynikła


nieładnie tak kogos namawiac do zdrady.

ANIUS - Sro Lut 23, 2005 14:16

wlasnie,wlasnie :)
po pierwsze czulabym sie bardzo niezrecznie zaczepiajac faceta obcego...
co wiecej, jeszcze pomyslalby,ze go podrywam, a ja tu mam mojego mezczyzne w domku:)
ehhhh...

kisia - Sro Lut 23, 2005 14:37

ANIU¦, jakoś nie wiedziałam że masz męża, no to znajomości byś nie rozpoczęła ale zapytać się i tak można, uprzedzająć na wstępie że nie podrywasz , tylko chcesz mężowi kupić taki zapach i dlatego pytasz co to jest za pachnidło ;) :lol:
ANIUS - Sro Lut 23, 2005 14:58

no wlasnie:) to juz lepsze wytlumaczenie :D
ze wzgledu na to, ze tak czesto tego zapachu nie spotykam nie wiem czy jak uda mi sie go wywachac..to sie odwaze odezwac? ;/

LuKaSh - Sro Lut 23, 2005 15:18

Jak już wywąchasz to zapytaj, potem znowu możesz dłuugo czekać, aż go znajdziesz :D
Dana - Sro Mar 02, 2005 20:50

Ostatni wszystko co mnie ucieszy i uśmiechnięci ludzie pachna dla mnie wiosną tak oczekiwaną przezemnie :!: :D
Frycek - Czw Mar 03, 2005 07:40

a ja dzisiaj pachne papierosami :cry: ;/ po wczorajszym karaoke :admin: :mg: :ot: :roll: :mg:
ANIUS - Czw Mar 03, 2005 11:35

przepraszam Cie frycku, ale nie pachniesz tylko smierdzisz papierosami, a wrecz cuchniesz :P :lol: :wink:
oczywiscie bez obrazy:)

kisia - Czw Mar 03, 2005 23:25

Frycek, idÄ? się wykąpać bo nam ty topik zasmradzasz :wink: :mg: :wink: :twisted:
Frycek - Pią Mar 04, 2005 08:04

kisia napisał/a:
Frycek, idÄ? się wykąpać bo nam ty topik zasmradzasz :wink: :mg: :wink: :twisted:

dzisiaj ładnie pachne :)

ANIUS - Pią Mar 04, 2005 09:09

mmmmmmmmmmmmmmmm, juz lepiej:)
jak czuje od kogos papierochy to mnie skreca....
a jak przylazi mi takie cos smierdzace papierochami na zajecia i mowi, ze autobus sie spoznil, czy cus....to mnie trafia ...i mam ochote :) "zabic"?!? ;/

Dana - Pią Mar 04, 2005 16:20

Olejek z Paczuli z podgrzewacza wydziela dla mnie swoją przyjemną woń - w obecnej chwili :]
LuKaSh - Sob Mar 05, 2005 10:24

ANIU¦, a Kisia pali .. :D:D 'zabijesz' ją na spotkaniu ? :P
ANIUS - Sob Mar 05, 2005 15:56

Kisia nie jest moja studentka na szczescie:)
aha , no i ma fory u mnie, bo zgadla jaki obrazek mam na męzowym kubeczku:)
:D baby musza trzymac sie razem :twisted: :wink:

kisia - Sob Mar 05, 2005 22:49

ANIU¦, dzięki za fory :mg:
Chciałam tylko powiedzieć ze palę bardzo bardzo malutko, w lokalu jak jestem z paklącymi znajomymi. Nawet nie mam swoich papierosów, nie kupuję. Więc smierdzę papierochami tylko jak wracam z knajpki :P :P

ANIUS - Nie Mar 06, 2005 00:44

ja wrecz nienawidze zapachu papierochow, a wszystko to dlatego, ze cale dziecinstwo w palacym domu to dla mnie byla tragedia....wrecz sie dusilam czasami, kaszlalam i do nikogo to nie docieralo, ze oczy mi lzawia z dymu itd :evil: :evil: :evil: :evil:
stad teraz w moim domu... nawet mama nie moze zapalic jak przyjdzie, a juz w ostatecznosci to na balkonie...zima przy otwartym na osciez oknie...w zasadzie w oknie....nie mam w domu popielniczki, zeby tez nikogo nie kusilo przez przypadek...
chyba na drzwiach wejscowych musze sobie dac duza naklejke zakaz palenia :lol: :lol: bo czasem ktos przykurzy pod drzwiami na klatce, a ja wychodze na ten korytarz taki zadymiony i tez mnie trafia...:P :rotfl:

wrrrr, dzis mam zly humor, to jak mysle o dymie papierosowym to mnie sama mysl drazni bardziej chyba niz dym:)

kiedy chodzilam po knajpkach w liceum ze znajomymi, to w kazdej po 15 minutach plakaly mi oczka :( , czasem bylo to przykre, ale czasem :twisted: placzaca kobitka mogla duzo zdzialac :mg: :mg: :mg: :rotfl:

LuKaSh - Nie Mar 06, 2005 08:36

Mi do pokoju codziennie bracik włazi po kilka razy i śmierdzi papierochami ..:/
ANIUS - Nie Mar 06, 2005 10:51

no to wiem jak sie czujesz :rotfl:
Rafalka - Nie Mar 06, 2005 14:17

Używam Allure Chanel, Dolce&Gabbana ze zloto-czerwonym korkiem. Na wielkie wyjscia mam jeszcze pare kropelek Dune Diora. A nowym nabytkiem dla mnie jest Naomi Campbell mystery- fajny taki budyniowy zapach. :)
AgnieszkaL - Wto Mar 08, 2005 18:00

zel pod prysznic vichy męski oczywiscie ale u mnie to norma jak go nie ma ze podbieram mu kosmetyki, lubię wtedy pachniec jak on :roll: na szczescie dzisiaj wraca
AgnieszkaL - Wto Mar 08, 2005 18:01

mój facet oczywiscie
Mariusz - Wto Mar 08, 2005 19:54

Agagatka napisał/a:
mój facet oczywiscie

Myślałem, że żel pod prysznic :D

AgnieszkaL - Wto Mar 08, 2005 20:03

no no widzę u siebie postępy ale to podobno tak jest jak człowiek się zabardzo w pracę angazuje
chcialam napisac ze podbieram mojemu facetowi jego kosmetyki jak jest w delegacji i wtedy pachnę nim.

AgnieszkaL - Wto Mar 08, 2005 20:04

a zel pod prysznic nie musi z nikąd wracac bo jest w łazience na półeczce hihih :twisted: :oops:
Mariusz - Wto Mar 08, 2005 21:46

OK, OK, OK ;-)
Aither - Wto Mar 22, 2005 12:22

Dostalam wczoraj perfume od bratowej z firmy oriflame co zwie sie FREYA nawet ma ciekawy zapach :)
Ktos orientuje sie w zapachach z oriflame? bo ja nie bardzo ;/

Mariusz - Wto Mar 22, 2005 13:44

Męski ECLAT jest fajny ;)
Aither - Wto Mar 22, 2005 14:06

I tak najlepsze jest Davidow cool water :oops: oj mam ciagutke do tego zapachu :)
Mariusz - Wto Mar 22, 2005 14:46

Muszę się w to coś zaopatrzeć :D
LuKaSh - Wto Mar 22, 2005 15:48

a może napiszecie jeszcze ceny tych perfumków .. i sklepy w których można je dostać ? :P
ANIUS - Wto Mar 22, 2005 16:28

Lukash
Sephora (perfumerio-drogeria) jest w Platanie, w Plejadzie - to miejsce, gdzie jest duzy wybór wszelkich pachnideł, można powąchac do woli testery i wybrać to co Ci odpowiada, jednakże minusem tego miejsca jest to, że jest to drogi sklep, z pewnością taniej dostaniesz perfumy w sklepie internetowym np w w w pedet, p l
Polecam ten sklepik, zaoszczędziłam niejednokrotnie na nim.

frohike - Wto Mar 22, 2005 19:19

zawsze mozna powachac tam a kupic gdzies indziej
ANIUS - Wto Mar 22, 2005 21:56

frohike dokładnie tak, to jest moja metoda! NA G?ODA ZAPACHOWEGO!!! :rotfl:
Aither - Sro Mar 23, 2005 13:32

Nie wiem gdzie kupowaci nie wiem ile kosztuja.... ja tam zawsze dostaje od "wielbicieli" :)
kisia - Czw Mar 24, 2005 01:42

Ja wchodzę do perfumerii i zawsze perfumuje siebie, a nie tester i wychodze ładnie pachnąca. Raz jedna pani zwróciła mi uwage że sa testery, ale jej odpowiedziałam że perfumy na skórze inaczej pachną niż na papierku wiec muszę sprawdzić jak pachną na mnie bo kupując bede siebie perfumować a nie papierek ;)
Aither, wielbiciele to dobrza rzecz, pod warunkiem że mają dobry gust ;) :lol:

frohike - Czw Mar 24, 2005 06:42

Cytat:
wielbiciele to dobrza rzecz, pod warunkiem że mają dobry gust


jak ma ich duzo to ktorys w koncu trafi na dobry perfum :)

Aither - Czw Mar 24, 2005 10:05

kisia no wlasnie... tutaj sie zgadzam. Testety nie powinny byc udostepniane na "papierku" tylko na skorze, bo na kazdym inaczej pachnie perfuma w zaleznosci jak sie "skomponuje" z naturalnym zapachem skory. Na szczescie nie musze kupowac za ostrych perfumetek jak moja znajoma... a tylko dlatego ze chodzi na solarke [zeby mnie dorownac] i czuc ten specyficzny zapach "spalonej" skory. A jak zabic... uzywajac duszaco - ostrego perfumu... :| matko... a jak sadzisz kisia czy perfume trzeba czuc na odleglosc kilometra czy jak najblizej skory ? :roll: wiesz... bo ja uzywam takich aby nie bylo czuc na duza odleglosc... a jesli chce sie go poczuc trzeba sie baaardzo bliiisko przysunac :wink: i na tym polega urok, im blizej tym lepiej :lol:

frohike zazwyczaj moi "wielbiciele" [czytaj brak i Tatko :P :P :P :P ] wiedza jakie ja llubie :D :D :D a jesli jest to ktos inny to po prostu daje znac jakie mi sie podobaja... co gorsza ja chyba nie jestem przyzwyczajona do "otrzymywania" prezentow :) wole dawac :) niz brac lepiej mi to wychodzi :D

ANIUS - Czw Mar 24, 2005 13:57

owszem perfumy pachna na każdej skórze inaczej, co więcej testujac je na skórze należy nakładac w miejscach, gdzie można wyczuć puls - w okolicach karku, w zgięciach rąk, u podstawy nadgarstka, u podstawy szyi, za uszami (podobmno skórka tam reaguje inaczej, inny zapach niz jak pokropimy sobie np brzuszek :P )
Nigdy nie wolno oceniać zapachu bezpośrednio z flakonika, bo parujący alkohol znieczula zmysł powonienia i zmienia go :)i to tez jest powód na spryskiwanie ciałka. na dodatek, nie wolno wybierać perfum we wczesnych godzinach rannych, gdy zmysł powonienia jest osłabiony:) I....nie wolno testowac więcej niż trzech lub czterech zapachów od razu, gdyz nie będziecie w stanie prawidłowo ich ocenić.... Myśle,że jak zastosujemy sie do takich zasd zawsze wybierzemy perfumke , która nas bedzie satysfakcjonowac...aaaa i na lato tylko nutki świeże, cytrusowe i kwiatowe. :P

Moja konwalia pójdzie w ruch:) w zimie jakos ona mi nie do końca pasowala, wolalam cięższe zapachy - bardziej nasycone. :jupi:

kisia - Pią Mar 25, 2005 01:45

Cytat:
nie wolno testowac więcej niż trzech lub czterech zapachów od razu, gdyz nie będziecie w stanie prawidłowo ich ocenić

to prawda , ale w tych lepszych prefumeriach maja na to sposób, dają do powąchania kawe
Cytat:
kisia czy perfume trzeba czuc na odleglosc kilometra czy jak najblizej skory ?
ja lubie czuć zapach używany przez inne osoby, sama ponoc też pachne na kilometr, choć ja sama tego nie czuje
Aither - Pią Mar 25, 2005 09:04

kisia nie no... nigdy nie czujesz swojego zapachu dlatego, że zmysł powonienia po jakimś czasie przyzwyczaja się do zapachu... a dokładniej to... jeśli go nie czujesz znaczy, że masz dobrze dopasowany perfum do swojego naturalnego zapachu ciała i "nos" go nie czuje :) Jeśli natomiast czułabyś go cały czas... to znaczy, że jest Ä?le dopasowany i jednym słowem przeszkadza :) I tak to jest... nie czujesz perfumy i masz wrażenie, że wywietrzała i psikasz coraz więcej i więcej aby ją czuć :) Też tak robiłam :D ale odkryłam jedną rzecz... jak się psiknie perfumę na piersito cudownie ją czuć dlatego, że od serca bije ciepło :) a reszta jak na przykładzie szyi, skroni i nadgarstków :)
P.S dziś mam na sobie zapach znowu z oriflame ... zwie się "Tsun Lai" - uwielbiam orientalne zapachy :)

espi - Pią Mar 25, 2005 21:20

Baaardzo lubię "Premier jour" Niny Ricci i "Oui" Lancoma. Zapachy z Avonu już mi się... hm... no właśnie... przejadły ? :lol:

bur :mg:

kisia - Pią Mar 25, 2005 23:14

Aither, ja właśnie nie czuję swojego zapachu, za to inni go czują, ja natomiast lubie czuć zapach używany przez inne osoby :mg:
Piotrulek - Pon Mar 28, 2005 20:24

kisia, Nie musisz go czuć ,ważne ,że bardzo dobrą wodą pachniesz,znam się na tym,a woda podkreśla klasę i kobiety i mężczyzny,ale teraz mówimy o tobie kisiu.
Piotrulek - Wto Mar 29, 2005 21:44

Aither, Zapachy z oriflame i avony sa takie jak ich cena,czyli do kitu
I tu ,w zapachach niestety jest stara żelazna zasada,że jak chcesz pachnoieć dobrą wodą i dlugo to niestety trzeba zaplacić i to niejednokrotnie slono.Tak jak piszecie sklepy internetowy posioadają ten towar trochę taniej i to jest sukces

Aither - Wto Mar 29, 2005 21:49

Piotrulek no cóż uważam, że tutaj nie chodzi o to z jakiej formy to coś jest i za jaką cenę ale o to co komu się podoba... ja używam różnych firm... są to z tej górnej półki i tej najniższej... po prostu jeśli widzę i czuję, że ten zapach cudownie komponuje się ze mną to go po prostu kupuję... i nie patrze na firmę i cenę... taka jest zasada kupowania perfumetek... przynajmniej moja[/b]
kisia - Sro Mar 30, 2005 09:30

Cytat:
używam różnych firm... są to z tej górnej półki i tej najniższej... po prostu jeśli widzę i czuję, że ten zapach cudownie komponuje się ze mną to go po prostu kupuję... i nie patrze na firmę i cenę... taka jest zasada kupowania perfumetek... przynajmniej moja[/b]

i moja. Właśnie wybieram się do mimimala po wode za 10 zł :lol:

Asienka - Sro Mar 30, 2005 09:52

Cytat:
Właśnie wybieram się do mimimala po wode za 10 zł



Ja ostatnio kupiłam w Lidlu za 16 zł :D

Aither - Sro Mar 30, 2005 18:45

A ja dziś kupiłam sobie oryginalną podróbkę chanela no. 5 :D hehehehehehee nie no... wszystko wszystkim ale miałam problem z rozpoznaniem oryginału i podróby... i kurcze o 1/3 mniej :)
Frycek - Pią Kwi 01, 2005 06:49

Specjalny prezent,a raczej stronka dla naszych kobiet ktore napewno znajda cos dla siebie.
h t t p;//w w w douglas.de

ANIUS - Pią Kwi 01, 2005 14:59

hmmm, polecam sklep douglas w katowicach:) mozna pogladac na zywo, nie tylko na stronce 8)
Asienka - Pią Kwi 01, 2005 15:00

Cytat:
hmmm, polecam sklep douglas w katowicach:) mozna pogladac na zywo, nie tylko na stronce


A gdzie jest w KAtowicach ten sklep :?:

Frycek - Pią Kwi 01, 2005 15:15

ANIU¦ napisał/a:
hmmm, polecam sklep douglas w katowicach:) mozna pogladac na zywo, nie tylko na stronce 8)

podejrzewam ze cenny sa wyzsze niz podane na stronie

ANIUS - Pią Kwi 01, 2005 15:40

tego nie wiem:) Frycek , a byc może tak jest bo sklepik w samym centrum miasta jest
Dana - Pią Kwi 01, 2005 15:59

W sklepiku można powąchać ,dotknąć przedmiotu pożądania a potem zamówić w neciku :D

Pozostaje tylko zapłacić jak przyjdzie przesyłka :cry:

kisia - Sob Kwi 02, 2005 03:21

o kurcze, naprawde sie opłaca, dużo taniej maja tam perfumki :jupi:
Frycek - Sob Kwi 02, 2005 09:27

ja mam od tego kierowcow aby sprowadzali takie cuda :)
Aither - Sob Kwi 02, 2005 12:29

A ja ojca, żeby mi takie cuda sponsorował :)
kisia - Sob Kwi 02, 2005 15:58

a ja muszę znaleÄ?ć sponsora :mg:
Aither - Sob Kwi 02, 2005 17:18

Mi już tatko zapowiedział, że na urodzinki kupi mi coś "wyjątkowego" :D
Mariusz - Czw Kwi 07, 2005 15:24

Aither napisał/a:
Mi już tatko zapowiedział, że na urodzinki kupi mi coś "wyjątkowego" :D

0,5 Bols :D

frohike - Czw Kwi 07, 2005 20:59

predzej 0.7 Martini, hihi :]
Nelvana - Pią Kwi 08, 2005 08:43

Ja sobie kupuję sama, ale to żaden interes. :kwasny: Sama nie czuję, a ci co wąchają nie poczuwają sie do obowiązków. :zdegustowany:
kisia - Sob Kwi 09, 2005 00:01

Nelvana to musisz zmienić wąchaczy na takich co sie poczuwają
mania - Sob Kwi 16, 2005 13:49

Nałogowo używam szarej PUMY i PUR BLANCA z Avonu. Ostatnio też się przeprosiłam z Coco Chanelem Mademoiselle od munża...na początku fujjjjj ale postał pół roku i nawet się podoba
Co do męskich zapachów lubie Adidasa czarnego chyba najbardziej, jednak żadne pachnidło nie zastąpi oryginalnego zapachu męskiego ciała...mmm uwielbiam ten zapach po stokroć :rotfl: :rotfl:

Piotrulek - Sob Kwi 16, 2005 20:05

ANIUS napisał/a:
a jak przylazi mi takie cos smierdzace papierochami na zajecia i mowi, ze autobus sie spoznil, czy cus....to mnie trafia ...i mam ochote "zabic"?!? ;/


Cóż za tolerancja,aż milo popatrzeć i posluchac...

ANIUS - Sob Kwi 16, 2005 22:05

wolalabym, ze pachnieli czyms subtelniejszym
hmmm tolerancja to jest, bo nic nie komentuje :) wyrazam tylko swoje wzburzenie tutaj :D

Aither - Nie Kwi 17, 2005 11:41

kupiłam sobie niedawno KENZO D`ETE nawet ma dość mocny zapach... ale najlepiej pachnie gdzieś tak po godzinie... ma subtelny i delikatny zapach, znakomicie się komponuje z moim naturalnym zapachem... efekt murowany nie ma bata :D nikt mi się nie oprze :D :D :D
ANIUS - Nie Kwi 17, 2005 12:05

taaak, kenzo jest swietne:) mialam jakis rok temu i nawte kolezanki w pracy za kazdym razem mowily, ze ten zapach za mna chodzi nie da sie nie "niuchac":) a teraz tak nie mowia :kwasny: :kwasny: :kwasny:
frohike - Nie Kwi 17, 2005 12:17

heh ........Axe ten zapach za mna chodzi, kiedys to polowa facetow sie tym psikala w czasach podstawowki, czy technikum, nie pamietam dokladnie kiedy to wprowadzono na rynek
Piotrulek - Nie Kwi 17, 2005 18:00

ANIUS napisał/a:
wolalabym, ze pachnieli czyms subtelniejszym


widać nie każdego stać na kenzo...

ANIUS - Nie Kwi 17, 2005 19:07

Piotrulek wiesz.... jak możesz porównywac kenzo z zapachem fajek...?

