dupiate forum

Świat Kobiet - Ślub i wszystko co z nim zwiazane :)

Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 17:51
Temat postu: Ślub i wszystko co z nim zwiazane :)
No to teraz bedzie miejsce na opisywanie sukienek obraczek bukietów organizacji rozwiewanie watpliwosci itp :)

ja na dzien dobry mam pytanko do wszystkich moze zaczne tak jak kazdy mam obawy ze cos pójdzie nie tak i nie bardzo wiem czym kierowac sie w sensie organizacji wyprawiam przyjecie weselne i niewiem czy zatrudniac wodzireja czy wystarcza płyty puszczone w głosnikach jeszcze jedno mnie meczy bedzie duzo dzieci u nas myslicie ze dobrym pomysłem bedzie wynajecie opiekunki która bedzie organizowała czas dzieciakom ? moze ktos z was ma namiary na jakies agencje albo kogos godnego polecenia ?

colutea - Wto Lut 17, 2009 18:40

to ja się tu wbiję z moimi obraczkami :D

w w w wec, c o m, p l

najlepsze jakie widzialam i tanie! a jak sie pojedzie osobiscie - co doradzam bo na zywo wybiera sie inna obraczke zupelnie niz sie zaplanowalo na podstawie zdjec :) - dostaje sie rabat jakies 10%, chlopcy sa bardzo mili wykonuja tez grawery.


D_y_s_z_k__a, teraz do Ciebie bezposrednio :) mysle ze ludzie najlepiej sie bawia przy orkiestrze jednak... a jesli chcesz oszczedzic troche kasy to wodzirej - dobry! - sie bardzo przyda - co to za wesele bez zabaw i konkursow w ktorych mozna zrobic z siebie glupka... no i dzieciakami sie ktos zajmie tez.. same sobie poradza nie beda sie nudzic ale wtedy masz jak w banku ze beda biegac po calej sali :P

osobiscie doradzam zrezygnowac nawet z pana kamerzysty ale miec orkiestre. ja nie mialam kamerzysty bo nienawidze kamer i stac przed kamera i bylam przeszczesliwa z tego powodu :D mysle ze wiekszosc gosci rowniez :) zamiast tego moj kolega amator fotograf zrobil nam w czasie wesela ponad 2000 zdjec lacznie z sesja w plenerze ktora wyszla swietnie!! jestem bardziej zadowolona niz jakbym miala na sztywno pozowac przed profesjonalista i miec zdjecia takie jak wszyscy, a mam inne wyjatkowe i naturalne! moge sie pochwalic jesli chcesz :) zdjecia moge ogladac w kolko a film bym obejrzala pewnie tylko raz i wkurzala sie ze robie glupie miny do kamery :P

Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 18:54

colutea napisał/a:
moge sie pochwalic jesli chcesz
chwal sie chwal !!

no a z ta orkiestra to u nas nie przejdzie tak jak pisałam to nie bedzie typowe wesele z sala tylko przyjecie z mała salka do tanców ( moze bedziecie wiedziec o jaka chodzi jesli ktos był w restauracji "u Holendra")

a dzieci niewiem czy sie zajma soba bo przedział wiekowy bedzie od 3 miesiecy do 3lat i jedna dziewczynka 5latek ....

colutea - Wto Lut 17, 2009 19:03

uwierz mi ze sie zajma :P tzn to najmniejsze raczej nie ale reszta bedzie biegac po sali... tylko ze to moze przeszkadzac doroslym wiec moze faktycznie pomysl o jakiejs niance :)

a niektore moje zdjecia slubne znajdziesz w galerii kolegi ktory je robil :)

h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=3
h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=4
h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=5

Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 19:50

colutea, fajne te foteczki :) i miejscówka fajna gdzie to te zdjatka były robione ?
colutea - Wto Lut 17, 2009 19:52

hmm tam skad pochodze powiedzmy :)
Opole - skansen Bierkowice :)
i to był wylacznie moj pomysl zeby tam focic nie naszego fotografa :P

Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 19:57

myslałam ze gdzies blizej :) to bym wzieła miejscówke pod uwage :D


kurdee a wodzireja jakies znasz godnego polecenia albo moze mogłabys popytac znajomych reszte forumowiczów tez o to prosze i na opiekunke jakas tez prosze namiary :) jesli takowe posiadacie !:P

colutea - Wto Lut 17, 2009 20:02

wesele roblam tez 'u siebie' wiec zadnych namiarow tutaj nie posiadam niestety... jedyne co to moge zaoferowac swoje uslugi co do wszelkich ozdob slubnych :D
Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 20:14

colutea, ozdób slubnych a co konkretnego masz na myśli ?
colutea - Wto Lut 17, 2009 20:24

zawieszki na wodke, kotyliony dla gosci.. co ja tam jeszcze robilam sama? ymmm jakies podziekowania w formie slodkiego prezentu, zaproszenia tez robilam sama z papieru czerpanego ale moge zrobic kazde inne :) no prawie kade :P ksiege gosci Ci moge zrobic.. co sobie wymyslisz :) sale swoja tez stroilam sama, ale nie mam juz materialu do podwieszania pod sufitem - sprzedalam, zostaly mi swieczniki i wazony na kwiaty, moge zalatwic roze tanio, ale tylko wtedy kiedy juz kwitna w ogrodach... sysko moge zrobic :) no prawie...
Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 21:36

colutea, pomysle nad tym te róże mi sie przydadza tak mysle zaproszenia mam butonierki bede zamawiac razem z bukietem, co zorganizuje jako podziekowania dla rodziców jeszcze nie wymysliłam a własnie moze masz/macie jakies pomysły co do podziekowan pomijajac ksiege ??
colutea - Wto Lut 17, 2009 21:40

nasi rodzice dostali kosze z zywymi kwiatami wiadomo zwiedly po jakims czasie... oprocz tego dostali od razu na weselu nasze zdjecia slubne takie portretowe w ramkach :) drukarnie otworzylismy w szatni sali weselnej i wszystko zrobilismy na miejscu :P

tak przy okazji mam suknie slubna do sprzedania badz wypozyczenia :) ta co na fotkach widac h t t p;//w w w garnek, p l/maqoo/a/?m=200804&p=4 ...
wypozycze za 600zl ale bez welonu/sprzedam za 1400/kupilam za 2500 plus welon 200zl
aha jest po czyszczeniu w profesjonalnej pralni chemicznej i po 'renowacji' w salonie w ktorym ja szylam takze jest nowa :) (naprawialam falbanke)

Bea.tka - Wto Lut 17, 2009 22:01

juz mam wybrana sukienusie :) wkleiłam ja do jakiegos tematu ale wkleje jeszcze raz tu :D

h t t p;//img18.imageshack.us/my.php?image=581129kk3.jpg]

Aither - Czw Lut 19, 2009 11:22

wreszcie sensowny temat :D wszystko w jednym :D
D_y_s_z_k__a, dzis jadę zamówić salę :) tak się uda że mamy w ten sam dzień termin co moi rodzice 39 lat temu ;D super :) My za rok będziemy mieli 1 rocznicę a moi rodzice 40 :) jak się uda :P

Bea.tka - Czw Lut 19, 2009 11:42

Aither, fajnie :) daj znac czy było miejsce no i jaka jest ta magiczna data :)
Frycek - Czw Lut 19, 2009 22:12

Restauracja u Holendra - mozna fajnie zrobic przyjecie.Jesli bedzie ladna pogoda to poproscie aby zrobili wam na zewnatrz obiadek:) salka mala ale przyjemna.

Plener polecam Plawnowice na zameczku, ewentualnie toszek ale tam to wyzsza polka dla fotografa. Lub jakis swoj pomysl...

A jak tniecie koszta to lepiej wziasc amatora fotografa ktory nastuka wam setki zdjec , DJ ktory pogra fajnie i poprowadzi imprezke

colutea - Czw Lut 19, 2009 22:39

dokladnie! fotograf moze nie do konca totalny amator ale wole niz tych prof. ktorzy po latach pracy wpadaja w szablonowosc i robia foty na jedno kopyto i sztuczne ustawiane czesto przekombinowane ze niby takie artystyczne.. bleee :P
kisia - Pią Lut 20, 2009 00:07

Frycek napisał/a:
lepiej wziasc amatora fotografa ktory nastuka wam setki zdjec , DJ ktory pogra fajnie i poprowadzi imprezke
hehe nieźle się zareklamowałeś, no prawie bo DJem nie jesteś, ale imprezkę to byś fajnie poprowadził ;)
Aither - Pią Lut 20, 2009 10:18

D_y_s_z_k__a, i było miejsce :) a daty jeszcze nie zdradzę :D ale pochwalę się pewniacko :)
ziutek997 - Pią Lut 20, 2009 10:33

Cytat:
ale pochwalę się pewniacko
- chwalipięta! :kijemgo: :kijemgo:
kisia - Pią Lut 20, 2009 19:46

ziutek997 napisał/a:
:kijemgo: :kijemgo:
no wiesz, żeby bić swoją przyszłą żonę ? :zalamany: :P
ziutek997 napisał/a:
chwalipięta!
każdy lubi się chwalić szczęściem :D
Aither - Sob Lut 21, 2009 23:07

Paweł... no co ja jestem z tego dumna i mam się czym chwalić... a jak Ty się wstydzisz to zmień sobie narzyczoną :/
Kwiaciarnia IZA - Nie Mar 01, 2009 00:32

Znajoma miała wodzirej i była bardzo zadowolona. Chłopaczek z gliwic. Jak będzie potrzebny jeszcze namiar to proszę o kontakt zdobędę go :)
kisia - Nie Mar 01, 2009 02:32

a jak tam bukiety macie już wybrane kwiaty ? kwiaciarnie ?
Mi się bardzo podoba jak stoły sa przystrojone takimi samymi kwiatami, jakie ma panna młoda w bukiecie :)

Aither - Sro Mar 04, 2009 15:40

No właśnie... kwiaciarnia.. ma ktoś poropzycje ciekawych bukietów ? U mnie jeszcze pół roku ale ja tam wolę sobie zaklepać termin, tak samo jak z fryzjerem :) kto wie gdzie jest dobry fryzjer co nie boi się czesać długich i ciężkich włosów ? :D
kisia - Sro Mar 04, 2009 19:31

Aither napisał/a:
gdzie jest dobry fryzjer co nie boi się czesać długich i ciężkich włosów ? :D
noooo Twoje włosy to wyzwanie. Jaką chcesz mieć fryzurę ?
Ja miałam bukiet z kwiaciarni Róża mają tam katalogi z bukietami, ale myślę ze można znaleźc kwiaciarnie gdzie będzie taniej. Może Kwiaciarnia IZA ? :D

colutea - Sro Mar 04, 2009 20:19

kwiaciarnia AGAWA :) dla mnie Pani z Agawy specjalnie roze sprowadzala :)
Harcerka - Sro Mar 04, 2009 20:23

ja co prawda slub bralam nie tutaj ale do sesji czesala mnie chyba Sabina u fryzjera na Mikolowskiej [budynek z cegly]

bylam zadowolona...

Aither - Sro Mar 04, 2009 20:38

kisia napisał/a:
noooo Twoje włosy to wyzwanie. Jaką chcesz mieć fryzurę

Kisiu koczek :) bo muszę mieć welon... co prawda mi się welony nie podobają ale robię przyjemność Teściowej, jej się welony bardzo podobają i chciałabym jej przyjemność sprawić :) miałam wybraną fryzuję bez welonu... ale jak już jest welon to klaps... moje włosy są zbyt ciężkie na koki i tego się obawiam a ścinać nie chcę specjalnie :/ u mnie ze znajomych fryzjerów nikt się nie chce podjąć... a jak już to min 150 wsówek... O_o to dopiero ciężar O_o

Róża ma bardzo drogo... ceny zaczynają się różnie ale takie w miarę fajne to za 200-300 zł...

Kwiaciarnia IZA - Sro Mar 04, 2009 21:04

Ja co jakis czas wybieram się do zabrza do znajomej fryzjerki. Pracuje w salonie w byłym kinie marzenie... całkiem fajnie tam robią i myślę że nawet nie drogo. w każdym razie polecam, ja jestem zadowolona :)
colutea - Sro Mar 04, 2009 21:57

ja np. mialam taki bukiet i kosztowal zdaje sie 120zl z butonierka

h t t p;//w w w fotosik, p l/showFullSize.php?id=43cc68dbeef92d88]

Kwiaciarnia IZA - Czw Mar 05, 2009 00:30

modny wachlarz...
pewnie "lekki" był :)





[ Komentarz dodany przez: khaman, p l: 5 Marzec 2009, 07:00 ]
Poprawiłem te linki ze zdjęciami. Jak wklejać obrazki na forum masz opisane h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2618]TUTAJ. I użyj funkcji EDYTUJ przy poście zamiast pisać 7 postów pod sobą :=P

colutea - Czw Mar 05, 2009 00:52

lekki to on nie byl :P ale chcialam wachlarz :) i chcialam taki a nie na jakims dziwnym stelazu robiony... ten byl tylko na 'mikrofonie' reszta to konstrukcja z kwiatow :) i zdaje sie ze modne to one byly kilka lat temu potem o nich zapomniano...
Aither - Czw Mar 05, 2009 13:56

Kwiaciarnia IZA, bardzo ciekawe kompozycje :) macie jakieś katalogi ? :) chętnie bym je zobaczyła :D a co do fryzjerki... to gdzie to kino było ? :) ja zabrza od strony rozrywkowej nie znam niestety wiem tylko gdzie jest urząd miejsci i pętla Belka :D reszta nie bardzo ;) Masz jakieś namiary na tą fryzjerkę ? :)
Aither - Czw Mar 05, 2009 13:58

P.S dostałam dziś przesyłkę :) zaproszenia kartony na ciasta i naklejki na wódki ;) ładniej wyglądają na obrazku ale co tam ;D kto na to zwróci uwagę :D
kisia - Czw Mar 05, 2009 14:33

Aither napisał/a:
kto na to zwróci uwagę
zwłaszcza po północy ;)
Zazwyczaj rzeczy ładniej wyglądają na zdjęciach niz na żywo, dlatego sporadycznie zamawiam coś z katalogu.
Kino Marzenie było jeżeli dobrze kojarzę to przy tym placyku gdzie jest mc donald, czyli jak jesteś przy UM na Powst. Śląskich idziesz do góry w str Wolności, przecinasz ją, idziesz dalej prosto i wchodzisz prawie do kina ;).

