dupiate forum

Dział sportowy - Creative Klub

Czarnulka - Pon Lis 17, 2008 22:30
Temat postu: Creative Klub
Mam pytanko.Czy ktos z Was uczęszcza na jakies treningi do Creative'a na Kozielskiej? Jestem ciekawa co oferuja i czy sa warci zachodu.Jakos nie potrafie nic o nich znalezc na necie. Ogolnie szukam jakiegos klubu z pilatesem na dobrym poziomie.
Bea.tka - Pon Lis 17, 2008 22:31

niestety ja niewiem nic na ten temat :(
kisia - Wto Lis 18, 2008 00:01

chodziłam tam kiedyś na aerobik i sposób prowadzenia zajęć mi bardzo odpowiadał, dawali spory wycisk. Niestety cenowo jak na moją kieszeń było nieodpowiednio i musiałam zrezygnować, a pilates jest na siłowni na ul. Marzanki, na Warszawskiej i w Step Dance na Ziemowita (chyba)
Czarnulka - Wto Lis 18, 2008 22:18

Dziekuje:) A Kisiu jak wygladaly ceny w Creativie?
kisia - Sro Lis 19, 2008 12:03

Słonko, niestety nie pamiętam, to było gdzies niecałe 2 lata temu. Wiem tylko, ze na innych siłowniach (np na Warszawskiej) były tańsze karnety
Frycek - Sro Lis 19, 2008 17:34

Niestety Creativ nie ma swojej strony www ,wiec musisz zadzwonic albo sie pofatygowac do nich.
Czarnulka - Sro Lis 19, 2008 19:11

kisia, dziekuje :)
kisia - Sro Lis 19, 2008 23:29

=CzArNuLkA=, nie ma za co, w zasadzie to niestety Ci nie pomogłam
Bot - Czw Lis 20, 2008 12:53

Zresztą pisali o tym tu w dziale Polityka ;)
kisia - Czw Lis 20, 2008 18:45

khaman napisał/a:
Zresztą pisali o tym tu w dziale Polityka ;)
ze co ? Khaman zmień dilera :P i pisz na temat :P
azrael1982 - Wto Maj 13, 2014 10:41

Ja właśnie się zapisałem, na razie na 8 wejść. :) Jeśli będę zadowolony, to wykupię karnet typu open.

Na pewno zdam tutaj swoją relację z moich treningów w Creative. :)

kisia - Wto Maj 13, 2014 12:44

azrael1982, to ja czekam na relację bo zamierzam w wakacje trochę bardziej się powysilać :D
kropka75 - Sro Maj 14, 2014 09:19

Stronę już mają. Niestety cenowo nadal nie halo. Drodzy są. :(
Bot - Sro Maj 14, 2014 13:46

kisia, chodziłem kiedyś do Creativu. Miła obsługa, kameralnie. Minusem jest to, że mają małą urządzeć i np na bieżni uświadczysz kartkę: rezerwacja godzina xx. Przeniosłem się na Fitness24.

Strona Creativu: h t t p;//clubcreative, p l/index.php

kisia - Czw Maj 15, 2014 00:44

mi bardziej chodziło o fitness, siłownia jest nudna :P ale dziękuję Mjeetek :P
azrael1982 - Wto Maj 20, 2014 08:36

kisia, byłem już 4 razy i jestem zadowolony. Korzystam z siłowni i z bieżni, więc o fitnessie trudno jest mi się wypowiadać, chociaż w sobotę rano cały parking był zapełniony ze względu na zajęcia fitness właśnie. Osób na siłowni za dużo nie jest, nawet w tzw. "godzinach szczytu". Bieżnie to inna sprawa i faktycznie mogą być wszystkie zajęte - są tylko 3, więc trochę mało. Z drugiej strony, nigdy nie miałem problemu, żeby się na jakąś dostać, raz spotkałem się z "rezerwacją", przy czym była godzina 18. Wszystko zależy, jak możesz dostosować się z czasem - wczoraj o 16 nie było nie bieżniach jednej osoby. Wysokość opłat jest dla mnie ok, porównując np. do zestarzałej siłowni w okolicy ul. Zubrzyckiego. Personel bardzo miły i pomocny, trenerów włączając. Dodatkowym plusem jest figloland, gdzie można zostawić swe pociechy pod okiem animatora (od godz. 17).

Dla mnie jest to dobry wybór, stąd od przyszłego miesiąca będę korzystał z karnetu open, zwłaszcza że z siłowni zamierzam korzystać 4 razy w tygodniu.

AgnieszkaL - Sro Maj 28, 2014 13:03

Kisia ja mogę zajęcia fitnes polecic chociaz nie mam porównania z innymi klubami
kisia - Wto Cze 03, 2014 23:18

AgnieszkaL i azrael1982, dziękuję za polecenie. Niestety na razie z nieprzewidzianych powodów zostaje mi Mel B na YT :]
azrael1982 - Sob Cze 07, 2014 08:09

kisia, wczoraj wykupiłem karnet typu "open", stąd będę raczej stałym bywalcem tej siłowni. :) Tak jak już wspomniałem i chciałbym to potwierdzić po 8 treningach, z dostępnością bieżni przed godziną 17 nie ma żadnych problemów. Zdaje się, że 17 jest godziną graniczną ze względu na przyjazd animatora o tej godzinie. :P Zauważyłem też, że pełno osób korzysta z trenerów osobistych...
kisia - Sro Cze 11, 2014 15:02

azrael1982, jeszcze raz dziękuję,

ja też korzystam z trenera osobistego na you tube :D

azrael1982 - Czw Paź 23, 2014 01:29

Ja już z tej siłowni zrezygnowałem. Niby wszystko ok, ale właścicielka swoimi manierami skutecznie odstrasza. Jeśli nie można płacić kartą za treningi personalne, to po co im terminal ? "Zbyt wysoka prowizja" to chyba żart przy kilkuset zł kwocie...

Obecnie ćwiczę na Jasnej - nowy obiekt w w w jasna31, p l. Na razie jest ok.

azrael1982 - Czw Mar 05, 2015 14:09

Niestety, z Jasną kolejna wtopa... Obiekt bardzo fajny, ludzie na recepcji ok. Z drugiej strony, trenerzy pozostawiają wiele do życzenia. Zamiast zajmować się sprzedażą obuwia sportowego w czasie zajęć, powinni bardziej zająć się swoimi klientami, tzn. treningami. Kultura osobista, czy raczej jej brak, to kolejny temat, ale... nie będę się już rozpisywał.

Na szczęście, dużo siłowni jest do wyboru...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group