Chodzi mi tylko o ten smierdzacy zaduch co za nimi chodzi, gdyby go nie bylo bylabym wniebowzieta; nie mowilam o tym, zeby pachnieli najdrozszymi perfumami... a nawet jakim kolwiek zapachem... coz wszystko sprowadza sie do fajek... niestety ja nie toleruje tego zapachu i obracam sie wsrod osob niepalacych: ani moj maz nie pali, ani jego rodzina, ani nawet moje najblizsze kolezanki z pracy, nie mowiac o innych znajomych... coz taki dziwiak ze mnie :rotfl:

kisia - Pon Kwi 18, 2005 00:36

Piotrulek napisał/a:
ANIUS napisał/a:
wolalabym, ze pachnieli czyms subtelniejszym

widać nie każdego stać na kenzo...

a kto mówi że od razu muszą pachnieć kenzo.
Ja też wolałabym żeby u mnie w pracy fizyczni pracownicy pachnieli czymś innym niż najtańszymi papierochami, bo jak taki jeden z drugim wejdzie do sekretariatu to kwiatki w doniczkach padają ze smrodu :kwasny:

A mi się skończył tresor :rozpacz: , a ten nowy jakoś inaczej pachnie i już mi się tak nie podoba :rozpacz:

ANIUS - Pon Kwi 18, 2005 06:13

kisia, dzieki bogu, ze chociaz Ty mnie rozumiesz :rotfl: :D :rotfl:
Aither - Pon Kwi 18, 2005 07:53

No ja właśnie mam na sobie kenzo... wącham i jakoś nie czuję aby to śmierdziało jak fajki... :zdegustowany: nie no wszystko wszystkim...

kisia wiec co czujesz mam bezpośredni kontakt z klientami i jak czasem przyjdzie taki nasączony zapachem piwska i klubowych to zielenieję na miejscu... a tak apropos... kupiłam sobie podróbkę davidowa :D pachnie lepiej jak oryginał :D :D :D

Perfumy nie muszą być oryginalne to nie na tym rzecz polega... wystarczy abu dana osoba wiedziała ile tego użyć i jaki zapach pasuje... bo na każdej skórze jeden perfum inaczej pachnie. :)

Piotrulek - Pon Kwi 18, 2005 08:22

kisia napisał/a:
Ja też wolałabym żeby u mnie w pracy fizyczni pracownicy pachnieli czymś innym niż najtańszymi papierochami, bo jak taki jeden z drugim wejdzie do sekretariatu to kwiatki w doniczkach padają ze smrodu



Widać,że ci fizyczni pochodzą z innej planety niż Ty i Aniuś,na ich planecie nie używa się wody toaletowej w żadnej postaci,czy znaczy że są gorsi od tych,ktorzy nie są fizycznymi???Nie wydaje mi się...nie wiadomo jak oni wlaśnie odbierają osoby,ktore w/g nich nadmiernie pachną taką czy inną wodą toaletową????Więcej tolerancji moje drogie...Każdy pachnie tym co uważa za stosowne dla siebie i trzeba to niestety zrozumieć,czy to nam pasuje czy nie.A co powiecie na temat tych pań i panow którzy nie palą papierosow,ale dla nich toaleta poranna polega tylko na umyciu rąk???I taki ktoś spocony wsiada do autobusu i jedzie przez 20 min,a okna pozamykane i na dworze jest 30st.C w cieniu?????Czy są lepsi od tych ktorzy palą??? :przestraszony: :) :)

Aither - Pon Kwi 18, 2005 08:35

Piotrulek napisał/a:
A co powiecie na temat tych pań i panow którzy nie palą papierosow,ale dla nich toaleta poranna polega tylko na umyciu rąk?


o Matko Niebieska.... nie no przesada... ja uwielbiam poranny prysznic :) potem lekka mgiełka do ciała w postaci kremu nawilżającego do ciała i do tego jakiaś perfuma :)

Piotrulek - Pon Kwi 18, 2005 08:41

Aither napisał/a:
o Matko Niebieska.... nie no przesada... ja uwielbiam poranny prysznic



Nie pisalem tutaj o tobie akuratnie,pisałem o tych którzy tak robią

Aither - Pon Kwi 18, 2005 08:52

Piotrulek ja wiem, że nie o mnie bo nie wiesz co ja robię :D a dla poprawienia smaczku powiedziałam co ja lubię robić :D
frohike - Pon Kwi 18, 2005 10:05

Aither napisał/a:
No ja właśnie mam na sobie kenzo... wącham i jakoś nie czuję aby to śmierdziało jak fajki...



chyba niedocxzytalas, Anius napisala ze jej studenci spozniaja sie na zajecia i cuchna fajkami, zamiast palic mogliby perfumowac sie aby nie smierdzialo od nich :P

Aither - Pon Kwi 18, 2005 10:15

ANIUS napisał/a:
Piotrulek wiesz.... jak możesz porównywac kenzo z zapachem fajek...?


frohike ... tutaj pisze o porównaniu kenzo do fajek... ja to tylko skomentowałam.

ANIUS - Pon Kwi 18, 2005 10:20

Piotrulek, nie doczytales i nie zrozumiales
rzecz w tym, ze nigdzie nie napisalam, ze pracownicy fizyczni sa gorsi od umyslowych (nic nie pisalam o fizycznych) , mysle, ze kisia tez tego nie miala na mysli. Obydwu nam chodzilo o to, ze niektore osoby (u mnie studenci, u kisi pracownicy fizyczni) sa tak bardzo przesiaknieci zapachem fajek, ze nas to bardzo denerwuje. Nigdzie nie napisalysmy, ze maja pachniec jakimkolwiek kosmetykiem!!!!! grrrrrrrrr

Aither - Pon Kwi 18, 2005 10:25

ANIUS nie no spokojnie... Piotrulek może źle faktycznie zrozumiał :) nie ma powodu do złości :)

P.S dostałam dziś od bratowej midsummer`a z ofilamu :) fajnie nawet pachnie :)

frohike - Pon Kwi 18, 2005 10:39

heh teraz to nawet o kosmetyki sie poklosa nasi najwieksi kłotnicy forumowi :P
Aither - Pon Kwi 18, 2005 11:42

hmm a ja bym chciała zobaczyć jak oni się kłócą o kosmetykach na lajfa :D to musi być komiczny widok :]

Ech kochani jesteście normalnie ^_^

ANIUS - Pon Kwi 18, 2005 12:02

?UBUDUDBU?UBUDUBU!!!

bo Piotrulek czyta niedokładnie i zawsze ma jakies "ale" , wiec odpowiadam swoim:) wcale się nie kłócę, tylko dyskutuję, w końcu po to mam to forum:) nie?!?! A apropo tematu:) pójdę dziś do fryzjera zeby sie odstresować:) nooo i ładnie pachnieć :) włoski będą!

frohike - Pon Kwi 18, 2005 12:35

ANIUS i Piotrulek codziennie mam ubaw z waszych kłotni
kisia - Pon Kwi 18, 2005 12:40

ANIUS napisał/a:
ze nigdzie nie napisalam, ze pracownicy fizyczni sa gorsi od umyslowych (nic nie pisalam o fizycznych) , mysle, ze kisia tez tego nie miala na mysli. Obydwu nam chodzilo o to, ze niektore osoby (u mnie studenci, u kisi pracownicy fizyczni) sa tak bardzo przesiaknieci zapachem fajek, ze nas to bardzo denerwuje. Nigdzie nie napisalysmy, ze maja pachniec jakimkolwiek kosmetykiem!!!!! grrrrrrrrr

DOK?ADNIE TAK. :)

ANIUS - Pon Kwi 18, 2005 12:56

teraz to pachne lakierem do paznokci i frohike bo mi podpadniesz jak sie bedziesz smiał z :) tego co sie tutaj dzieje :cisza:
Aither - Pon Kwi 18, 2005 13:27

też bym musiała iść do fryzjera... no ale kochani...

ANIUS hehehhe nie no po Piotrluku by dużo nie zostało :)

okej bo offtopicuje sobie :) powrót do tematu :)

Piotrulek - Wto Kwi 19, 2005 15:47

Aither napisał/a:
okej bo offtopicuje sobie powrót do tematu



Daj władze kobiecie to zacznie w języku polskim nazywając"kończyć temat"...w końcu pachnieć wodą i śmierdzieć tytoniem to raczej powinno znaleźć się w temacie powyższym...

Aither - Sro Kwi 20, 2005 11:10

a propos tytoniu i perfumow... wlasnie mialam klienta ktory byl przesiakniety tytoniem a do tego mial slodki zapach na sobie... nie rusza mnie to... ale mieszanka czegos takiego to mnie zemdlila.

P.S brat kupil sobie ostatnio jakiego s Hugo... bleh... jak to smierdzi !

ANIUS - Pon Kwi 25, 2005 21:58

podoba mi się M7 męskie:) YSL :P mmmmmm
Aither - Wto Kwi 26, 2005 08:47

O nie znam tego... :) ja poki co to nie kupuje perfum bo musze zuzyc to co mam w szufladach :D hehehhe :]
ANIUS - Wto Kwi 26, 2005 12:09

ja mam m7 YSL z jakiejs promocji w Niemczech, pani mi dała za to , ze nie umialam jej po niemiecku odpowiedziec na pytania w ankiecie...hihihi
nawet moj mąż jest zachwycony tym zapaszkiem, choc z niego wybredna istota:)

Aither - Wto Kwi 26, 2005 12:40

moj tato czegos uzywa fajnego... a u niego stoi tylko jakis taki dziwny flakonik... ale fajnie pachnie :D :D :D
ANIUS - Wto Kwi 26, 2005 12:44

umówie sie w twoim tata zeby go powachać, co Ty na to?:P
Aither - Wto Kwi 26, 2005 12:53

ANIUS eeeee :P nie ma, nie ma :D :D :D wole przyniesc ten flakonik :D :D :D
ANIUS - Wto Kwi 26, 2005 12:56

heheheh, no czego sie boisz? Ze tatusia Ci poderwe?:)
Moj maz patrzy tutaj:) wiec szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)

Aither - Wto Kwi 26, 2005 13:01

ANIUS nie tam :) tylko chodzi mi o to ze... heheheheee albo okej :] dam Ci namairy na tatusia :D moze go na forumowe urodziny zaprosze wtedy kaze mu sie wypsikac tym czyms a ja bede stac na jego strazy :D a niech no ktorac sie zblizy :D :D :D characz do oplaty :D heheheheeeee
ANIUS - Wto Kwi 26, 2005 13:03

no dobra...zrezygnuje z pomyslu:)
podobno takie towary przestarzale zle wplywaja na przemiane materii:)
przynies tylko flakonik:P

Aither - Wto Kwi 26, 2005 13:07

nooo lepiej :D flakonik przynajmniej nie bedize mi marudzic ile wypilam :D
frohike - Wto Kwi 26, 2005 15:09

nie no wez tate, zobaczymy czy z niego tez taka roztrzepana (ten wyraz ma pozytywne znaczenie) istotka :P
espi - Wto Kwi 26, 2005 15:17

Aither weź tatę. Będzie ciekawiej. :P
Basik - Sob Maj 07, 2005 20:57

A ja sobie ostatnio kupilam Gabriele Sabatini - Wild Wind. Natrafilam w Irlandii n fajny sklepik i wlasnie promocje byly, wiec dalam tylko 15 euro.
cinque - Czw Maj 19, 2005 16:25

Kotki a kupowaliście coś na strawberrynet? Ceny kuszą, wypatrzyłam swoją ostatnią nowinkę zapachową tam sporo tańszą, ale trochę mam stracha...
cinque - Czw Cze 09, 2005 13:59

Ostatni moj wynalazek - koktail zapachowy :) Tzn pomysl nie calkiem moj, nauczyl mnie pewien facet, ktory pachnie tylko koktajlami wlasnie :D Hugo Boss+Gucci+cos tam... fantazja :)
ANIUS - Czw Cze 09, 2005 14:42

Cytat:
ale trochę mam stracha...

jak znacznie tansze to podroby tureckie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
cinque napisał/a:
Hugo Boss+Gucci+cos tam... fantazja

yyyy:) no nie wiem czy mieszanie zapachow moze byc fantastyczne:)

cinque - Czw Cze 09, 2005 15:02

odpowiednio nalezy dobrać, i zapach jest niepowtarzalny :D wąchałam, więc wiem, to zależy od nosa i skóry na którą jest aplikowany :rotfl: :rotfl: :rotfl: i no i oczywiście składników

strawberrynet ma oryginały, po prostu z rabatami, różnymi, generalnie korzystnymi, ale płacić trzeba Visą a ja mam duże obawy przed takimi transakcjami i o to mi chodzi :niepewny:

ANIUS - Czw Cze 09, 2005 16:03

cinque napisał/a:
ale płacić trzeba Visą a ja mam duże obawy przed takimi transakcjami

chyba, ze w tym rzecz :kwasny:

Aither - Czw Cze 09, 2005 18:13

dostalam na urodzinki Davidowa :D hehehehe mowilam ze Tatko wie co coreczka lubi :D
Czarnulka - Pią Cze 10, 2005 20:08

Ooooo...fantastyczny temat :D
Ja perfum mam chyba ponad 3 półki(w sumie 4,bo są upchane).
Można się doszukać wszystkiego:Chanel,Gabriela S.,Amor Amor(moje ukochane),prawie wszystkie zapachy z Avon'a,Oriflame,Dolce Gabbana, C-Thru,Naomi Campbell,Devotion,różne Adidasy,Pumy,Hugo Boss...
Boże...jakbym policzyła ile kasy na to straciłam to pewne bym się załamała. :przestraszony: Ale to jest słabość :wstyd:
Naszczęście mam na to szmal :P

Dana - Sob Cze 11, 2005 01:36

=CzArNuLkA= napisał/a:
Amor Amor

z tej plejady jaka wyliczyłas ten odpowiada mi najbardziej :)


a ostatnio wpadł mi w nosek VERY Walentino :hyhy:

Czarnulka - Sob Cze 11, 2005 09:53

Dana napisał/a:
=CzArNuLkA= napisał/a:
Amor Amor

z tej plejady jaka wyliczyłas ten odpowiada mi najbardziej :)


Też go lubię :] A faceci szczególnie :P

cinque - Pon Cze 13, 2005 13:57

A moj zapach ulubiony to FREYA z Oriflamu - jest boski, buteleczka tez ciekawa, strasznie zaluje, ze nie ma jakosci o klasę wyższej... Z jego trwałością bywa różnie - faceci wrażliwi na niego wyczuwają go po kilku dobrych godzinach nawet, więc nie jest taki kiepski :)

A poza tym - Gucci II, J'Adore Diora, Dolce Vita Diora, Amor Amor też lubię, choć jest kropelkę za słodki :)

Angina Wujowska - Nie Wrz 04, 2005 21:38

ten temat też przygasły, więc czuję się w obowiązku pobudzenia śpiocha :)
Zastanawiam się czy znacie, pewnie Panie prędzej, perfumy o nazwie Lolita ?empicka, ubóstwiam je, nie znalazłam dla siebie jeszcze lepszego zapachu. Jak wiecie młoda już nie jestem, mam kilka zastępczych flakoników zależnych od okazji, ale te mi się nigdy nie kończą i nigdy chyba nie znudzą. A nazwa nie pochodzi od Nabokova, choć samo słowo owszem, lecz od projektantki. Jest ona wnuczką mojej ulubionej malarki Tamary ?empickiej.
Z drugiej strony istnieje też anegdota epistolograficzna o tym, że Napelon miesiąc, czy tydzień, juz nie pamiętam, przed powrotem z pola walki, nakazywał Józefinie aby się nie myła, gdyż chciał poczuć jej naturalny zapach, ale to były inne czasy. Mnie to urzekło:-)

Piotrulek - Nie Wrz 04, 2005 21:40

Angina Wujowska napisał/a:
perfumy o nazwie Lolita ?empicka



te perfumy to już wyższa półka cenowa,prawda??

Angina Wujowska - Nie Wrz 04, 2005 21:47

Piotrze :) wyższa półka cenowa to bardzo nieostre pojęcie. Na pewno nie są tanie, ale są też droższe co do których się zgodzę, że to wyższa półka. Oferte tej firmy można znaleźć w świecie wirtualnego handlu. Polecam. Przyznam, że wąchać je to dla mnie codzienne nowości odkrywanie.
kisia - Nie Wrz 04, 2005 22:03

Angina Wujowska napisał/a:
Lolita ?empicka

obiło mi się o uszy ale jeszcze nie wąchałam

trunks - Nie Wrz 04, 2005 23:29

nazwa mi sie podoba :oczami:
kisia - Pon Wrz 05, 2005 02:19

taaa zwłaszcza ta Lolita :hyhy:
Szamanka - Pon Wrz 05, 2005 16:08

Uwielbiam zapach

Chanel " Coco Mademoiselle "

Hugo Boss " Boss Intense "


oczywiscie jestem wierna firmie kosmetykowej Yves Rocher,gdzie na kazda pore roku mam zapach
Folies de Saisons oraz Ming Shu Fleur Rare

Dana - Pon Wrz 05, 2005 19:18

Angina Wujowska, Lolita ?empicka i dla mnie ten zapach jest ciekawostką odkrytą w tym roku - buteleczka jest ciekawa i nietuzinkowa takie małe dzieło sztuki ;)
Angina Wujowska - Pon Wrz 05, 2005 21:46

Dano, cieszę się, że je znasz i lubisz.
Szamanko, firma Chanel dla mnie będzie zawsze strzałem w dziesiątkę. Zresztą to jedna z marek, która broni się sama. Mam perfumik Chanel No 19, uzywam ich na wieczorne wyjścia i specjalne okazję. Jak byłam we Francji dostałam na odjezdne koszyczek z niespodziankami od znajomych. Był to jeden z najwspanialszych prezentów mojego życia. W środku były perfumy, mydełka i perfumy w kremie(wtedy jeszcze nieznane u nas) z perfumerii Fragonarda, zjawisko o którym nie da się zapomnieć, nawet po latach. Niestety bardzo trudno je zdobyć w Polsce, ale jak tylko wyjeżdzam na Zachód to byłabym chora, gdybym czegoś sobie nie przywiozła, nawet najmniejszej buteleczki.
Miło spotkać te same nosy :)

trunks - Pon Wrz 05, 2005 23:20

kisia napisał/a:
taaa zwłaszcza ta Lolita :hyhy:

:hyhy:

kisia - Wto Wrz 06, 2005 11:33

ja dzisiaj pachne cytryna. Robiłam herbate i jakos gdzieć chyba na ubranie siknął mi sok z cytryny bo cały zas pachnie :)
Piotrulek - Sro Wrz 07, 2005 21:17

kisia napisał/a:
ja dzisiaj pachne cytryna



wspanialy zapach, :) :) :)

kisia - Sro Wrz 07, 2005 22:48

a dzisiaj pachne smażonymi naleśnikami :kwasny:
Czarnulka - Sro Wrz 07, 2005 23:06

Już chyba nie tak wpsaniały :P Chociaż naleśniki mniam :hyhy:
Admike - Czw Wrz 08, 2005 07:32

woda po goleniu Axe... :rotfl:
kisia - Czw Wrz 08, 2005 07:47

Admike napisał/a:
Axe

to ja juz wiem dlaczego bluzka mi sie rozpina ;) :rotfl:

Aither - Czw Wrz 08, 2005 11:21

ja dzis skromnie ♥ Tsun Lai ♥ :zawstydzony:
espi - Czw Wrz 08, 2005 11:35

Odkopałam Oui Lancoma. Kurcze, kończy mi się. :kwasny:
Mariusz - Czw Wrz 08, 2005 13:37

A ja zaszalałem i kupiłem sobie Fahrenheita :) Zawsze ten zapach mi się podobał ... i nie tylko mi ... ;)
Aither - Czw Wrz 08, 2005 13:54

Mariusz, no no no :] szaaalony :D

[ Dodano: 2005-09-08, 13:55 ]
cinque napisał/a:
moj zapach ulubiony to FREYA z Oriflamu

i tutaj Ci przyznam racje :D tez go uzywam ale tylko wtedy gdy ma byc ostry wieczor :D na delikatne okazje mam Midsumera :]

bywalec - Czw Wrz 08, 2005 14:29

Best of chevignon - delikatny i skuteczny :hyhy:
Aither - Czw Wrz 08, 2005 14:32

bywalec, nie znam.... kiedy poczuje go na Tobie ? :)

[ Dodano: 2005-09-08, 14:32 ]
p.s zapraszam na spotkanie :D :evil:

cinque - Czw Wrz 08, 2005 14:33

Aither napisał/a:
moj zapach ulubiony to FREYA z Oriflamu

i tutaj Ci przyznam racje tez go uzywam ale tylko wtedy gdy ma byc ostry wieczor


eeee
ja na codzień.... :oczami:


i na razie nieosiągalny Gucci II i stara Sonia Rykiel niebieska której ostatnia butelka stoi w sklepie i kosztuje tyyyyyyyle kasy i śni mi się po nocach....

Aither - Czw Wrz 08, 2005 14:35

cinque, nie ograniczam sie do jednego zapachu :D w zaleznosci z kim ide gdzie ide i co mam w planach :evil: :D a wiem ktora "ostatnia butelka" :D
cinque - Czw Wrz 08, 2005 14:40

Aither, a ja też nie :)
mam fajniutkie podróby ostatnio i wymiennie stosuję
Envy Me i J'Adore :oczami:

Aither - Czw Wrz 08, 2005 14:42

:] ostatnio kupilam sobie z nizszej polki Sankai :] nawet calkiem przyjemnie pachnie :] wczesniej tez go mialam ale... troszku sie rozni od poprzedniego :]
kaszanna - Czw Wrz 08, 2005 14:48

Manifesto. Uwielbiam ten zapach. I bardzo obficie codziennie się nim kropię ;)
Appo - Czw Wrz 08, 2005 17:02

Hugo Boss (pomarańczowy) i czasem używam Sport'u z AVON. Wkrótcę sobie kupię Hugo Boss szary (cccuuuudowny :D).

Ale pochwalę Olę za jej perfumy :D BAAAARDZO mi się podobają :D

bywalec - Czw Wrz 08, 2005 19:26

Pewnie wtedy kiedy przemknę obok niczym smuga cienia a Twój nos każe Ci się odwócić, wtedy mnie poznasz :D
Aither - Czw Wrz 08, 2005 19:30

bywalec, jesli to bylo do mnie... to tak zawsze robie :] wiec miej sie na bacznosci :)
kobi - Czw Wrz 08, 2005 19:31

Teraz pierre cardin - revelation. Tak jakoś mi się spodobało to kupiłem ;) No i jeszcze komuś się podoba :hyhy:
Admike - Pią Wrz 09, 2005 09:01

mi się marzy cała seria czerwonego Fahrenheita... :zawstydzony: normalnie ten zapach jest odjazdowy...
bywalec - Pią Wrz 09, 2005 12:16

Aither napisał/a:
wiec miej sie na bacznosci

Będę czujny :hyhy:

trunks - Pią Wrz 09, 2005 18:17

jak w reklamie :-)
kisia - Sob Wrz 10, 2005 00:38

Admike napisał/a:
Fahrenheit
uwielbiam ten zapach, kiedys złapałam się na tym, ze szłam za facetem bo nim pachniał.
kobi napisał/a:
pierre cardin - revelation
ten też bardzo mi się podoba :)
Piotrulek - Nie Wrz 11, 2005 10:56

kisia napisał/a:
ze szłam za facetem bo nim pachniał



to ja sobie kupię,a ty będziesz za mn?? chodzila ,dobrze??ale byloby ekstra... :D :D :D :rotfl: :rotfl:

Aither - Nie Wrz 11, 2005 11:35

kisia napisał/a:
ze szłam za facetem

mialam to samo latalam w GCH za gosciem jak glupia... w pewnym momencie po prostu podeszlam i zapytalam.... o ile pamietam to byl Hugo.... chyba :D teraz sie jawnie pytam i nie wstydze sie :D :P

Czarnulka - Sro Wrz 14, 2005 09:03

Mariusz napisał/a:
Fahrenheita

Mariusz!!! :przestraszony: Podaj mi swój adres na pw!! I to JUŻ!!!!!!!!!!! :zawstydzony:

[ Dodano: 2005-09-14, 09:05 ]
Appo napisał/a:
Hugo Boss

Przecież ja zaraz zwariuję :zdegustowany:

kaszanna - Sro Wrz 14, 2005 10:55

Admike napisał/a:
mi się marzy cała seria czerwonego Fahrenheita... :zawstydzony: normalnie ten zapach jest odjazdowy...