To jeszcze zapytam o samochody jakimi pojedziecie do ślubu i o dekorację na samochodach :D

colutea - Czw Mar 05, 2009 14:42

Aither, trzeba bylo u mnie zamowic recznie robione zawieszki na wodke i zaproszenia :D moje rzeczy ladniej wygladaja na zywo niz na zdjeciach :))))) przy nastepnym slubie zawsze mozesz sie do mnie odezwac :D tzn dopoki mam jeszcze czas takze szybko sie decyduj :P
Aither - Czw Mar 05, 2009 21:45

kisia, pzdpbę na samochód robię sama :) ( jak zrobię to się pochwalę ) a jademy swoim ;) Maryśka jest srebrna i duża ;) w bagażniku 2 skrzynki wódki się zmieszczą :)

colutea, zawieszki na wódkę też robię sama :) a zaproszeń mi się nie chciało... urlop mi sie kończy i nie będę miała potem zbyt dużo czasu...

Jestem na etapie oglądania sukienek... powiem krótko... paskudztwo - nie ma nic atrakcyjnego :/

colutea - Czw Mar 05, 2009 22:14

h t t p;//w w w allegro, p l/item562528018_suknia_36_38_welon_kamizelka_mlodego_tanio.html



sukienka :D

Aither - Czw Mar 05, 2009 22:22

Rozmiar sukni to 36/38 na wzrost 167 plus 5cm
Hehehehe kochana z tej sukni mogłabym sobie mini zrobić :) ja mam wzrostu ponad 180 a rozmiar stanowczo niski jak dla mnie ;)

kisia - Czw Mar 05, 2009 22:25

colutea napisał/a:
h t t p;//w w w allegro, p l/item562528018_suknia_36_38_welon_kamizelka_mlodego_tanio.html
sukienka :D

nie wiem czy w tych falbanach Aither będzie dobrze wyglądać

Aither - Czw Mar 05, 2009 22:36

Falbanki odpadają bez nich jestem "puszysta" :D :rotfl: wolę coś gładszego ;)
colutea - Czw Mar 05, 2009 22:36

cos Ty jadla jak bylas mala? :P mama Ci drozdze zamiast mleczka w butelce dawala? :P
Aither - Czw Mar 05, 2009 22:50

colutea napisał/a:
mama Ci drozdze zamiast mleczka w butelce dawala?

dużo się nie pomyliłaś :D dawała napój drożdzowy z mlekiem :) dobre na cerę i włosy :D zresztą przed ślubem też będę robić sobie taką kurację drożdzową :) wtedy kosmetolog nie będzie miała zbyt dużo pracy przy mnie :D

Kwiaciarnia IZA - Pią Mar 06, 2009 00:12

Aither. Kisia dobrze wytłumaczyła obok mc donalda...
W salonie jast dużo dziewczyn ale spokonie poproś Iwone, powołasz się na ize z kwiaciarni i z gliwic to bez problemu zajarzy:) Jak dobrze pamiętam to jutro ma na popołudnie. W razie czego dopytam jej jak w przyszłym tygodniu pracuje, dobrze jest podjechac zeby zobaczyła włosy :)

Co do kwiatów to jak najbardziej mamy katalogi ogólno dostępne i takie które są tylko z naszymi pracami..
Jako dodtek to powiem że czerwony warzlarz był robiony pod kolor lakieru do paznokci :)
pozdrawiam. odezwe się pewnie po 8 marca, teraz zamieszanie w pracy

kisia - Pią Mar 06, 2009 00:25

można się też umówić na fryzurę próbną. Chociaz w moim przypadku to nie wyszło bo fryzura próbna wyszła bardzo ładna, a ta właściwa wyszła za nisko przez co była ładna i widoczna tylko z tyłu :kwasny:
mój bukiet wyglądał tak mięśnie znacznie się powiększyły od trzymania tego bukietu ;)

Aither - Pią Mar 06, 2009 09:36

Chyba wiem... od Belki schodzi się tak chociażby z górki i po prawej stronie za biblioteką chyba tak ? :) to wiem gdzie to jest ;)

Kwiaciarnia IZA, wybredna ze mnie klientka :D ale przejadę się oglądnąć po 8 marca :)

kisia, ja na ślubie brata miałam też bukiet ;) ładny w tonacji żółtej i też troszkę ciężki ale chyba to jest urok prawdziwych kwiatów ;) są piękne ale ciężkie ;)

Bea.tka - Pią Mar 06, 2009 11:19

wy tu gadu gadu a ja mam kompa w reklamacji teraz jestem u kumpeli nie będę się rozpisywać ale nadrobię wszystko jak komp do mnie wróci pozdrawiam :)
Aither - Pią Mar 06, 2009 11:44

D_y_s_z_k__a, noo czekamy ;D już myślałam, że się na nas obraziłaś ;)
Kwiaciarnia IZA - Pią Mar 06, 2009 22:20

Aither zapraszam serdecznie:)

Nie pamiętam gdzie o tym się pisała (sorki jeśli w złym mijscu napisze) ale pytał ktoś się o czarne róże...
melduje że udało mi się je zdobyć więc jak ktoś chce zobaczyć Black Bacare to zapraszam puki jeszcze są :)

kisia - Pią Mar 06, 2009 22:40

Kwiaciarnia IZA napisał/a:
ale pytał ktoś się o czarne róże..melduje że udało mi się je zdobyć
dziękuje za informacje :) takie róże pewnie są przepiękne, ale chyba na bukiet ślubny nie bardzo się nadają ?
trunks - Pią Mar 06, 2009 23:48

no chyba, ze za pare dni szykuje sie jakis pogrzeb ;)
Aither - Sob Mar 07, 2009 01:22

a to ciekawe ;D black roses ? :) chyba mnie mama zabije jak jej powiem że taki byłby fajny ;D
Kwiaciarnia IZA - Sob Mar 07, 2009 06:31

Róże jak róże do wszystkiego się nadają :)
Są inne kolorowe dodatki co rozświetlą ewentualną wiązanke ślubną...

Miałam ostatnio internetowe zapytanie czy jestesmy w stanie sprowadzić takie róże na dekorację sali weselnej, bukietu ślubnego, dla świadków i kościoła...tak więc pomysły już są.
Jak dojdzie do realizacji to dam znać czy jednak Black Bakara przełamała stereotyp:)

Ishikawa - Sob Mar 07, 2009 12:14

A daloby sie wciepnac fotki owej Bakary ?:D
colutea - Sob Mar 07, 2009 12:30

grafika google :P jak dla mnie z czernia to ta roza ma niewiele wspolnego :P
Ishikawa - Sob Mar 07, 2009 12:39

Ale mi chodzi o ta konkretna od Izy ;)
colutea - Sob Mar 07, 2009 13:47

a co za rożnica? black baccara to black baccara :]

a tak w ogole to pokaze Wam cos :)
tort weselny mojego projektu a wykonania znakomitych fachowcow z firmy ktora moge smialo polecic: h t t p;//w w w roker.zabrze, p l/

h t t p;//w w w fotosik, p l/showFullSize.php?id=47e74479dca94826]

Ishikawa - Sob Mar 07, 2009 14:04

A black Izy na bank jest wyjatkowa poprostu ;)

Torcicho fantastyczne :) Nie bylo problemu z krojeniem ?:)

Aither - Sob Mar 07, 2009 14:47

Hmmm ciekawe te torty ;) a ja się zastanawiałam gdzie zamówić coś fajnego ;) chciałabym prostokątny ;D a widzę, że wybór jest na prawdę duży ;)
Do mnie dziś dotarły wszystkie elementy dekoracyjne ;) mogę powoli brać się za robienie odgób ;) jak coś zrobię to pochwalę się potem ;DDD

colutea - Sob Mar 07, 2009 15:17

nie bylo problemu z krojeniem a pochwale sie ze takiego torta jak u nas to nie widzialam nigdzie! wszyscy maja okragle pietrowe tylko my mielismy wyjatkowy :D

a ja po prostu zanioslam im rysunek na kartce i powiedzialam cukiernikowi ze ma byc tak i tak ale bez szczegolow takze kolory i dodatki to juz jego inwencja tworcza :D
tort oprocz tego ze wyjatkowy to bardzo smaczny - mielismy z nadzieniem jogurtowym o smaku owocow lesnych :) to co na gorze torta wszystko jadalne ale bardzo slodkie takze ta wierzchnia warstwa nie za bardzo dobra bo bardzo slodka ale on musi rzezbic w cukrze zeby to bylo trwale :)

dodam ze tort przejechal ponad 170km naszym autem w czesciach i potem obsluga sali go tylko poskladala w calosc :) cukiernik wszystko przygotowal tak ze nie dalo sie pomylic przy jego skladaniu :)

a sesja fotograficzna torta to tylko na naszym weselu wygladala jak oblezenie jakiejs slawnej gwiazdy filmowej :P trwala chyba ze 20min... na innych weselach goscie nie rzucaja sie tak z aparatami na torta :P

trunks - Sob Mar 07, 2009 17:01

takich tortów to aż szkoda kroić ! :)
Aither - Sob Mar 07, 2009 18:34

colutea, torty to ciekawa rzecz na weselach ;) i uwierz mi, że często się robi zdjęcia tortom weselnym :) Nie tylko u Ciebie ;) ale nawet zawodowy fotograf (jak jest na weselu) to też robi sesje tortowi ;DD
colutea - Sob Mar 07, 2009 19:42

wiem ale w zeszlym roku bylam na 5 weselach wszyscy mieli torty pietrowe oprocz nas i uwierz mi mimo ze na kazdym weselu goscie robili zdjecia tortom to na zadnym nie trwalo to tyle i w takiej ilosci jak na naszym :P a zawodowy fotograf robi na kazdym weselu zdjecia na jedno kopyto zreszta tak jak kamerzysta film.. my nie mielismy kamerzysty co polecam! filmy z wesela sa zawsze tak samo nudne! poza tym zaden z gosci nie musial sie krepowac kamery i tego jak wyjdzie na filmie ze mu karzysta bedzie swiecil po oczach i wsadzal kamere prawie do buzi akurat jak je :p nienawidze kamerzystow na weselach! dlatego na swoim nie mialam i to bylo najlepsze wesele jakie do tej pory zaliczylam.. chociaz ja sie zle czulam i prawie nie tanczylam to goscie sie super bawili i mysle ze nieobecnosc kamerzysty miala na to wplyw :)
Bot - Sob Mar 07, 2009 19:54

colutea napisał/a:
filmy z wesela sa zawsze tak samo nudne

Totalna Bzdura.... nie wiem na jakich ty weselach bywałaś ;)
colutea napisał/a:
wsadzal kamere prawie do buzi akurat jak je :p nienawidze kamerzystow na weselach

A i wszystko jasne byłaś na jednym gdzie kamerzysta był z "łapanki"..

