Gliwickie Forum Dyskusyjne

Programy - Firefox - przegl±darka www

Fenix - Pią Gru 24, 2004 00:58
Temat postu: Firefox - przegl±darka www
Co my¶licie o tej przegl±darce czy urzywacie jakie macie do¶wiadzenia z przegladarkami Mozilli ?
LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 07:21

ja miałem już różne przegl±darki .. obecnie używam Maxthon'a .. (Nakładki na windowsowego IE) FireFox mam na kompie, ale nie korzystam jak narazie .. Maxthon ma fajne proste opcje tak jak MyIE i można w nim otwierać kilka stron, bez wł±czania nowych okienek. Wszystko otwiera się w zakładkach .. :D
Mariusz - Pią Gru 24, 2004 10:20

Ja używam i szczerze mówi±c jestem zadowolony. Szybciej chodzi, nie łapie tyle syfu z internetu co IE.
Poza tym otwieranie okienek w tym samym okienku jest przydatne ;-)

LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 10:33

Wła¶nie sobie otworzyłem t± przegl±darke .. dziwna jaka¶ :D Zakładki .. Panele .. Foldery .. Separatory .. :D Otwieraj± sie stronki w nowych oknach ale jako¶ inaczej :P jak troche na tym pobęde to sie może przyzwyczaje.. narazie jest OK :D
Uszatek - Pią Gru 24, 2004 10:50

Tylko Gecko! Mozilli uzywam od ładnych paru latek, już się całkowicie przyzwyczaiłem do gestów mysz± i klawiszologii, w IE sie gubię ;) Co do ognioliska, fajny jest, lżejszy i szybciej sie ładuje, ale brakuje mi jednej rzeczy, która jest w mozilli: po zaznaczeniu mych± fragmentu tekstu będ±cego adresem podanym tekstowo, a nie w formie hyperlinku, można wybrać opcję, żeby mozi otworzyła dany adres w nowym panelu. Czasem to jest wygodne.
frohike - Pią Gru 24, 2004 11:34

hejka
ja uzywam od kilku miesiecy MyIE2 i jestem bardzo zadowolony z niej.
jedyne co mnie wnerwia to ze jak pisze jakiegos posta to zdarza sie ze wykorzystanie jakiejs klawiszologii uruchamia rozne opcje w tym programie (duzo jest skrótów klawiszowych). Nie wie ktos czy mozna wyłaczyc skróty klawiszowe??

W pracy uzywam Opery ale nie moge nic złego ani dobrego powiedzieć na jej temat.
Po prostu działa bez problemów.

LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 23:01

Nie pamiętam dokładnie jak to sie robiło .. ale spróbuj wej¶ć w Opcje/Opcje MyIE .. poszukaj powinno gdzie¶ być :D i tak w jakiej¶ zakładce s± skróty klawiszowe ..
Moooni001 - Nie Gru 26, 2004 22:12

ja też uzywam MyIE2 i też jestem bardzo zadowolona. Ale chyba wypróbuje Firefoxa:)
delfin - Pon Gru 27, 2004 02:25

Pod windowsem Uzywam opery i firefoxa. Gdyby opera byla calkowicie darmowa dalbym jej 1 miejsce, a tak jest ono w posiadaniu firefoxa.