dupiate forum

Lokale - PROZAK

kisia - Czw Lis 20, 2008 18:44
Temat postu: PROZAK
Pilnie potrzebuję informacji na temat tego lokalu.
Kto tam przychodzi ? w jakim przedziale wiekowym ? jaka jest grana muzyka ?
Organizuję spotkanie mikołajkowe dla ludzi z pracy i chciałam wiedzieć czy ten lokal się nadaje, bo słyszałam że to drugi Gwarek czy Brawo :kwasny:

trunks - Pią Lis 21, 2008 07:23

tak, średnia wieku jak w Gwarku (~17 lat), muzyka chyba tez podobna (nie bylem w G dawno :P)....na spotkanie z pracy to nie wiem czy by sie nadalo...
kisia - Pią Lis 21, 2008 16:27

trunks, dzięki za odpowiedź, to jednak wybiore inne miejsca na P ;)
Bea.tka - Pią Lis 21, 2008 16:35
Temat postu: Re: PROZAK
kisia napisał/a:
Pilnie potrzebuję informacji na temat tego lokalu.
.. słyszałam że to drugi Gwarek czy Brawo :kwasny:


nie byłam tam osobiśćie ale znajomi własnie tak opisywali mi ten nowy klub wiec jak dla mnie :dobani:

Niedźwiedź - Pią Lis 21, 2008 19:24

Ja skolei w środku nie byłem ale jako że mam ten lokal praktycznie na przeciwko też mam delikatnie mówiąc negatywne odczucia.
Reb - Sob Lis 22, 2008 17:03

Na tego typu imprezy ten lokal należy omijać z daleka.. Nawet pod uwagę tego brać się nie powinno.. To istny gwarek :/
trunks - Sob Lis 22, 2008 23:05

jak wiekszosc klubow u nas...
smooth - Wto Lis 25, 2008 01:48

powiem krótko i zwięźle... byłem raz i to mój ostatni kontakt z tym klubem

Nie jestem stary ale czulem się tam jak dinozaur :zdziwko:

kisia - Wto Lis 25, 2008 09:03

smooth napisał/a:
Nie jestem stary ale czulem się tam jak dinozaur
Cytat:
Wiek: 22
masakra, to ja już się nie dziwię dlaczego okoliczni mieszkańcy tak bardzo sprzeciwiają się temu lokalowi
Niedźwiedź - Wto Lis 25, 2008 09:10

kisia, ja mam 21 lat i sceny które widuje co weekend pod tym lokalem przyprawiają mnie o szybsze bicie serca i niedowierzanie, chociaż do sztywniaków mnie zaliczyć nie można. Próżno tutaj np wspominać o Halloweenowej bójce 30 na 30, albo o picu browarów i późniejszym załatawianiu potrzeb fizjologicznych gdzie popadnie. Nawet jeżeli właściciel by wyciszył ten lokal i zadbał o jego otoczenie to z samej analizy zachowania osób które tam bywają jestem pewien że moja noga tam nigdy nie postanie.
pavo - Sob Lis 29, 2008 14:46

Hmm mam ochote sie tam wybrac dzisiaj z kumplami, ale z tego co widze jest tam "gorąco". Cóż raz kozie smierc :)
krzys - Nie Lis 30, 2008 01:24

pavo, i jak było ??
Słyszałem, że okoliczni mieszkańcy chcą wytoczyć sprawę właścicielowi, bo mają "ciężkie" weekendy, dzieki głośnej muzyce, bo właściciel nie wyciszył klubu w środku, o czym zapewniał przed otwarciem ...

Bravo w grudniu obchodzi swoje 2 lata upadłości

W Gwarku teraz są gorące "13" z tego co słyszałem, bo 17 i reszta w Prozaku przebywa, ale niewiem, tak tylko słyszałem ... I to całkiem realne, bo :coś nowego: jest w GL, i za pare miesiecy może być inaczej ...