Byłem na niejednym i nie wyobrażam sobie swojego ślubu bez dobrego kamerzysty...

colutea - Sob Mar 07, 2009 20:24

tak a ile razy chcialoby Ci sie ogladac film z wesela?? bo watpie ze wiecej niz raz... totalna bzdura jest wywalanie minimum 1500zl na durny film o wiele fajniej oglada sie reportaz fotograficzny niz 3 godzinny film ... takie jest moje zdanie i wielka szkoda ze nie wiekszosci ludzi u ktorych musialam na weselu byc bo nienawidze kamery :znudzony: :zly:

p.s. znajdz mi kamerzyste ktory nie ustawia na sali reflektorow... nie ma nawet klimatu zadnego na takich weselach nie mozna przyciemnic swiatla co tak lubie... :niepewny:

kamerzysci sa do du... :P

trunks - Sob Mar 07, 2009 22:05

ja tez sie zgodze, ze ogladanie 3h filmu z wesela to nuda - taniec...żarcie....picie...na zywo ta fajna sprawa, ale oglądac...ile mozna ? 20 minut i sie nudzi...
kisia - Nie Mar 08, 2009 01:32

dobry kamerzysta potrafi na weselu być prawie niewidoczny i z dobrych kilku godzin zrobić świetny reportaż, który nawet jeżeli trwa 3 godziny, to fajnie się ogląda. Film jest świetną pamiątką. Dzieci bardzo chętnie oglądają filmy ze ślubu swoich rodziców. Owszem nie często się go ogląda, ale jestem pewna że ta młoda para, jeżeli przetrwa, to po 10,20 30, a zwłaszcza 60 latach obejrzy go baaardzo chętnie ;)
Mamma20 - Nie Mar 08, 2009 10:27

W 100% zgadzam się z kisią,taki film to piękna pamiątka po latach,zdjęcia tak tego nie oddają....
Aither - Nie Mar 08, 2009 11:25

colutea, hmmm nie wiem ale opowieści o torcie troszkę przesączone są nutką "przechwalania się". Człowiek zawsze twierdzi, że jego rzecz była "naj" ale takie opisy to przecież indywidualne odczucie ;) to że Ty nie ludzisz kamery nie znaczy, że inni myślą tak samo ;) Twoim wyborem było wesele bez kamerzysty ;) takie miałaś prawo. Ja u brata na ślubie miałam kamerę... i na filmie jest uwieńczone coś czego fotograf nawet zawodowy na pewno nie uchwycił ;) i to jest dla mnie miłą pamiątką ;) filmy nie muszą być nudne ;) najwidoczniej miałaś styczność ze złym kamerzystą ;)

Dziś porobię fotki ;) tego co zamówiłam ;D i się pochwalę :rotfl: a co... bo kto tego nie lubi ;D

colutea - Nie Mar 08, 2009 12:02

opowiesci o torcie sa przesaczone nutka zachwalania raczej niz przechwalania sie :P zachwalania zdaje sie ze firmy ktora go wykonala bo tort jechal 170km a mozna bylo kupic duzo blizej i taniej ale wiedzialam ze to co od nich bedzie wyjatkowe!
Aither - Nie Mar 08, 2009 13:27

Fakt iż przejechał 170 km nie czyni go wyjątkowym ;) tak jak napisałam każdy chwali to co jego ;) rzecz naturalna ;)
colutea - Nie Mar 08, 2009 13:46

czyni :) bo moglam kupic na miejscu ok 10km od sali weselnej ale ROKER to jest jedyna firma ktora robi takie dziela tortowe ze warto je wiezc nawet dalej niz 170km :P
Harcerka - Nie Mar 08, 2009 20:09

my mielismy kamerzyste i kilkakrotnie juz ogladalismy sobie filmik:))) i nadal sa momenty z ktorych do dzis sie smiejemy....
ale ja nie oceniam mojego wesela jako nudnego:) moze dlatego moge kilka razy je ogladac;)

poza tym kamerzysta siwetnie uwiecznil moment kiedy wysiadlo swiatlo:)))) i zrobil z tego cos na wzor stary filmow a'la "nieme kino w wersji przyspieszonej"...

polecam nagranie filmiku... zawsze (jak juz Aither wspomniala) to mila pamiatka...

Aither - Pon Mar 09, 2009 00:05

colutea, a no ROKER to nie jedyna firma która robi takie torty i sądzę, że znajdzie się nie jedna co robi lepsze ;)

Harcerka, liczy sie dobry pomysł ;D i inwencja twórcza kamerzysty ;)

colutea - Pon Mar 09, 2009 00:21

Aither, w takim razie prosze Cie znajdz zrob to dla mnie ;) wszak zaraz jak tylko napisalam o tej firmie Ty napisalas ze tyle czasu sie zastanawialas gdzie zamowic tort a tu prosze...
magusia24 - Pon Mar 09, 2009 15:39

trunks napisał/a:
ja tez sie zgodze, ze ogladanie 3h filmu z wesela to nuda - taniec...żarcie....picie...na zywo ta fajna sprawa, ale oglądac...ile mozna ? 20 minut i sie nudzi...

A ja się totalnie nie zgodzę. Ja miałam super kamerzystę a film nakręcił naprawdę świetny. To właśnie film z wesela to najlepsza pamiątka :) Zdjęcia to nie to samo!!!!

magusia24 - Pon Mar 09, 2009 15:44

colutea napisał/a:
czyni :) bo moglam kupic na miejscu ok 10km od sali weselnej ale ROKER to jest jedyna firma ktora robi takie dziela tortowe ze warto je wiezc nawet dalej niz 170km :P

W pełni się z tobą zgadzam :)

Kwiaciarnia IZA - Pon Mar 09, 2009 22:42

Ishikawa postaram się wkleić zdjęcie róży ale...fotki jeszcze w pracy. Pewnie w necie też są
Odwiedził mnie w pracy Deszcz którego serdecznie pozdrawiam i może widział róże?? Pamiętam że kupił kalandiwe ale czy wypatrzył róże to nie wiem

co do tortów weselnych to poszukam fotki z wyjątkowych-innych tortów i wkleje (jak się nauczę hihi)

colutea - Pon Mar 09, 2009 23:04

ale od razu mowie ze nie licza sie pietrowe przystrojone w kwiatki :P bo pietrowy tort to ma kazda Para Młoda :) i zeby nie bylo ze torta trzeba wiezc z Warszawy bo to byloby lekkie przegiecie ;) smialyscie sie z moich 170km :P i nie ma to byc fotka znaleziona w grafika google chyba ze podasz mi firme ktora tort zrobila :) normalnie jak przebijecie zachwalana przeze mnie firme wymysle dla zwyciezcy jakas nagrode :P
Kwiaciarnia IZA - Pon Mar 09, 2009 23:12

znaleziona napewno nie będzie bo sama fotke robiłam :)
choć tortu nie jadłam :(

Aither - Pon Mar 09, 2009 23:24

ech... zastanawiałam się i nadal się zastanawiam, nie powiedziałam, że tam zamówię tort... kończę temat tortów bo to nie ma sensu... jak już powiedziałam... każdy zachwala to co jesgo. Ja osobiście wybrałabym inne wystrojenie torta, ale kto kwestia gustu.


Kwiaciarnia IZA, nie wiedziałam, że jesteście na Mikołowiskiej :D dziś stojąc w korku na niej zaglądałam przez okienko do Waszej kwiaciarni ;))) głupio było mi machać ;]

kisia - Pon Mar 09, 2009 23:25

dostałam Black Baccare na dzień kobiet i uważam, że jednak nadaje się na bukiet ślubn bo jest po prostu bardzo ciemno bordowa, wiązanka z niej musi być przepiękna :


Aither - Pon Mar 09, 2009 23:26

a no nie przeczę ma w sobie pewnien urok ;)
Kwiaciarnia IZA - Pon Mar 09, 2009 23:29

Aither trzeba było machac :) jak tylko bym widziała to bym odmachała hihi

co do tortów to ja ich nie lubię ale...jadłam kiedyś zarąbisty, po prostu się nim obrzerałam a potem pytałam gdzie zakupili...
Nie mam pojęcia jak wygląda z dekoracją ślubną ale smakowo dobrze. Robią dużo innych rzeczy ale najlepiej pojechać i sprawdzić. cukiernia w łabędach przy dworcu. obok jest tez kwiaciarnia tego samego właściciela:)

Rega - Wto Mar 10, 2009 14:13

Witam Was.
Ja natomiat szukam kogoś kto wykonałby makijaż ślubny ? polecicie kogoś, znacie ?

kisia - Wto Mar 10, 2009 17:27

Rega, ja ostatnio robie makijaże w perfumerii Douglas w Forum lub Arenie i zawsze bardzo mi sie podoba, jest taki jak sobie wymyślę. Zasady sa takie, ze albo sie płaci za niego 70 zł, albo kupuje u nich 2 produkty makijażowe za 70 zł lub więcej i ma sie makijaż za darmo- ale to tak na marginesie. Wydaje mi się, że mozna sie z nimi dogadac i umówić, np na próbny w perfumerii, a jak Ci sie spodoba to potem juz na ten właściwy do domu :)
Aither - Wto Mar 10, 2009 22:48

Kwiaciarnia IZA, słyszałam wiele rzeczy o ciastach tej piekarni... ale nigdy nie próbowałam i nie widziałam... bo na łabędach też jest Kobzik ale ten to wiem jak "smakuje" :)
Rega - Sro Mar 11, 2009 10:48

Dziękuję Kisia , tez o nich myślałam :0))
Ishikawa - Sro Mar 11, 2009 16:14

kisia napisał/a:
Rega, ja ostatnio robie makijaże w perfumerii Douglas w Forum lub Arenie i zawsze bardzo mi sie podoba, jest taki jak sobie wymyślę. Zasady sa takie, ze albo sie płaci za niego 70 zł, albo kupuje u nich 2 produkty makijażowe za 70 zł lub więcej i ma sie makijaż za darmo- ale to tak na marginesie. Wydaje mi się, że mozna sie z nimi dogadac i umówić, np na próbny w perfumerii, a jak Ci sie spodoba to potem juz na ten właściwy do domu :)


Kisia, zaskoczylas mnie, jestes pierwsza osoba ktora jest zadowolona z usług wizazystek w forum, naprawde. :) Sorry za Ot, ale ja musialam :D

Mamma20 - Sro Mar 11, 2009 18:42

Hihi a ja się pochwalę,dzisiaj byliśmy z M.w urzędzie,mamy termin ślubu zaklepany,tylko do końca tygodnia akt urodzenia dostarczyć i zapłacić :D 09.05.2009 fajna data :) Tylko trochę się boję,bo mamy dość wcześnie rano,a fryzjerzy są chyba zazwyczaj od 10 rano,a o tej godz.to my już będziemy prawie po ślubie... :(
kisia - Sro Mar 11, 2009 18:52

Mamma20 napisał/a:
a fryzjerzy są chyba zazwyczaj od 10 rano
fryzjerzy są od tej na ktorą sie umowisz :)
Ishikawa, no coż, moze potrafie wytłumaczyć o co mi chodzi, albo mam inne wymagania niż Ty. Ja zawsze byłam zadowolona, ale wiadomo że nie każdy musi :)

Mamma20 - Sro Mar 11, 2009 19:15

A wsumie to może i masz rację,muszę pójść się dopytać dokładnie :)
Ishikawa - Sro Mar 11, 2009 21:10

Mnie nie malowano,ja poprostu slyszalam z babskich ploteczek :)
Ja mam fotoszopa:P

Bea.tka - Sob Mar 14, 2009 10:07

... było cos o tortach hmm jeszcze nie mam wybranej cukierni ani konkretnego torta ale wiem ze ma byc prostokątny :D ...

... było cos o bukietach hmm mam juz wybrany :D

h t t p;//img7.imageshack.us/my.php?image=4215557070.jpg]

i z tego miejsca pytam Kwiaciarnia IZA ile trzeba liczyc za taka wiązanke ?:)

... było o makijazu za cholere niewiem gdzie uderzyc z tym tematem ;/

fryzure mam juz wybrana ale ta co mi sie podoba wiaze sie z przedłuzeniem badz doczepieniem włosów musze jeszcze przejsc sie do fryzjera i spytac czy bedzie mi to pasowac hmm
h t t p;//img8.imageshack.us/my.php?image=5932496.jpg]

Aither - Sob Mar 14, 2009 11:37

fryzura kapitalna ;) co do przedłuzenia włosów... koleżanka sobie przedłużyła i powiem tak... niezbyt to wygląda... albo jej fryzjerka źle to zrobiła albo tak to w rzeczywistości wygląda... jeśli to drugie to nie radzę przedłużać bo nie ładnie to wygląda... lepiej już dobrać jakąś dopinkę...


A mnie przyszły wszystkie materiały do pzrobienia przypinek dla gości i ozdoby na samochód ;) mogę teraz kombinować ;) Jak coś wyjdzie to pokaże ;D

Bea.tka - Sob Mar 14, 2009 13:59

Aither, własnie bardziej mysle o dopince bo to ma byc tylko na ten konkretny jedyny dzien zreszta chyba wyjdzie taniej niz przedłuzanie na stałe a raczej na pewno z tego co sie orientowałam :)

co do dekoracji auta spodobała mi sie ta która proponuje Kwiaciarnia Iza ... ale niewiem jeszcze sama czy w koncu autem czy dorozka do tego slubu :P

Aither - Sob Mar 14, 2009 14:36

Ja się tam do kwiaciarni wybieram niedługo popatrzeć na jakieś katalogi albo coś ;) ewentualnie przedstawić swoje propozycje jakby co :) może coś doradzą :D póki co walczę z fryzjerami ;))))
Bea.tka - Sob Mar 14, 2009 16:54

kurde fryzjera tez by trzeba było pomału wybrac mysle o salonie trendy w Zabrzu ale to zalezy od ceny jakiej mi zaspiewaja bo wiadomo ślub ślubem ale bez przesady :)
Aither - Sob Mar 14, 2009 20:49

No to ja już mam... ;)))

to jest projekt, szkic z wymiarami i wytycznymi ;)


a to jest wersja wykonana z tych materiałów co miałam... brakuje dużej perełki nas sercem i są dwa ciemne listki a będą jeden jasny drugi ciemny ;D kolor... biały i ekri (na rysunku zaciemniona wstążka to będzie ekri) ale obrazowo to będzie mniej więcej tak:


Jeszcze się dopracuje potem :)

colutea - Sob Mar 14, 2009 22:22

poprzypalaj konce tasiemek :P
Bea.tka - Sob Mar 14, 2009 23:40

Aither, powiedz mi moja Droga jak u Ciebie bedzie wygladała kwestia tanców i muzyki?

a projekt daje rade chociaz mnie podoba sie cos troszeczke innego :)

Kwiaciarnia IZA - Nie Mar 15, 2009 00:36

Witam dziewczyny i nie tylko...
poznałam dzis Dyszke prze gg i myślę że sobie troszke pogadałysmyu :)
dowiem się na tematy tych fioletowych róż i dam znać.

