dupiate forum

Programy - Zaproszenie na polishtracker.org

Deszcz - Czw Mar 19, 2009 07:45
Temat postu: Zaproszenie na polishtracker.org
Poszukuję zaproszenia na polishtracker.org
W zamian mogę się podzielić tylko zaproszeniami na heaventracker.org, bo tylko takie mam.

Ktoś się może podzielić? :oczami:

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 08:00

Z ciekawosci zerknełąm co to jest. Dziwne ze tylko przez zaproszenie mozesz wejsc;/
Azbe - Czw Mar 19, 2009 08:04

jak ktoś będize miał 2 to z chęcią przyjmę też ;)


miałem kiedyś ale wtedy bazy im padły (haka wtedy mieli czy coś ??) i zniknęło moje konto z rejestrów, zaproszenie od osoby od której dostałem już figurowało jako wykorzystane no i lipa - konta nie ma :/



Ishikawa napisał/a:
Z ciekawosci zerknełąm co to jest. Dziwne ze tylko przez zaproszenie mozesz wejsc;/



bardzo dobrze :)

Deszcz - Czw Mar 19, 2009 10:19

Moim zdaniem rejestrowanie tylko poprzez zaproszenie jest dobrym rozwiązaniem. Ograniczona jest w wyniku tego liczba użytkowników, którzy nie tworzą wzajemnie się wspierających grup, dzięki czemu ściąganie ewentualnego "stuff'u" jest znacznie łatwiejsze i szybsze :)
Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 10:33

A jak sa zaproszenia to takie grupki sie nie robia ?
Wszystko ma swoje wady zalety :P Jak nie masz kogos kto wysle zaproszenie to tak jak widac, kaszana. Ale fakt faktem ze napewno pliki sa lepiej selekcjonowane. Mam na mysli ze sciagasz torrent...a tu sie okazuje ze to jest cos innego niz nazwa wskazuje ;)

Azbe - Czw Mar 19, 2009 14:44

Ishikawa napisał/a:
A jak sa zaproszenia to takie grupki sie nie robia ?
Wszystko ma swoje wady zalety :P Jak nie masz kogos kto wysle zaproszenie to tak jak widac, kaszana. Ale fakt faktem ze napewno pliki sa lepiej selekcjonowane. Mam na mysli ze sciagasz torrent...a tu sie okazuje ze to jest cos innego niz nazwa wskazuje ;)



Cytat:
Ograniczona jest w wyniku tego liczba użytkowników, którzy nie tworzą wzajemnie się wspierających grup.


ze zrozumieniem kiszka ;)


zaproszenia (jeszcze na tak znanym portalu) nie są łatwe do zdobycia, tak więc tworzy się tam pewna grupa. Pozatym jest pare wewnętrznych zasad tam panujących i kilka list. Kto wie, ten wie :)

trunks - Czw Mar 19, 2009 23:05

tam tez trzeba utrzymywac odpowiednie ratio, czyli seedować po sciagnieciu z pare godzin....zalezy od łącza...ja tam korzystam tylko z publicznych stronek i sciagam wszystko co chce i nie narzekam na szybkosc :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group