dupiate forum

Forum - Gliwice.....

Frycek - Czw Sty 13, 2005 09:46
Temat postu: Gliwice.....
Chcialbym wyjsc z propozycja aby poruszac wiecej tematow dotyczacych Gliwic....w koncu to Forum Gliwice :)
kisia - Czw Sty 13, 2005 09:53

Frycek, a czy to nasza wina ,ze w Gliwicach mało sie dzieje :mg: :wink:
frohike - Czw Sty 13, 2005 11:33

Hmm. mi sie wydaje ze jak tylko cos ciekawego sie dzieje to o tym piszemy.
Lilly - Czw Sty 13, 2005 16:24

moze troszke z przekasem ale twierdze ze ludzie na tym forum sa tak zgrani i zzyci ze soba iz porozumiewaja sie bez slow... a po co mowi c o tym co jest oczywiste :?:
delfin - Czw Sty 13, 2005 22:37

Wiesz! Wypowiadanie krytycznych opinii pod adresem roznych instytucji publicznych moze sie zle skonczyc :-), a wydarzen kulturalnych jest na prawde malo.
Czekalem na Peszka w X-sie i sie nie doczekalem.

Piotrulek - Nie Lut 20, 2005 20:04

delfin, Nie bójmy się krytykowania instyttucji publicznych,może skończą z partyzantką i wezmą się w naszym mieście za uczciwą pracę :spoko:
delfin - Nie Lut 20, 2005 21:39

piotrmp, Wira i optymizm przemawiaja przez Ciebie :-), a we mnie juz nie ma tych dwoch cech :-)
frohike - Nie Lut 20, 2005 21:42

Cytat:
piotrmp, Wira i optymizm przemawiaja przez Ciebie , a we mnie juz nie ma tych dwoch cech

bierzmy przyklad ze starszej osoby od nas

Piotrulek - Sro Lut 23, 2005 18:02

frohike, Poważnie mówiąc to mógłbym niejednemu młodzieniaszkowi sprzedać swój optymizm i jeszcze wiele by mi go pozostało,naprawdę.Mam tych latek dużo więcej niż WY,wiele Wam zazdroszczę (choćby postępu technicznego,bo komputer to dla mnie czarna magia i trudno już się jest nauczyć),ale nie macie tylu wspomnień z dzieciństwa co ja mieszkając na Sikorniku.Wtedy te lata dorastania byly prostsze,mieliśmy kolonie,zimowiska,półkolonie(UWAGA!!!! Kto pamięta półkolonie w Stacji Młodego Technika na ul.Rybnickiej obecnie koło stacji BP???????????)a i naszym rodzicom było lepiej i łatwiej.Wszystkiego dobrego i optymizmu na przyszłość !!!!!!
Piotrulek - Sro Lut 23, 2005 18:03

delfin, Nie dawaj za wygraną ,zbieraj się do kupy i walcz.Nie wolno się poddawać,to nie honor.
kisia - Sob Lut 26, 2005 13:05

Cytat:
Kto pamięta półkolonie w Stacji Młodego Technika na ul.Rybnickiej obecnie koło stacji BP?

piotrmp, ja dobrze je pamiętam, fajne były :) ale to :ot: :]

Piotrulek - Sro Mar 02, 2005 19:18

kisia, Mam prośbę o wyjaśnienie następujących kwestii:co oznaczją te czerwono - żółte żarówki,to po pierwsze ,a po drugie co to znaczy ten :ot:
frohike - Sro Mar 02, 2005 19:32

czerwono zolte zarowki oznaczaja ja bardzo aktywnym uzytkownikiem forum jestes i wzrastaja czerowne wraz z zwiekszaja sie wraz ze zwiekszaniem liszby postów.
dodatkowo moderatorzy i administrator maja tylko czerwone zaroweczki

a off topic oznacza ze ktos za bardzo odbiegl od watku i pora wrocic na odpowiedni tor rozmowy
off topic = koniec tematu z ang.

Piotrulek - Sro Mar 02, 2005 19:34

frohike, wielkie dzięki,już wiem więcej
LuKaSh - Sro Mar 02, 2005 20:50

off topic - To TaKŻe uLuBioNa eMoTKa KiSi :D:D
Demmo - Sro Mar 02, 2005 21:30

ee.. off topic znaczy bardziej "nie zwiazany z tematem"
Piotrulek - Sro Mar 02, 2005 21:32

Demmo, Ok,nie istotne jest dokladne tłumaczenie,ważne,że wiem o co chodzi,jeszcze raz wielkie dzieki za darmową edukację.
LuKaSh - Sro Mar 02, 2005 21:34

kto powiedział, że darmową:D Demmo do Ciebie komornika przyśle :D
Piotrulek - Sro Mar 02, 2005 21:46

LuKaSh, Nie boję się komornikow i tak nie mam nic do oddania
LuKaSh - Sro Mar 02, 2005 21:52

he he :D:D
z chaty Cie wywalą:P

Piotrulek - Sro Mar 02, 2005 22:22

LuKaSh, Nie mam chaty mieszkam,w kanale ciepłowniczym
Frycek - Czw Mar 03, 2005 06:46

:ot: :admin: chyba troszke nie na temat :|
Piotrulek - Czw Mar 03, 2005 07:27

Frycek, Wcale nie mam ochoty walkować tego tematu komorniczego,odpowiedzalem tylko na pytanie .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group