Uwielbiam ten zapach. Menszowi kupię ale dopiero na gwiazdkę :rotfl:

trunks - Sro Wrz 14, 2005 14:36

Widze ze trza bedzie kupic tego Fahrenheita jak tyle dziewczyn zachwala
Dana - Czw Wrz 15, 2005 09:33

Dostałam pachnący prezencik :P SENSATIONS / JILSADER
mydełko-balsam-woda toaletowa

bede sensacyjnie pachnieć - uwaga ! :rotfl:

Aither - Czw Wrz 15, 2005 16:07

Dana, juz sie slinie :]
espi - Czw Wrz 15, 2005 16:08

A moje zamówione perfumki nie przyszły i już nie przyjdą. Chyba musze znów poszukać. :(
Piotrulek - Czw Wrz 15, 2005 16:26

Też dostalem kapitalny nowy zapach jest to Versace Blue Jeans,jest w sam raz dla Panów w średnim wieku,kapitalny korzenny zapach
Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 22:04

Pachne teraz swiezoscia

wzielam prysznic

nakremowalam cialo kremem


nic wiecej mi nie trzeba :hyhy:

kisia - Pią Wrz 16, 2005 01:29

balsamem do ciała :D
Admike - Pią Wrz 16, 2005 07:09

Szamanka napisał/a:
Pachne teraz swiezoscia

wzielam prysznic

nakremowalam cialo kremem


Droga Szamanko aż mi się gorąco zrobiło,choć ten poranek taki chłodny... :zawstydzony:

Lexi - Wto Wrz 20, 2005 18:32

no nie wiem czy to pytanie jest jeszcze aktualne, ale tez napisze jakie perfumy najczesciej uzywam:
jette - jette joop
eternity - ck
l´eau d´issey - issey miyake
pure - jil sander
strenesse - gabriele strehle
amor amor - cacharel
freedom - tommy hilfiger
all about eve - joop
:zawstydzony: ...

Czarnulka - Wto Wrz 20, 2005 18:52

Lexi napisał/a:
amor amor - cacharel

:padam: :super:

Admike - Sro Wrz 21, 2005 08:44

Lexi napisał/a:
jette - jette joop
eternity - ck
l´eau d´issey - issey miyake
pure - jil sander
strenesse - gabriele strehle
amor amor - cacharel
freedom - tommy hilfiger
all about eve - joop


wow mama... :padam: :ok: :super:

Lexi - Sro Wrz 21, 2005 09:28

Admike napisał/a:
Lexi napisał/a:
jette - jette joop
eternity - ck
l´eau d´issey - issey miyake
pure - jil sander
strenesse - gabriele strehle
amor amor - cacharel
freedom - tommy hilfiger
all about eve - joop


wow mama... :padam: :ok: :super:

:D co chcesz powiedziec?...za duzo perfumow?....wlasciwie mam jeszcze wiecej, ale tych innych nie uzywam tak czesto ;-)

Admike - Sro Wrz 21, 2005 09:43

nie no,jestem pod wrażeniem :ok:
kisia - Czw Wrz 22, 2005 00:22

nosze się z zamiarem zmienienia zapachu i mam ochote pachnieć perfumem Rue Boissiere-Paris bo bardzo mi sie podoba :D
Dorotka - Pią Wrz 23, 2005 09:31

bezwzględnie i nieodwołalonie "emporio" i "aqua di gio" - zapachy od których nie moge się uwolnić od lat, nie rozstaje się z nimi
Asia_:) - Pon Wrz 26, 2005 23:48

kisia napisał/a:
nosze się z zamiarem zmienienia zapachu


ja tesh ale nie mam czasu ani cierpliwosci w nosku by probowac, wachac i wybierac :(
zemdlec mozna na takich poszukiwaniach
ktos musialby mi pomoc.....
Frycus :niepewny: :D

kisia - Pon Wrz 26, 2005 23:57

Asia_:) napisał/a:
zemdlec mozna na takich poszukiwaniach

wybierając sie na poszukiwania, trzeba nosić ze sobą kawe, bo nie wszystkie perfumerie ja maja a jest bardzo potrzebna

Asia_:) - Pon Wrz 26, 2005 23:59

nio tak wachac kawe moge bo nie pijam ale zapach uwielbiam
a po urodzeniu tak mi sie wech wyostrzyl :D

Appo - Wto Wrz 27, 2005 01:27

Ja się dzisiaj zakochałem (i chyba kupię sobie ... tzn. chyba napewno) 'DEL MAR' z 'BALDESARINI' rewelacja zapach :]
Czarnulka - Wto Wrz 27, 2005 08:25

Trzeba wyczaić :luka: Kolejne wielkie daty się zbliżają :P
kisia - Wto Wrz 27, 2005 09:11

Appo napisał/a:
Ja się dzisiaj zakochałem

:szok: dopiero dzisiaj :?: dziwne bo jak widziałam Cie z Ola to nie zachowywałes sie jak brat z siostrą :rotfl: robiłeś do niej takie maślane oczka,

kisia - Wto Wrz 27, 2005 09:12

aha zapomniałam napisać ze moje nóżki pachna kakaowym musem do ciałka :D
kobi - Wto Wrz 27, 2005 09:16

kisia napisał/a:
moje nóżki pachna kakaowym musem do ciałka

Ustawiam się w kolejce do polizania :hyhy:

Appo - Wto Wrz 27, 2005 09:34

kisia napisał/a:
maślane oczka


:rotfl: :rotfl: :rotfl: No niestety mam czasem napady totalnego upicia 2 osobą :] ... i wtedy dosłownie mam "maślane oczka" :] :super:

Admike - Wto Wrz 27, 2005 10:00

kobi napisał/a:
kisia napisał/a:
moje nóżki pachna kakaowym musem do ciałka

Ustawiam się w kolejce do polizania :hyhy:


ja jestem następny :zawstydzony:

kisia - Nie Paź 02, 2005 02:11

kobi, Admike, na opakowaniu pisze TYLKO do użytku zewnętrznego, nie mozna tego spożywać i wierzcie mi mus ten nie smakuje tak jak pachnie :(
trunks - Nie Paź 02, 2005 11:35

mysle ze im to nie przeszkadza :oczami:
kobi - Nie Paź 02, 2005 13:15

Wcale nie przeszkadza :D
Major - Nie Paź 02, 2005 22:41

Lubie srebrnego STR8 ta i bardzo polubilem Irisch Moos, którego nie potrafie w polsce dostać :\
Czarny Adidas tez dobrze pachnie :)

kisia - Pon Paź 03, 2005 00:19

Balsam do ciałka Dove też ładniutko pachnie na moim ciałku :)
kobi, ale ten mus jest gorzki

kobi - Pon Paź 03, 2005 09:34

kisia napisał/a:
kobi, ale ten mus jest gorzki

Gra warta poświęcenia :hyhy:

Piotrulek - Pon Paź 03, 2005 18:59

kobi napisał/a:
Gra warta poświęcenia



też z chęci??"zaryzykuję" :ok: :ok:

Dorothea - Pon Paź 03, 2005 20:45

Ojej ale tu sie dzieje hihihihih!!!! Ja tam lubie Gucci Rush2, jest jedyny w swoim rodzaju i jeszcze Cerutti 1881 a do ciałak to nie ma lepszego zapaszku jak kremik
z Avonu little black dress, pachnie sie nim przez cały dzien....

Major - Pon Paź 03, 2005 20:48

Szczerze mówiąc to wiele kosmetyków ma piękne zapachy, ale nie ma lepszego niż jej naturalny. Pod warunkiem, że nie jest przesycony odorem :hyhy:
Dorothea - Pon Paź 03, 2005 20:50

Major masz zupełnie racje nie ma to jak naturalny delikatny zapach i najlepiej przesycony erotyzmem.....
ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 20:53

:szok: Jak patrzę jakimi markami tu ludziska szastają to aż słabo mi się robi :szok: ;) :P Ja wszystko rozumiem i też podobają mi się takie pachnidła ale to jest tak samo jak z samochodami... podobają mi się porshe i ferrari ale nie stać mnie nawet na prawko :zdegustowany: :zalamany:
Zadawalam się niestety stanowczo tańszymi produktami...

Dorothea - Pon Paź 03, 2005 20:57

Ziutek tansze nie znaczy wcale gorsze! mnie tez nie zawsze stac na wywalenie 300 złoty na flakon perfum, wtedy rowniez zadawalam sie tanszymi , ktore rownie ładnie pachna, moze nie sa takie trwałe ale rownie ładne
Dorothea - Pon Paź 03, 2005 21:00

Tak samo jest z kremami , te drogie obiecuja poprawe po pierwszym zastosowaniu, chodzi mi o kremy do twarzy i do ciała, człowiek sie smaruje i smaruje i poprawy nie widac.Nasze polskie kosmetyki wcale nie odbiegaja poziomem od tych zagranicznych a sa zdecydowanie tansze
ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 21:05

Dorothea napisał/a:
nie zawsze stac na wywalenie 300 złoty na flakon perfum

Nie zawsze ??
Ja w życiu nie wydałbym takiej kwoty na kosmetyk... nie ma nawet takiej możliwośći... to jest połowa wartości mieśięcznego wynagrodzenia mojej matki :kwasny:
A mój budzet to skromne stypendium... i nawet nie myślę o takich rzeczach...

Dorothea - Pon Paź 03, 2005 21:14

ziutek ja tez nie kupuje tego systematycznie, ale zdaza sie ze moge sobie na to pozwolic, a jesli juz mam jakies dobre i drogie perfumy to zazwyczaj jest to prezent od mojego meza, ktory zawsze trafia w moje gusta
Dorothea - Pon Paź 03, 2005 21:15

ziutek i nie mozesz tego wiedziec czy wydałbys taka kwote czy nie, jesli tylko nas na cos stac to robimy soobie prezenty, czy nie jest miło kupic cos sobie fajnego???
ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 21:19

Dorothea, ja nikomu tego nie odmawiam :) jak kogoś tać... to proszę bardzo :)
Ale uważam to trochę za zbytek :) Ale wszyscy lubią takie zbytki :) I każdy ma jakiegoś bzika :P

Jak kogoś stać na ferrari to też proszę bardzo :) a ja będę nadal jeździł rowerem :)

Dorothea - Pon Paź 03, 2005 21:30

ziutek rowerek to fajna rzecz, ale ja niestety nie moge na nim jezdzic choc baaaardzo bym chciała
ziutek997 - Pon Paź 03, 2005 22:00

Dorothea, to prawda że fajna rzecz ale niestety ma sporo ograniczeń.... dobre na wycieczkę za miasto (bardzo lubię)... bo do miasta to nie bardzo się nadaje ( ale też często mi się zdaża )... sama jazda jest niebezpieczna... a na dodatek "parkowanie" roweru jest równoznaczne z jego utratą :D
cinque - Wto Paź 04, 2005 10:37

ziutek997, no racja, ale... :)
Okropnie mnie sumienie szarpie bo zakupilam upragnione perfumy, ale juz nie moglam dluzej tesknic do nich :)
Uczynilam wszystko, co mozliwe by zrobic to jak najtaniej, i jestem uszczesliwiona, ale co wyrzuty to wyrzuty :)
Zadowalaly mnie jak do tej pory duuuuzo tansze perfumy, wcale nie gorsze, ale odkad powachalam te jedne wlasnie, ten zapach mnie zabil :) Nadal mam i uzywam tanszych, nie tak drogich marek, ale roznica w klasie zapachu jest, niestety, zauwazalna :|

p4cz3k - Wto Paź 04, 2005 12:27

hmmm w temacie perfum nie jestem biegly ;=] ale pamietam mine mojej mamy (ten wyraz zachwytu chyba zapamietam do konca zycia) jak jej na urodziny kupilem jej wymarzone perfumy - teraz nie pamietam nazwy :P bede w domku to sprawdze na flakoniku - kosztowalo mnie to duzoooooo...ale warto bylo spelnic to jedno...marzenie...ile ona moich zachcianek spelnianiala:P
Admike - Wto Paź 04, 2005 12:30

ja teraz czekam na zmówiony u "konsultankti" afon komplet serii "blue rush".Mam nadzieję,że to nie będzie dobre tylko do wyrzucenia... notabene konsultantka ta jest z Gliwic... ;)
p4cz3k - Wto Paź 04, 2005 12:31

Preta Porte - tak to sie chyba nazywalo - ale upewnie sie w domku ;=]
Czarnulka - Wto Paź 04, 2005 20:33

p4cz3k napisał/a:
Preta Porte

Kieeeeeeedyś bardzo dawno temu podbierałam mauśce :) Ale już mi sie nie podoba :P

ziutek997 - Wto Paź 04, 2005 21:17

cinque napisał/a:
ale roznica w klasie zapachu jest, niestety, zauwazalna


cinque zgadzam się i wszystko rozumiem ale porównując znowu do samochodów jest róznica między przysłowiowym mercedesem a fiatem.... a jednak niewielu decyduje się na mercedesa :| W takim razie dlaczego ?? przecież różnica też jest powalająca :?:

Czarnulka - Wto Paź 04, 2005 21:18

ziutek997, to chyba jednak odrębna rozmowa :D Jakoś nie potrafię porównać flakonika perfum za 300zł do meśka :D
ziutek997 - Wto Paź 04, 2005 21:21

=CzArNuLkA=, proporcje cenowe są podobne :D
Czarnulka - Wto Paź 04, 2005 21:31

ziutek997, ale trzymajmy się tematu ;)
Każdy kupuje to na co go stać i to na punkcie czego ma świra ;)

cinque - Sro Paź 05, 2005 12:35

ziutek997 napisał/a:
niewielu decyduje się na mercedesa W takim razie dlaczego ?? przecież różnica też jest powalająca

w moim przypadku jest to raczej niedostępność ceny mercedesów :)
mogę wywalić część wypłaty na perfumy, ale nawet na ratę za luksusowy samochód mi nie starczy :) :D


ziutek997 napisał/a:
a jednak niewielu decyduje się na mercedesa

tu się z Tobą nie zgodzę, oczywiście traktując merca symbolicznie
ludzie jeżdżą samochodami o wiele przewyższającymi ich status materialny
myślę, że decyduje półka cenowa, dopóki towar najdroższej marki jest w zasięgu możliwości zakupowych, nawet do wyżyłowania się, to ludzie idą na to :)

Jedyne, co nie zna granic na tym świecie, to głupota ludzka :)

ziutek997 - Sro Paź 05, 2005 17:56

Cytat:
w moim przypadku jest to raczej niedostępność ceny mercedesów


to samo ja mogę powiedzieć o tak drogich kosmetykach :D Ostatnio musiałem wypełnic pewne dokumenty i wyliczałęm mieśięczny dochód na członka mojej rodziny....
Normalnie jak zobaczyłem wynik to aż się przestraszyłem :przestraszony: (a jeszcze trzeba odliczyć od tego podatek) i stanowczo ta kwota ma się nijak to perfum za 300 zł :(

Ale cały czas także piszę że jak kogoś stać i jeszcze gdy na dodatek lubi to mu nie odmawiam :) Bo przyznam że także podobają mi się takie zapachy :D

espi - Sro Paź 05, 2005 21:33

Tyle tylko, że nawet z bardzo skromnych dochodów każdy (no, moze prawie ;) ) jest w stanie naskładac sobie na wymarzone, markowe (czytaj drogie) perfumy. I nawet jeśli tak normalnie na co dzień go na nie nie stać, to moze je mieć. Tak samo z butami np. czy dżinsami. Markowe kosztują, więc się na nie dłużej czeka po prostu. Co do samochodów... zrobiłam dokładnie odwrotnie niż większość społeczeństwa. Kupiłam fiata 600 w wersji limitowanej :hyhy: zamiast gołej pandy. :P
Admike - Czw Paź 06, 2005 08:34

wczoraj otrzymałem ten komplet "blue rush" (po goleniu,żel pod prysznic,dezodorant i "kulka") i przyznaję,że jest całkiem całkiem,ale oczywiście do Fahrenheita sie nie umywa...
Czarnulka - Czw Paź 06, 2005 08:46

#1
Admike napisał/a:
Fahrenheita

#2GOOD LIFE :serce: :serce: :serce: :serce:
#Ar3amani-Gio :serce: :serce: :serce: :serce:
Jak ktoś z Was będzie tym pachniał to się chyba przekręcę :rotfl:
(Wiadomo kto tego uzywa... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :serce: :serce: :serce: )

cinque - Czw Paź 06, 2005 09:33

ziutek997 napisał/a:
perfum za 300 zł

eee no za tyle to ja też bym nie kupiła (na razie... ;) )


burek napisał/a:
Kupiłam fiata 600 w wersji limitowanej zamiast gołej pandy

no i jesteś zadowolona? jesteś :) i o to chodzi :)

a tak poza tym
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

espi - Czw Paź 06, 2005 11:29

Kupiłam sobie dziś perfumy. :) Jeszcze nie wiem dokładnie co to, ale pachnie ładnie. :oczami:
espi - Czw Paź 06, 2005 11:34

burek napisał/a:
Jeszcze nie wiem dokładnie co to

Już wiem. :) Nazywa sie głupio, ale nie o nazwę tu chodzi lecz zapach. Bruno Banani ABOUT WOMEN :P

Dorothea - Czw Paź 06, 2005 13:07

buerk fajnie to pachnie miałam okazje sie raz spryskac, jak sie skonczą moje to pewnie sobie takie zafunduje,,........a moze uda sie predzej :D
kaszanna - Czw Paź 06, 2005 13:37

Burek, właśnie wczoraj siostra sobie taki kupiła :) Mam katar więc nie wiem jak pachnie :kwasny:
She - Sob Paź 15, 2005 22:03

Ostatnio moja mama zakupiła nowy perfum ---> Be Delicious DKNY, ,,nie skomplikowany''(zapach zielonego jabłka), orzeźwiający, długo się trzyma no i nie dobija ceną (194 zł w Sephorze) :hyhy:
Asia_:) - Nie Paź 16, 2005 13:59

cocia oszczedzila mi upiornym doswiadczen w perfumerii i sprezentowala mi przepieknie pachnacy flakonik
MiNG SHU- boje sie widoku ich ceny, jak sie skoncza trzeba bedzie poszukac na polkach......
jest sliczny

Frycek - Nie Paź 16, 2005 15:56

Asia_:) napisał/a:
jest sliczny

niom,i taki...ponetny :rotfl: :zawstydzony:

Szamanka - Pon Paź 17, 2005 11:49

Asia, no faktycznie...ciocia ma gust....slicznie pachnie Ming Shu-firma Yves Roche.....mam tez ten niebieski flakonik :D


a ostatnio dokonalam zakupu Coco Mademoiselle z Chanela :ok:

Czarnulka - Pon Paź 17, 2005 14:04

Szamanka napisał/a:
Coco Mademoiselle

Hmmm...próbka mi się podobała,ale kupiłam oryginał i...dopiero po kilku godzinach mogę się do niego przyznać :/

Olaa - Pią Lis 04, 2005 00:33

Ming Shu tez mi sie podoba- mialam kiedys :)
SuperNova - Pią Lis 04, 2005 13:55

Moje ulubione zapachy to Lanvin Eclat d`aprege , Givenchy Organza (zawsze podobała mi się nazwa ;) ) Niestety zostały puste flaszki :hyhy:
Mam teraz na stanie Gio Armaniego.......very nice jak dla mnie
Na zime mam Opium YSL (też ciekawa nazwa ;) )

A ciche marzenie....Baby Doll YSL chyba.........

kobi - Czw Lis 10, 2005 12:42

Ktoś mi ostatnio powiedział, że ładnie pachnę :oczami: :oczami: :oczami: :oczami:
Niech by tylko powiedziała coś innego :krzeslem: :hyhy:

asik - Czw Lis 10, 2005 14:27

Asia_:) napisał/a:
MiNG SHU

ja też mam i to jeden z moich ulubionych zapachów ;)

Appo - Czw Gru 01, 2005 14:29

Jump Jump, Avon Full Speed :]
pscoua - Sob Gru 03, 2005 15:02

KOCHAM Giorgio Armani - Emporio (zarówno męski jaki damski).
Ale dziś pachnę Dolce & Gabbana - Light Blue :)
Jutro może Gucci Envy - Me (?) Zobaczymy w jakim nastroju będę ;)

kobi - Sob Gru 03, 2005 15:55

pscoua, czym wczoraj pachniałaś? :oczami:
pscoua - Sob Gru 03, 2005 16:01

kobi, na takie okazje ubieram się w Emporio :) A dlaczego? Przesadziłam? ;)
kobi - Sob Gru 03, 2005 16:03

pscoua, skądże znowu. Po prostu podobało mi się :zawstydzony:
pscoua - Sob Gru 03, 2005 16:27

kobi, :D cieszę się :hyhy:
trunks - Sob Gru 03, 2005 18:07

widze, ze na kazdy dzien co innego :oczami: , a ja tylko na jakies okazje jakis zapach uzywam i to jaki akurat jest pod ręką :P
pscoua - Sob Gru 03, 2005 18:16

trunks, dla mnie zapach jest chyba najważniejszy - szczególnie mężczyzny a jeszcze szczególniej MOJEGO mężczyzny ;) Taki mały fetysz hih :P
Dorothea - Sob Gru 03, 2005 20:06

pscoua, to nie fetysz to niezbędne minimum......
pscoua - Sob Gru 03, 2005 20:09

Dorothea, hmm.. to dobrze ;) bo już się bałam, że spanie z Jego koszulą na twarzy też jest jakieś przychorawe :P :rotfl:
Dorothea - Sob Gru 03, 2005 20:12

pscoua, ja tez sypam z koszulkami na twarzy hihihihihi :rotfl: tylko, ze moje juz wywietrzały bo własciciel dawno nie zaszczycił ich swoim ciałem :rotfl:
pscoua - Sob Gru 03, 2005 20:21

Mniam mniam :luka:
Mojego "właściciela"* też w łóżeczku brak.. ;) ech... :zalamany:

Ale spryciarz zostawił mi swojego Hugo i czasem sobie psikam :P :zawstydzony:



*czyt. właściciela koszulek oczywiście :P

kobi - Sob Gru 03, 2005 20:24

Spokój mi tu :cisza: :offtopic:
Wracamy do tematu :P

pscoua - Sob Gru 03, 2005 20:27

kobi, ale to przecież CI?GLE jest na temat - "czym tak pięknie pachniesz?" :) :P

moja ulubiona odpowiedź:
- mężczyzną ;)

Major - Sob Gru 03, 2005 22:32

mleczkiem NIVEA po goleniu :) uwielbiam ten kojący i chłodzący balsamik do twarzy.
frohike - Sob Gru 03, 2005 22:48

pscoua napisał/a:
Dorothea, hmm.. to dobrze bo już się bałam, że spanie z Jego koszulą na twarzy też jest jakieś przychorawe

kochasz mezczyzne czy jego zapach?

pscoua - Sob Gru 03, 2005 23:04

frohike, a czy jedno wyklucza drugie? Bo się już pogubiłam.. :suchy:
Kocham mężczyznę i jego zapach - naturalnie.

kisia - Nie Gru 04, 2005 00:06

ja dzis kupiłam mojej córce jej ulubiony zapaszek Pumy-Women :D
ale sie będzie cieszyc :)

trunks - Nie Gru 04, 2005 00:07

pscoua napisał/a:
bo już się bałam, że spanie z Jego koszulą na twarzy też jest jakieś przychorawe

hmm no jest to troche zakrecone, widać, ze bardzo go kochasz :oczami:

Szamanka - Pon Gru 05, 2005 22:41

Przyzwyczajam se do nowego zapachu


adidas-sensual instinct

Piotrulek - Wto Gru 06, 2005 18:44

"zakupilem"wodę po goleniu "Chopin" calkiem fajny zapach...
Dana - Wto Gru 06, 2005 19:00

mydło wszystko umyje .....a potem balsamik ...a potem Amor Amor - cacharel-a i do dzieła :oczami:
Piotrulek - Wto Gru 06, 2005 19:15

Cytat:
do dzieła



do dziela,z czym Dana??intrygujesz mnie?? :D :D :D :D
_________________
KIEDY KTOŚ CIę OBEJMUJE,POCZEKAJ,AŻ ON PIERWSZY PUSCI

praz - Wto Gru 06, 2005 23:41

a ja kiedys mialam taki gorzki mandarynkowy zapach, ale już niestety niedostepny jest buuu
cinque - Sro Gru 07, 2005 09:57

praz napisał/a:
a ja kiedys mialam taki gorzki mandarynkowy zapach, ale już niestety niedostepny jest buuu



tak jak niebieski T-shirt Sonii Rykiel, moim zdaniem najlepszy jej zapach,
tez go przestali produkowac, nie wiem, dlaczego...

praz, a pamietasz nazwe?