Cukiernie w łabędach polecam torty pycha (tym bardziej ze ja nie lubię tłustych kremowych tortów)
Myślę że nawet lepsze niż kobzik :)
Jutro śpie, mam wolne więc może uda mi się poszukać tych dziwnych tortów

Bea.tka - Nie Mar 15, 2009 09:43

jak nie te fioletowe to jeszcze cos takiego mi sie podoba
h t t p;//img11.imageshack.us/my.php?image=bukiet.png]
i...
h t t p;//img21.imageshack.us/my.php?image=wedding2lrg.jpg]
jesli moge zapytac to jak cenowo by takie cudenka wyszły ? ( ten drugi mi sie bardziej podoba:P

Aither - Nie Mar 15, 2009 15:25

D_y_s_z_k__a, nie przewiduję zabawy ;) tanców bo to tylko przyjęcie ;) może jakaś muzyka ale w tle do "kotleta" :) ale zabawy i tańców nie przewiduję ;)
Bea.tka - Nie Mar 15, 2009 15:52

oj moi goscie mi nie odpuszcza jak nie bedzie tanców hulanców :P
Bea.tka - Nie Mar 15, 2009 17:21

hmm a tak sie zastanawiam czym jechać do slubu :) przewiduje ze 22.08 bedzie piekna słoneczna pogoda :P wiec biore pod uwage dorożke a Wy drogie Kobietki czym jechałyscie albo macie zamiar jechac ??
Kwiaciarnia IZA - Nie Mar 15, 2009 21:44

moi znajomi jechali...zdjęcia cudne i wspomnienia tez. jak byc co to mogę dopytac jak było hihi. tu na forum ich nie ma ale na NK są :)

uruchomiłam ponownie edytuj... traz czy uda mi się wkleić zdjęcie?
h t t p;//img26.imageshack.us/my.php?image=torty.jpg]
jedno zdjęcie ale może jeszcze znajde...

Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 09:16

Kwiaciarnia IZA, ja poprosze namiar na tych znajomych :D
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 11:33

co powiecie na te menu

100 zł / osoba

Na początku: witanie chlebem i solą / życzenia przy stole szampańskim
Obiad:

rosołek
tradycyjna rolada śląska
kieszonki ze schabu z boczkiem i śliwką w sosie pieczeniowo – śliwkowym


Dodatki:

kluski śląskie, ryż biały z ziołami, ziemniaki zasmażane, kapusta modra z boczkiem,
marchewka z pomarańczą, sałatka wiosenna



Deser

puchar rozmaitości, patery owocowe


Zimna płyta:

filet z indyka faszerowany włoszczyzną, rolada holenderska, pasztet wieprzowy, schab z morelą


Sałatki:

sałatka z tuńczyka, sałatka makaronowa z ziołami, sałatka grecka


Patery z przekąskami:

tymbaliki wieprzowe
jajka faszerowane
śledź po kaszubsku
koreczki serowe
pieczarki faszerowane


Kolacja I:

roladki drobiowe ze szparagami i serem camembert
trufle ziemniaczane
sałatka szwedzka


Kolacja II:

barszcz czerwony i krokiecik


Prosze doradzcie czy jest ok czy wystarczy czy cos dodac zmienic co polecacie ślub mam na 15 wiec na miejsce do resaturacji dojedziemy jakos na 17 ...

Aither - Pon Mar 16, 2009 12:29

D_y_s_z_k__a, mam podobne menu :DD

Byłam dziś u fryzjerki ;) będę poddawać włosy ciężkiej obróbce ;D i muszę je 3 miesiące przed ślubem do tego przygotować ;) zabiegi pielęgnacyjne też się jakieś wykona :) co sobie będę żałować ^___^

Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 12:35

Aither, a gdzie u fryzjera byłas ?
Aither - Pon Mar 16, 2009 12:55

D_y_s_z_k__a, 5 minut od domu ;) poleciła mi ten zakład żona od kolegi z roboty co z rudy śląskiej dojeżdza do fryzjerki ;) jak tyle dojeżdza to znaczy że zakład dobry ;) nazywa się "Beata" wracałam z roboty i wstąpiłam :) obsługa niemożliwie miła ;) doradzi, pomoże wstępnie z nimi pogadałam, pokazałam to z czym będą walczyć ;) doradziła małą pielęgnację i chyba się skuszę :D
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 14:02

Aither, wiem jaki to salon koło stop baru :P tez sie tam przejde tylko musze najpierw zorganizowac sobie kogos kto mi druknie mój fryz jaki tam chce ...

no a czym do tego slubu bedziecie jechac czy jak tam to bedzie u Was?

Aither - Pon Mar 16, 2009 14:09

D_y_s_z_k__a, prześlij mi tę zdjęcie w wikszej rozdzielczości to Ci to wydrukuję (musi być kolor?) bo mam drukarkę czarnobiałą... a do ślubu jedziemy Maryśką :)
colutea - Pon Mar 16, 2009 14:27

Kwiaciarnia IZA, ale ze co ze to sa niby te cud miod torty inne niz wszystkie? :D cienko cienko to widze zwykle pietrowe ladnie przystrojone ;) :P


edit: moge druknac fryz w kolorze na papirze foto ;)

Aither - Pon Mar 16, 2009 14:30

no to przystrojenie sprawia że są wyjątkowe...nie są stanowczo brzydsze od Twojego który zachwalałaś :P
colutea - Pon Mar 16, 2009 14:32

ale powtarzam to po raz kolejny sa to zwykle torty pietrowe :) teraz sobie zobacz na stronie firmy ktora zachwalalam ze oni zwykly tort pietrowy potrafia lepiej przystroic niz te ktore pokazala Kwiaciarnia IZA :P
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 14:41

colutea, a jak bedzie z dostarczeniem zdjecia bo ja mam ciaze zagrozona i musze lezec niestety :(
colutea - Pon Mar 16, 2009 14:56

D_y_s_z_k__a, moge Ci wyslac poczta :P po wszystkim postawisz piwko kiedys i bedziemy kwita ;)
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 15:02

colutea, zgadzam sie :D
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 15:04

a taki tort mi sie podoba :)
h t t p;//img217.imageshack.us/my.php?image=torty24.jpg]

Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 15:29

colutea, poleciła mi cukiernie z Zabrza i juz wybrałam torcik tyle ze interesuje mnie tylko parter :P
h t t p;//img72.imageshack.us/my.php?image=totr110.jpg]

kisia - Pon Mar 16, 2009 23:29

D_y_s_z_k__a napisał/a:
a taki tort mi sie podoba :)
tort śliczny, ale z tego co widać przybranie jest z prawdziwych kwiatów, więc przed krojeniem dość trochę zabawy z tym by było, zeby pościągać
Bea.tka - Pon Mar 16, 2009 23:35

kisia, coś za coś ;)
kisia - Wto Mar 17, 2009 00:11

D_y_s_z_k__a napisał/a:
coś za coś ;)
pewnie tak, ale jak dalej to analizuję to stwierdzam, ze to nie jest dobry pomysł, z prawdziwych kwiatków może się coś nasypać na tort
Bea.tka - Wto Mar 17, 2009 09:54

kisia, nie wiem czy zauwazyłas ale ja wybrałam w koncy ten drugi z pietrowego sam parter ... tylko zrobie go na prostakątno :)
Aither - Wto Mar 17, 2009 14:40

a ja dziś byłam u fryzjera ;) poddałam się zabiegowi jedwabiu ;) i jestem bardziej niż zadowolona a i troszkę ściełam włosy zmieniając fryzurę ;D
Bea.tka - Wto Mar 17, 2009 14:43

Aither napisał/a:
poddałam się zabiegowi jedwabiu
wiela to kosztuje ? :D i ile wogóle licza tam za uczesanie tzw slubne ;]
Aither - Wto Mar 17, 2009 14:58

byłam u fryzjera w forum ;) bardzo fajna obsługa i bardzo miła ;) doradzą i powiedzą co i jak... fryzura ślubna w forum kosztuje 120 jak w salonie robiona i "ileś" jeśli zamawia się fryzjerkę do domu... cenę uzgadnia się z tylko tą fryzjerką co przyjeżdża ;]
magusia24 - Czw Mar 19, 2009 14:32

Aither napisał/a:
poddałam się zabiegowi jedwabiu ;) i jestem bardziej niż zadowolona

Aż mnie zaciekawiłaś. Ile płaciłaś za ten zabieg??

Aither - Czw Mar 19, 2009 15:12

Sam zabieg kosztuje niecałe 100 zl ;) ja miałam cięcie włosów i stylizację ;) więc zapłaciłam troszkę więcej ;] no i kupiłam sobie terapię jedwabną do domu ;) znaczy kosmetyki ;)
colutea - Czw Mar 19, 2009 15:20

nie dalabym tyle kasy na sam zabieg lepiej kupic po prostu jedwab i w domu robic sobie takie kuracje
Harcerka - Czw Mar 19, 2009 15:40

sama wizyta w salonie odpreza;) jak ktos kolo ciebie chodzi:))
a 100 PLN to nie wiele jak na wizyte u fryzjera:)))

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 15:44

no, 100 to rzeczywiscie nie duzo. Wiekszosc moich kolezanek zostawia co miecha albo 2 z 120-150 zł. A salon nie jakis taki wymyslaty ponoc.
colutea - Czw Mar 19, 2009 15:58

to ja jestem jakas inna chyba :P bo pierwszy raz w zyciu bylam u fryzjera kiedy robilam fryzure slubna :P i katorga dla mnie bylo i kara najgorsza meczyc sie tam te 3 godziny :/ ostatnio tez jakos tyle trwalo robienie pasemek... dla mnie to zadne odprezenie tylko tortura jakas :P
Harcerka - Czw Mar 19, 2009 16:11

hmm zawsze mozesz nie chodzic do fryzjera..
ale mnie to przyjemnosc;)

ja bym chetnie skoczyla na mikrodermabrazje tylko nie wiem gdzie to w gliwicach jest;)))

colutea - Czw Mar 19, 2009 16:15

kosmetyczka jakies masaze to owszem przyjemnosc... ale nie fryzjer :P
Harcerka - Czw Mar 19, 2009 16:19

dla ciebie moze nie...
dla mnie owszem:)

a to przed slubem to akurat taka odskocznia jest na wage zlota;)

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 16:59

Mikrodermabrazja bedzie na obronców pokoju w studiu Dominikana, bylam tam na oczyszczaniu i babka mowila ze w ciagu paru dni beda mialy sprzet :)
Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 19:54

A Ja powiem tyle Fryzjer odpreza a im drozszy tym bardziej hahaha ;)
Ishikawa, a takie oczyszczanie cery domyslam sie wiela kosztuje mysle o tym od dawna i jakas nie potrafie sie zebrac słyszałam tez o jakichs kwasach czy ktos wie co to i o co w tym chodzi ?

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 20:23

Jestem po kuracji kawasami i teraz antybiotyk włączony na pare meichów :zalamany: Niestety, jezeli chodzi o kwasy ( mowie o 6 i 12 procentowym) to pani w aptece to ZA MA?O. Lepiej isc najpierw do dermatologa, a potem do kosmetyczki. Wiem co pisze po własnym przykładzie. Kwasy to nie same ochy i achy.

