dupiate forum

Nasze miasto - CLUB NET, opinii szukam

Wieczorny - Pon Kwi 27, 2009 17:01
Temat postu: CLUB NET, opinii szukam
po długich bojach toczonych z tbsem mamy okazję zmienić operatora właśnie na CLUB NET.
wg informacji zamieszczonych na ich stronie wszystko wyglada fajnie.
łącze 6 mb, możliwośćc zasowego zawieszenia umowy (co przydaje się w przypadku wakacji), brak limitów itp.
problem w tym że w google nie mogę znaleźć informacji od ludzi którzy korzystają właśnie z club netu.

może ktoś z was ma u nich internet?
jak to wszystko realnie wygląda?

bo po tym co przeszliśmy z OEPD wolałbym wiedzieć cokolwiek wcześniej, zanim wpakuję się z deszczu pod rynnę...

pzdr. ;)

thiago - Pon Kwi 27, 2009 21:16

Korzystam z usług Club Netu od wielu lat i bardzo sobie chwalę tą firmę.
Naprawdę warto im zaufać.
Szczególnie w porównaniu do OEPD :D
Myślę, że będziesz mega zadowolony. Strony śmigają aż miło, nie mówiąc o ściąganiu większych płików(transfer 800kb/s to standard).
Jeżeli masz jakieś pytania to pisz.

Niedźwiedź - Pon Kwi 27, 2009 21:56

800kb/s powiadasz? Fak... szkoda że nie obejmują mnie zasięgiem bo bym się skusił... :/ chociaż może sobie do nich przedzwonię...
Wieczorny - Wto Kwi 28, 2009 07:25

thiago, a powiedz jak wygląda sprawa przyjmowania ewentualnych informacji o nie działania netu, ew. czas w jakim usterki były usuwane?

z oepd bywało tak, że jak net przestał działać w sobotę rano, to do poniedziałku można zapomnieć.
numerów komórkowych na które zgłaszało się usterki oczywiście nikt nie odbierał.
w ogóle dodzwonić się do nich po 15 w tygodniu to już był problem.

jako ciekawostkę napiszę, że pewnego zimowego popołudnia panowie technicy odmówili przyjazdu (wysypała nam się antena) ze względu na (uwaga!) ZBYT MOCNO WIEJ?CY WIATR (SIC!!) :zdziwko:

dzięki za odpowiedzi.

mansini - Wto Kwi 28, 2009 18:34

Ponieważ pracuję w firmie Club Net mogę udzielić odpowiedzi na pytania.

Serwis sieci jest całotygodniowy. Jeśli sieć przestanie działać w sobotę czy niedzielę to serwisant usuwa usterkę w tym samym dniu.

Posiadamy własny system monitoringu dotyczącego awarii tak więc o awarii sieci wiemy w minutę po jej wystąpieniu.

Podam link do tematu na innym forum:
h t t p;//labedy.ovh.org/Forum/viewtopic.php?t=155&postdays=0&postorder=asc&start=0
użytkownik Mil pisal o teście w swojej sieci PGR Net a nie o teście naszej sieci.

Oczywiście w miejscach gdzie byla firma OE.D a wykonaliśmy sieć wszystkie osoby przelączyły się do nas.

Jesli są jakieś wątpliwości proszę pytać a udzielę odpowiedzi.

Pozdrawiam
Mariusz

Frycek - Wto Kwi 28, 2009 18:53

Ja moge tylko dodac od siebie ze :
- Forum jest zainstalowane na serwerach Clubnetu
- Moi rodzice na Warynskiego w Gliwiach maja tez z Clubnetu i bardzo sobie chwala.
- a z tego co sobie przypominam to ul. Niedbalskiego to była jako pierwsza chyba przyłaczona do w/w sieci :)

Wieczorny - Wto Kwi 28, 2009 19:56

dzięki za odpowiedzi!
faktycznie wygląda to o niebo lepiej.
pogadam jeszcze z sąsiadem z którym montujemy nowy net i jak wpadną nam do głowy jeszcze jakieś pytania, napewno się odezwę.

pozdrawiam! :)

Wieczorny - Wto Maj 12, 2009 18:59

od 1 czerwca przechodzimy na clubnet ;)
lulu - Sro Cze 17, 2009 20:05

Kochani, czyli warto? Tez zastanawiam sie nad clubnet, do niedawna bylam klientka tp.sa

:oczami:

Wieczorny - Czw Cze 18, 2009 10:53

jakie miałaś łącze w tp sa?

ja jestem klientem clubnetu od 01 czerwca.
w porównaniu z poprzednią firmą poprawa jest.

aogon - Czw Cze 18, 2009 18:05

Witam.

A czy ktoś korzystający z clubnetu może podać namiar na jakiś hub dc? albo coś podobnego :) nic nie moge znaleźć na ten temat :)

ola-k - Wto Cze 30, 2009 21:34

Ja też korzystam z clubnetu już baardzo długo i, jak narazie, zastrzeżeń nie mam :) mogę spokojnie Ci polecić tą firmę.
kajusiaw - Pią Lut 07, 2014 12:57

a powiedzcie mi jakie są prędkości pobierania w club net i czy jesteście zadowoleni
michoo7 - Wto Mar 04, 2014 00:47

thiago napisał/a:
Korzystam z usług Club Netu od wielu lat i bardzo sobie chwalę tą firmę.
Naprawdę warto im zaufać.
Szczególnie w porównaniu do OEPD :D
Myślę, że będziesz mega zadowolony. Strony śmigają aż miło, nie mówiąc o ściąganiu większych płików(transfer 800kb/s to standard).
Jeżeli masz jakieś pytania to pisz.


800 kB/s to zadna rewelacja, to wychodzi 6,4 Mb/s chyba ze to absolutne minimum przy obciazeniu sieci. To ja mam 16Mb/s na radiu co daje 2MB/s po torrentach... transfer z www nie licze bo jest ograniczany sztucznie przez serwery.

Fenix - Wto Mar 04, 2014 14:01

Nie jest tak źle..
Frog - Czw Mar 20, 2014 00:03

Ja nie narzekam na Clubneta. Wiadomo zależy jakie predkosci lacze sobie wykupisz. Mi na moim ciagnie do 5MB/s :> Także lipy nie ma ;)
grzechz - Nie Wrz 21, 2014 13:50

mansini napisał/a:
Serwis sieci jest całotygodniowy. Jeśli sieć przestanie działać w sobotę czy niedzielę to serwisant usuwa usterkę w tym samym dniu.


Tutaj niestety się nie mogę zgodzić.Od wczoraj samego rana aż do teraz nie mam w domu internetu i pomimo kilku prób dodzwonienia się pod numer serwisowy oraz wysłaniu sms'a - 0 reakcji ze strony Clubnet...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group