Ana - Sob Gru 10, 2005 19:52

niedawno sobie kupiłam wodę o zapachu zielonej herbaty z COTY :) chyba zostanę przy niej na dłużej :)
Harcerka - Nie Gru 11, 2005 10:54

ja uywam avonowskich:) i ostatnie tresselle chiba im sie malo udalo:))
ale tomorrow rewelacja;)) podobnie jak WINK czy incandessence

praz - Pią Gru 16, 2005 10:16

cinque napisał/a:
praz, a pamietasz nazwe?

to był jeden z zapachów z serii The Healing Garden z Coty
widziałam w sklepach serie zielona herbata i jakieś inne ale mandarynkowej ani widu ani słychu :|

Ana - Sob Gru 17, 2005 00:24

praz napisał/a:
w sklepach serie zielona herbata i jakieś inne ale mandarynkowej ani widu ani słychu

a w makro nie było gomoże w ostatnich czasach? bo ajk byłam ostatnio i szukałam właśnie zielonej herbaty to tak coś mi się zdaje, że widziałam mandarynę, bo nawet zastanawiałam się jak można było zrobić taki typowy owocowy zapach :niepewny:

kobi - Sob Gru 17, 2005 14:44

Ana napisał/a:
widziałam mandarynę

A co na to Wiśnia? :rotfl:

Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać :rotfl:

Ana - Sob Gru 17, 2005 15:02

kobi napisał/a:
A co na to Wiśnia?

ha ha ha... późno było, literka mi się zjadła :P

a odpowiadając na Twoje pytanie:
a on na to jak na lato :P

i to chyba tyle w tym temacie :P :offtopic: :ups: :ups:

Mariusz - Sob Gru 17, 2005 15:06

Co prawda topic dla kobiet, ale pozwole sobie coś wtrącić :P
Otóż ostatnio poznałem nowy, ładny zapach. Zawsze lubiłem mocne i tylko takich używałem ... ale jak mówi łacińskie przysłowie "Nulla regula sine exeptione" (nie ma reguły bez wyjątku) spodobał mi się zapach Davidoff. Lekki, wrażliwy, przyjemny :)

pscoua - Sob Gru 17, 2005 15:08

Mariusz, trafione! :D Jaki? Może Good Life? :D Kiedyś szalałam za nim ;) Zakochana małolata, ech :P
Mariusz - Sob Gru 17, 2005 15:40

Tak, zielony ;)
~pAaAuLiNeK~ - Sob Gru 17, 2005 18:49

Lacoste :D
Monique - Sob Gru 17, 2005 20:30

Zalezy od pory dnia.. w pracy a raczej rano moze bys lekki adidas moves na wieczor raczej cos bardziej wyraznego moze byc preta a porter kiedys swojego czasu uzywalam wlasnie lacosta "tuch of the pink" wczesniej Gucc z piekny zapachem "Rush 2" polecam wszystkim ale u mnie perfumy zmieniaja sie jak fac..... :)a tak miedzy nami to teraz szukam sponsora na Hypnose od Lancome :)
Olaa - Nie Gru 18, 2005 17:56

Mariusz napisał/a:
spodobał mi się zapach Davidoff

miales go moze wczoraj na sobie?? :P

Mariusz - Nie Gru 18, 2005 19:13

Anom :P
Olaa - Nie Gru 18, 2005 20:34

wlasnie czulam i moge powiedziec ze trafny wybor :P

wogole to jestem juz uzalezniona od meskich perfum :hyhy:

Dorothea - Nie Gru 18, 2005 21:04

Olaa, ja tez :rotfl:
Gmeras - Nie Gru 18, 2005 22:35

Czym tak pięknie pachniesz?
wydzielina z gruczołow potowych ide pod prysznic :rotfl:

Mariusz - Nie Gru 18, 2005 23:04

Olaa napisał/a:
wlasnie czulam i moge powiedziec ze trafny wybor :P

Miło mi to słyszeć :) Dziękuję :)

Czarnulka - Sob Sty 14, 2006 16:26

Ja wczoraj zafundowałam sobie Promesse Cacharel'a :) Bardzo ładny zapach,ale najważniejsze,ze mój chłopak dostaje fioła jak go czuje ;)
Popsikałam się nim wczoraj po 18 ,brałam prysznic juz 2 razy a wciąż go na sobie czuję :zdziwko: Jest niesamowity.

Czarnulka - Sob Sty 14, 2006 16:31

Mariusz, masz Good Life i masz Fahrenheit'a....ja Cię nie chce spotkać na ulicy :oczami: :P
Mariusz - Sob Sty 14, 2006 17:03

Fahrenheit już mi się znudził troche :P Jestem w fazie przechdozenia na delikatniejsze zapachy ;-) Czyli zielony Davidoff - Good Life :)
Nie musisz mnie spotykać na ulicy :) Wystarczy, że przyjdizesz 28.I :-)

bombel - Nie Sty 15, 2006 02:18

Jak wszędzie to wszędzie pozostawie mój Slad :D:D Giorgio Armani >Aqua Di Gio<. JuŻ mi sie Kończy a W PL w H.j kosztuje :( <help>
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 11:20

Taki urok porządnych perfumek :zalamany:
atena - Nie Sty 15, 2006 11:59

Perfumy musza korespondowac z moja osobowoscia, ale tez komponowac sie z panujaca aura.Tak wiec ostatnio jesienia i zima pachne intensywniejszymi: CONTRADICION CALVINA KLEINA, a wiosna i latem lzejszymi: LIGHT BLUE DOLCE&GABBANA. Jednak ostatnio zdecydowalam o zmianie zapachu, poniewaz wyczuwam wokol mnie podobne nuty, a tego nie lubie! Dlatego (choc przyznam, ze z lekkim zalem!) pozegnalam sie juz z powyzszymi, a moja ostatnia zdobycz zachowam w tajemnicy z w\w powodow!
Major - Nie Sty 15, 2006 14:06

A co możecie polecić komuś takiemu jak ja z perfum. Tak od 100-250 zł ? Chodzi mi o zapach, który daje się zapamiętać i przechodząc koło kogoś poruszył jego węch nie drażniąc go, ale lekko pobudzając. W trzech słowach, żeby był przyjemny.
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 14:26

Major napisał/a:
....nie drażniąc go, ale lekko pobudzając.

Taki właśnie jest Davidoff GoodLife :-) Cena w granicach 170zł.

Major - Nie Sty 15, 2006 14:28

Powyższe pytanie ponawiam.
A co możecie polecić komuś takiemu jak ja z perfum. Tak od 100-250 zł ? Chodzi mi o zapach, który daje się zapamiętać i przechodząc koło kogoś poruszył jego węch nie drażniąc go, ale lekko pobudzając. W trzech słowach, żeby był przyjemny.

A drugie to takie: czy perfum o zapachu jakiegoś owoca (tzn jakaś jego mieszanka) pasuje do mężczyzny? Tutaj oczekuje odpowiedzi ze strony kobiet.

atena - Nie Sty 15, 2006 14:30

Wybor perfum jest sprawa bardzo indywidualna, wrecz intymna i nie wiem, czy zwracasz sie z tym pytaniem do kobiet czy mezczyzn? Niesamowitym zapachem jest dla mnie CITY GLAM EMPORIO ARMANI-nie natarczywy, swiezy meski zapach, kojarzy sie ze sportowym stylem zycia Ale byc moze to tylko moje zdanie...
Major - Nie Sty 15, 2006 14:32

Pytam się bo nie znam się na perfumach, a nie potrafie usiedziec w perfumeri zbyt długo wybierając zapachy spośród setek dostępnych, dlatego pytam się tutaj i wtedy będę miał jakiś przegląd produktów spośród, których coś mogę wybrać dla siebie.
Czarnulka - Nie Sty 15, 2006 15:15

Oprócz Fahrenheita,bo ten jest mocny
powalaja mnie
=> Good Life
=> Armani -Gio <bombel, gratuluję wspaniałego gustu :) >
=> Hugo Boss szary :D

A ta poza tym bardzo ładny jest np.męski Dune albo Lacoste.
Jest wręcz mnostwo pieknych zapachów.
Major, ja osobiście nie lubię facetów pachnących owocami.Proponuję spytać się swojej dziewczyny czy ona to lubi.Bo w koncu meskie perfumy są produkowane dla kobiet i odwrotnie :)

Major - Nie Sty 15, 2006 15:17

Chętnie bym coś wziął z LaCoste, ale cena ich produktów troche przerasta możliwości mojej kieszeni.
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 16:09

Hugo Boss też jest delikatny, ale jak dla mnie to za dużo ludzi już go używa.
Szamanka - Nie Sty 15, 2006 16:50

Piekny zapach ma tez Nature z firmy Yves Rocher

Taki spokojny zapach swiezosci

praz - Nie Sty 15, 2006 19:25

=CzArNuLkA= napisał/a:
Hugo Boss szary

uwielbiam :)

manexxl - Nie Sty 29, 2006 00:44

Nie ma jak BRUTAL!!!! albo PRZEMYS?AWKA :)

Osobiście używam Tom Taylor według mnie najlepszy.

madziar - Nie Sty 29, 2006 09:01

moimi ukochanymi zapachami sa MIRRACLE Lancome, ALL ABOUT EVE JOOP, a taniej idąc LIFE BY ESPRIT. :). Dla facetów polecam DAVIDOFF, zarówno zielony jak i niebieski, mmm jak przyjemna morska bryza. Nie cierpię za to zapachów mocno piżmowych. Wybaczcie ale faranhait mi śmierdzi :ups:
Mariusz - Nie Sty 29, 2006 09:33

Są gusta i guściki ;P
Aither - Nie Sty 29, 2006 10:34

oreint :zawstydzony: cytrusowo kwiatowe :hyhy: i morskie :) :P marek nie podam bo to jawna reklama :P
Szaganka - Nie Sty 29, 2006 13:15

Ana napisał/a:
niedawno sobie kupiłam wodę o zapachu zielonej herbaty z COTY Wesoly chyba zostanę przy niej na dłużej


ooojjj..... znam, znam..... cuuuuuuuudne :oczami: drugi rok na tym jadę. :zawstydzony: Wszystko tak już tym zapachem nasiąkło, ze właściwie mogłabym się nawet nie skrapiać :)

Dorotka - Nie Sty 29, 2006 21:18

madziar napisał/a:
MIRRACLE Lancome

mam, dostałam całkiem niedawno - jest rzeczywiście..... zaaacny :zawstydzony:

Monique - Pon Sty 30, 2006 09:09

Ostatnio podoba mi sie wszystko co liliowe i delkatne :) ale za duzo ludzi tak pachnie wiec..zostaje przy swoih zapachach
cinque - Pon Sty 30, 2006 11:52

a ja się ostatnio magnoliową mgiełką otulam :)
~pAaAuLiNeK~ - Pon Sty 30, 2006 11:58

Naomi bardzo ładnie pachnie polecam :D
kisia - Nie Kwi 30, 2006 00:32

od marca pachne Celebre z Avonu, bardzo mi sie ten zapach spodobał, jednaak Tresor bije wszystkie :)
Major - Nie Kwi 30, 2006 01:20

Moja kochana obecnie będzie pachnieć Kiss of Island by Escada. Bardzo przyjemny zapaszek, rzeczywiście kojażący się ze słońcem i wakacjami :)
lila80 - Czw Maj 04, 2006 21:37

w dzień pachnę Light Blue (D&G) lub Cool Water (Davidoff), a wieczorkami - Alchimie :hyhy:
Alinka - Czw Maj 04, 2006 21:40

Ostatnio zakochalam się w zapachu-Bruno Banani-Not For EvERYBODY :serce:
Mariusz - Czw Maj 04, 2006 22:20

Alinka, to męski zapach ? ;-)
Alinka - Czw Maj 04, 2006 22:28

damski w różowym flakoniku:P ale meskie tez sa:)
Major - Czw Maj 04, 2006 22:35

Fajne opakowanie, wygląda jak szpon :P
Mariusz - Czw Maj 04, 2006 22:49

Pewnie kobieta tym oczy wydrapuje facetowi ;)
kobi - Pią Maj 05, 2006 11:40

Hmmm... trzeba coś nowego kupić bo buteleczka na wykończeniu :kwasny: Tylko co? Pewnie znowu skończy się na tym, że wybiorę na miejscu ;)
Mariusz - Pią Maj 05, 2006 12:39

Jeśli lubisz delikatne męskie to zielony Davidoff ;)
Ja mam coś fajnego ;P Najpierw pachnie pod damskie perfumki (kwiatki), dopiero z biegiem czasu zmienia zapach w mocniejszy ;)

Szaganka - Pią Maj 05, 2006 12:40

Major napisał/a:
Fajne opakowanie, wygląda jak szpon :P

Mariusz napisał/a:
Pewnie kobieta tym oczy wydrapuje facetowi ;)


albo wbija się w serce ;) :hyhy:




a ja jak zwykle zielona herbata :zawstydzony: uwielbiam ten zapach :oczami: świeży, prawdziwie wiosenny :)

Alinka - Pią Maj 05, 2006 13:24

Kobi pewnie jakas ładna młoda ekspedientka doradzi ci zapach ;)
kobi - Pią Maj 05, 2006 13:35

Alinka napisał/a:
Kobi pewnie jakas ładna młoda ekspedientka doradzi ci zapach ;)

Dziękuję, ale mam już taką swoją ukochaną osobistą doradzaczkę ;) Więc ekspedientki niech się chowają bo może być groźna dla nich jeżeli jej podpadną :D

Monique - Sob Maj 06, 2006 09:20

Bruno Bananii w wydaniu meskim jest przesliczny przecudny przepociagajacy.. juz nie wiem jak mam go okreslic jest naprawde super polecam go wszystkim.. troche sie tego zapachu nawachalam w zyciu.. i mowie wam jest niezastapiony.. kazdy facet powinien go sprobowac i pewnie wiekszosc przy nim by zostala..
Piotrulek - Sob Maj 06, 2006 20:57

Monique napisał/a:
Bruno Bananii w wydaniu meskim jest przesliczny przecudny przepociagajacy


bez urazy,ale specjalnie pojechalem po przeczytaniu twojego posta do m1 i odnalazlem ten zapach,może i nuta mila ale bardzo slabiutki,cieniutki i nietrwaly,nawąchalem się o wiele więcej ciekawych zapachow,ale powiadam to moja ocena...

Major - Sob Maj 06, 2006 22:38

Piotrulek napisał/a:
Bruno Bananii

też dzisiaj chciałem spawdzić ten zapach, ale zapomniałem nazwe :P

Appo - Sro Maj 31, 2006 19:51

kurde :D Widzę właśnie że ktoś trafil w mój następny zakup :D
Wczoraj odkryłem BBananiego ;) ale mam do wyboru
- Bruno Banani
- Mexx Ice
- Jump (Joop ? ) Red

Które lepsze ? Stawiam na BB ;)

Alinka - Sro Maj 31, 2006 21:22

Bruno , Bruno i jeszcze raz BRUNO :padam:


ps. wczoraj bylam z kolezanka w drogerii NATURA i na polce widze flakonik jak Banani wacham i mowie jej ze bruno banani to sliczny zapach ... a tam szok to byla tania podroba bruno.. w podobnym flakoniku a pisalo na tym BRAVO BRUNANO :mur: wszystkiego juz robia podroby eh..

kisia - Sro Maj 31, 2006 23:48

Tresor :D
krystian - Czw Cze 01, 2006 07:09

dla faceta Aqua di Gio wymiata:) a dla kobiety ...moim zdaniem kenzo
Appo - Czw Cze 01, 2006 16:11

Od dzisiaj Appo pachnie Bruno Banani :D hehehe ....
kobi - Czw Cze 01, 2006 16:13

Hmmm... muszę sobie kupić coś nowego bo Pierre Cardin na wykończeniu... Mam nadzieję, że moje Kochanie mi pomoże w wyborze tak byśmy oboje byli zadowoleni ;) :zawstydzony:
Dana - Czw Cze 01, 2006 17:45

Jil Sander SENSATIONS ...wiernie od roku
.....moze czas na zmiany :zdegustowany: :?:

izia - Nie Cze 25, 2006 18:33

jadore od zawsze! poluje zawsze na opakowania promocyjne, takie z balsamem i płynem do kapieli, wszystko razem daje swietny efekt :) ostatnio w sephorze powachałam tresore i sie zakochałam, ale nie od razu, w pierwszym momencie wydał mi się trochę za słodki, spieszyło mi się i nie miałam czasu czekać na te wszystkie efekty, nuty serca, głowy itp. itd na szczęście wrzuciłam próbkę do torby, a ona już swoje zadziałała :) , efekt wiadomy, pierwsze wolne pieniądze zostawię w sephorze :)
Harcerka - Nie Cze 25, 2006 19:32

hmmm dostalam od meza Emporio Armanii zlote:))) sliczne:))
Piotrulek - Nie Cze 25, 2006 19:35

Harcerka napisał/a:
dostalam od meza Emporio Armanii zlote


widzisz co Indie to Indie...

Morqana - Nie Cze 25, 2006 19:37

hmm, mnie ostatnimi czasy nie stac juz na zakup tego perfumu, ale jak tylko zarobie to musze ponownie zakupic...

Giorgio armani -Sensi najpiekniejsz co moze byc :padam: :padam:

Dla panow powiem, ze kocham St8 niebieskiego :)i oczywiscie Hugo boss rownie piekny :] :padam: :super:

Harcerka - Nie Cze 25, 2006 19:58

jesli chodzi o mezczyzn to Dolce gabbana...
Piotrulek - Nie Cze 25, 2006 20:14

Harcerka napisał/a:
jesli chodzi o mezczyzn to Dolce gabbana...



wlasnie to teraz używam,to dlatego się tak do mnie wczoraj uśmiechalaś ładnie??

Harcerka - Nie Cze 25, 2006 20:16

Piotrulek hehehe to czego uzywasz wiedzialam przy rozliczaniu remontu:) hehehe
trafilam w dziesiatke:))) bardzo mi sie ten zapach podoba...
wczoraj jakby slabiej bylo jednak czuc....

Piotrulek - Nie Cze 25, 2006 20:56

Harcerka napisał/a:
Piotrulek hehehe to czego uzywasz wiedzialam przy rozliczaniu remontu:) hehehe
trafilam w dziesiatke:))) bardzo mi sie ten zapach podoba





mmmmmmmmmm ale mnie rozszyfrowałaś,no nie powiem,nic nie moż ukryć...

Bot - Pon Cze 26, 2006 12:08

Ja musze coś zakupić bo mi wyszły już perfumy, jakaś konsultantka się ze mną do sklepu wybierze? :hyhy:
kisia - Pon Cze 26, 2006 12:12

khaman pewnie nie jedna :D
Bot - Wto Lip 11, 2006 15:18

W końcu sam kupiłem po spędzeniu czasu przed półką i zabawie testerami i wąchaniu... Hugo Boss zielony :) Chyba fajnie pachnie przynajmniej mi się podoba
Mariusz - Wto Lip 11, 2006 16:14

Pachnie ładnie, ale dużo facetów już go używa ;)

Zalatuje na "Przemysławkę" z czasów PRL :D

Trzeba było szukać Davidoffa ... zielonego ;)

Piotrulek - Wto Lip 11, 2006 18:29

Mariusz napisał/a:
Zalatuje na "Przemysławkę" z czasów PRL



za czasów PRL-u nie tylko"Przemysławka"byla ich symbolem,ale bylo sporo wod toaletowych(bo o innych się nie slyszało),a mianowicie"Tabakora"(wspanialy korzenno-piżmowy zapach),"Woda ogorkowa"(tym pachnialo 90% polskiej armii na przepustkach),a ja dostawalem od mojej Kaśki pewexowski Hattrick,dzisiaj woda drugiego sortu,stojąca na półkach w każdym hipermarkecie...a zapach był najprzedniejszy...i do dzisiaj nie zmienionny...ehhhh te piękne lata mlodości...

Mariusz - Wto Lip 11, 2006 19:24

Mi się zawsze podobal Hattrick ;)
Piotrulek - Wto Lip 11, 2006 19:34

Mariusz napisał/a:
Mi się zawsze podobal Hattrick



czyli masz dobry gust Mariuszku....

Bot - Wto Lip 11, 2006 22:54

Mariusz napisał/a:
Pachnie ładnie, ale dużo facetów już go używa

Nie interesuje mnie ilu ja nie wącham ilu facetów go używa. Jakbym chciał się wyróżnić spryskałbym się wodą z Rawy.