Oczyszczanie samo kosztuje 95 zł, (ponad godzinka murowana) natomiast oczyszczanie z maseczka algowa na koncu to z półtora h, kosztuje ok 120 zł.

colutea - Czw Mar 19, 2009 21:08

ja wiem ze to nie na temat moze ale jak juz sie ten temat wlaczyl to powiem ze na syfki najlepsze pigulki hormonalne a nie jakies antybiotyki. tez wystarczy kilka miechow ;) tez probowalam roznych eksperymentow w swoim czasie i tylko to tak naprawde zalatwilo sprawe ;)
Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 21:18

Mylisz sie Colutea:) ale to rzeczywscie nie temat na takie akcje:)
Szczegolnie ze nie kazdy je moze przyjmowac ;)

Aither - Czw Mar 19, 2009 22:38

No ja też chcę przed ślubem do kosmetyczki się przejść kilka razy ale nie wiem do której ;) a na trądzik... mam sposoby mojej babci i mamy ;) drożdże ;) napoje dorżdżowe czynią cuda ;) za młodu duże tego dawkowałam i nigdy nie miałam ani trądziku ani pryszczy... no czasem mi wyskoczy jakiś jeden lub dwa przed okresem ale to norma :)

A co do terapii hormonalnej na trądzik... jednym to pomaga i są zadowoleni a innym nie... ja osobiście wolę nie bawić się w terapie hormonalne... na jedno pomaga ale w drugą stronę szkodzi ;)

A co do fryzjera ;) 100 zł to mało ale jestem zadowolona w owej usługi i sądzę że za miesiąc tam wrócę ;)

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 22:40

Kaj bylas u fryzjera ?
Aither - Czw Mar 19, 2009 22:41

W forum ;) w Jean Louis David ;)
Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 22:43

Co jetsem w forum to tam widze pustki :) Zaskoczylas mnie. A ktos Ci polecił ?
trunks - Czw Mar 19, 2009 22:57

bo we forum drogo....chyba za drogo, jak sądzicie ? Czy tamtejsze usługi faktycznie sa warte swojej ceny ?
colutea - Czw Mar 19, 2009 22:59

mi sie wydaje ze nie :) i sory ale glupota jest chodzenie do fryzjerow w tych wszystkich galeriach handlowych :D ale jak ktos lubi przeplacac to czemu nie :D
Aither - Czw Mar 19, 2009 23:05

Ishikawa, czy polecił... metoda prób i błędów :) nie opieram się teraz w głównej mierze na "poleceniach" tylko włąsnych testach ;) ale prawdą jest że polecone odwiedzam najpierw ;)

trunks, 100 to nie majątek nie przesadzaj :P

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 23:06

niewiem co robiła Aither, ale 100 nie jest jakims przepłaceniem, o ile usłga była dobrze wykonana itp. Zdziwilam sie, bo myslalam ze wlanie cena ok 200-250.
Aither - Czw Mar 19, 2009 23:10

colutea, widać, że nie jesteś klientem fryzjerów... lepiej przeczytaj najpierw co robiłam a potem powiedz czy za tę usługi przepłaciłam...a jak nie orientujesz się... to nie wiem skąd to twierdzenie, że "przepłaciłam"... zresztą a nawet jeśli... kogo to obchodzi? Skoro mnie stać to komu to przeszkadza ? :zdegustowany:
trunks - Czw Mar 19, 2009 23:19

Cytat:
trunks, 100 to nie majątek nie przesadzaj

no moze akurat ten zabieg nie jest przeplacony, ale wiekszosc jest w porównaniu z normalnymi fryzjerami.....czy warto np. strzyzenie tam ?

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 23:20

Trunks, ile wg Ciebie bierze normalny fryzjer ?:) Bo wiesz, dla nie ktorych to majatek dac 20 zł, a dla niektórych 120 :)
Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 23:24

a ta kuracja kwasami to ile trwa ? i jaki jest efekt Ishikawa, jestes zadowolona ...no i jakie koszta sa całej taakiej kuracji ??
trunks - Czw Mar 19, 2009 23:25

Ishikawa napisał/a:
Trunks, ile wg Ciebie bierze normalny fryzjer

z 2 razy mniej przynajmniej za strzyzenie, a jakies farbowania czy inne pierdołki tez tam ponoc drogie....matka mówi, ze sie nie kali.....

Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 23:29

Nie, nie jestem zadowolona bo wyladowalam u dermatologa. Po 2ch tygodniach mialam jakies strupy i ranki;/ Poprostu cere trzeba przygotowac na kwasy (szczegolnie wrazliwa i problemowa) a ja z grubej rury 12% kwas glikolowy.A po 2 to prawdopodobnie jestem na jakis skladnik tego kremu ( Miałam Avene) uczulona.
Debilizm z mojej strony, ale tyle ochow i acho sie naczytalam ze szok. Wlasnie na necie. A z tym trzeba uwazac, na dzien filtr50plus inaczej niestety przebarwienia murowane.
Moim zdaniem najpierw dermatlog zeby ocenil czy warto, bo to nie jest gra warta swieczki :(

Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 23:32

Ishikawa, rozumiem w sumie nie jest ze mna az tak zle, chyba zostane przy toniku i kremie nawilzajacym ;)
colutea - Czw Mar 19, 2009 23:33

Aither, a co Ty sie tak oburzasz od razu? :P dla mnie to przeplacenie dla Ciebie nie ale nie bij od razu ;) ja wole pojsc do fryzjera jesli juz musze a nie lubie gdzie za strzyzenie balejaz i ukladanie zaplace 60zl zamiast 70 za samo strzyzenie i mi to odpowiada :P
Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 23:35

a ja z innej beczki Aither, wymysliłas juz cos w ramach podziekowan dla rodziców ??
Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 23:35

Tzn wiesz, ja mam problemy ze skora, wiec msuze podwojnie uwazac niz normalna kobieta;/. Znam laski co sobie nie wyobrazaja zimy bez kuracji kwasami (wtey jest to wygodniej stosowac ) . Kwasy to juz nie moja działka, ale mysle ze po kuracji antybiotykiem kaski nie odkladac na mikrodermabrazje wlasnie.
Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 23:38

Ishikawa, jakies oczyszczanko albo maseczke rozswietlajaca napewno przed slubem zastosuje i makijaz u profesjonalisty obowiązkowo ... choc jestem straszny płaczek i niewiem czy opłaca sie inwestowac w jaki kolwiek makijaz zaraz i tak spłynie ze łzami :looka:
Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 23:40

Dobre kosmetyki nie spłyna :P Gdze bedziesz robic makijaz?
Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 23:43

tego jeszcze niewiem :zdziwko: polecassz kogos ??
Ishikawa - Czw Mar 19, 2009 23:47

Nikogo nie testowałam, wiec z łapka na sercu polecac nie bede. Ale popytam, wiem ze ktos mial wizazystke z Katowic.

To co w necie znalazlam to Agnieszka Szafarz nr komórki:506-107-199.

IMAGE Ul. Wroclawska 2a (032) 237 22 60 pani Żaneta

Ale osobiscie nie znam.

Bea.tka - Czw Mar 19, 2009 23:49

Ishikawa, popytej! ciekawe wogóle ile sie płaci za makijaze hmm nigdy nie robiłam takich rzeczy w salonach to tez niewiem :niepewny:
colutea - Pią Mar 20, 2009 00:11

90 zl zaplacilam za probny i potem ten wlasciwy czyli za tapetowanie 2 razy:) i uwazam ze naprawde warto zrobic makijaz u profesjonalisty :) ale ja robilam daleko stad wiec nikogo tutaj nie polece niestety... powiem tylko ze probny warto wykonac nie robic na slepo bo a noz nie wyjdzie tak jak chcialas a moze nie byc czasu na poprawki poza tym na moja skora zle dzialaja niektore kosmetyki i po probnym makijazu mialam zaczerwienienia na twarzy...
kisia - Pią Mar 20, 2009 00:15

Ishikawa napisał/a:
Mikrodermabrazja bedzie na obronców pokoju
to jak będziesz coś więcej wiedzieć, napisz proszę w topiku h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2176]Mikrodermabrazja przyda się tam taka informacja :)

a tak wracając do tematu ślubnego.

Robicie listę prezentów jakie chcielibyście dostać?
Co myślicie o takiej liście ?

ja żałuje ze 17 lat temu nie robiło się takich list bo nie dostałabym 11 kompletów pościeli :/

Bea.tka - Pią Mar 20, 2009 09:07

kisia, my do zaprodzenia dołączamy karteczke na której wyraznie pisze ze zamiast prezentów przyjmiemy pieniazki poniewaz zbieramy na auto :)
Aither - Pią Mar 20, 2009 11:26

D_y_s_z_k__a, w ramach podziękowań to mam dwa do wyboru... albo rulon papieru i na nim to podziękowanie (co mniej mi się podoba) albo ramka ładnie ozdobiona (jak na zdjęcie) z podziękowaniami na papierze czerpanym... przychyliłabym sie bardziej do czegoś takiego ;] widziałam to gdzieś w sklepie i bardzo ładnie to wyglądało ;) sądzę, że coś takiego będę robić ;)

kisia, osobiście nie preferuję robienia "listy". Nie wiem to jakoś dla mnie dziwnie wygląda... zastanawiam się czy nie zrobić tak jak D_y_s_z_k__a w czasie wręczania zaproszeń nie powiedzieć iż preferowalibyśmy pieniądze abyśmy mogli wykończyć mieszkanie. Cały sprzęt w domu u nas jest pod zabudowę więc ciężko będzie coś kupić a po co mi mikser jak ważniejsza jest lodówka czy pralka :) ja też wolałabym pieniądze, bo wydam je na to co jest dla mnie najpotrzebniejsze ;) tak przynajmniej ja uważam ;)

Co do mejkapu u profesionalisty... ja się sama będę malować ;) więc nie zdecyduję się raczej na wizażystkę ;) raz tylko poszłam do "specjalisty" na ślub kuzyna... i powiem szczerze... wydałam wtedy 60 zł (jakieś 7 lat temu) i wyglądałam strasznie. Coś co podoba się wizażystce nie koniecznie podoba sią osobie mejkapującej ;) Mnie się nie podobało... miałam kremowy kostium a kobieta pomalowała mnie na niebiesko... co jak co ale e błękicie czuję się źle... w ciągu 5 minut 60 zł zostawiłam na waciku... i sama sobie zrobiłam mejkap... Zraziłam się do wizażystów i wolę się sama malować ;) uważam iż zrobiłam duże postępy w samodzielnym mejkapie od tego czasu ;D jedynie co... to kupię sobie lepszy podkład i puder ;) i odpowiednie cienie ;) więc nie wydam za dużo a jeszcze mi przecież zostanie ;) a przykładowe mejkapy już sobie robiłam ;) i wybrałam odcienie perłowy beż i cynamon ;) czarne kocie kreski i biała perła w kącikach ;) czyli styl jaki wolę na codzień ;) natualny i prosty ;)

Ishikawa - Pią Mar 20, 2009 12:05

Dlatego warto obczaic portfolio wizazystki i isc na makijaz probny. :)
Harcerka - Pią Mar 20, 2009 12:55

Colutea - no to przeplacilas;)))))
ja zaplacilam 30 PLN za slubny:) tez daleko stad - bylam bardzo zadowolona... nic nie splynelo...
ale faktem jest ze samodzielnie sugerowalam dobor kolorow w jakis sie czuje OK:)

colutea - Pią Mar 20, 2009 13:24

ale ja nie robilam u jakiejs paniusi w domu tylko w salonie wiec wiadomo ze wtedy ona musi wziac wiecej :) wiedzialam ze przeplacam ale jak sie robi makijaz probny na 3 dni przed slubem to nie ma sie czasu na szukanie gdzies taniej :P sukienke kupowalam miesiac przed tak w ogole a sale stroilam sama dzien przed :P wiec tak to juz jest jak sie robi wszystko na ostatnia chwile :P czasem sie przeplaca :rotfl:
Harcerka - Pią Mar 20, 2009 13:44

hmmm ja nie mowie o paniusi...
i make-up ustala sie zdecydowanie dluzej niz 3 dni przed....

Aither - Pią Mar 20, 2009 13:46

Harcerka, dobrze, że przynajmniej wizażystka pozwoliła się kierować... są tacy/takie "stylistki" które twierdzą, że to one są wizażystkami a nie my ;)

Ja się wciąż przychylam do zamodzielnego wykonania mejkapu ;)
właśnie... a co z paznokciami ? ja nie noszę tipsów, mam swoje naturalne zdrowe ale nie wiem czy robić na ten jeden dzień ? zawsze to pewniejsze że się przy zakładaniu sukni nie połamie :) tylko pytanie... co potem zrobić ? jak je ściągnąć (nigdy nie robiłam takich :DDD ) czy zwyczajniej poczekać aż odrosną ? O_o jakoś mi się to nie uśmiecha...

colutea - Pią Mar 20, 2009 14:02

mi wystarczylo ustalic 3 dni przed :) nie mialam nigdy jakiejs schizy ze moj slub musi bys idealnym dniem :P i tak zawsze sie cos nie uda :D
Aither, tipsow zelowych nie odkleisz musisz czekac az odrosna poza tym potem masz slabe paznokcie przez jakis czas... akrylowe mozna zdaje sie jakos odklejac czy rozpuszczac...

