dupiate forum

Lokale - "Kawiarnia Z Pasją"

Solith - Wto Lut 10, 2009 20:25
Temat postu: "Kawiarnia Z Pasją"
Podobno w miarę nowa kawiarnia. Na ul. Grodowej 22/III.
Ktoś może już obczaił? :hyhy:
Ja wybieram się w czwartek.

Solith - Pią Lut 13, 2009 22:54

byłam-niebyłam. pocałowałam klamkę :zly:
co to za kawiarnia, która jest otwarta tylko w piątki (i to od 17!), soboty i niedziele, a w tygodniu jak pisze na kartce "otwarta tylko dla grup zorganizowanych". dla jakich grup! przez szybę widzialam, że chyba z 4 stoliki mają... Eh... może kiedyś pójdę w weekend, zobaczyć, ale już się zniesmaczyłam :zdegustowany:

GG - Wto Lut 17, 2009 15:55
Temat postu: super kawiarnia
polecam kawiarnie" z pasją " bardzo dobra kawa i jeszcze lepsza czekolada zaryzykował bym stwierdzenie że jedna z lepszych w polsce , a na śląsku to już na pewno,otwarta tylko w weekendy (narazie) , start pełną parą dopiero od kwietnia z tego co się dowiedziałem,super domowej roboty ciasta i desery za taką cene nie zjecie i nie wypijecie kawy nigdzie, gorąco polecam.
PS.czy kawiarnia musi być duża żeby była super ??????? :szok: :szok:

Solith - Wto Lut 17, 2009 16:09

nie musi być duża. ale ja chcę kawiarnię która jest otwarta także w tygodniu, bo wtedy też mam często czas żeby wyskoczyć na kawkę/herbatę. dlatego byłam baaardzo zdziwiona, że zamknięta była :looka:
GG - Wto Lut 17, 2009 17:18

niestety musisz poczekać do kwietnia , a od kwietnia rusza pełną parą-siedem dni w tygodniu :hyhy:
Mati - Pon Mar 09, 2009 21:25

lajtoowo a od ktorej do ktorej jest otwartee ?? ;d

Szef Kuchni

Solith - Pon Mar 09, 2009 22:35

zrobiłam drugie podejście i jestem zawiedziona!
pisało, że otwarte w weekend, a w tygodniu dla grup!
no to idę w sobotę ok. 17 a tam kartka "lokal zarezerwowany od 14". wchodzę zapytać czy nadal zamknięty i okazuje się że tak! co to za knajpa jak nigdy nie jest dostępna bez rezerwacji? :(
z moich paru sekund wewnątrz mogę powiedzieć, że są tam chyba z 4 stoliki? może 5.. malutkie bardzo.

Mati - Pon Mar 09, 2009 23:08

noom ale jest tam miejsce na postawienie kawy i talerzyka z ciastem ;)
Ishikawa - Wto Mar 10, 2009 07:55

2 podejscie i zawiedziona to juz maja po klientce ;)
Tez widzialam ta knajpe, jak jest tak jak piszesz to raczej tam zagladac nie bede.

Mati - Wto Mar 10, 2009 19:22

aa ja tam bede czasem chodzil jak bede mial czas ;d

Szef Kuchni ;)

Mati - Wto Mar 10, 2009 19:31

mooze jak znajde jakos czas w weekend too tam wbije bo w tygodni to chyba jeszcze zamkniete ??

[ Komentarz dodany przez: kisia: 10 Marzec 2009, 19:55 ]
staraj się nie pisać postu, pod postem, żeby coś dopisać, zwłaszcza w tak krótkim czasie, użyj proszę opcji "edytuj" :)

włatca much - Sob Mar 14, 2009 02:48

Niektórzy widocznie mają pecha. Byłam w tej kawiarni 8 marca, było rewelacyjnie, ledwo weszłam do środka, tyle było osób. Był pokaz baristy V-ce mistrza Europy. Serwował kawę, ozdabiając ją różnymi rysunkami. Kawiarnia nie za duża, ale ma klimat. Ci, którzy szukają knajpy z piwem i papierosem poczują się zawiedzeni. Ze smakiem urządzona, może niektórzy nie dorośli, do takiego stylu. To co się tam serwuje bardzo pyszne .Gorącą czekolada pychota, nie budyń, jak wszędzie w Gliwicach. Niestety byłam tam krótko, ale wkrótce znowu odwiedzę to miejsce.
Ishikawa - Sob Mar 14, 2009 05:16

Nie dorosli do stylu ? Ciekawa uwaga.
Mati - Nie Mar 15, 2009 20:23

to jak ten basista jeszcze bedzie przyjezdzal too ja bym prosil zeby to bylo troche wczesniej ogloszone :looka:

Szef Kuchni :hyhy:

Ishikawa - Nie Mar 15, 2009 20:26

Basista ? Nie zebym literowke wytykala..ale chyba o bariste łazi nie ?:P
włatca much - Pon Mar 16, 2009 15:34

Razem ze znajomymi wybraliśmy się w niedzielę do kawiarni Z Pasją. Świetne miejsce. Jesteśmy zauroczeni tą kawiarenką. Nareszcie można w spokoju posiedzieć i posłuchać muzyki klasycznej, delektując się pyszną kawą i winkiem. Miłośniczkom knajp dziękujemy ! Widocznie niektórzy po prostu nie maja pisane, żeby tam trafić, takie ich przeznaczenie! :super:
Basia K - Sob Wrz 03, 2011 08:08

Szukam własnie miejsca na spotkanie przy kawie.Taki klimat by mi odpowiadał...

