dupiate forum

Programy - Firefox - przegl±darka www

Fenix - Pią Gru 24, 2004 00:58
Temat postu: Firefox - przeglądarka www
Co myślicie o tej przeglądarce czy urzywacie jakie macie doświadzenia z przegladarkami Mozilli ?
LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 07:21

ja miałem już różne przeglądarki .. obecnie używam Maxthon'a .. (Nakładki na windowsowego IE) FireFox mam na kompie, ale nie korzystam jak narazie .. Maxthon ma fajne proste opcje tak jak MyIE i można w nim otwierać kilka stron, bez włączania nowych okienek. Wszystko otwiera się w zakładkach .. :D
Mariusz - Pią Gru 24, 2004 10:20

Ja używam i szczerze mówiąc jestem zadowolony. Szybciej chodzi, nie łapie tyle syfu z internetu co IE.
Poza tym otwieranie okienek w tym samym okienku jest przydatne ;-)

LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 10:33

Właśnie sobie otworzyłem tą przeglądarke .. dziwna jakaś :D Zakładki .. Panele .. Foldery .. Separatory .. :D Otwierają sie stronki w nowych oknach ale jakoś inaczej :P jak troche na tym pobęde to sie może przyzwyczaje.. narazie jest OK :D
Uszatek - Pią Gru 24, 2004 10:50

Tylko Gecko! Mozilli uzywam od ładnych paru latek, już się całkowicie przyzwyczaiłem do gestów myszą i klawiszologii, w IE sie gubię ;) Co do ognioliska, fajny jest, lżejszy i szybciej sie ładuje, ale brakuje mi jednej rzeczy, która jest w mozilli: po zaznaczeniu mychą fragmentu tekstu będącego adresem podanym tekstowo, a nie w formie hyperlinku, można wybrać opcję, żeby mozi otworzyła dany adres w nowym panelu. Czasem to jest wygodne.
frohike - Pią Gru 24, 2004 11:34

hejka
ja uzywam od kilku miesiecy MyIE2 i jestem bardzo zadowolony z niej.
jedyne co mnie wnerwia to ze jak pisze jakiegos posta to zdarza sie ze wykorzystanie jakiejs klawiszologii uruchamia rozne opcje w tym programie (duzo jest skrótów klawiszowych). Nie wie ktos czy mozna wyłaczyc skróty klawiszowe??

W pracy uzywam Opery ale nie moge nic złego ani dobrego powiedzieć na jej temat.
Po prostu działa bez problemów.

LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 23:01

Nie pamiętam dokładnie jak to sie robiło .. ale spróbuj wejść w Opcje/Opcje MyIE .. poszukaj powinno gdzieś być :D i tak w jakiejś zakładce są skróty klawiszowe ..
Moooni001 - Nie Gru 26, 2004 22:12

ja też uzywam MyIE2 i też jestem bardzo zadowolona. Ale chyba wypróbuje Firefoxa:)
delfin - Pon Gru 27, 2004 02:25

Pod windowsem Uzywam opery i firefoxa. Gdyby opera byla calkowicie darmowa dalbym jej 1 miejsce, a tak jest ono w posiadaniu firefoxa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group