Aither - Pią Mar 20, 2009 15:19

wiem że po nich są kłopoty z kondycją paznokci... dlatego wolę swoje zwłaszcza że mam mocne ale znając swoje szczęście to je połamię :D zawsze tak mam :) wolę się jakoś zabezpieczyć... żebym mogła potem je odkleić lub ściągnąć... nie lubię taich rzeczy w pracy mi się to nie przyda... wręcz przeciwnie ;)
Któraś jeszcze coś doradzi ? :)

Bea.tka - Pią Mar 20, 2009 18:55

ja nie doradze bo bede nakładac zele :P
kisia - Pią Mar 20, 2009 19:43

dziwi mnie to co piszecie o wizażystkach. Przecież ona nie może narzucić kolorów, wcześniej przed makijażem ustala się kolor główny i dodatkowe. Jeżeli ma się wrażliwą skórę to powinna tez malować kosmetykami naszymi po których mamy pewność ze nic nam nie będzie, zwłaszcza jeżeli to makijaż ślubny.
colutea - Pią Mar 20, 2009 19:48

jakbym chciala uzyc swoich kosmetykow to bym sie sama pomalowala :P nie stac mnie na kupowanie tych super-firmowych i drogich ale uznalam ze na taka okazje warto sie takimi pomalowac i tylko dlatego sie na to zdecydowalam. chociaz na sesje plenerowa pomalowalam sie sama i na zdjeciach tez wyszlo super :) kolorow nigdy w zyciu nie dalabym sobie narzucic tak samo jak intensywnosci makijazu :)
Aither - Pią Mar 20, 2009 19:49

kisia, ja robiłam go 6-7 lat temu ;) widać wtedy była inna kultura wizażystów ;) skoro malują mnie moimi kosmetykami to sama sie mogę też pomalować ;)
Ishikawa - Pią Mar 20, 2009 20:24

Kisia, ja tez sie dziwie, chyba laski miały pecha z tymi wizazystkami. Narzucanie kolorów...pff predzej by jej pedzel w oku wylądował :P
kisia - Pią Mar 20, 2009 23:24

colutea napisał/a:
nie stac mnie na kupowanie tych super-firmowych i drogich
a wszystkie wizażystki właśnie takie mają ? co prawda ja byłam malowana Heleną Rubinstein w Douglasie, ale nie dlatego decydowałam się na makijaż u wizażystki by być malowana drogimi kosmetykami, nie mam po prostu takich umiejętności jak one.
colutea - Pią Mar 20, 2009 23:29

mi chodzilo glownie o to ze one uzywaja dobrych = drogich podkladow :) a trwalosc calego make up'u glownie od tego zalezy... no mial wytrwac w koncu prawie 20 godzin nie :P do mojego delikatnego utapetowania nie trzeba bylo miec niewiadomo jakich umiejetnosci :) sama tez bym sie tak pomalowala... chyba :zawstydzony: :P
Bea.tka - Sob Mar 21, 2009 10:08

hmm musze sie przejsc do tego forum kisia, mówisz ze jak kupie kosmetyki za 70zł to mnie za free pomaluja tak?
Aither - Sob Mar 21, 2009 10:51

D_y_s_z_k__a, powiedz kiedy idzesz przejdę się z Tobą:)
Bea.tka - Sob Mar 21, 2009 11:33

Aither, mysle ze w czerwcu na spokojnie juz po porodzie :) mozemy sie umóic bedzie nam razniej i sobie obcenimy obgadamy Panie i ich prace :hyhy:
kisia - Nie Mar 22, 2009 22:04

D_y_s_z_k__a, tak, więc na próbny możesz się wybrać, co do już właściwego makijażu to nie wiem jak się z nimi umawia. I pamiętaj Ty decydujesz o kolorach, możesz sobie wybrać chyba też markę, ja polecam Helene R.
Bea.tka - Nie Mar 22, 2009 23:04

kisia, Helena R. Zapamietam :)
Aither - Pon Mar 23, 2009 10:48

D_y_s_z_k__a, no może być i w czerwcu ;) ja właśnie robię sobie domową kurację jedwabiem ;) ech ;) fajne pachnie ;)
Bea.tka - Pon Mar 23, 2009 10:50

Aither, no ja uzywam takiego płynu co sie zwie jedwabiem do włosów z Gliss-Kur'a i powiem ze dla jest rewelacyjny :)
Aither - Pon Mar 23, 2009 10:53

ja mam Kerastase z Loreala ;) bardzo fajna ;)
Bea.tka - Pon Mar 23, 2009 12:48

Aither, a czym jedziesz do slubu ?
Aither - Pon Mar 23, 2009 13:05

swoim samochodem ;) mam meree combi srebrny metalic więc się nadaje ;) szkoda mi kasy na wynajem ;) wolę za tę kasę coś innego kupić ;D
Bea.tka - Pon Mar 23, 2009 19:52

ja myśle nad dorozka ale mój mi wybija ten pomysł z główy ;]
Harcerka - Pon Mar 23, 2009 20:55

a ja jechalam nieprzystojonym samochodem... i jakos teraz w ogole tego nie pamietam....:))

poza tym zrobilismy cos takiego:) ze Pan mlody wraz z goscmi jechal wczesniej do kosciola... i tam czekam na mnie przed oltarzem:)))

ja potem dojechalam (kilkanascie minut) i wchodzilam do kosciola z ojcem...

w sumie fajnie bylo:)) bo inaczej niz gdziekolwiek indziej...

Kwiaciarnia IZA - Wto Mar 24, 2009 00:30

D_y_s_z_k__a pytałaś o namiary na znajomych z zabrza co jechali dorozka...
telefon podam na priw i sama sie dowiesz co i jak.

colutea Co do tortów to wklejone zdjęcie jest piętrowe ale chyba dodałam iż poszukam tego innego zdjęcia (ale jakos mi nie wychodzi)

kisia - Wto Mar 24, 2009 00:37

no już nie sprzeczajcie się o te torty. Jedni lubią piętrowe inni z domkami czy czymkolwiek innym. Najważniejsze, żeby młodej parze się podobał, a goście mają go po prostu zjeść i pochwalić że dobry był ;)
Harcerka napisał/a:
poza tym zrobilismy cos takiego:) ze Pan mlody ........inaczej niz gdziekolwiek indziej...
tak filmowo :D
Harcerka - Wto Mar 24, 2009 00:39

:)) no prawie;)
zalezalo mi glownie na tym zeby nie bylo "jak zwykle"...

a ze to nasze swieto;)))) to sobie pozwolilismy na taka mala odmiane;)))

kisia - Wto Mar 24, 2009 00:45

Harcerka i bardzo dobrze :D
Harcerka - Wto Mar 24, 2009 00:46

nam dobrze;)))
gorzej bylo ze wszystkimi "babciami":)))) ktos im zburzyl taki ladny porządeczek:)

frohike - Wto Mar 24, 2009 19:11

Aither napisał/a:
mam meree combi srebrny metalic więc się nadaje


a co to jest za auto meree?? Nie umiem skojarzyć.

Tak czytam o waszych fryzurkach i fryzjerach to cięzko w to uwierzyć, ja za fryzure weselną zapłaciłem 15zł :rotfl:

Miałem tort piętrowy, robiony przez mojego kolegę.

Co do fotografa i kamerzysty uwarzam ze najlepiej mieć i to i to. Najczesciej nagranie weselne ogladam jak odwiedzają nas znajomi ale ogląda się super. Moge polecić Pana Krzysztofa Białego który ma biuro na sobótki.

ziutek997 - Wto Mar 24, 2009 19:41

Cytat:
a co to jest za auto meree??


Nie maree a marea - czyli fiacik :P
Ot taki właśnie :)
h t t p;//picasaweb.google.co.uk/ziutek997/20081005WycieczkaDoChudowa#5316823965602820082

kisia - Sro Mar 25, 2009 15:17

Będąc w Douglasie na drobnych zakupach(mężu nie patrz na konto ;) ) popytałam o makijaże. Więc perfumeria ma jednego wizażystę który jeździ do domu klientki, robi ponoć (zdanie pań z perfumerii) przepiękne makijaże, cena tak jak w Douglasie 70 zł. Nie zapytałam tylko czy jak przychodzi do domu to można rozliczyć makijaż paragonem za zakup 2 kosmetyków za cenę 70 zł +
Bea.tka - Sro Mar 25, 2009 15:28

kisia, pewnie nie chociaz 70zł nie wydaje mi sie wygurowana cena :) no i dziekuje bardzo za info Kisiu :)
kisia - Sro Mar 25, 2009 19:20

D_y_s_z_k__a napisał/a:
pewnie nie
no wiesz w perfumerii właśnie tak można rozliczyć makijaż, a jakby nie było wizażysta jest z Douglasa więc byc może się da :D
Bea.tka - Czw Mar 26, 2009 16:58

pojedzimy zapytamy sie dowiemy :D
Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 16:12

h t t p;//img256.imageshack.us/my.php?image=strojenieauta.jpg]
h t t p;//img256.imageshack.us/my.php?image=strojenieauta2.jpg]
h t t p;//img230.imageshack.us/my.php?image=strojenieauta3.jpg]

takie strojenie autka mi sie podoba :) zdecydowalismy z przyszłym mezem ze jednak pojedziemy do slubu autem :)

Aither - Sob Mar 28, 2009 16:16

się chłopy czepiają byle samochodu :P maree napisałam bo odmieniłam :P pffff nie ważne :P

A ja dostałam namiary na kosmetyczkę w zabrzu... ponoć też świetnie robi makijaże ;) polecę jak będę miec wolne :D i sprawdzę ;)

Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 16:17

Aither, a wybraliście juz obrączki robisz z własnego złota a moze masz jakiegos jubilera upatrzonego?
Aither - Sob Mar 28, 2009 16:20

D_y_s_z_k__a, mam włąsne złoto :) dostałam wielki sygnet od Ojca i z niego mam zrobić obrączki ;) wzór klasyczny coś takiego :) szerokości ok 5 mm ;)


A co do jubilera :) mam już załatwionego po kosztach ;) od zmiennika żona robiła u jubilera i zostały jej "znajomości" :) ma mi to Gosia załątwić ;)) koszt pary przerobienie ok 200 zł :) z włąsnym złotem ;)

Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 16:26

Znalazłam tez ciekawe rozwiazanie co do podziekowan dla rodziców te klasyczne ksiegi wogóle mi sie nie podobaja ale wrzuce tu zaraz cos co mi odpowiada ... ide tego poszukac ;)
colutea - Sob Mar 28, 2009 16:38

eehhhh D_y_s_z_k__a, D_y_s_z_k__a, a co ja Ci mowilam??? ze zywe kwiaty na samochod :P tylko jesli masz zamiar wydac na moje ozdoby odpowiednia sume wtedy zalatwie Ci te roze na sale :P bo jak mam jechac po nawet 100 sztuk, a 200zl wydac na paliwo.. to sama wiesz jak mi sie to oplaca ;) :rotfl:
Aither - Sob Mar 28, 2009 16:40

no ja jak znajdę w necie to co mi się podoba to też tu wrzucę :))) teraz znikam moje Kochanie przyjechało ^___^
Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 16:42

h t t p;//w w w allegro, p l/item584244189_slub_podziekowania_dla_rodzicow_jdstyle.html#gallery

h t t p;//w w w allegro, p l/item590239679_slub_podziekowania_dla_rodzicow_rulon_jdstyle.html

Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 16:48

colutea, takie mi sie podobaja i takie chce i te przystrojenie nie wyniesie mnie drogo :P Ty mi lepiej nie mieszaj w tej mojej głowie albo podaj konkretne ceny za wykonanie pracy bo tak gadac nie znajac cen to wiesz :] zreszta z tego co piszesz to nawet jak bym chciała 200 róz to nie pojedziesz po nie wiec po co mam sie napalac :/ kuzwa a tak chciałam miec w wazonach duzo duzo róz na sali zeby pachniało pieknie ...
Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 17:07

h t t p;//img256.imageshack.us/my.php?image=bordowe.jpg]
a takie zaproszenia wybrałam :D bo te co dostałam nie podobaja mi sie nic a nic :/

colutea - Sob Mar 28, 2009 17:19

D_y_s_z_k__a, mialam przewidziane ze za 800zl zrobie Ci bukiety na stoly do sali + w kosciele przy oltarzu i wejsciu + bukiet slubny + strojenie auta w zywych kwiatach + kosze z kwiatami dla rodzicow + zaproszenia + moze kotyliony dla gosci i zawieszki na alkohol + jakies papierowe podziekowania dla rodzicow...

moja wina ze co chwila cos kupujesz na allegro? mialo byc wszystko w zywych kwiatach :zdegustowany:

Szamanka - Sob Mar 28, 2009 18:08

No niech mnie, ja widze, ze tu przygotowania pelna para ida.

Aither, daj znac, gdzie i kiedy bedzie mozna ryzem na szczescie posypac :)

Czy myslicie tez o przystrojeniu kosciola?

Bylam na takim weselu, kosciol wygladal bajkowo a i podobalo mi sie to, ze ojciec prowadzil panne mloda do oltarza.

Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 18:08

no co ja zrobie ze jak mi sie cos spodoba to chce to miec :P
Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 18:14

Szamanka, Nasz Kosciół w Sosnicy ma ze tak powiem dziwny wystrój i raczej krzeseł ogrodowych nie polecałabym ozdabiac jakos tak nie widze tego ;/
Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 18:28

h t t p;//img207.imageshack.us/my.php?image=naszyjnik2.jpg] CUDO !!! CUDEńKO !!! :hyhy:
katarzyna35k-ce - Sob Mar 28, 2009 18:40

Czy to aby nie swarowski?
Piekne :) D_y_s_z_k__a, przystrojenie auta jak dla mnie super! ;)

colutea - Sob Mar 28, 2009 18:45

D_y_s_z_k__a napisał/a:
no co ja zrobie ze jak mi sie cos spodoba to chce to miec :P


nom tylko ze jak tak sobie gadamy i patrze co tam co chwila kupujesz to wszystkie ozdoby bedziesz miala z innej bajki :zabawa:
a taki mialam plan zeby wszystko bylo do siebie idealnie dopasowane i zeby podkreslalo bukiet slubny Panny Mlodej :mur:

wisiorek Dyszce zrobie ja :P taki sam + klipsy
a na ozdobe auta bede Cie namawiac wciaz na zywa a nie plastikowa :klutnia:

Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 19:38

katarzyna35k-ce, tak to jest swarowski :) ale przekazuje pałeczke col zrobi mi te cudo taniej a bedzie identiko :D

jesli chodzi o przystrojenie auta póki co pozostaje przy tym co jest na wklejonych obrazkach :P

colutea - Sob Mar 28, 2009 20:07

D_y_s_z_k__a napisał/a:
[b]jesli chodzi o przystrojenie auta póki co pozostaje przy tym co jest na wklejonych obrazkach :P


a jesli ja powiem ze zrobie Ci takie z zywych roz i bluszczu za ta stowke ? :P i dodalabym akcencik kolorystyczny w postaci kilku rozyczek w kolorze takim jak bedziesz miala w bukiecie :D :super:

Bea.tka - Sob Mar 28, 2009 21:16

colutea, zaczyna mi sie to podobac coraz bardziej :hyhy:
kisia - Nie Mar 29, 2009 00:24

przystrojenie samochodu śliczne, pewnie z żywych kwiatów piękniejsze będzie niż ze sztucznych.
Ja mam złe doświadczenie z ozdobami na samochodzie. Nie dość, że samochód pożyczony (Alfa Romeo oczywiście :D), a tu trzeba było przymocować ozdoby i baliśmy się ze zniszczymy lakier samochodu, to jeszcze więcej niż 20 na h jechać nie można bo wszystko odpada :mad:

Bea.tka - Nie Mar 29, 2009 10:02

colutea, jak bedzie tak jak na obrazku to sie zgadzam :D + ten akcencik :P tylko co do kolorów to sie jeszcze dogadamy bo niewiem czy bede jechac złotym autem czy białym czy srebrnym musze sie zdecydowac :P :hyhy:
colutea - Nie Mar 29, 2009 12:07

kisia, ja mialam pozyczone auto i zywe kwiaty jako ozdobe i nie jechalismy wcale 20km/h tylko normalnie 80 :) i ani jeden kwiatek nie odpadl! a do sali od kosciola bylo jakies 30km. po prostu nie wolno woskowac auta i to wsjo ;)
Aither - Nie Mar 29, 2009 15:32

Ja tam mam już wszystko zaplanowane :PPP

D_y_s_z_k__a, co do kościoła to nie wiem... o tym jeszcze nie myślałam :) a co do podziękowań - widziałam je ;) i te wersje kopertowe i rulony ;) ładnie to wygląda na zdjęciu ;) w rzeczywistości troszkę inaczej ;) ja przystaję na ramkach ale wciąż nie potrafię znaleźć takich zdjęć ;/

Szamanka ;) no powiem powiem ;) ale nie teraz bo mnie Ziutek zatłucze ;DDD

Bea.tka - Sob Kwi 04, 2009 21:11

Powiedzcie mi Drogie Panie jakie utwory towarzyszyły Wam przy pierwszym tancu ? :) mnie bardzo podoba sie utwór S.Krajewskiego " wielka miłosc" pomimo tego ze oklepany jakos mam wraznie ze jak ulał pasuje do mnie do mojego partnera do Nas :) ...
colutea - Sob Kwi 04, 2009 21:19

ja mialam "The time of my life" :P -> h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=WpmILPAcRQo

ale teraz bym pewnie wybrala to :) -> Kancelarnia - Zabiore Cie wlasnie tam :) -> h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=XtOhHDXTQ50

Bea.tka - Sob Kwi 04, 2009 21:25

colutea napisał/a:
teraz bym pewnie wybrala to -> Kancelarnia - Zabiore Cie wlasnie tam ->
świetny utworek :) ... taka jedna z moich nutek naj :)
Dorothea - Sob Kwi 04, 2009 21:25

o matko a ja zupełnie nie pamietam co nam grało, albo byłam w takim szoku, albo starosc figle płata w rozumie ;)
Bea.tka - Sob Kwi 04, 2009 21:26

colutea napisał/a:
ja mialam "The time of my life"
troche nie na temat ale cała ściezka dzwiekowa z filmu Dirty Dancing mi sie podoba :P

ciekawa jestem czy Wasz taniec był równie efektowny :P

Szamanka - Nie Kwi 05, 2009 19:52

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=21F7FP3_54M&feature=related

a moze troche poszalec co?

colutea - Nie Kwi 05, 2009 19:54

znam ten filmik ;)
Szamanka - Nie Kwi 05, 2009 20:00

A tak na powaznie to podoba mi sie piosenka Krzysia Krawczyka " Tylko Ty", troche szybka ale ladna.
Bea.tka - Pon Kwi 06, 2009 20:54

Szamanka napisał/a:
h t t p;//w w w youtube, c o m/wa...feature=related

a moze troche poszalec co?

świetny pomysł !!!! Gratuluje !!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kisia - Pon Kwi 06, 2009 22:47

szkoda, że mam już pierwszy taniec za dobą bo jakiegoś bollywooda byśmy z mężem zatańczyli, a potem jakieś orientalne drum solo :rotfl:
Bea.tka - Sob Kwi 18, 2009 21:00

Przyszły zaproszenia są śliczne :hyhy: :P
Bea.tka - Nie Kwi 19, 2009 09:23

hm wiem ze młode pary pisza karteczki ze zamiast kwiatów chca kupony toto lotka albo maskotki albo czekoladki a myslicie ze my jako swierzo upieczeni rodzice drugiego dzieciaczka mozemy wpisac ze zamiast kwiatów chcemy pieluszki badz jakis kosmetyk do pielegnacji ciała maluszka :looka:
Szamanka - Nie Kwi 19, 2009 19:46

Mysle, ze to tez bedzie na miejscu
Bea.tka - Nie Kwi 19, 2009 21:49

Szamanka, dzieki za opinie chociaz Ty jedna sie wypowiedziałas :zdegustowany:
kisia - Nie Kwi 19, 2009 21:57

D_y_s_z_k__a, twój ślub, prezenty dla Ciebie, więc możesz mieć życzenia takie jakie chcesz :)
Bea.tka - Nie Kwi 19, 2009 22:09

no to goście i znajomi co bede chcieli zyczenia złozyc :hyhy: niech bez pieluch nie podchodza :P
kisia - Nie Kwi 19, 2009 23:09

D_y_s_z_k__a, tylko wiesz, pieluchy też mają swój termin wazności i z doświadczenia dodam, że lepiej go nie przekraczać, to raz, a dwa to żeby nie było potem tak, że dostaniesz pieluszki o rozmiarze najmniejszym w takiej ilości, że nie zdążysz ich wykorzystać bo dzidzia urośnie ;)
Bea.tka - Pon Kwi 20, 2009 08:34

z tego co pamietam pieluchy ida bardzo szybko nie pamietam jak Zuzia była bardzo malenka a tak 6 miesiecy jak miała to paka na dwa tygodnie mi starczała ...

generalnie mam na to pomysł i mysle ze wyjdzie ok :)

Dorothea - Sob Kwi 25, 2009 20:55

D_y_s_z_k__a, swietny pomysł, mam nadzieje ze goscie nie beda krecic nosami, bo wiesz roznie to bywa........
kisia - Sob Kwi 25, 2009 22:41

Dorothea napisał/a:
mam nadzieje ze goscie nie beda krecic nosami, bo wiesz roznie to bywa
jak komuś sie nie spodoba, to zrobi po swojemu.
Bea.tka - Wto Kwi 28, 2009 22:18

kisia napisał/a:
jak komuś sie nie spodoba, to zrobi po swojemu.
generalnie beda rodzice, chrzestni oraz najbliżsi przyjaciele wiec mysle ze zrobia po mojemu :) :P
Bea.tka - Pią Lip 10, 2009 21:40

h t t p;//img222.imageshack.us/i/389f70516e.jpg/]

takie cudenko mi colueta zrobiła :D

kisia - Pią Lip 10, 2009 22:02

D_y_s_z_k__a, śliczne, te małe kamyczki też Swarovskiego ?
Bea.tka - Pią Lip 10, 2009 22:11

kazdy kamyczek to swarovski :P
kisia - Pią Lip 10, 2009 22:15

naprawde piękne :)
Bea.tka - Pią Lip 10, 2009 22:17

takie sobie wymarzyłam na bizu ślubna i mi kochana colueta vel pipa ;) zrobiła :*
Dorothea - Sro Lip 15, 2009 15:43

przesliczne, uwielbiam Swarovskiego
Bea.tka - Czw Lip 16, 2009 23:00

ta swarovski jest mniami ...
:)

Aither - Sro Sie 05, 2009 12:01

UUUUU dawno mnie tu nie było ;D jak tam przygotowania ? :D 31 dni do ślubu ;)))) uffff
kisia - Sro Sie 05, 2009 18:16

Aither napisał/a:
jak tam przygotowania ?
Dyszka panieńskie szykuje :)
Bea.tka - Czw Sie 06, 2009 10:53

14 mam Panienskie :D a do slubu jeszcze 17 dni ... przygotowania nabrały rozmachu :)
Aither - Sob Sie 08, 2009 13:13

też muszę się rozejrzeć za panieńskim ;DDDD hehehee ale będzie jazda ;DDD
inamorata - Pon Sie 10, 2009 13:16

Podpinam się do tego tematu, gdyż nie ma sensu zakładać kolejnego wątku na temat ślubu. :) Otóż, organizował ktoś z Was wesele w Chacie Polaka? Mogę prosić o opinie, ceny i generalnie o wszystkie cenne informacje dotyczące tego lokalu?
Pozdr.

Bea.tka - Pon Sie 10, 2009 13:19

niestety ja nie pomoge ...
ogladałam to miejsce i jakos do mnie to nie przemawiało moze dlatego ze ja robie na niewielka ilosc osób tj28 i nic konkretnego nie potrafili mi tam zaproponowac nic co by mnie zadowoliło :P

Basia K - Pon Sie 10, 2009 13:30

inamorata,jest cały temat o Chacie Polaka. Może tam coś wyczytasz. Ja byłam tam dwa razy na dużej sali na imprezie firmowej,a to nie to samo co wesele ;)

h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=3554

inamorata - Pon Sie 10, 2009 13:55

Dziekuje Basiu. :)
Dyszko ja też tłumów nie planuję i mam zamiar zamknąć się podobnie jak Ty w 30 sztukach. :)
Ponoć w Chacie Polaka jest też mniejsza salka i własnie taką bym była zainteresowana. :)
A był ktos z Was może w Tawernie/Kleszczów?
Jak tam to wygląda?

Basia K - Pon Sie 10, 2009 16:38

inamorata napisał/a:
może w Tawernie/Kleszczów?
Jak tam to wygląda?



Dwa tygodnie temu miała tam wesele moja bardzo wybredna koleżanka :] Zasięgnę języka.Wiem tylko,że ona miała około 60 gości

Bea.tka - Pon Sie 10, 2009 19:33

inamorata napisał/a:
Dyszko ja też tłumów nie planuję i mam zamiar zamknąć się podobnie jak Ty w 30 sztukach.
Ponoć w Chacie Polaka jest też mniejsza salka i własnie taką bym była zainteresowana


ta sala to ten taras czy balkon nie wiem jak to nazwac jak po schodach sie wchodzi ... dół bedzie w tym czasie otwarty wiec nie bedzie za ciekawie ludzie beda sie krecic hałasy z dołu ...

w tawernie moi znajomi mieli wesele i sobie chwala
wesele było na 60os

inamorata - Wto Sie 11, 2009 07:22

No to faktycznie średnio to wygląda :/
Basiu, to jakbyś mogła podpytaj się koleżanki. :)
Z góry dziękuję.
I Tobie Dyszko dzięki za info na temat Chaty Polaka. :)

Basia K - Wto Sie 11, 2009 10:10

inamorata,napiszę Ci później,bo jeszcze z nią nie rozmawiałam.


W przyszłym roku będę bawic się na weselu (nie swoim ;) ) pod Pszczyną.
Z ciekawości oglądnęłam sobie "salkę".
h t t p;//w w w podjemiola, p l/?page=panoramy2&show=23002
Sala jak sala ale byłam pod wrażeniem-możliwości jej "zwiedzenia"-trzymając lewy przycisk myszki przesuwając ją po zdjęciu możemy się "rozglądac" na wszystkie strony...

kisia - Wto Sie 11, 2009 20:21

D_y_s_z_k__a napisał/a:
ta sala to ten taras czy balkon nie wiem jak to nazwac jak po schodach sie wchodzi
w Chacie Polaka mają nową mniejszą salę, która jest za tą dużą salą, spokojnie na 30 osób, z osobnym wejściem. Nie wiem na jakich warunkach organizują tam wesela, ale wiem, ze ludzie sobie bardzo chwalą.
Basia K - Sro Sie 12, 2009 07:52

inamorata,co do Tawerny:
Są dwie sale,na dole bardziej kameralna określona do 60-ciu osób,jednak mały parkiet więc mógłby byc ścisk przy tańczeniu-na 30-40 osób idealna. Górna sala do 100 osób.Też trochę na wyrost,bo było około 60-ciu gości i było dla nich ok,przy większej liczbie ciasnawo.
Menu-dwie możliwości 130 i 150 zł/os.W tym zapewniają szampana,o resztę musisz zadbac sama-napoje,ciasto,owoce,alkohol-wiadomo.
To za 130 zł w zupełnosci wystarczy,chyba że rodzinka bardzo "żerna".Jedzenie smaczne,obsługa cały czas do dyspozycji.W ogóle obsługę Natka skomentowała jednym słowem "zajeb.....".
Aha,młoda para dostaje gratis apartament z jaccuzi.