Mariusz napisał/a:
Zalatuje na "Przemysławkę" z czasów PRL

Wiesz w czasach peerelu (...) w pieluchy, więc nie mów mi że mój perfum zalatuje czymś co znasz z książek o historii
Mariusz napisał/a:
Trzeba było szukać Davidoffa

Nie przepadam za tym, wybrałem to co mi się podobało.

Dorothea - Wto Lip 11, 2006 23:47

A ja nawet nie chce juz pamietac co stało sie dzis w pewnym sklepie, nazwijmy to Drogeria......., jesli sie ma pecha to sie ma.........., ja ma i to zawsze podwojnego :]
madziar - Wto Lip 11, 2006 23:51

ja ostatnio celine dion, fajne.

Dorothea napisał/a:
A ja nawet nie chce juz pamietac co stało sie dzis w pewnym sklepie, nazwijmy to Drogeria


Dorothea, czyżbyś miała podobną przypadłoś do mojej? zbijasz butelki z perfumami? Ja już nawet nie dotykam butelek z perumami, wolf trzyma perfumke, ja wącham :P

Dorothea - Wto Lip 11, 2006 23:54

madziar napisał/a:
zbijasz butelki z perfumami?


dokładnie
jaki wstyd, wszyscy sie patrza na Ciebie jak na debila, ja przepraszam i sie zapewne czerwienie(czego nie znosze), pomagam pozbierac szkło a potem płace za plame na podłodze.
Jak pech to pech mowie Ci
a tak ładnir pachniało, nawet juz nie pamietam co to było :wsciekly:

Major - Wto Lip 11, 2006 23:57

Trzeba było powiedzieć. To o tu biore na wynos :P
Dorothea - Wto Lip 11, 2006 23:59

Major, kurcze czemu nie przyszlo mi to do głowy??
Mogłam sie w tej plamie perfum wytarzac :D :D :rotfl: :rotfl:

madziar - Sro Lip 12, 2006 00:00

Dorothea, bierz kogos kto nie tłucze perfumek i niech podaje ci zapachy do wąchania, niestety taka nasza wada, szkoda że kosztowało Cię drogo to wąchanie :/ :kwasny: .
Dorothea - Sro Lip 12, 2006 00:05

madziar napisał/a:
bierz kogos

kurcze nie zawsze sie tego kogos ma pod ręką......
Miły pan , ten ze sklepu aby nie było mi tak smutno dał mi 30 ml, perfumu Puma(tester oczywiscie)ale zawsze to cos....
Mnie sie nie bardzo podoba ,ale mojemu dziecku i owszem

wolf - Sro Lip 12, 2006 00:06

ja juz wole trzymac perfumy , jak widze cene 400zł :niepewny:
madziar - Sro Lip 12, 2006 00:07

wolf napisał/a:
ja juz wole trzymac perfumy , jak widze cene 400zł


a ja wole ich nie dotykac :P

Dorothea - Sro Lip 12, 2006 00:07

wolf napisał/a:
jak widze cene 400zł


dobrze,ze ten co macalam łapami tyle nie kosztował :przestraszony:

kisia - Sro Lip 12, 2006 01:11

Dorothea, z czego była ta podłoga że udało Ci sie straskać buteleczke perfum :?: mi czesto spadają do wanny lub na kafelki i nigdy jeszcze sie nie potrzeskały
Dorothea - Sro Lip 12, 2006 01:14

kisia napisał/a:
z czego była ta podłoga


tego akurat nie wiem, musiały jednak tak feralnie upasc,ze sie potłukły, lub ja poprostu mam takiego pecha i juz........

kisia - Sro Lip 12, 2006 01:29

Dorothea, następnym razem jak bedziech chciała kupis perfumy, daj mi znać, może uda mi się nic nie strzaskac, albo potrzaskamy obie :przestraszony: :rotfl: zawsze w dwóje raźniej ;)
Dorothea - Sro Lip 12, 2006 01:34

kisia napisał/a:
zawsze w dwóje raźniej


dokładnie
Moze jak ładnie strzaskamy to nam rabat dadzą buahahahahahaha

Jacek13 - Sro Lip 12, 2006 10:37

Wczoraj po dosyć długim czasie kupiłem sobie Currarę Tabak.Kiedyś jej odpowiednikiem była Tabacora,ale zniknęła z handlu. :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
atena - Sro Lip 12, 2006 13:10

Kiedys w Mediolanie bylam o krok od takiej sytuacji ;) Perfumy wprawdzie spadly na podloge (po drodze "zaliczyly" jeszcze jakas poleczke), ale uff! ...buteleczka pozostala cala! :super: Ekspedientka w ekspresowym tempie znalazla sie tuz obok, ale "gesto" zapewnilam, ze nic sie przeciez nie stalo! :D Nawet nie chce myslec, ile mogly byc warte te perfumy :orany: !
Bot - Sro Lip 12, 2006 13:18

atena napisał/a:
ile mogly byc warte te perfumy :orany:

200 000 000 Lirów :)

atena - Sro Lip 12, 2006 13:22

khaman napisał/a:
200 000 000 Lirów

Lirow? Ja tam poslugiwalam sie euro! ;)

Piotrulek - Sro Lip 12, 2006 15:09

Jacek13 napisał/a:
Kiedyś jej odpowiednikiem była Tabacora,ale zniknęła z handlu


pewnie wszystkie zapasy wychlali w armii,hahahahahahahah

manexxl - Czw Lip 13, 2006 07:08

A ja dostałem od małżonki ładny nowy zapach firmy Esprit. Bardzo ładnie pachnie. Popsikam w monitor to sobie powąchajcie :):)
tuchałowa - Pią Lip 28, 2006 22:14

Moim zdaniem najlepszym perfumem jest eskada-magnetyzm (ten karmelowy). Ale wiem, że nigdy nie będzie mnie na niego stać (kosztuję 250) a przynajmniej nie przez najbliższe kilka lat, dlatego czasami chodzę do safory psiknąć się testerem. A te z allegro po 80 to chyba są zmieszane z wodą :(
Dorothea - Pią Lip 28, 2006 22:23

tuchałowa napisał/a:
A te z allegro po 80 to chyba są zmieszane z wodą


no napewno z czymś sa mieszane nie koniecznie z wodą :D

tuchałowa - Pią Lip 28, 2006 23:13

Dorothea napisał/a:
z czym

Czyli z czym jak nie z wodą? Pewnie nie pachną tak ładnie jak te z safory :)

Dorothea - Pią Lip 28, 2006 23:16

tuchałowa, nie wiem jak pachną bo nigdy nie kupowałam na allegro perfum, ale wiem,ze mieszaja je ale napewno nie z wodą, juz oni maja swoje sposoby.Z woda nie moga bo woda dodana do perfum sprawia ze staja sie matowe :)(mleczne chciałam powiedziec)
Mariusz - Pią Lip 28, 2006 23:17

Z jakimś alkoholem ...
Dorothea - Pią Lip 28, 2006 23:22

Mariusz, zapewne tak, jak sie wącha takie podroby to najpierw czuc zapach alkoholu a dopiero pozniej aromat.Alkohol szybko wyparowuje i tym samym perfumy nie sa wcale trwałe.Ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma
Major - Sob Lip 29, 2006 10:06

Te y Saphory też nie są oryginalnymi perfumami, jak to już wyżej napisałem.
tuchałowa napisał/a:
dlatego czasami chodzę do safory psiknąć się testerem


Przejdź się do sklepu gdzie mają ten perfum w oryginalnej wersji. W opakowaniu i flakonie. Jest taki sklep na rogu zwycięstwa i Barlickiego. Moja dziewczyna tam upolowała sobie Eskade - Kiss of Island. Teraz sa jakieś nowe wersje chyba Paradise, czy coś takiego. Napewno też pani znajdzie ten zapach, który Tobie się podobał, bo widać, że wiedzą o co chodzi kiedy się je zapyta.

tuchałowa - Sob Lip 29, 2006 15:09

Major napisał/a:
nie są
Skąd wiesz? :)
Ile kosztują wersji oryginalnej? :)
Gdzie są takie sklepy? :)

atena - Sob Lip 29, 2006 17:28

Major napisał/a:
Teraz sa jakieś nowe wersje

To nie "wersje" tylko po prostu inne zapachy! Ja mam Rockin'Rio Escada, ale te pozostale sa dla mnie za slodkie, stad ten wybor (i orientacja ;) )

Asienka - Sob Lip 29, 2006 20:31

DAWIDOFF COOL WATHER :D
Major - Sob Lip 29, 2006 22:24

tuchałowa, mam kuzynke kosmetyczke.
Wersje oryginalne tak jak pisałaś kosztują w okolicach 200zł i więcej. W zależności od firmy i objętości.
Gdzie taki sklep jest? Jak wyżej napisałem, na rogu barlickiego i zwyciestwa, tam gdzie jest salon samochodowy, również na rogu tylko po przeciwnej stronie ulicy barlickiego. Jeszcze dokladniej idąc od rynku to po prawej stronie zwyciestwa.

tuchałowa - Nie Lip 30, 2006 11:27

Człowiek się tyle wykosztuje, a i tak nie ma oryginalnego flakoniku :rozpacz:
atena - Nie Lip 30, 2006 14:59

Major napisał/a:
Te y Saphory też nie są oryginalnymi perfumami, jak to już wyżej napisałem

A skad Ty masz takie informacje? :orany: :rotfl:
Przeciez perfumy kupowane w Sephorze (a jest to autoryzowana perfumeria) sa oryginalnie pakowane (zafoliowane), a ich ceny z pewnoscia nie wskazuja na "podrobkowy" charakter! ;)
Zreszta porownujac ceny z Sephory z tymi z innych sklepow (w tym rowniez ze wspomnianym przez Ciebie!) roznia sie bardzo nieznacznie, czesto na niekorzysc Sephory(czytaj: w niej jest drozej!)
Przywozilam perfumy z Anglii i z Wloch identyczne z tymi, ktore kupowalam w Sephorze (sprawdzalam nawet drobny druk!). Byly tak samo zapakowane, zapach identyczny i utrzymujacy sie z taka sama trwaloscia. No tak, byla jednak jedna roznica... Te kupowane za granica byly (w przeliczeniu) nawet kilkadziesiat zlotych tansze, choc zakupione w perfumeriach!
Naprawde nie wiem skad ta niescislosc dotyczaca Sephory...

izia - Nie Lip 30, 2006 16:24

atena, nic dodać nic ująć :) , może tylko tyle, że czuje się luźniej w sephorze, gdzie można swobodnie wybierać perfumy, a panie z obslugi nie są nachalne (zabrze, k-ce), a na barlickiego zawsze mam wrazenie, że jestem zaraz od wejścia taksowana góra-dół, czy aby na pewno stać mnie na zakupy w tym sklepie itp
atena - Nie Lip 30, 2006 17:59

izia napisał/a:
a na barlickiego zawsze mam wrazenie, że jestem zaraz od wejścia taksowana góra-dół, czy aby na pewno stać mnie na zakupy w tym sklepie itp

Identyczne odczucia! :)

tuchałowa - Nie Lip 30, 2006 20:16

Rok temu, gdy chciałam wejść do permumerii we Francji musiałam poczekać bo w sklepie mogło przebywać tylko 5 osób - to dopiero zasady. :D
Dorothea - Nie Lip 30, 2006 20:19

tuchałowa napisał/a:
przebywać tylko 5 osób


a dlaczego, wiesz moze???

tuchałowa - Nie Lip 30, 2006 20:28

Ja się mogę tylko domyślać, że chodzi o złodziei :hyhy: ale nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim.
Dorothea - Nie Lip 30, 2006 21:03

tuchałowa napisał/a:
mogę tylko domyślać, że chodzi o złodziei


byc moze, ale dla mnie to dziwne, przeciez na złodziei w sklepach sa inne sposoby...

tuchałowa - Nie Lip 30, 2006 21:48

Albo dlatego, że była jedna ekspedientka i nie chciano, by jakiś klient poczuł się olewany, albo fakt, że pomieszczenie nie było bardzo duże, dziwne, rzeczywiście... :) :)
Major - Nie Lip 30, 2006 23:16

atena napisał/a:
Przeciez perfumy kupowane w Sephorze


A wybacz, mialem na myśli rozlewane przez nich perfumy, a te nie są w pełni zgodne z tym co pakowane w oryginalne flakony. Tak to napewno nie są podróby, a raczej nie powinny być.

Szamanka - Pon Lip 31, 2006 15:48

Zapachnialo mi nutka Nature firmy Yves Rocher

nieokreslony zapach czegos pieknego.....jakas mgielka swiezosci i delikatnosci...uwielbiam :D

darkenstein - Pon Lip 31, 2006 23:19

dzis pachne potem :D ale zaraz to naprawie :hyhy:
Major - Pon Lip 31, 2006 23:27

darkenstein napisał/a:
dzis pachne potem :D ale zaraz to naprawie :hyhy:

Ja tak mam codziennie. Nawet prysznice nie pomagają i perfumy. Tego się wytrzymać nie da :kwasny: co za upaly :P

asik - Nie Sie 20, 2006 02:18

DKNY Be Delicious:)
kobi - Nie Sie 20, 2006 02:21

Bruno Banani - faktycznie nieźle pachnie. Dzięki forum za pomoc ;)
izia - Nie Sie 20, 2006 13:29

pamiątka przywieziona z wakacji - nina ricci, słodki zapach lata, moich wakacji po prostu :), wystarczy kropelka i już jestem daleko :)
kisia - Nie Sie 20, 2006 15:18

Szamanka napisał/a:
Zapachnialo mi nutka Nature firmy Yves Rocher

mmmm piękny zapach :oczami:

katarzyna35k-ce - Nie Sie 20, 2006 17:17

ja lubie madmłazel z chanela:) wiem ze zle napisałam ale mi sie podoba > w Sephorze niestety czesto mozna kupic podróbke.......
Arex30 - Nie Sie 20, 2006 18:44

Ja urzywałem ( bo ostatnio mam problem z zakupem ) lini Laura Biagiotti ROMA
Boski zapach ale ostatnio tylko woda toaletowa jest dostępna.
Musze wybrać coś innego i właśnie szukam

atena - Pon Sie 21, 2006 17:21

A moja pamiatka z wakacji to DKNY WOMAN Podobno pachnie Nowym Yorkiem... Moze kiedys bede miala okazje sprawdzic? ;)
~pAaAuLiNeK~ - Wto Sie 22, 2006 14:05

Simply Red :)
izia - Wto Sie 22, 2006 18:16

atena napisał/a:
A moja pamiatka z wakacji to DKNY WOMAN Podobno pachnie Nowym Yorkiem... Moze kiedys bede miala okazje sprawdzic? ;)

tak twierdzi DK, że pachnie NYC, ale ja to bym też chętnie sama sprawdziła :)

Szamanka - Czw Sie 24, 2006 11:13

kobi, napisal
Cytat:
Bruno Banani
:hyhy: :hyhy: ..mhrrrr...uwielbiam ten zapach na ciele mezczyzny :hyhy:
Mariusz - Czw Sie 24, 2006 20:03

Zapach ... banana ? :D
Anula - Czw Sie 24, 2006 20:22

kupiłam sobie dzisiaj Mexx Ice Touch. Po prostu boski. Jestem najwieksza fanką wszystkich wersji Mexx.
katarzyna35k-ce - Czw Sie 24, 2006 21:10

a mi sie podoba lacoste pour femme :)
Dorothea - Czw Sie 24, 2006 21:13

a mi Cerutti 1881
meskie Kenzo w takiej ciemnej butelce przypominającej kore drzewa
oraz Gucci Rush

katarzyna35k-ce - Czw Sie 24, 2006 21:16

meskie Kenzo w takiej ciemnej butelce hahahahahaha h ja je urzywałam jako spryskiwacz w wc :D
katarzyna35k-ce - Czw Sie 24, 2006 21:16

Cerutti 1881 jest extra mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :ok:
Dorothea - Czw Sie 24, 2006 21:19

katarzyna35k-ce napisał/a:
urzywałam jako spryskiwacz w wc


Ty paskudo, pewnie nie o tym myslisz........., ono jest piekne i nie gadaj mi tu pierdołek

katarzyna35k-ce - Czw Sie 24, 2006 21:25

Dorothea w ciemnogranatowej butelce wykrzywione lekko z liściem i jakby kora rdrzewa :) tak wygladało
Dorothea - Czw Sie 24, 2006 21:27

katarzyna35k-ce, nie gadm z Tobą na ten temat, nie znasz sie, jutro wypsikam Cie ta mgiełką,czy jak to sie nazywa :P ;)
katarzyna35k-ce - Czw Sie 24, 2006 21:39

Dorothea tylko nie mgiełka!!!!!!!!
h t t p;//imageshack.us]

ansc - Pią Sie 25, 2006 18:01

A ja dzis pięknie pachnę ... dziegciem :rotfl:
Czarnulka - Pią Sie 25, 2006 18:19

:zdziwko: Czym?
Monique - Pią Sie 25, 2006 18:34

Juz pisalam ze Bruno banani jest super i super wybor.. Kobi.. a Gucci Rush to zapach minionej zimy mojej :) ahh te wspomnienia
Arex30 - Pią Sie 25, 2006 19:24

YSL M7 szisiaj testuje
m
super zapach
ale do romy daleko

ansc - Pią Sie 25, 2006 19:48

=CzArNuLkA= napisał/a:
:zdziwko: Czym?

Dziegieć - smoła drzewna - własciwości lecznicze, odkażające i wysuszające ;)

Dorothea - Pią Sie 25, 2006 19:52

ansc, smarowałas sie tym, czy co???
ansc - Pią Sie 25, 2006 20:05

Dorothea napisał/a:
ansc, smarowałas sie tym, czy co???



niechcący ;) Konia smarowałam a właściwie jego kopyta :) ale zapach się długo utrzymuje. W kosmetyce dla ludzi też jest wykorzystywany np. jako szampon do włosów.

Dorothea - Pią Sie 25, 2006 20:13

ansc, tak wiem,ze jest taki szampon.......

teraz jak o tym napisałas to sobie uswiadomiłam,ze to sie stosuje dla koni......

Major - Pią Sie 25, 2006 23:59

katarzyna35k-ce napisał/a:
a mi sie podoba lacoste pour femme

Hyh właśnie też się zastanawiam nad jakimś lacoste. Sama marka już w naszym kraju jest czymś lekko egzotycznym :)

madhien - Nie Sie 27, 2006 23:30

Major napisał/a:
katarzyna35k-ce napisał/a:
a mi sie podoba lacoste pour femme

Hyh właśnie też się zastanawiam nad jakimś lacoste. Sama marka już w naszym kraju jest czymś lekko egzotycznym :)


może przez tego krokodyla? :P

Major - Nie Sie 27, 2006 23:33

madhien napisał/a:
może przez tego krokodyla?

A to bardzo możliwe ;)


Narazie pachne jakimś perfumem z rozlewni :P ale całkiem miły zapach.

Czarnulka - Pon Sie 28, 2006 17:33

Mi moj mężyczyzna przywiózł Lacoste Touch of pink....nie da się opisać jakie są wspaniałe te perfumy :padam:
madhien - Pon Sie 28, 2006 21:06

mnie się podoba najnowszy lacoste dla mężczyzn. klasyczny, bez specjalnych szaleństw - po prostu ładny

ja teraz bardzo ładnie pachnę... chlorem z basenu mimo dwukrotnego prysznica :wstyd: a wolałabym chanel numero cinq

Anula - Wto Sie 29, 2006 11:03

=CzArNuLkA= napisał/a:
Lacoste Touch of pink....nie da się opisać jakie są wspaniałe te perfumy

stoja w mojej łazence,tez dostałam od swojego mężczyny 1,5 roku temu i nadal stoja. Zapach lekko słodkawy. A lubie orzeźwiające. Zmieniłam i perfum i faceta. :dontgetit:

katarzyna35k-ce - Wto Sie 29, 2006 14:49

Anula napisał/a:
Zmieniłam i perfum i faceta.


hehe ja jakos nie kojarze perfum z facetami... ale Lacoste Touch of pink jest dla mnie za słodki ...