Był ktoś tam ostatnio?

Piotrulek - Sob Wrz 03, 2011 15:09

Basia K napisał/a:
Był ktoś tam ostatnio?


Ty będziesz jak widać pionierką,bo od ponad 2 lat nikt żadnego posta nie napisał o tej knajpie...bądź ostrożna,hahahahahahaha :) :) :)

Basia K - Nie Wrz 04, 2011 08:03

W razie czego blisko do "Secesji"....

Chociaż,nie chciałabym błaźnic się przed osobą spoza Gliwic bieganiną po różnych lokalach,dlatego pytam tu zawczasu :P

kisia - Pon Wrz 05, 2011 15:35

Basia K, jeżeli szukasz kawiarni to polecam Cynamon Cafe na Zwycięstwa :)
dzierlatka - Pon Wrz 05, 2011 18:12

dobra kawa jest też w Śnieżce / cukiernia / .
lody też mają całkiem,całkiem ....ul.Bednarska

Appo - Sro Wrz 07, 2011 08:33

Szczerze nie piłem tam jeszcze, ale podoba mi się klimat nowej kawiarni na Wieczorka :D
Kafo czy jakoś tak ;) Coś nowego poprostu ;)

Basia K - Czw Wrz 08, 2011 08:55

Appo napisał/a:
Szczerze nie piłem tam jeszcze, ale podoba mi się klimat nowej kawiarni na Wieczorka :D
Kafo czy jakoś tak ;) Coś nowego poprostu ;)


Przechodziłam tamtędy ostatnio i też pozytywnie rzuciła mi się w oczy.

Basia K - Pią Lis 04, 2011 15:39

Appo napisał/a:
Szczerze nie piłem tam jeszcze, ale podoba mi się klimat nowej kawiarni na Wieczorka :D
Kafo czy jakoś tak ;) Coś nowego poprostu ;)



Ostatnio bardzo często bywałam w tej okolicy i wczoraj wreszcie tam wstąpiłam.

Jak dla mnie-super.
Miły klimacik,w takim "włoskim" stylu.
Zamówiłam sobie małe latte.Co prawda zamiast w szklance dostałam ją w filizance (dużej,ciekawam jak wygląda u nich duże latte ;) ) ,ale wcale mi to nie przeszkadzało.
Tak pysznej kawy dawno nie piłam!
Ceny też przystępne,za moją kawę zapłaciłam 7 (!) złotych!

Na półce są gazety,można sobie poczytac.A obok tej salki kawiarnianej,w takim przedsionku zobaczyłam krzesełko takie dla małych dzieci i sporo gier planszowych :)


Aha,dostałam kuponik,na którym zaznaczają kawki u nich wypite- Dziesiąta kawa gratis :)

Appo - Pon Lis 07, 2011 08:51

Basia K napisał/a:
Jak dla mnie-super.
Miły klimacik,w takim "włoskim" stylu.


Właśnie na taką recenzję czekałem :D
W czwartek był tam pokaz baristów, ale niestety miałem tyle na głowie ostatnio że nie dałem rady :/

Wiesz może, w jakich godzinach pracują?

Basia K - Pon Lis 07, 2011 09:44

Appo napisał/a:
jakich godzinach pracują?




Pon - Pt.: 07:30-21:00
Sob.: 09:00-21:00
Niedz.: 10:00-20:00

Appo - Pon Lis 07, 2011 11:44

Dziękuję :D
feeliblue - Wto Lis 05, 2013 10:57
Temat postu: porażka
Witam, niestety ale nie polecam Pasji.... a dlaczego.... a to bardzo proste.
W niedługiej przyszłości żenię się i chciałem zamówić doby tort, z miłą obsługą....

I tu niestety zaczynają się schody, oczywiści w lokalu i za każdym razem jak byłem to cud miód i orzeszki. Na wycenę tortu czekam już blisko miesiąc (z co tyg. wizytą w Pasji).
Miły Pan tylko kręci nosem na inne zamówienie niż standard, a i tak olewka totalna brak kontaktu miesiąc czasu na głupie wycenienie tortu, o wysłaniu zdjęcia na maila nie wspomnę,
także jak dla mnie zero szacunku dla klienta, proponuje omijać szerokim łukiem.

Może na koniec coś o cenach bo tu nikt nie pisze tego. Tak więc mniej więcej koszt tortu na 30 osób waha się w granicach 450zł (15zł za porcje) + dodatki (ponoć ręcznie robione) większość interesujących dodatków na mój tort znalazłem w Chinach, szablony itp ....

szamo - Czw Lis 21, 2013 17:33

Wycena miesiąc, tort z Chin eeee


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group