Ogólnie pełna była ochów i achów.
Rozmawiałam też z koleżanką,która tam się bawiła jako gośc weselny,też pozytyw.

inamorata - Sro Sie 12, 2009 10:34

Dziękuję Basiu, po powrocie do Polski zorientuję się jak stoją z wolnymi terminami na rok 2010 :hyhy:
kisia - Sro Sie 12, 2009 18:24

inamorata, pochwal się bardziej pierścioneczkiem, no mało go widać w avatarku
ka-milka - Sro Sie 19, 2009 11:48

A ja poszukuję jakiś ciekawych miejsc na sesję w plenerze... Jakieś pomysły??
Bea.tka - Sro Sie 19, 2009 12:26

linodrut gliwice :P
kisia - Sro Sie 19, 2009 22:12

ka-milka, zamek w Plawniowicach, czy inny, palmiarnia, ale to oklepane i nie plener
Bea.tka - Wto Sie 25, 2009 23:09

no to ja juz slub i wszystko co nim zwiazane przezyłam ;)
Dorothea - Sro Sie 26, 2009 15:28

D_y_s_z_k__a, jak było, opowiadaj
inamorata - Sro Sie 26, 2009 16:22

Też czekam z niecierpliwością na relację. :D
Bea.tka - Sro Sie 26, 2009 21:54

powiem krótko REWELACJA polecam kazdemu podobne przezycia i z sercem na dłoni jesli ktos szykuje cos niewielkiego do 30osób to Holender jest bardzo odpowiednim miejscem wszystko było super obsługa jedzenie ... POLECAM!!!
kisia - Czw Sie 27, 2009 17:56

D_y_s_z_k__a, to opowiadaj jeszcze o tym co tu było też tu poruszane, fryzjer, makijaż, kwiaty jaki,gdzie, za ile, czy jestes zadowolona.
Deszcz - Pon Sie 31, 2009 20:47

Możecie polecić jakiś dobrze grający zespół na wesele?
Najlepiej jak będzie miał w składzie 3-4 osoby, w tym miło jeśli jeden głos kobiecy. Podstawowe wyposażenie: klawisze, gitara, może trąbka, flet, saksofon :niepewny:
Gdybyście mięli od razu namiary, stronę www i cenę będzie super :P

Szamanka - Pon Sie 31, 2009 20:55

Wiem, ze w Sosnicy jest zespol, gdzie wokalistka jest kobieta.....tylko bij zabij, jak oni sie nazywali tego nie pamietam
Basia K - Wto Wrz 01, 2009 16:19

Deszcz,a klawisze,gitara,perkusja,saksofon? Ale sami faceci....
Deszcz - Wto Wrz 01, 2009 19:40

Basia K, jakoś tak zdecydowaliśmy (może bardziej za moją namową :D ) że fajnie jak będzie kobiecy głos :)
trunks - Sro Wrz 02, 2009 21:34

najlepiej jak sa 2 głosy bo zaleznie od piosenki :)
Aither - Wto Wrz 15, 2009 13:17

Powiem tak.... ja już mam wszystek za sobą;D było zajeb.... dwabiście ;D no i mam wspaniałęgo czułego męża ;))) Ślub sam w sobie był komiczny ;) ksiądz mnie rozśmieszał całą mszę ;) zabawa - mało na niej byłam ;) sesja udana... na pałacyku w Pławniowicach... mąż przystojnie wyglądał ;) tort mniami a sala zajedwabista ;)))) obsługa kapitalna w Holendrze ;D i nader dowcipna ;D
Co ja Wam będę opisywać ;D musicie coś takiego przeżyć ;D

Pozdrówka dla wszystkich Mężatek ;)))) :zawstydzony:

Szamanka - Wto Wrz 15, 2009 13:26

Aither, no to sie ciesze razem z Toba, ze Wam sie tak wszystko udalo....ale niespodzianke mi zrobilas
Aither - Wto Wrz 15, 2009 13:32

E tam :D jaka to niespodzianka ;) przecież pisałam kiedy biorę i gdzie :))
Mnie niespodziankę sprawiła Asik, Prażynka i Rafałka ;))) przyszły pod kościółek ^__^ dzięki dziewczyny jesteście kochane :******

Bea.tka - Czw Wrz 17, 2009 08:35

Aither, widze ze Ty równiez z Holendra zadowolona !!:)
Aither - Czw Wrz 17, 2009 08:42

D_y_s_z_k__a, tak ;))) bardzo zadowolona jestem i powiem szczerze, że drogo nie mają ;) za rok moi rodzice mają 40 rocznicę ślubu też 5 września (tak jak my ;D) a my pierwszą ;] już planuję 40 rocznicę zrobić rodzicom w holendrze ;) obsługa super ;) a i jedzonko mniami :] podanie bajeczne ;D w ogóle super lokal dla grupy nie większej niż 30 osób ;D
kisia - Pon Wrz 21, 2009 00:52

Aither napisał/a:
w ogóle super lokal dla grupy nie większej niż 30 osób ;D
a jak jest więcej gości to mają salę weselną gdzieś na działkach na os. Obrońców Pokoju :D
Aither - Pią Wrz 25, 2009 18:44

tak mają większą salę :) ale te mniejsze są bardziej klimatyczne :))))
Kornik - Czw Paź 01, 2009 14:04

Możecie polecić jakiegoś dobrego Wodzireja z Zespołem? Chodzi o to żeby był taki z humorem i zabawami a nie tylko żeby śpiewali.
kk - Czw Lis 19, 2009 10:37

Witam
Chciałbym troszkę "odświeżyć" temat, bo tym razem to mnie "wzięło" ;)

Czy możecie polecić jakiś fajny i niedrogi zespół albo DJa/wodzireja. Ma nieźle grać, ewentualnie puszczać różne kawałki no i co ważne umieć rozruszać i poprowadzić zabawę, bo muzyka czy puszczana z kaset albo MP3, czy tez grana przez najlepszy zespół nie sprawią że zabawa będzie przednia, tylko dobra organizacja imprezy.

Poza kwestią muzyczną - ciasta, tort - lepiej brać z lokalu (15-25 zł/os liczą) czy zamówić w jakiejś cukierni? Jeśli to drugie to w jakiej i jakie ceny miewają?

Z góry dzięki, narazie tyle a potem pewnie jeszcze więcej pytań mi się nasunie :D

kisia - Czw Lis 19, 2009 23:15

kk, ooooo żenisz sie ?
czytałeś ten temat ? mysle ,że pare odpowiedzi sie znajdzie na Twoje pytania :)

kk - Pią Lis 20, 2009 06:23

kisia napisał/a:
kk, ooooo żenisz sie ?
czytałeś ten temat ? mysle ,że pare odpowiedzi sie znajdzie na Twoje pytania :)


Parę się znajdzie, ale pozwoliłęm sobie zapytać raz jeszcze aby usystematyzować to trochę, a poza tym część informacji mogła się w międzyczasie zrobić z leksza nieaktualna :)

MajkeL - Pią Lis 20, 2009 15:51

No, no KK..... powodzenia :ok:
Pochwal się kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia ;)

kisia - Pią Lis 20, 2009 22:20

Super Krzysiu,życzę powodzenia i przyłączam się do prośby
MajkeL napisał/a:
Pochwal się kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia
:)
m@req - Czw Gru 03, 2009 23:57

Witam!
Ja w temacie filmu z wesela. Są też ludzie, którzy zrobią film naprawdę krótki:

h t t p;//vids.myspace, c o m/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=63097391

Pozdrawiam,
Marek

Aither - Pią Sty 08, 2010 16:40

co do wodzireja znam dobrego i rozchwytywanego człowieka: oto jego strona :) znajomy mój i Pawła :) prowadził imprezy zajefajnie i w litym prowadzi weselicho w rodzinie... jestem z niego zadowolona jest to młody człowiek ale klimat jaki wprowadza na zabawy jest nie do opisania :)) POLECAM :) przede wszystkim nie jest aż taki drogi ;PPP

h t t p;//djmisiek, c o m, p l
Co do cukierni... to polecam cukiernię z sikornika na czajki.... zrobili mi na wesele takie torty że mnie zatkało... polecam po kosztowałam ;)

Basia K - Sro Sty 20, 2010 15:32

Jeżeli ktoś reflektuje na tradycyjny zespół muzyczny (klawisze,gitara,perkusja,saksofon),służę namiarami.Jako,że chłopcy nie mają swojej strony,mogę podac jedynie tel.kontaktowy.
Martini - Sro Lut 03, 2010 09:46

Dzień dobry wszystkim, jestem nowa ;)

Nie wiem czy tem jeszcze aktualny... ale może moglibyście mi pomoc. Poszukuję jakiegoś fajnego wodzireja na lipiec, wesele odbędziie się w Zabrzu w lipcu. Może znacie kogos godnego polecenia. Zadzwoniłam to Dj poleceanego przez Aither, ale niestety ten termin ma już zajęty :(
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Wojciech_u - Wto Mar 09, 2010 13:55

Wiem ile trudu i czasu zabierają poszukiwania tego co nam sie wymarzyło dlatego polecam sklepik w którym znajdziecie wszytsko na swój wymarzony dzień w swoim życiu.
Wraz z mężem trafiliśmy z polecenia do sympatycznego sklepiku w Pyskowicach koło Gliwic, sklepik mieści się na samym rynku, nazywa się on chyba Weritax. Prowadzi go sympatyczny Pan i ma bardzo dużo artykułów ślubnych i liturgicznych - ogolnie jest to sklep z dewacjonaliam. Kupiliśmy tam wszystko co było nam potrzebne do ślubu! ozdoby, zaproszenia, świetny torto bukiek na auto, balony - nawet tego czego nie było w danej chwili a co sobie wymarzyliśmy Pan postarał się i załatwił!
Dodatkowo zamówiliśmy tam świetne podziękowania dla rodziców w formie książki z wypisanymi imionami, datą! Jednym słowem super!:)
Pozdrawiam
Ula&Wojtuś

m@req - Czw Kwi 29, 2010 21:00

Film weselny jeśli ktoś szuka... h t t p;//w w w vimeo, c o m/8497069
(poprzedni link skasowałem z uwagi na złą jakość filmiku)

MissIndependent - Sro Maj 05, 2010 19:59

fajny temat. jak dla mnie bardzo na czasie ;) ale jako że oprócz ustalonej daty i obrączek niczego nie mam to się na razie chwalić nie będę.
kasiawilgos - Pią Cze 15, 2012 22:05

ja mam weselisko w przyszłym roku sale już mamy całkiem nie drogo niestety nie ma strony internetowej orkiestra również jest zamówiona jedynie mamy dylemat co do fotografa jak narazie wstępnie rozmawialiśny z jednym panem fajne zdjęcia ma na stronie fotobocian, p l i całkiem nie drogo bierze ale jest z daleka niby twierdził że dojazd to nie problem i jest gratis ale sama nie wiem ... wybór zdjęć i w ogule daleko może macie jakiegoś bliżej i tanio niż fotobocian, p l
Mariusz - Sob Lip 28, 2012 19:32

Przyszedł i czas na mnie, ślub i wesele we wrześniu tego roku :)
W sumie wszystko zapięte na ostatni guzik :)
Jeśli ktoś potrzebuje namiary na cokolwiek dot. ślubu i wesela mogę pomóc :)

Dla koleżanki powyżej mojej wypowiedzi polecam : h t t p;//w w w ajphotography, p l/

dorota2 - Sob Sie 11, 2012 16:04

Ja chciałam uniknąć tej bieganiny, zapraszania ciotek, których nawet nie pamiętam i wzięłąm ślub za granicą na plaży tak jak zawsze marzyłam. BYyło bosko, romantycznie i pięknie. To była najlepsza decyzja w moim życiu!
Wika25 - Sro Wrz 25, 2013 18:11

Ja myślę czy nie zrezygnować z filmowania ślubu i wesela. Jak byłam na weselach to świadomość ,że to się nagrywa zawsze mnie krępowała:)
Harcerka - Czw Wrz 26, 2013 19:29

po drugim toaście już ci to generalnie:)) "wisi"
a potem calkiem fajna pamiatka... z reguly się topotem oglada po 3 - 5 latach:)

vkimi - Pią Wrz 27, 2013 17:04

o ile w ogóle się ogląda.. nie to że się rozejdzie, nic z tych rzeczy, chodzi o to, że niektórzy nie mają potrzeby oglądać zdjęć czy filmów z przeszłości
Wika25 - Sob Paź 26, 2013 17:47

Zdjęcia tak , ale filmy czasem są nużące:)
vkimi - Sob Paź 26, 2013 17:50

najlepsze co ostatnio słyszałem że są usługi "filmowania nocy poślubnej" :rotfl: i ma to podobno coraz większe powodzenie :hyhy: a najlepsze jest to że w ofercie jest zamiana kamerzysty z panem młodym ;) mega w ogóle
Wika25 - Sob Paź 26, 2013 17:54

Matko w życiu !
sebek - Sob Paź 26, 2013 19:41

vkkimi, przyznaj się, kręcą cię takie zabawy :hyhy:
vkimi - Nie Paź 27, 2013 20:07

ok ok nie będę się ukrywał he he tylko szkoda że żona ma odmienne zdanie ha ha
sebek - Pią Lis 01, 2013 23:25

A myślałem że to ty tym kamerzystą chcesz być :rotfl:
vkimi - Sob Lis 02, 2013 14:33

no przecież, że kamerzystą, przecież żonę już mam i noc poślubna też już była
Harcerka - Czw Lis 07, 2013 17:53

:) ja się pisze na operatora swiatla:)
dzwieku tez może być;)

sebek - Czw Lis 07, 2013 20:34

Poprosimy jakąś próbkę dźwięku :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group