Basiorek - Wto Sie 29, 2006 16:07

bardzo lubię 212 on ice Caroliny Herrery :) no i Davidoff i jego cool water :D
Anula - Sro Sie 30, 2006 13:00

katarzyna35k-ce napisał/a:
ja jakos nie kojarze perfum z facetami

no ja niestety tak, długo pamiętam zapachy i kojarze je z róznymi ludźmi. Dzieki temu odzywaja si ewspomnienia jak poczuje na kims zapach kogoś kto np. był mi bliski ;)

Basiorek - Sro Sie 30, 2006 16:48

również kojarzę zapachy... ale nie z ludźmi, a z miejscami...
katarzyna35k-ce - Sob Wrz 02, 2006 14:45

kochani byłam wczoraj w sephorze i moge polecic perfumy hipnosy ... nowosc :) maja lekki landrynkowy zapach ale bardzo ciekawy .. naprawde polecam nawet jak ktos nie lubi słodkich zapachów no i nowy armanii jest dla osób które lubia zapachy bardziej meskie :) polecam
Alinka - Sob Wrz 02, 2006 16:43

czasami mam tak, ze mija mnie ktos na ulicy i podobaja mi sie jego prefumy, no ale nie spytam sie czym pachnie :niepewny:
kisia - Nie Wrz 03, 2006 00:13

Alinka napisał/a:
mija mnie ktos na ulicy i podobaja mi sie jego prefumy, no ale nie spytam sie czym pachnie

odważyłam się zrobić to dwa razy i jakoś zapachy te na mojej skórze nie podobały mi sie wcale.

izia - Nie Wrz 03, 2006 10:54

a ja właśnie wzięłam prysznic w towarzystwie żelu jadore, a potem pięknie się wysmarowałam balsamem jadore, nawet nie trzeba się kropić perfumami, żeby pięknie pachnieć, ten zapach to jednak klasyka i towarzyszy mi od lat
Basiorek - Nie Wrz 03, 2006 23:53

kisia napisał/a:

odważyłam się zrobić to dwa razy i jakoś zapachy te na mojej skórze nie podobały mi sie wcale.


tak to już jest :dontgetit: każdy człowiek ma swój naturalny zapach, który w połaczeniu z perfumami daje niepowtarzalną "kompozycję"

katarzyna35k-ce - Pią Wrz 08, 2006 11:20

Basiorek napisał/a:
tak to już jest każdy człowiek ma swój naturalny zapach


byle sie mył dosc czesto :] ;)

Basiorek - Pią Wrz 08, 2006 15:52

ludziom w autobusie rzadko się to zdarza :kwasny: ;) ale to :offtopic:
zajaFFka - Nie Wrz 10, 2006 22:07

Zapach, który mnie ostatnio zafrasował to Cat Deluxe Naomi Campbell... taki zawadiacki, kokieteryjny... słodki, ale nie mdły... polecam :D
trunks - Nie Wrz 10, 2006 23:27

zajaFFka napisał/a:
taki zawadiacki, kokieteryjny... słodki, ale nie mdły

fajne określenia na zapach :)

espi - Nie Wrz 10, 2006 23:34

Zmieniłam na Arden Beauty. Suuuper. :)
katarzyna35k-ce - Pon Wrz 11, 2006 10:04

a ja zostaje przy mojej madmłazel :luka: nie wiem jak sie to pisze :P :rotfl:
zajaFFka - Pon Wrz 11, 2006 20:27

trunks napisał/a:
zajaFFka napisał/a:
taki zawadiacki, kokieteryjny... słodki, ale nie mdły

fajne określenia na zapach :)
inaczej nie umiałam tego zobrazować :P
trunks - Pon Wrz 11, 2006 23:28

bardzo ładnie go zobrazowałaś, aż widze go oczyma wyobraźni....tak piękny widok ;) :P
Anula - Wto Wrz 12, 2006 09:58

Nowa wersja S'Olivier mmmmmm... rewelacja
Mariusz - Wto Wrz 12, 2006 10:19

Pięknej kobiecie nie są potrzebne nawet perfumy ;-)
Mi (jako mężczyźnie) u kobiety wystarczy piękny zapach włosów, jakiś szampon o zniewalającym zapachu, który się długo trzyma ... :-)

zajaFFka - Wto Wrz 12, 2006 23:09

Mariusz wydaje mi się, że to o czym piszesz to już kwestia higieny hehe :D ja perfumy uważam np za dodatek do stroju... choć ostatnio stawiam je na równi z wdziankiem , bo bez uprzedniego wypsikania się z domu nigdzie nie wyjdę. :P Hmmm z szamponów to moim faworytem od lat jest Garnier Fructis... ,,o zniewalającym zapachu, który się długo trzyma...'' :P
Mariusz - Wto Wrz 12, 2006 23:14

Higienia oczywiście też, ale nie każdy szampon daje długotrwały zapach ;-)

A perfumy, to tylko dodatek, tak jak napisałaś :)

madzia14 - Sob Paź 07, 2006 22:56

ja uzwam Adidasa (jakiś najnowszy taki biały ze srebrnym firmowym napisem )
a teraz mam zamiar sobie kupić różową Pume, ale to tylko dlatego, ze jak poczułam jej zapach w sklepie to odlot ;D :kwiatek:

Asienka - Nie Paź 08, 2006 09:44

Roma
Arex30 - Nie Paź 08, 2006 15:48

Asienka napisał/a:
Roma

Uwielbiamn Męską Rome....
To moj ulubiony KOCHANY zapach

kisia - Nie Paź 08, 2006 17:51

Arex30 napisał/a:
Uwielbiamn Męską Rome....
To moj ulubiony KOCHANY zapach

i tym pachniałeś jak sie spotkaliśmy :?: bo miałam zapytac ale wyleciało mi z glowy :)

chica - Nie Paź 08, 2006 18:25

zapach... w moim przypadku to bardzo długa historia i wszystko zalezy np od nastroju, czy sytuacji w jakiej mam się znaleźć :oczami: często jednak używam zwykłe, ale dość przyjemny zapach celebre z avonu bądź blue :D czasem bruno banani hmmm, ale bywa i tak, że nie używam perfum- to był by mój mały wywód na ten temat

p.s. kisia cóż za podpis :D czy to do mnie?? czuję się wyróżniona :) pozdrawiam równie ciepło

Basiorek - Nie Paź 08, 2006 19:21

kisiu zamieszanie wprowadziałaś na forum... :D

chica każdy widzi swój nick w podpisie Kisi, zapytaj kogoś kto się na tym zna- powie Ci jak to się robi :)


Kisiu mamy rozumieć, że poznałaś Arexa30 bardzo blisko? :P ;) :)

nisia - Nie Paź 08, 2006 19:38

Dokładnie tak jak ja. Według nastroju. Na codzień jakieś świeże adidasy albo puma. Gdy jestem romantycznie nastrojona - Jovan musc, na poprawienie nastroju Naomi Campbell Cat Delux (już wspomniana figlarna mgiełka), a na wyjście 5th Avenue Elizabeth Arden. Kiedyś było Gucci Rush - obłęd :hyhy:
Dorothea - Nie Paź 08, 2006 19:51

nisia napisał/a:
Gucci Rush - obłęd


dokładnie..., obłed inne słowo do tego zapachu nie pasuje :D

nisia - Nie Paź 08, 2006 19:52

Nie wiem dlaczego nikt mi nie chce znowu go sprezentować :suchy:
Dorothea - Nie Paź 08, 2006 19:55

nisia, tez mnie to zastanawia,trzeba sie chyba lepiej o to postarac :evil:
kisia - Pon Paź 09, 2006 00:32

Basiorku, no nie mogę tak przy ludziach (trzeba babskie zrobić ;) )
a zeby nie było OT to napiszę ze obecnie tez Celebre w kulce, ale od jutra znowu Tresor :D

Szamanka - Pon Paź 09, 2006 08:57

Zaszalalam sobie troszeczke....i nic tak nie poprawia babie humor, jak czyste zwariowane szalenstow

zakupilam sobie przyjemna, zapachowa " mgielke"

Rose Absolute-Secrets D´Essensces z firmy Yves Roches....a zeby wszystkiego bylo malo to zaraz cala serie ( zel pod prysznic, mleczko po kapieli, dezodorant)

Jesczze nie skorzystalam :hyhy: z tego cudenka, ale juz czuje jak to cudownie pachnie :D

Arex30 - Pon Paź 09, 2006 13:35

kisia napisał/a:
i tym pachniałeś jak sie spotkaliśmy bo miałam zapytac ale wyleciało mi z glowy


Nie. To był polski produkt.
Też dobry
Chopin
Uważam że jest kilka polskich kosmetyków które dla facetów się nadają i są trwałe a przy tym nieźle pachną.
A co do Romy to z tego co wiem produkcja jest obecnie zamykana więc całość( bo ja zawsze musze mieć końplet tj. deo+woda+plyn + ewentualnie z tej lini zapachowej inne produkty)

Dana - Pon Paź 09, 2006 20:57

na jesień wybrałam Elizabeth Arden Green Tea :ok: ten zapach ze mną chodzi :D
kobi - Pon Paź 09, 2006 22:49

No i trzeba się wybrać na zakupy. Bruno Banani był niezły, dzięki za pomysł :ok: Co tym razem?
praz - Pon Paź 09, 2006 23:14

a mnie sie marzy Envy Gucciego :|
kaszanna - Wto Paź 10, 2006 07:24

Kenzo Amour. Oczywiście próbka ale ciągle siebie wącham :rotfl:
Arex30 - Pon Paź 16, 2006 12:31

Właśnie doszło
Męska Roma
Jestm w 7 niebie.
Normalnie dzisiaj si eupije tym zapachem

Major - Pon Paź 16, 2006 13:07

Chyba będę miał problem z dobraniem zapachu :| Lacoste zaden mi się nie spodobał. Escada ładnie pachniała we flakonie, na mnie już nie. Hugo Boss mi się nie podoba. Na więcej zapachów kręcenie w nosie nie pozwolilo, a było ich tylko 7 :P
Arex30 - Pon Paź 16, 2006 13:17

Major napisał/a:
Chyba będę miał problem z dobraniem zapachu Lacoste zaden mi się nie spodobał. Escada ładnie pachniała we flakonie, na mnie już nie. Hugo Boss mi się nie podoba. Na więcej zapachów kręcenie w nosie nie pozwolilo, a było ich tylko 7


A patrzyłeś YSL M7?? tysz dobry
A na codzień używam polskich wyprodukowanych przez Miraculum:
Chopin ( ciekawy i trwały )
Miraculum men ( intrygujący i trwały )
Oraz dwa inne o ciekawej świerzej nucie ( są nowe więc nie pamietam nazwy )

A przytym wcale nie są drogie. ( używam zawsze kpl. tj wody + deo + plyn po goleniu )

Major - Pon Paź 16, 2006 13:21

Arex30 napisał/a:
A patrzyłeś YSL M7??

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co to jest.
Szukam jakiegoś ładnego słodkiego, ale zarazem męskiego zapachu. Coś w pobliżu ciemnego winogrona (taka była właśnie fioletowa escada, ale na ciele już inaczej pachniała, albo mi już się w nosie wszystkie zapachy pomieszały).

Arex30 - Pon Paź 16, 2006 13:31

proponowałbym porównywać max 2/3 zapachy dziennie i to na sote czyli bez wcześniejszego stosowania innego . Najlepiej postarać sie o próbki 1ml.
Ja tak zawsze robie i po kompieli testuje ( np popołedniu ) i czekam jak się rozwinie.
W perfumerii na rękę raczej nie bo ja już cos na siebie nalełem(hihih ale brzmi)dlatego skóra musi być czysta sucha i bez zapachowa....

a co do owocowych to jest duzy wybór zaczni od sephory a potem......
powodzenia
ja mam swoje wybory od lat

Dana - Pon Paź 16, 2006 18:10

wąchnełam i....chce mieć Giorgio Armani CODE.... ten zapach za mną chodzi :hyhy:
kobi - Pon Paź 16, 2006 18:50

Arex30 napisał/a:
używam zawsze kpl. tj wody + deo + plyn po goleniu

Wręcz wskazane jest by używać tej samej linii zapachowej :)

Arex30 - Pon Paź 16, 2006 18:52

kobi napisał/a:
Wręcz wskazane jest by używać tej samej linii zapachowej :)

Jednak nie każdy to wie

Major - Pon Paź 16, 2006 19:01

To chyba będzie mi trudno połączyć, bo po goleniu używam mleczka nivea, a perfumów z tego nie widziałem przynajmniej takie jakie mi odpowiadały :P
Arex30 - Pon Paź 16, 2006 19:12

Major napisał/a:
To chyba będzie mi trudno połączyć, bo po goleniu używam mleczka nivea, a perfumów z tego nie widziałem przynajmniej takie jakie mi odpowiadały


To poszukaj w swojej lini zapachowej lub użyj mleczka lub balsamu bezzapachowego
Ja używa wody po goleniu i zestawu do mycia twarzy ( tonik+żel+krem z aloesem ).
Jeżei masz skóre wrażliwą to zmień golarkę lub piankę ( ja używam żelu ) i podrażnień już nie ma....
truche eksperymentów i
Skóra jest ok



A roma jest THE BEST
:hyhy:

Dorotka - Pon Paź 16, 2006 19:59

Arex30 napisał/a:
wody po goleniu i zestawu do mycia twarzy ( tonik+żel+krem z aloesem )
ups, to chyba ja nawet nie używam tylu rzeczy :zawstydzony: może aż tak dokładnie panów nie uświadamiaj bo paniom braknie miejsca na półeczkach w łazience ;)
Major - Pon Paź 16, 2006 20:15

Arex30 napisał/a:
Jeżei masz skóre wrażliwą to zmień golarkę lub piankę ( ja używam żelu ) i podrażnień już nie ma....

Też się z pianki na żel przesiadłem. Różnica jest rzeczywiście odczuwalna. Golarka prawie zawsze ta sama czyli mach 3 coś tam, daj rade (najgorze jak jest ostrze całkiem nowe i już stępione :P). Do tego mleczko, ale tylko z nivea w moim przypadku niestety inne się nie sprawdzają, a miałem kilka róznych (często za dużo mają alkoholu, mimo że jest napisane, że go nie zawiera :| ). Ale aż tak dużo nie używam kosmetyków. Tylko te do golenia plus szampon :P no i jakiś perfum od czasu do czasu. Za dezodorantami nie przepadam w żadnej gamie zapachowej.

Arex30 - Wto Paź 17, 2006 08:26

Dorotka napisał/a:
ups, to chyba ja nawet nie używam tylu rzeczy może aż tak dokładnie panów nie uświadamiaj bo paniom braknie miejsca na półeczkach w łazience


Dlaczego
Czy my jesteśmy gorsi... raz w miesiącu maseczka dwa razy szczyżenie ( ja musze bo mam BARDZO wysokie czoło ) :D
Ostatnio testuje linie meskie dax a wcześniej AA ( płyn pod przysznic ,kremy, żel do intymnej, maseczka, żel po goleniu ,żel do golenia) naprade na jeszcze daleko do damskich toaletek ale.....

Major napisał/a:
plus szampon

nie urzywam od lat ( tak jak i grzebienia )
Major napisał/a:
Do tego mleczko, ale tylko z nivea w moim przypadku niestety inne się nie sprawdzają,
A pytałeś kosmetyczki?? może to kwestia właśnie maszynki??
Major napisał/a:
no i jakiś perfum od czasu do czasu. Za dezodorantami nie przepadam w żadnej gamie zapachowej.
a dlaczego nie.... Jak masz perfuma to i deo do tego byc musi
Major - Wto Paź 17, 2006 14:57

Arex30 napisał/a:
a dlaczego nie.... Jak masz perfuma to i deo do tego byc musi

Słabo trzymają zapach w porównaniu do perfumu i są szkodliwe dla środowiska :P Poza tym rozpylany dezodorant mnie dusi.
Arex30 napisał/a:
nie urzywam od lat ( tak jak i grzebienia )

grzebienia też nie używam, bo niby do czego. Jednak szampon tak, mydłem nie lubie myć głowy lub niewielkiej ilości włosów. :P

kisia - Sro Paź 18, 2006 02:09

drodzy Panowie czy aby nie odbiegliście od tematu :D
Arex30 - Sro Paź 18, 2006 08:23

kisia napisał/a:
drodzy Panowie czy aby nie odbiegliście od tematu


E nie poważnie.
Czyż piekny zapach cio sie roztacza nie jest konsekwencją zachowania czystości
Tak więc aby mówic o "pięknym zapachu" należy rówmierz mówić o czystości oraz higiemie.

kisia - Sro Paź 18, 2006 11:28

Arex30, mimo wszystko jest tu mowa o wodach,dezodorantach, perfumach i prosze sie tego trzymać :D
Arex30 - Sro Paź 18, 2006 12:04

:prysznic"
:padam:
:super:

Madzia - Sob Lis 04, 2006 15:07

widzę, że wątek stracił powodzenie ;)
postaram się go "podciągnąć"
uwielbiam perfumy, nie wychodzę z domu bez psinięcia ulubionym zapachem ;)
uwielbiam: Chance Chanel-obecnie się nim psikam
mój nr 1 na lato to Rush II Gucciego :serce:
no i jeszcze Halloween J.del Poso i Noa Cacharela

ach, trzeba wybrać się do perfumerii po coś nowego ;)

Arex30 - Sob Lis 04, 2006 18:06

a ja zamówiłem sobie linie meską DAX Cosmetix
Zobaczymy.....


AAA
Znalazłem męską ROMę
Jestem
:hurra: :hurra: :hurra: :D :D :D

katarzyna35k-ce - Sob Lis 04, 2006 22:27

a ja mam co co chanel
Madzia - Sob Lis 04, 2006 23:15

ja też lubię Coco, niestety skończyło mi się :( i teraz wykańczam Chance ;)
Dorothea - Pon Lis 06, 2006 11:14

Madzia napisał/a:
Rush II Gucciego

uwielbiam ten zapach

Madzia - Pon Lis 06, 2006 11:17

Cytat:
uwielbiam ten zapach


boski jest co??
jestem mu wierna już od liceum :D

cinque - Pią Gru 22, 2006 15:40

up up up ;)
wybierałam prezent sobie ostatnio i w związku z tym mam pytanie:
chciałam zapytać, czy któraś z Was wąchała/używała tego nowego
Lancome Miracle Forever
jakoś mnie tak kusi i odpycha zarazem, nie mogę się zdecydować, może Wasze opinie coś pomogą...

M0dLiSzKa - Sob Gru 23, 2006 19:22

puma szara.. albo litlle black dress =P
Major - Nie Gru 24, 2006 00:13

Dzisiaj Lynxem do kąpieli :) nawet przyjemny podczas kąpieli.
kobi - Wto Gru 26, 2006 01:37

Hmmm... właśnie skończył mi się zapach, trzeba kupić coś nowego. Jakiś pomysł? Poprzednio Bruno Banani czy też Pierre Cardin były bardzo dobre. A może ktoś mi znowu pomoże w zakupach? :hyhy:
Mariusz - Wto Gru 26, 2006 02:22

kobi, szukaj zielonego Davidoff-a, ewentualnie czarny Adidas (Active Bodies), a poza tym masz kogo poprosić o wybór i doradztwo ;)
Olaa - Wto Gru 26, 2006 03:40

kobi napisał/a:
Poprzednio Bruno Banani


Kobi, ze ja Cie tym nigdy nie czulam :rotfl: chodzilabym za Toba jak zakleta- to moj ulubiony meski zapach poprostu kocham- moj afrodyzjak :D :rotfl: na Wszytskich Świetch za panem z tym kosmetykiem przeszlam chyba caly cmentarz- poprostu KOCHAM!!! jakbym Ci miala doradzac to kub Bruno Banani raz jeszcze :rotfl: :D :hyhy: za kazdym mezczyzna uzywajacym tego kosmetyku przejde kazda mile :D :D :D UWIELBIAM !!! moj mezczyzna moglby tego do smierci uzywac :D :D polecam Panom hehe :hyhy: :rotfl: :D

Szamanka - Wto Gru 26, 2006 10:51

Podobnie jak Olaa

uwielbiam ten zapach na ciele mezczyzny :hyhy: ...wchlaniam wtedy go cala sila.....hmmmm

dlatego " moj mezczyzna" dostal ode mnie po raz kolejny

Bruno Banani

Arex30 - Wto Gru 26, 2006 11:00

Olaa napisał/a:
uno Banani

Ale który........
Proponuje wycieczke po perfumeriach ale uważaj bo duzo zapachów nie jest poakzywanych ...
przez przypadek kiedyś odkryłem kilka i.....

To tak naprawde zależy od indywidualnego charakteru......
ja ostatnio piżmo ( tak sie rozwija zapach że hejjjj ) ale niekażdemu pasuje
Ywes Roche i zapach eryo......

Polecam tez kobi, np miraculum Countre....

kobi - Wto Gru 26, 2006 13:03

Olaa napisał/a:
Kobi, ze ja Cie tym nigdy nie czulam :rotfl: chodzilabym za Toba jak zakleta

Bo na spotkaniach nie miałem, ale od dzisiaj będę się w tym kąpał :hyhy:

Mariusz napisał/a:
szukaj zielonego Davidoff-a

Nie znam, sprawdzimy jak to "wygląda" ;)

Arex30, dzięki za wskazówki :)

De_Luca - Wto Gru 26, 2006 14:58

ja ostatnio używam Puma Jamaica =)
Anula - Wto Gru 26, 2006 19:55

od dawna męski AZZARO CHROME, boski zapach, również Bruno Banani Pure Man hmmm.....
dla mnie Lacoste Inspiration, musze sobie kupic w prezencie noworocznym hihi :D
Męski Lacoste (zielony flakonik) tez powalający :D

Aither - Wto Gru 26, 2006 21:33

a ja od 2 tygodni mam pur blance wygrzebalam ja z dna szuflady widc mi sie kiedys nie podobal :) teraz ochoczo jej uzywam :) nawet ladna perfuma :)
Re-wersJa - Wto Gru 26, 2006 22:36

Cytat:
ja ostatnio używam Puma Jamaica =)


ja również, fajny zapach na codzień :)

a tak poza tym zaopatrzyłam się też w niebieskiego mex'a i bruno banani, bardzo mi sie podobały przy zakupie, teraz jakby troszkę mniej ale... no cóż kobieta zmienną jest :P tak czy inaczej nie stać mnie na zakup nowych za każdym razem kiedy mam taki kaprys więc uzywam tych co aktualnie posiadam :rotfl:

Czarnulka - Wto Gru 26, 2006 23:16

Dior Addict 2
Anula - Wto Gru 26, 2006 23:25

Re-wersJa napisał/a:
niebieskiego mex'a i bruno banani,

strzał w dziesiątke :) dla mnie rewelacja

kisia - Sro Gru 27, 2006 00:13

mi sie ostatnio spodobał zapach Valentino V :oczami:
kisia - Sob Lut 10, 2007 16:20

Znacie perfumy Federiko Mahora ( FM ). Od jakiegoś czasu coraz więcej osób bawi się w ich sprzedaż. Uważam że sa trałe, a zapachy mają bardzo zbliżobe do oryginału i nie sa drogie 30 ml kosztuje 30 zł :)
syrena - Sob Lut 10, 2007 17:55

mam dwa zapachy na codzien i na noc - pierwszy to Moschino love and love o nucie cytrusowej a ten drugi to Nina Ricci Premier Jour typowo wieczorowy
Szamanka - Nie Lut 11, 2007 10:26

Znajoma zachwala sobie meski perfum

CUBA GOLD XXL

czy ktorys z panow juz go wyprobowal i moze tez sie wypowiedziec?