Ale dzieki Wam za info o tym klubie, widac, niewarto go odwiedzić ...

Frycek - Nie Lis 30, 2008 11:09

Na Planecie strasznie go zachwalaja ,ze to najlepszy klub w miescie i ze ma najlepsze imprezy
pavo - Nie Lis 30, 2008 15:03

Napisze tak: byłem, zobaczyłem i zostałem. Nie wiem skąd lub od kogo macie info, że bawia sie tam 17-latki. Ja czułem sie tam najmłodszy, a sama impreza była niezła DJ własciwie DJ-ka która grała na Love Parade dała niezły pokaz swoich umiejetnosci. Było super warto tam sie zabawic w weekend. Odwołując sie do postu [b]krzys[\b] ludzie beda sie napewno dalej skarżyc, ponieważ nie została im przedstawiona cała prawda ( miał to byc klub bilardowy jak zapewniano ) a jest co jest :P zreszta klub jest usytuowany miedzy kamienicami w których mieszkaja ludzie. pozdro
trunks - Nie Lis 30, 2008 15:39

pavo napisał/a:
Napisze tak: byłem, zobaczyłem i zostałem. Nie wiem skąd lub od kogo macie info, że bawia sie tam 17-latki

wczoraj wogle tam bylo troche pustawo pewnie przez to, ze wjazd 20zl z powodu tego wystepu zagranicznego dj-a...

pavo - Nie Lis 30, 2008 16:32

trunks napisał/a:
pavo napisał/a:
Napisze tak: byłem, zobaczyłem i zostałem. Nie wiem skąd lub od kogo macie info, że bawia sie tam 17-latki

wczoraj wogle tam bylo troche pustawo pewnie przez to, ze wjazd 20zl z powodu tego wystepu zagranicznego dj-a...


Ale w soboty wszędzie masz wjazd za 20 nawet w Gwarku ;) Nie było tłoku, ale to raczej zaliczyłbym do pozytywów.

krzys - Nie Lis 30, 2008 18:32

hmmm, a kto to zza grnaicy ggrał ?? Pani Nakadia ?? i kto jeszcze ?
pavo - Nie Lis 30, 2008 18:46

Oficjalnie tylko Nakadia.
Bot - Nie Lis 30, 2008 21:03

Frycek napisał/a:
Na Planecie strasznie go zachwalaja

No to pewnie się pokolenie fotka.peel zleci ;)

babajaga - Sro Gru 10, 2008 10:46

a ja słyszałam, ze nie jest tam aż tak źle. I że podobno w piątki grają lata 70,80,90 - może ktoś to potwierdzić?
wie ktos moze jak tam wygląda z rezerwacją loży? czy jest płatna, ile i jaki czas wcześniej trzeba rezerwować, żeby się na coś załapać?
jeśli ktoś ma nr telefonu do tego klubu, będę wdzięczna
pozdrawiam :)

Sou - Wto Gru 16, 2008 00:41

Wszystko wynika z tego ze tam jest.... roznie:D Np na poczatku nikogo tam nie bylo ;] Paru ludzi wpadalo i pilo nikt sie nie bawil :D Potem zaczely dzieciaki przychodzic i sie bawic to sie rozkrecilo ;) Dalej, wlasciciel zmienil chyba strategie i nie wpuszczali <18 lat:D Teraz to nie wiem jak jest ;]

Co do muzyki to jest chu...a :D Chyba ze sie cos zmienilo;] Koles ma jakis niby sprzet na stole szkolnym polozony;] Muzyke puszcza na zasadzie "play" i pali papierosa. Co impreza ta sama muza....w tej samej kolejnosci!!! Straszna kapa o_O Wlasciciel chyba nigdy imprezy na oczy nie widzial :O

Parkiet zaraz na wejsciu do lokalu kolejny - ... z tego co pamietam to zbyt tanio tez tam nie jest ;] Ale fajne fotele maja:D

Co do tych DJow to nie pierwszy raz sie spotykam z takim niskim poziomem. Jak mozna sciszac muzyke miedzy utworami?! Puszczac megawolny kawalek pomiedzy cala seria szybkich... Proby "mixowania" zmieniajace rytm to juz najwieksza porazka.

