Gliwickie Forum Dyskusyjne

Forum charytatywnie - III turniej charytatywny

napoleon - Pon Lis 24, 2008 17:20
Temat postu: III turniej charytatywny
jak wyżej, czy będzie organizowany w tym roku??
kisia - Pon Lis 24, 2008 18:44

nie, nie będzie
odsyłam do tematu V akcja charytatywna forumgliwice, c o m

CrazyZELL - Czw Gru 10, 2009 19:54

A moze zrobimy jakis turniej latem? NIe bedzie treba wynajmowac hali. Wiecej pieniedzy bedzie mozna przeznaczyc dla potrzebujacych. Moge sie podjac organizacji takiego turnieju w Labedach (z mala pomoca). Mamy dobre boiska: do pilki (5 osobowej) i koszykowki. Co wy na to??
Oczywiscie bedzie trzeba dopracowac, co? gdzie? i kiedy? uzgodnic termin i zadzialamy. Mysle, ze malym lub zerowym kosztem, bedzie mozna cos zorganizowac.

Frycek - Czw Gru 10, 2009 21:24

Jestem jak najbardziej za :) i fajnie ze ktos ze swojej inicjatywy cos zaproponowal.:)
Justyśka - Czw Gru 10, 2009 23:14

ja bym z chęcią pomogła w organizacji czegokolwiek :) jeśli byście chcieli oczywiście :P
AmelciaQ - Pią Gru 11, 2009 16:56

Ja również chętnie się przyłączę. ;D
Frycek - Pią Gru 11, 2009 18:52

no wiec mysle ze po nowym roku bedzie mozna sie pozgadywac i cos pomyslec :)
CrazyZELL - Pią Gru 11, 2009 20:38

Jak znajde chwilke czasu (a znajde lada dzien) podejde do stroza, ktory pilnuje obiektu i porozmawiam z nim.
Aither - Pią Sty 08, 2010 15:42

npo coż w sumie to dawno zrezygnowano z turniejów na forum - oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje na robienie to ja się przyłączam z moją ekipą ludzi ;) mam nadzieję że na wiosnę będzie łatwiej w sumie to wole wiosną zawsze można coś dodatkowego zorganizować na powietrzu niż tylko na hali w ograniczonym składzie forumowiczów ;)

Dobrze byłoby się tym już zająć ;P nie poganiam ale z doświadczenia z lat ubiegłych wiem, że jak wcześniej się tym zajmie to lepiej wychodzi ;) bo to co na ostatnią chwilę - to nie bardzo ;P

PAKuS - Nie Sty 10, 2010 12:04

Ja tez moge się przyłączyć do organizacji czegoś takiego tylko dajcie mi znać
AmelciaQ - Pią Lut 05, 2010 16:37

I co jak tam idzie, jakieś konkretne plany już są? ;)