Czarnulka - Nie Lut 11, 2007 11:41

Moj ojciec go używał lata temu...Mi sie podobał :) Delikatny i troche słodki
Szamanka - Nie Lut 11, 2007 12:59

Czarnulka czy zapach podobny troche do BB?
Czarnulka - Nie Lut 11, 2007 13:02

Bruno? Hmm...no ja jakoś w życiu na to nie wpadłam :P Tylko jeszcze który BB? Bo About Man napewno nie
Bot - Nie Lut 11, 2007 20:55

A mnie dziś psiapsiółka na lodowisku znajdowała po zapachu, mówiła że w promieniu 20 metrów moje perfumy wyczuwała ;)
syrena - Nie Lut 11, 2007 22:28

Khaman , a co to za powalający zapach hmm??? ;)
Bot - Pon Lut 12, 2007 21:49

syrena, trzeba było zostać dłuzej na łyżwach :P
Olaa - Czw Lut 22, 2007 01:22

khaman, to moze sie pojawisz na lyzwach w niedziele? chetnie Cie obwachamy :hyhy:

a ja ostatnio bardzo czesto slysze, ze sliczne pachne - uwielbiam ten komplement :P :D <skromnosc> :P

Bot - Czw Lut 22, 2007 09:01

Olaa, wiesz obsługa lodowiska może nas wyrzucić za wspólne obwąchiwanie na lodzie - zwłaszcza na czworaka :rotfl:
zajaFFka - Czw Lut 22, 2007 11:57

Wracając do tematu:
od września lubuję się w Cat deluxe Naomi Campbell naprawdę piękny zapach :D taki zawadiacki, nie za słodki, wręcz idealny. :D
Poza tym bardzo przypadł mi do gustu Be delicious DKNY w wersji zielonej... świeżość wprost od niego bije. :P
Jednak jak na razie bariera cenowa jest dla mnie nie do pokonania. :P
To jak starszy z Niemiec wróci. :P

HELGA - Czw Lut 22, 2007 14:47

Nie sztuką jest podążać ślepo za lansowaną modą na zapach,sztuką jest samodzielnie bazując na własnych poszukiwaniach znalźć takie perfumy,które odzwierciedlają własny temperament i są dopasowane do woni ciała. ;)
kisia - Czw Lut 22, 2007 14:51

HELGA, a Ty dopasowałaś juz pefrumy do woni swego ciała ? :D
HELGA - Czw Lut 22, 2007 15:03

Tak ! chodz troche to trwało ;)
zajaFFka - Czw Lut 22, 2007 15:31

Lol do woni własnego ciała :D na to jeszcze nie wpadłam :P
Olaa - Czw Lut 22, 2007 16:23

tez sadze ze zapach trzeba dopasowac do siebie ;) nie kazdy zapach kazdemu pasuje - wydaje mi sie ze tez znalazlam swoje perfumy (przynajmniej na teraz), choc jak kazda kobietka lubie co jakis czas uzyc czegos dla odmiany :)
HELGA - Czw Lut 22, 2007 17:41

Jak DKNY nie będa juz dla Ciebie barierą cenową to wrócimy do tematu.
kisia - Czw Lut 22, 2007 22:13

Olaa napisał/a:
tez sadze ze zapach trzeba dopasowac do siebie

też tak uważam i jak szukam dla siebie jakiegog perfumu to sprawdzam jego zapach na nadgarstkach, co niebardzo podoba się paniom w perfumeriach, ale się tym nie przejmuje w końcu jak kupie perfum to bede używać go na swoje ciało, a nie papierek :)

HELGA - Pią Lut 23, 2007 09:24

Masz racje nie przejmowałabym sie paniami w perfumeri ! Kupując ( w końcu nie tanie perfumy ) ma sie prawo wiedzeć czy Ci pasują ,a zapach ten właściwy wydobywa sie po jakimś czasie dlatego najlepiej "zabrać" go do domu na skórze :)
Dorothea - Pią Lut 23, 2007 11:12

tylko,ze perfum inaczej pachnie na nadgarstku a inaczej np. za uszami,czy na szyi, jeszcze inaczej kiedy wchodzimy w mgiełke i spada na nasze włosy.Tak samo jak ten sam perfum inaczej pachnie na roznych osobach, jest to własnie uwarunkowane naturalnym zapachem kazdej skory...........
Major - Sob Lut 24, 2007 18:15

zajaFFka napisał/a:
Lol do woni własnego ciała :D na to jeszcze nie wpadłam :P

akurat w tym nic dziwnego nie ma, kazdy inaczej pachnie i na kazdym ten sam zapach nabiera innej barwy.

HELGA - Nie Lut 25, 2007 15:37

zajaFFka napisał/a:
Lol do woni własnego ciała na to jeszcze nie wpadłam
wybaczny koleżance tą niewiedze hahaah nie kazdy musi wszystko wiedzieć ;)
Szamanka - Wto Lut 27, 2007 16:22

Nie wiem czy to mozna zapachem nazwac .....ale wlasnie czuje na sobie jakies mazidlo o wdziecznej nazwie

VapoRub

i nie widze w najblizszych dniach by cosik sie zmienilo

Arex30 - Wto Lut 27, 2007 20:44

Szamanka, Uwielbiam
Mogę wysmarować Cię ?
I przy okazji wymasować?

A co do zapachu ostatnio Nature Yves Roche

Świerzy Trawiasty zapach nawet niezłe

Szamanka - Sro Lut 28, 2007 09:56

Arex pierwsza czesc Twojego postu omine :P ( dla dobra sprawy i narodu) :hyhy: , bo jakos wierzyc mi sie nie chce zeby owy smrodo-zapach mogl byc przyjemny dla meskich nozdrzy

no a co do drugiego.....fiu fiu :ok:

Z reszta osobiscie jestem fanka kosmetykow Yves Rocher i uwielbiam wszystkie te zapachy.

Posiadam oczywiscie kobieca, zielona Nature-pachnie rewelacyjnie

Bot - Sro Lut 28, 2007 10:06

Szamanka napisał/a:
owy smrodo-zapach mogl byc przyjemny dla meskich nozdrzy

No wiesz Szami to najlepszy feromon :P Faceci po prostu lecą na Vaporub :D

Mnie znajoma mówi że pachne choinką :zdziwko:

katarzyna35k-ce - Sro Lut 28, 2007 10:18

Dorothea napisał/a:
tylko,ze perfum inaczej pachnie na nadgarstku a inaczej np. za uszami,czy na szyi, jeszcze inaczej kiedy wchodzimy w mgiełke i spada na nasze włosy.

moja droga dlatego ja jak wchodze do sephory to sie psikam na wewnetrznej stronie łokcia a jak nikt nie widzi to na wewnetrznej stronie uda :] hahahahahaha :super:

kisia - Sro Lut 28, 2007 10:29

Szamanka napisał/a:
zielona Nature-pachnie rewelacyjnie

też uwielbiam ten zapach :D, chyba wybiore się na zakupy :D

Szamanka - Sro Lut 28, 2007 10:45

kisiu oczywiscie kazda kobieta ma inny gust...ale proponuje przy zakupach zatrzymac sie przy Fraîcheur Végétale , ma naprawde przyjemny swiezy zapach idealny na letni wieczor

a jesli lubisz mocne i intensywne zapachy to proponuje powachac Neblina

Arex30 - Sro Lut 28, 2007 17:50

Szamanka napisał/a:
Posiadam oczywiscie kobieca, zielona Nature-pachnie rewelacyjnie

hehe

A ja mam duzo ich produktów ( prawie wszystkie męskie )

kisia - Sro Lut 28, 2007 17:56

Szamanka, na pewno powącham to co polecasz :D
Admike - Czw Mar 01, 2007 14:44

czym tak pięknie pachnę?? to tylko łagodząca woda po goleniu nivea... ;) taka delikatna ;)
katarzyna35k-ce - Czw Mar 01, 2007 15:13

a ja dzis ładnie pachniałam bzem:) mam nowy odswiezacz do wc :rotfl: i pieknie pachnie hahahah
Anula - Czw Mar 01, 2007 15:35

a ja chce pachniec Lacoste Inspitarion ale niestety urządzenie pokoju Krzysieńka nie pozwoli mi na ten zakup w tym miesiącu :zalamany: a szkoda
Zostaje mi mój wierny Mexx.

Szamanka - Czw Mar 01, 2007 18:50

Anula pociesze Cie ze zbliza sie Dzien Kobiet ;) :hyhy:
Mariusz - Czw Mar 01, 2007 18:55

Nie za dużo tej dobroci ? :P
kisia - Czw Mar 01, 2007 23:00

Mariusz, dobroci nigdy za wiele.
Mi dziś powiedziano że pachne jedzeniem :przestraszony: a dokładnie lodami waniliowymi :rotfl: a to tylko był mus do ciała czekoladowy :rotfl:

Admike - Pią Mar 02, 2007 09:42

Szamanka napisał/a:
Anula pociesze Cie ze zbliza sie Dzien Kobiet


panowie i znowu czekają nas wydatki... :/

:rotfl: :D

Anula - Pią Mar 02, 2007 10:12

Admike,
wystarczy ciepłe słowo, to nic nie kosztuje :zawstydzony:

Admike - Pon Mar 05, 2007 09:29

Anula, wydatki z tej okazji to dla prawdziwego mężczyzny tylko i wyłącznie PRZYJEMNOŚć...

a żeby nie było że wychodzę poza temat to powiem,że to czym dziś tak pięknie pachnę to POLO,mam tylko małą próbkę...

Bot - Sro Mar 07, 2007 21:58

kisia napisał/a:
mus do ciała czekoladowy

taki do zlizywania? :P

kisia - Pon Mar 12, 2007 01:53

khaman napisał/a:
taki do zlizywania?

no nie wiem, na opakowaniu pisze drukowanymi literami DO UżYTKU ZEWNęTRZNEGO :rotfl:

Pieknie o perfumach pisał J.L. Wiśniewski w "S@motności w sieci"
(...)Perfumy są jak wiadomość, którą chce się przekazać. Nie potrzeba do tego żadnego języka. Można być głuchoniemym, można być z innej cywilizacji , a i tak zrozumie się tę wiadomość. W perfumach jest jakiś irracjonalny, tajemniczy element. Niektóre są jak wiersz, który nosi się na sobie. Niektóre są tak niepoprawnie sexy. Zmuszają do obejrzenia się, nawet podążania za kobietą, która ich używa(...)

daniela - Sro Mar 14, 2007 12:43

witajcie :hurra:
a propos perfum: Christian Dior "Pure Poison"
:hyhy: :ok: :super:

kisia - Wto Mar 20, 2007 15:51

od wczoraj pachne subtelnym i zmysłowym, pełnym wdzięku i prowokującym zapachem, który intryguje i uwodzi kobiecością, od wczoraj pachne najnowszym zapachem Gianfranco Ferre Rose :D :oczami:
Dorothea - Wto Mar 20, 2007 16:06

a ja dzis sie pieknie popsikałam , pieknym perfumikiem a Kasia mowi,ze pachne mydłem

buahahahahahah

Czarnulka - Wto Mar 20, 2007 16:53

Ja wczoraj w Douglasie stwierdziłam,że Hugo Boss fioletowy jest śliczny :oczami: A tak poza tym zbieram maniusie na Lolitke ;)
kisia - Wto Mar 20, 2007 23:55

=CzArNuLkA= napisał/a:
Hugo Boss fioletowy jest śliczny

czy mówisz o HB Femme ?
Dorothea napisał/a:
a Kasia mowi,ze pachne mydłem
mydło tez może pięknie pachniec ;)
Czarnulka - Sro Mar 21, 2007 16:56

Nie nie Famme jest różowy :) To jest satry Hugo :)
troyek - Wto Paź 02, 2007 01:11

nie znalazlem odpowiedniego topicu ( szukarka nie wykazala nic ) wiec pisze tutaj:


czym się różni pefrum od feromonu ? w ofercie [spamfilter], sa i perfumy i feromony.
jak by ktos mi mogl scislej wytlumaczyc, z gory dziekuje :)

trunks - Wto Paź 02, 2007 07:35

feromony na podświadomość działają :P
espi - Czw Paź 04, 2007 16:07

Wracając do tematu zakochałam się ostatnio w męskim białym emporio (Armani) i damskim euphoria blossom (CK). Cudne są oba. :oczami:
Dorothea - Pią Paź 05, 2007 10:40

KENZO AMOUR
espi - Pią Paź 05, 2007 16:25

Zmieniam zdanie. Jednak bardziej podoba mi się ten damski emporio biały. Pięęęęekny jest. :hyhy:
Zafira - Pią Paź 05, 2007 21:15

"Czym tak pięknie pachniesz?" - wydawała się mówić dzisiaj moja kotka nie dając sie nawet siłą oderwać od moich rąk. A ja wcześniej wkładałam śledzie do miski żeby sie wymoczyły przez noc :rotfl: :rotfl: :rotfl:

wybaczcie, tak mi sie skojarzyło :D :rotfl:

Arex30 - Sob Paź 06, 2007 14:30

Dzisiaj ................ :hyhy: Ascendant
Aisha Yildirim - Wto Paź 09, 2007 08:52

w kazdym dniu cyklu ksiezyca inaczej..... Romance Ralpha Laurenta, Euphoria Kleina :) , Burbery London ;), Dolce Vita Diora, (...) Choparda....i Jil Jill Sanders.... dzisiaj to jeszcze nie wiem.... dopiero zwloklam sie z lozka :hyhy:
Aisha Yildirim - Wto Paź 09, 2007 08:54

Zafira napisał/a:
kotka nie dając sie nawet siłą oderwać od moich rąk. A ja wcześniej wkładałam śledzie do miski żeby sie wymoczyły przez noc

mniam.... no jakbym byla glodna to pewnie tez bym sie nie dala oderwac ;)

Zafira - Wto Paź 09, 2007 20:43

Aisha Yildirim napisał/a:
mniam.... no jakbym byla glodna to pewnie tez bym sie nie dala oderwac

:D to by musiało zabawnie wygladać :D

a ja pachnę "Cap Nature Vanilla" Yves Rocher ale coraz rzadziej bo zostala mi resztka na dnie flakonika a nigdzie nie moge tego dostac, chyba przestali produkowac :(

Aither - Czw Paź 11, 2007 15:58

ja dzis sobie kupilam perfume marki puma jest zblizony do tego ktory uzywalam ale mi sie skonczyl a juz go nie produkuja :/ znalazlam substytut na szczescie :)
Zafira - Czw Paź 11, 2007 22:04

moje nie maja substytutu :( to taki zapach w ktorym dominujaca jest wanilia ale nie taka bardzo ciezka i wyraznie tez czuc jablka, raz moj facet okreslil, ze pachne jak szarlotka :rotfl:
Czarnulka - Czw Paź 11, 2007 23:29

A ja od jakis 2 miesiecy pachne Hugo Boss XX i uwazam,ze jest piekny...
Aither - Pią Paź 12, 2007 10:26

Zafira, ja tez dlugo szukalam :) chyba z rok :D mam swojego resztki takie na wyjatkowe okazje :rotfl: ale to co teraz mi sie kupilo pachnie nawet bardziej... zmyslowo :hyhy:
Monique - Pon Paź 15, 2007 16:21

osobioscie uwazam ze Puma nie jest ladna.. ale wiadomo to rzecz gustu.. a i bardzo szybko wietrzeje ten zapach.. ja wlasnie sie zastanawiam nad czyms nowym.. bo w obecnym stanie w jakim sie znajduje.. wszystkie zapachy mi sie pomieszaly i nic mi sie nie podoba
Jacek13 - Pon Paź 15, 2007 18:43

Dostałem od żony wodę po goleniu DENIM.Nareszcie mam to co lubię :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia - Pon Paź 15, 2007 22:56

ja w Douglasie dostałam próbke Pumy i'm going i niestety mi sie nie podoba
Aither - Wto Paź 16, 2007 10:37

ja tez pume jamaica... meska ale nie narzekam nawet ladnie pachnie :) ja mam biala Pume i jestem zadowolona :)
troyek - Wto Paź 16, 2007 15:44

Aither, tez uzywam jamaici
tylko ze meskiej :D

Aither - Wto Paź 16, 2007 19:39

nawet ladnie ta jamaica pachnie :d
daniela - Czw Paź 18, 2007 06:45

czystością i ... sobą :hyhy: a czasami jakims perfum :P
ikuko0o - Czw Paź 25, 2007 00:08

puma to taka perfuma która niestety się długo nie trzyma a jamaice podobno zaczęli wycofywać i nigdzie nie można jej dostać :zly: . więc teraz przerzuciłam się na cote d`azur favourite :) ! pachnie ślicznie i niesamowicie długo się trzyma jak na dość niedrogi perfum :) !
Aither - Czw Paź 25, 2007 18:46

no ja bylam zaskoczona trwaloscia pumy wlasnie... rano jak ide do pracy to jest godzina 3 - 4 rano i na wieczor jak jestem w domu o 18 to jeszcze ja czuc to ponad 12 h :) wiec nie wiem... ale jak dla mnie to trewelacyjnie sie trzymie :)
ikuko0o - Pią Paź 26, 2007 00:47

nio nie wiem od czego to zależy :niepewny: ale z mojego obecnego perfumu jestem mega zadowolona i póki nie znajdę czegoś lepszego będę się trzymać 1 marki :]
Arex30 - Pią Paź 26, 2007 08:07

A moje ulubione perfumy juz nie sa produkowane...... ostatni nabyty zestaw bede dłuuuugo pielęgnował.... na specjalne okazję.
Szamanka - Pią Paź 26, 2007 14:07

Arex, to pochwal sie co to, bo chyba nie Wars ;)
Arex30 - Pią Paź 26, 2007 14:34

Szamanka, nawet gdyby Wars to i tak przykro że się kończy :)
Laura Biagiotti Roma Uomo
boski zapach

espi - Pią Paź 26, 2007 22:36

Arex30, mój mąż już tak miał dwa razy. Najpierw przestali produkować bushido (Kenji Tanaka), a potem Adventure (adidasa). Tego drugiego udało nam się jeszcze kupić na allegro.
Ja jednak i tak wolę białe emporio. :hyhy:

Arex30 - Sob Paź 27, 2007 11:29

burek, poszukaj na necie a napewno znajdziesz ...... a szczeg. .ru ;)
katarzyna35k-ce - Nie Paź 28, 2007 08:16

ja bardzo prosze Monique o podanie mi nazwy perfumu ktory wczoraj spoczywał na jej osobie! o sie nie doczekałam az sobie przypomni wczoraj! ;)
Szamanka - Wto Paź 30, 2007 21:52

Powalil mnie na kolana, zapach

Dolce&Gabbana

Basia K - Sob Lis 03, 2007 21:48

Ja lubię zmieniac swoje perfumy-wody w zależności od pory dnia,pór roku,zasobności portfela :rotfl:
Natomiast mężowi stale kupowałam jeden,który bardzo mi się podobał (mężczyzna tak pachnący mógł zrobic ze mną wszystko ;) )...niestety,NIGDZIE nie mogę go dostac (zapach,nie mężczyznę)...English Blazer Yardleya

Dorothea - Sob Lis 03, 2007 21:53

Basia K napisał/a:
niestety,NIGDZIE nie mogę go dostac

moze tu
h t t p;//w w w allegro.archiver, p l/english-blazer-100-ml-po-goleniu-f-vat-334-4903.html

katarzyna35k-ce - Nie Lis 04, 2007 09:02

Dorothea, nie proponowałabm zakupu na allegro perfum . w wiekszosci sa to tureckie podrobki , wiem co mowie ;)
kobi - Nie Lis 04, 2007 12:03

Hmmm... dla miłośników Bruno Banani (a tacy tutaj byli ;) ): Sephora wycofała ten zapach... Ciekawe dlaczego?
A od przedwczoraj pachnę Hugo Boss energise - już jakiś czas temu spodobała mi się próbka więc się skusiłem :)

Tak na marginesie - obsługa w Sephorze w Plejadzie jest chyba najlepsza na świecie ;)

Dorothea - Nie Lis 04, 2007 16:37

katarzyna35k-ce, byc moze , nie wiem ,nie znam sie
katarzyna35k-ce - Nie Lis 04, 2007 17:57

Kochani plecam Eskadę :hyhy:
Morqana - Nie Lis 04, 2007 20:59

Ja na moją pierwszą wypłate zrobię sobie prezent. Chodzi za mną od kilku lat ... Sensi... Giorgio Armani... :)
biedronka - Wto Lis 06, 2007 14:11

Dla mnie najpiekniej pachnie Calvin Klein Eternity Moment.
Basia K - Sro Lis 07, 2007 18:34

Dorothea
Ale to jest jakieś archiwum....

Dorothea - Czw Lis 08, 2007 09:30

Basia K, tak wiem, przepraszam, dopiero po wklejeniu tego sie zorientowalam
Basia K - Czw Lis 08, 2007 16:45

Szkoda,bo już myślałam,że znalazłam....
Kiedyś można było kupic je w wielu drogeriach.Teraz w ogóle Yardley jest mało spotykany.Muszę przejśc się po jakichś centrach-galeriach.Ale to nie jest taka pilna sprawa,no może na Gwiazdkę.

Agusssek - Pon Lis 12, 2007 10:33

Hmmmm perfumy...
mogłabym długo, są jak strój, zależy od samopoczucia i okazji....
cała gama zapachów mi przelatuje teraz w pamięci...

Takie które mi najbardziej zapadły w pamięć, to Wild Wind G.Sabatini. Wycofali niestety :(
Bardzo oszczędzałam ostatnia butlę edp :D

A dla niego obecnie jest Aqua di Gio, ale idzie zima, trzeba o czymś mocniejszym pomyśleć :hyhy:

Arex30 - Sob Gru 08, 2007 23:17

ostatnio dotarło :
Malizia UOMO peeełnyzestaw ;)
no i uzupełniłem ROME .... po cichu powiem że znalazłem i zamówiłem i mam.... ciesze sie niezmiernie..