Chyba sie w gliwicach nigdy nie doczekam imprezowni na pozaiomie : /

krzys - Sro Gru 17, 2008 22:19

Sou, zapraszam na moją letnią imprezę, jeśli dojdzie ona do skutku.
Wreszcie jakaś sensowna opinia o klubie ;)
Widzę, że klub potrzebuje osób, które "coś" zrobią :rotfl:
Reb, co ty na to :hyhy: ?? Jak co to mam sprzęt, tylko 2 gramek by mi się przydał
Jaka muzyka jest tam "tolerowana" w piątki, soboty ?? Dobre nagłośnienie mają i oświetlenie ??

Sou - Sro Gru 17, 2008 23:40

Nie wiem jak teraz ale do niedawna lecialo tam zawsze to samo czyli 70 80 i costam 90 chyba;p Naglosnienie... nie znam sie ale jakos nie narzekalem ;)

Zapomnialem wspomniec o sali "electro". Tam to juz w ogole zostawiali stolik bez dja i muza sama grala:D ( w ich wypadku chyba to i lepiej x] ). No ale jak na gorze trudno zapelnic parkiet to nie ma sie co dziwic ze na dole w malej salce tez nie jest zbyt tloczno ;)


Nie wiem jak oni ten klub maja zamiar naprawic;) Jak chca zeby to byl lokal z dobrymi imprezami to musza zatrudnic DOBREGO dj'a a nie... No i za drzwiami wejsciowymi musza postawic sciane co oddzieli parkiet od nich bo teraz to klimat tam jest zabawy w przejsciu podziemnym dworca... serio nie wiem o czym myslala osoba projektujaca wnetrze robiac parkiet z ktorego widac ulice na zewnatrz:D

krzys - Sro Gru 17, 2008 23:57

kurcze, musze wpaść tam, a nóż się uda :), zobaczymy.
Więc mają tam dwie sale, tak ?? W jakich godzinach jest ten lokal otwarty ?? I przez cały tydzień ??
Maja tam jakies oświetlenie ??

Gdzieś wyczytalem, ze za remont piwinicy właściciel nie zapłacił, niewiem czy to prawda ...

Prawdą jest, że lokal ma sie ku upadkowi ?? Znajoma mi pisała przed chwilą ...

Sou - Czw Gru 18, 2008 07:44

No i podobno tez na cos koncesji nie maja w barze i policja tam wlazla... rozne ploty chodza po miescie ;P DAKO to tego nie ma ale wlasciciel ma jeszcze kilka lokali w miescie wiec raczej tak latwo wywalic sie nie da;] Ale jaki z niego "biznesman" kazdy widzi:D

Co to oswietlenia to tylko na gownej "sali" cos wiecej jakis laserek, kulka i swiatla;p Imprezy zaczynaja sie chyba zawsze o 20 a tak to chyba lokal nie stoi zamkniety cale dnie. Domyslam sie ze mozna tam wejsc i wczesniej ;]

P.s Nie wiem czy mozna to nazwac "dwie sale" :d Ja bym to nazwal "przestrzen i pokoik":D albo "przestrzen i klatka" x]

krzys - Czw Gru 18, 2008 09:56

to prozak jest wlasnoscia wlasciciela Dako :-> ?? :rotfl:
Sou - Pią Gru 19, 2008 01:05

Nie ;] Wlasciciela Pizzeri Capri np ;)
Azbe - Pią Lut 06, 2009 23:43

to co było na zewnątrz zmotywowało mnie do tego aby nie wchodzić do środka hahaa
kisia - Pon Mar 09, 2009 00:04

lokal zamknięty, wystawiony na sprzedaż, więc zamykam temat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group