dupiate forum

Lokale - A DONG- Restauracja orientalna na ul. Jagielońskiej

Matrix - Nie Sty 18, 2009 20:27
Temat postu: A DONG- Restauracja orientalna na ul. Jagielońskiej
a własciciwie należałoby napisać "niewiadomo gdzie", przejeżdżałam tamtedy ostatnio i okazuje się w tym ów budynku-pawilonie sa same banki, restauracji nie ma. Czy ktos wie co sie stało z restauracja A DONG? Czy zlikwidowali lokal czy go przenieśli gdzieś? W tym budynku o ile dobrze pamietam był tez salon jakiejs telefonii komórkowej, gabinet stomatologiczny, biuro podrózy, sklep zoologiczny, dobre jedzonko tam mieli chociaz tanio nie było
kisia - Pon Sty 19, 2009 00:05

Może zarządca nieruchomości nie przedłużył umowy najmu bo inne oferty były korzystniejsze??
Byłam tam rok temu i jak zawsze nie było tłumów, co mi akurat odpowiadało, cicho, przytulnie, intymnie, jednak niestety być moze przez to lokal nie potrafił na siebie zarobić.Szkoda, był tam bardzo długo :(

martinextra - Pon Mar 09, 2009 19:57

a to ciekawe... ogłoszenie o prace z 5 marca... czyli jednak A Dong bedzie przy Jagiellońskiej?



h t t p;//w w w europa.eu.int/eures/eures-searchengine/servlet/ShowJvServlet?lg=PL&serviceUri=h t t p;//158.66.1.98:8081/euresWS-LocalPes/services/ServiceProvider&uniqueJvId=378043



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group