~pAaAuLiNeK~ - Nie Gru 09, 2007 14:48

Uwielbiam :
Calvin Klain - Euphoria
Kenzo - Jungle

a teraz piękne pachne : Umbro - Exotic :D

Appo - Nie Gru 09, 2007 17:12

Dla mnie teraz wyłącznie 2 zapachy się liczą...
Armani - Code
Bvlgari - Aqva

I poprostu nie mogę bez nich żyć :D

inamorata - Nie Gru 09, 2007 17:22

A mi mój pan Mikołaj sprezentował Elle Yves Saint Laurent. :rotfl: I jak nigdy nie podobały mi się perfumy sygnowane tą marką tak ten zapach wprawił mnie w osłupienie. :hyhy: Nie jest przesłodzony jak Baby Doll, czy wręcz odurzający jak Opium(heh czego się można było spodziewać, jak nazwa już mówi sama za siebie:P), ,,zapach z pazurem''. ;)
Bot - Nie Gru 09, 2007 20:32

A tak apropos perfum może ktoś widział gdiześ w Gliwicach: Giorgio Beverly Hills Holiday ?
inamorata - Nie Gru 09, 2007 20:45

Widziałam je w zabrzańskiej Sephorze :) w Douglasie chyba nie ma.
Bot - Nie Gru 09, 2007 20:52

inamorata napisał/a:
Widziałam je w zabrzańskiej Sephorze

oo zadzwonię się upewnić jak będą to masz u mnie buziaka ;)

inamorata - Nie Gru 09, 2007 20:58

Oukej już się nadstawiam. :P Jeszcze mógłbyś sprawdzić w hurtowni kosmetyków na pl. Inwalidów w Gliwicach, tam mają wiele rzeczy, które gdzie indziej ciężko jest złapać.
Olaa - Pon Gru 10, 2007 05:07

dostalam od mojego mezczyzny na urodzinki perfumy : Beckham Intimately Women :D bardzo mi sie podobaja :D

ostatnio czesto pachne tez rozym grejfrutem Luksji <zel do kapieli + balsam> po cieplym prysznicu zapach idealny :)

Morqana - Pon Gru 10, 2007 22:45

inamorata napisał/a:
hurtowni kosmetyków na pl. Inwalidów


Katon się nazywa :) Wspaniała hurtownia. Tylko klimatyzacji w lato brak :P

inamorata - Pon Gru 10, 2007 23:37

Dokładnie, ale niektóre rzeczy to można tylko tam znaleźć za co wielki plus. :P
kisia - Wto Gru 11, 2007 01:16

MorQaNa napisał/a:
Tylko klimatyzacji w lato brak
i maluśko w niej miejsca
Admike - Wto Gru 11, 2007 18:44

może to nieskromnie,ale pachnę tym... (niektórym kobietom podobno bardzo się podoba)


inamorata - Wto Gru 11, 2007 18:48

Niektórym, dobrze podkreśliłeś, bo dla mnie to śmierdzi gorzej niż AXE. :oczami:
Admike - Wto Gru 11, 2007 18:51

inamorata napisał/a:
Niektórym, dobrze podkreśliłeś, bo dla mnie to śmierdzi gorzej niż AXE. :oczami:


:(

Czarnulka - Wto Gru 11, 2007 19:08

Admike, nie przejmuj sie.Jak dla mnie zapach wrecz ... powalający.Nie moge nocha na miejscu utrzymac jak go czuje :P
Mariusz - Wto Gru 11, 2007 22:01

Fahrenheit już się przejadł ;)

A ja obecnie niebieski MEXX

inamorata - Wto Gru 11, 2007 22:08

Waterlove? :P
Mariusz - Wto Gru 11, 2007 22:22

Tak ;-)
Czarnulka - Wto Gru 11, 2007 23:29

Zapachy sie nie przejadaja kobietom,przynajmniej nie te meskie.
trunks - Wto Gru 11, 2007 23:33

wszystko sie moze przejesc (znudzic), bo co za duzo, to niezdrowo
Arex30 - Wto Gru 11, 2007 23:35

Zapach zależy:
od chwili
potrzeby
ubioru
pory roku
nastroju
pory dnia
osoby
Towarzyszki

Wiec ciężko powiedzieć czy ten jeden na wszystkie okazje

Czarnulka - Wto Gru 11, 2007 23:38

No ja wiem,ze kobiety moja swoje ukochane zapachy ktore sie nie nudza nigdy (mowie tu oczywiscie o meskich zapachach) i za kazdym razem na nie dzialaja
Olaa - Sro Gru 12, 2007 00:12

=CzArNuLkA= napisał/a:
No ja wiem,ze kobiety moja swoje ukochane zapachy ktore sie nie nudza nigdy


to wiedz też, że nie wsyztskie kobiety tak mają ;) nie ma co mówić za wsyztskie ;)

Bruno Banani pure men uwielbiam, na szczeście Darek tez ;) :rotfl: Duszą mnie tylko przy zastosowaniu zbyt dużej ilości..muszą być lekko już 'noszone' wtedy są jak cudna delikatna mgiełka :oczami:

Czarnulka - Sro Gru 12, 2007 00:35

Olaa napisał/a:
wsyztskie

Slowa tego nie uzylam,mowilam ogolnie a nie o wszystkich.
Koty to zdradliwe zwierzaki i potrafia wydrapac oczy wlascicielowi podczas snu,ale to nie znaczy,ze wszystkie,prawda? :]
Ehhh :/

Olaa - Sro Gru 12, 2007 00:44

=CzArNuLkA= napisał/a:
Zapachy sie nie przejadaja kobietom


no to zabrzmialo jakby kobiety byly takim gatunkiem gdzie sie zadnej meski zapach 'nie przejje'- a z kobietami jak ze wsyztskimi jedne maja swoj ulubiony zapach inne beda co chwile znajdowac nowy ulubiony czy to meski czy damski- z reszta nieistotne- dobrze, ze wyjasnilas o co ci chodzilo ;)

Ja kiedys mialam jeden staly zapach, a teraz to totalnie różne :D

Jak Arex30, napisał:
Arex30 napisał/a:
Zapach zależy:
od chwili
potrzeby
ubioru
pory roku
nastroju
pory dnia
osoby
:D :rotfl:
Matrix - Sro Gru 12, 2007 11:53

khaman napisał/a:
A tak apropos perfum może ktoś widział gdiześ w Gliwicach: Giorgio Beverly Hills Holiday ?


w perfumeriach gliwickich to moze nie, ale w perfumerii internetowej "sorea" tak

Bot - Sro Gru 12, 2007 12:00

Matrix napisał/a:
w perfumeriach gliwickich to moze nie, ale w perfumerii internetowej "sorea" tak

Tak wiem tyle to sam znalazłem ale dzięki za chęci

Pawlo - Sro Gru 12, 2007 19:21

Szukam wody kwiatowej TABAKORA korzenno piżmowy zapach ,produkcja była w Gliwicach. Ja mieszkam w łodzi gdzie sprzedawali z pod lady to cacko. Może ktoś wie czy coś podobnego robią .Kto miał ,to wie oczym pisze. :hyhy:
Arex30 - Pią Gru 14, 2007 23:27

ja sobie zafundowałem :
PUMA Jamajka
Malizia UOMO
Miraculum Men

Zestawy .......
Ciesze sie bardzo......
Do szczęsiea brakuje :
Miraculum Chopin ( niestety koniec produkcji )
YSL- M7 ( nie mogę się zdecydować czy to jest to co chce...

Appo - Nie Gru 16, 2007 01:54

Arex30 napisał/a:
PUMA Jamajka


Od sam niewiem jakiego czasu spotykam się z Tą nazwą, ale nigdy nie miałem styczności :/ Chyba się skuszę na "wywąchanie" tego :D

Arex30 - Nie Gru 16, 2007 02:53

dzisiaj tym pachne mysle ze sie nie dlatego do mnie tuliłeś ;)
kisia - Nie Gru 16, 2007 22:27

Arex30 napisał/a:
nie dlatego do mnie tuliłeś
:niepewny: :zdziwko: jakiś on sie do Ciebie Arku tulił :zdziwko:
Arex30 - Sro Gru 19, 2007 21:02

kisia, ani widziałaś ;)
Olaa - Czw Gru 20, 2007 03:09

od kilku dni tymczasowo pracuje w perfumerii Marionnaud w M1 i sie juz zakochalam w kilku zapachach, nie bede wymieniac, ale jutro musze sie choc odrobine spryskac puma aqua dla kobiet- bardzo mi sie podoba :)
Olaa - Czw Gru 20, 2007 22:12

dzis Amor amor Cacharela - uwielbiam :oczami: :oczami: :oczami:
Arex30 - Czw Gru 20, 2007 22:13

Ta ja dzisiaj otulony byłem ;P ROMA. Miałem ważne spotkanie więc nie mogłem inaczej.
Agusssek - Sro Gru 26, 2007 18:44

Aqua di Gio Armaniego będzie mnie otulał jakiś czas... śliczny, ciepły, romantyczny... hmmm
Major - Sro Gru 26, 2007 19:45

Ostatnio wieloma, zalezy od nastroju. Hugo Boss Selection, Emporio Armani Remix, Beckham Instinct, a w planach kolejne dwa Lacosta Elegance i Joop fioletowy.
darkenstein - Pią Sty 04, 2008 00:19

exit
trunks - Pią Sty 04, 2008 07:46

trza nie urzywac perfum i sie nie myc to wtedy bedzie charakterystyczny zapach :P
kisia - Pią Sty 04, 2008 20:06

trunks napisał/a:
wtedy bedzie charakterystyczny zapach
tylko raczej nie przeciągnie płci przeciwnej, a jedynie muchy, fuuuj
Szamanka - Pią Sty 04, 2008 22:34

Zrobilam sobie prezent i zamowilam z Yves Rocher NÉONATURA- ciekawe jak bedzie pachniec :D
p4cz3k - Pią Sty 04, 2008 22:55

nic na to nei poradze :)

zielony hugo boss (przyznaje nie wiem jak sie to doklandnie nazywa - ale nie nazwa jest wazna ;) )

darkenstein - Sob Sty 05, 2008 01:21

exit
trunks - Sob Sty 05, 2008 23:12

darkenstein napisał/a:
a inna moze pojsc ze mna do lózka zaraz po np. przebiegnieciu kilku kilometrow i tak bedzie mi przyjemnie i milutko

ja pot jest sexy :P

Mariusz - Sob Sty 19, 2008 15:35

A co myślicie o Versace Blue Jeans ? :)

Słyszałem kilka pozytywnych opinii i zaryzykowałem zakup w internecie :)
Koszt 79zł za 75ml. Obecnie w Rossmann-ie można zakupić taką buteleczkę za 70zł.

Zapach: na prawdę przyjemny i ciekawy ... na pewno nie da się go porównać do żadnego innego ;)

Jest jeszcze Red Jeans, ale tego nie znam :)

Arex30 - Sob Sty 19, 2008 19:08

na dzisiejszy wieczór wybrałem: Malizia UOMO
Dorothea - Nie Sty 20, 2008 13:28

Arex30 napisał/a:
Malizia UOMO


cudny zapach potwierdzam

Admike - Sob Mar 15, 2008 22:30

tym razem to Chanel Allure Classic
krzys - Sob Mar 15, 2008 23:34

od sierpnia korzystam z Givenchy Pi, i jestem zadowolony .. Wcześniej Cuba i to się paru kobietom podobało z tego co pamiętam ...
inamorata - Nie Mar 16, 2008 09:35

A ja nadal jestem wierna Elle Yves Saint Laurent, zapach, który hipnotyzuje. :P
Matrix - Sro Cze 11, 2008 19:51

Od tygodnia używam "Tresor" Lancome Eau de Parfum, którego flakonik dostałam od męża w prezencie, zakochałam sie w tym zapachu i chyba zostane mu wierna na dłużej, wspaniały zapach- kwiatowo orientalny, zmienia się z upływem czasu, polecam :ok:
Dorothea - Czw Cze 12, 2008 15:17

ja ostatnio dostałam Cerruti 1881, jest piękny, uzywam tez Shiseido, jest bardzo swiezy i delikatny
kisia - Pią Cze 13, 2008 02:35

Dorothea napisał/a:
Cerruti 1881
uwielbiam ten zapach :D
Matrix napisał/a:
"Tresor" Lancome Eau de Parfum, którego flakonik dostałam od męża w prezencie, zakochałam sie w tym zapachu i chyba zostane mu wierna na dłużej, wspaniały zapach- kwiatowo orientalny, zmienia się z upływem czasu, polecam :ok:
ja też bardzo polecam, to drugi zapach, którego często używam :)
Basia K - Pią Cze 13, 2008 08:07

kisia napisał/a:
Dorothea napisał/a:
Cerruti 1881
uwielbiam ten zapach


Ja tez!!!!!!

Lubię też Diune Diora-ale to nie ta pora roku :/

No i Eternity CK,ale to już chyba pisałam.....

Admike - Pią Cze 27, 2008 06:53

Fahrenheit się skończył, więc kupiłem sobie Mexx Fly High

może za niedługo pojadę na weekend do Niemiec i tam sobie kupię Channel Allure Home Sport,w Polsce się nie opłaca kosztuje ok. 219zł, natomiast sprawdzałem ceny w Niemczech -> 40ojro... diametralna różnica

Basia K - Pią Cze 27, 2008 07:00

Admike napisał/a:
sprawdzałem ceny w Niemczech -> 40ojro... diametralna różnica


Tak,tak to racja! niezła przebitka :zdegustowany: Dlatego,ja tez jak mam możliwosc,to tam kupuję zapachy...

A mój mąż od dwóch dni-czterdziestolatek,dostał zapas Adidasa,który mu starczy chyba na rok! :rotfl:

Admike - Pią Cze 27, 2008 07:14

Basia K napisał/a:
zapas Adidasa


czyżby chodziło o serię 2008 Fair Play? mój Dzióbeczek również zaopatrzył mnie w komplet:dezodorant,woda po goleniu i żel pod prysznic - również bardzo miły zapach

Basia K - Pią Cze 27, 2008 08:52

Admike napisał/a:
czyżby chodziło o serię 2008 Fair Play


Nie,Pure Energy-woda po goleniu,zel pod prysznic do masażu :hyhy: dezodorant + jeszcze 2 wody toaletowe i 2 dezodoranty,ale juz z innej serii Adidasa.

kisia - Pią Cze 27, 2008 09:15

Basia K napisał/a:
ja tez jak mam możliwosc,to tam kupuję zapachy...
też tak robię i zauważyłam że wody czy perfumy kupowane w Niemczech ( z reszta nie tylko to bo np proszki, płyny do płukania) pachną mocniej i dłużej się utrzymują
korniszonek - Nie Gru 07, 2008 20:25

Arex30 napisał/a:

Miraculum Chopin ( niestety koniec produkcji )


Witam, witam :)

mam pytanie do znawczyń. Czy możecie mi polecić coś zapachowo podobnego do Chopina? Bardzo lubiłem ten zapaszek, a tu taki klops.

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.


Pozdrawiam.

pavo - Pon Gru 08, 2008 10:24

Na wieczorne weekendy psikam sie Versace, a na powszedni dzien Free Attitude z kolekcji Oriflame.
Admike - Czw Sty 08, 2009 18:59

spełniłem swoje marzenie ze szkoły średniej i obecnie używam Cool Water Davidoffa
Dorothea - Wto Sty 13, 2009 20:30

obecnie neroli jasmin i rosa z body shopa
krzys - Wto Sty 13, 2009 22:44

szary Hugo Boss :hyhy:
katarzyna35k-ce - Sob Sty 17, 2009 19:14

Dorothea napisał/a:
obecnie neroli jasmin i rosa z body shopa


A JA MAM TAKIE FAJNE PERFUMY taka mgiełke do ciała :D czy cos Ci to przypomina? buhhahahahah

a wogole to bardzo lubiłam (bo juz go nie ma w sprzedazy) Naomi Cambel- Neomagic ( czy jakos tak)
lubie tez "Pret-a-Porter" i chyba go sobie kupie :)

Matrix - Pią Sty 23, 2009 20:29

Od Świąt używam teraz na dzień w tygodniu Euphoria Blossom Calvina Kleina(bardziej kwiatowy od klasycznej Euphorii), natomiast na wieczór wyjatkowo ciepły orientalny elegancki i dośc nowy zapach od DKNY- Delicious night- pachnie niesamowicie, mnie sie kojarzy z kadzidłem i mirrą, a w pierwszych nutach czuc szampana- zapach elegancki pasujacy na romantyczne kolacje
Szamanka - Wto Lip 20, 2010 21:55

Chanel Chance- to moj zapach :)
Nikaa - Sro Lip 21, 2010 11:44

Szamanka, tez go uzywam :) ostatnio
kisia - Nie Lip 25, 2010 02:24

Hugo Boss-Woman
Dorothea - Nie Lip 25, 2010 11:14

cerruti 1881
znowu :)
ale lubie wracac do tego zapachu

kisia - Nie Lip 25, 2010 12:13

Dorothea napisał/a:
cerruti 1881
oooo tak pieknie pachnie :)
Major - Nie Lip 25, 2010 17:18

Emporio Armanii Diamonds na wieczorki, Pacco Rabane One Million - do pracy i Hugo Boss w bialej kulce z pomaranczowym paskiem :P latem, czasem jeszcze Diesel - fuel for life ale znudzil mi sie.
Dorothea - Nie Lip 25, 2010 19:14

Major, sporo tego, ale same fajne zapaszki

kisia napisał/a:
oooo tak pieknie pachnie :)

zgadzam sie :)

Major - Nie Lip 25, 2010 19:20

Dorothea napisał/a:
Major, sporo tego, ale same fajne zapaszki

Nie chwalac sie mam tego jeszcze kilka innych, ale od dluzszego czasu nie uzywam ich. Miewam dostep do wyprzedazy perfum stad ta ilosc, chociaz i tak sie juz ograniczam w kupowaniu, bo niepotrzebnie tylko leza.

Odziwo znam ludzi co maja kilkadziesiat roznych perfum i w zaleznosci od okazji uzywaja ich :niepewny:

espi - Nie Lip 25, 2010 22:49

CK Euphoria Spring Edition na zmianę z Premier Jour Niny Ricci, a moim ukochanym zapachem jest Emporio Armani Red. I w damskim i w męskim wydaniu bosko pachnie, szkoda że już jest wycofywany :(
plusz0wy - Nie Lip 25, 2010 23:44

a ja używam czego popadnie - to moje ciało tak ładnie pachnie :hyhy:
Admike - Pon Lip 26, 2010 07:17

ponownie wróciłem do mojego ulubionego zapachu czyli Fahrenheit Christiana Diora
Basia K - Pon Lip 26, 2010 09:00

Eternity CK
Mexx woman

I antyperspirant Dove :)

Klementynaaa - Sro Lip 28, 2010 20:33

Mexx Ice Touch
I porządny antyperspirant :hyhy:

Dorothea - Sro Lip 28, 2010 20:38

wczoraj kupiłam sobie cudowny perfumik, pachnie jak marzenie, nazywa sie:
C'est La Fete!
Christian Lacroix

Admike - Czw Lip 29, 2010 18:40

jeżeli znudzi mi się Fahrenheit to mam zamiar nabyć Allure Home Chanela
Major - Sob Lip 31, 2010 16:20

Dla panow polecam D&G the one, idealnie pasuje do eleganckiego ubioru na jakas oficjalna impreze lub tez wazne spotkanie.
alenda - Nie Sie 01, 2010 22:05

Giordani Gold Silver oraz Sun i Eclipse z Oriflame, zależy od nastroju którego użyję.
kawka - Nie Gru 12, 2010 18:06

Elizabeth Arden Sunflowers
kisia - Wto Sty 11, 2011 15:43

Admike napisał/a:
Fahrenheit
mmmmmmmm :hyhy:

po mojej marcowej przemianie smakowo/zapachowej nie podoba mi się juz część zapachów,które do tej pory uważałam za piękne. Obecnie uwielbiam perfumy Gucci Rush 2

Nikaa - Wto Sty 11, 2011 19:23

kisia, kochana.. szkoda ze wczesniej Ci sie nie podobaly.. bo ja juz od 5 lat je uzywam.. ale tylko na specjalne okazje :)
Morqana - Wto Sty 11, 2011 20:56

Armani - Sensi:)

Z codziennością zmierzam się jednak w towarzystwie czerwonej bądź różowej Pumy ;)

kisia - Wto Sty 11, 2011 22:04

Nikaa, jakoś wcześniej nie trafiłam na ten zapach
catterina - Wto Sty 11, 2011 23:19

ja jestem ostatnio zakochana w hugo boss orange sunset :P
dzierlatka - Sob Sie 06, 2011 17:05

OPIUM od wielu,wielu lat :)
Dorothea - Nie Sie 07, 2011 14:32

ostatnio tym



i tym na zmiane


Basia K - Pon Sie 08, 2011 10:02

Mi się ostatnio spodobał Moschino I Love Love
Szamanka - Pon Sie 08, 2011 14:27

Cerruti 1881

nie potrafie sie od tego uwolnic

kisia - Czw Sie 11, 2011 19:30

Szamanka napisał/a:
Cerruti 1881
cudownie pachnie
gosia7 - Pon Wrz 12, 2011 15:40

KENZO POWER !! wiem że męskie ale i tak ich używam :D
Morqana - Wto Wrz 13, 2011 07:49

gosia7 napisał/a:
KENZO POWER !! wiem że męskie ale i tak ich używam


przecudny zapach... :zawstydzony:

Piotrulek - Wto Wrz 13, 2011 16:52

A ja ponownie wróciłem do mojego sztandarowego zapachu XS Paco Rabanne i znowu czuję się ekstra... :) :) :)
Dorothea - Czw Wrz 15, 2011 22:05

Piotrulek napisał/a:
XS Paco Rabanne


mniam, zniewalajacy zapach Piotruniu

kisia - Pon Wrz 19, 2011 14:01

Lacosta Woman też mi sie podoba :)
Bea.tka - Pon Paź 31, 2011 11:07

a ja tam lubie trieselle z avonu :zawstydzony:
archer81 - Wto Lis 01, 2011 12:49

od wielu lat wierna ONE CK
Morqana - Wto Lis 01, 2011 17:26

D_y_s_z_k__a napisał/a:
trieselle


Tressele... Ja teraz też używam i bardzo mi się podoba, ale krótko trzyma, pomimo, że to woda perfumowana, a nie toaletowa
:)

Bea.tka - Wto Lis 01, 2011 18:30

jak avon to jeszcze Incandessence :zawstydzony:
Morqana - Wto Lis 01, 2011 20:57

Dyszka... normalnie przybij piątke! Też z Avonu uwielbiam ten zapach:) z męskich to uwielbiam FullSPeed-a na mężczyźnie, pomarańczowego... ach!! :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :P
Basia K - Sro Lis 02, 2011 16:19

D_y_s_z_k__a napisał/a:
Incandessence


Też lubię :)

A teraz nawrót do Mexxa szarego.

Appo - Pon Lis 07, 2011 08:56

A ja wróciłem do mojego kochanego Armani Code :D :D :D
Jak ja uwielbiam ten zapach :o

Pyza - Sob Gru 17, 2011 12:46

Love to the fullest by Reese Witherspoon (odkryłam w Avonie) na zmianę z Cerutti 1881 :)
Szamanka - Wto Lut 05, 2013 14:05

na przemian

Versace

Hugo Boss

kisia - Wto Lut 05, 2013 14:22

ja ostatnio kupiłam bo małam dużą zniżkę w AVON zapach Perceive i musze powiedzieć, że bardzo mi się podoba i bardzo długo się utrzymuje :D
Morqana - Sro Lut 06, 2013 14:49

Ja teraz używam za dnia calvina kleina in2u a na imprezy bądź wieczorne wyjścia euphorii :) . Ten pierwszy baaardzo lubię :)
Basia K - Sro Lut 06, 2013 19:44

Morqana napisał/a:
na imprezy bądź wieczorne wyjścia euphorii


Moja koleżanka go używa i bardzo mi się na niej podoba ;)

A ja wciąż Moschino I love love....

Dorothea - Nie Lut 10, 2013 12:15

kisia napisał/a:
Perceive


potwierdzam, tez go posiadam fajny jest i zaskakujaco trwaly

kropka75 - Pią Mar 29, 2013 10:37

Zależnie od nastroju.

Ostatnio Diesel ++ albo Zen Shiseido.

Koliber - Nie Cze 02, 2013 15:28

Ja lubię zieloną herbatę E.Arden
kropka75 - Czw Cze 20, 2013 14:55

Koliber napisał/a:
Ja lubię zieloną herbatę E.Arden


Na upały jak znalazł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group