dupiate forum

Nasze miasto - gliwicki morderca

adams - Sro Gru 22, 2004 01:30
Temat postu: gliwicki morderca
Cale to zamieszanie jest jakies dziwne, najpierw plotki, pozniej dementowanie w mediach,do tego w centrum dzis zywego ducha nie ma o 23 , wiele mlodych osob ma zakazy wyjscia z domu, tu niby tlumaczenie ze akcja "osiedle" nagle u nas i akurat teraz, do tego kontrola bagaznikow (nawet nie dokumentow!) na sikorniku przypadek autentyczny. Co wy o tym sadzicie ?
kisia - Sro Gru 22, 2004 02:45

tez o tym chciałam dziś napisać.
Cytat:
akcja "osiedle
to przykrywka, ponoć naprawde szukaja jakiegos groÄ?nego przestepcy.
Rozmawiałam dziś z pewną osobą, która romawiała z pewna osobą w Komendzie Miejskiej.
Boże co to się dzieje na tym świecie. :(

Frycek - Sro Gru 22, 2004 06:31

Informacja: Dziennik Zachodni
Cytat:

Akcja komendy miejskiej przestraszyła mieszkańców gliwickich osiedli

W mieście grasuje seryjny morderca lub gwałciciel - tak można streścić opowieści, które od niedawna krążą po gliwickich osiedlach. Niektórzy podają mrożące krew w żyłach szczegóły, jak wycinanie ofiarom organów wewnętrznych. Uspokajamy - nie wierzcie plotkom!

Zrodziły się one z prozaicznego powodu - w ostatnich dniach na gliwickim osiedlu Zubrzyckiego pojawiło się więcej niż dotychczas policyjnych patroli.
- Od znajomych słyszałam co najmniej o trzech ofiarach znalezionych w okolicach Sikornika i lotniska. Sama nie wierzę w te plotki, policji rzeczywiście jest zdecydowanie więcej niż dotychczas, więc chciałabym się dowiedzieć, co rzeczywiście się stało - zastanawia się Anna Adamek.

Jak wyjaśniła DZ nadkom. Magdalena Zielińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, wzmożona liczba policjantów jest efektem... akcji prewencyjnej "Osiedle". Obawy mieszkańców na szczęście okazały się więc zupełnie bezpodstawne.

- Teren Gliwic został objęty tym pilotażowym programem, którego pomysłodawcą i koordynatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach - wyjaśnia Zielińska. - Akcja jest odpowiedzią m.in. na liczne sygnały mieszkańców, którzy prosili o zwiększenie liczby patroli.

Policja nie chce zdradzać, gdzie i kiedy pojawiać się będą funkcjonariusze. Nie chce też ujawnić, jak długo potrwa akcja "Osiedle". Pewne jest jedynie, że patrole pojawiać się będą póÄ?nym popołudniem, wieczorem i nocą. Tworzyć je mają gliwiccy policjanci wraz z funkcjonariuszami oddziałów prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Ich celem jest ochrona mieszkańców osiedla i eliminowanie wszelkich zagrożeń.


Informacja takze byla pokazana na stronie głównej naszego Forum.

ile w tym prawdy a ile fikcjii , nie mam pojecia- i pewnie sie nie dowiem

frohike - Sro Gru 22, 2004 09:20

mi osobiscie nie chce sie wierzyc w akcje osiedle.

za duzy zbieg okolicznosci.

ale przynajmniej widac ze cos robia bo przewaznie to niezbyt im sie chce zrobic cos pozytecznego.

oby tylko szybko znalezli tego kolesia

Asienka - Sro Gru 22, 2004 09:42

Wierze czy nie wierze ale okolice Lotniska i Sikornik to miejsca gdzie często bywam, i aż mnie dreszcz przeszedł :|
h0lek - Sro Gru 22, 2004 16:28

z pierwszej reki: za sosnica na teraz pustkowia rozbil sie Unidentify Flying Object, w grze sa juz SKALA i MOLDER (i tu moglo dojsc do przeklamania - MURDER) stad plotki o mordercy
LuKaSh - Sro Gru 22, 2004 16:35

W szkole mówią, że jest już 6 ofiar - Kobiet po 40 roku życia.
Na treningu słyszałem, że jest 7 ofiar. ale w nich również mężczyÄ?ni ..
ile w tym prawdy ? nie wiadomo ;/

lisza - Sro Gru 22, 2004 17:44

Pewnie jest przebrany za Mikolaja
Moooni001 - Sro Gru 22, 2004 17:45

Więc trzeba go upolowac!!!
lisza - Sro Gru 22, 2004 17:48

Cytat:
Więc trzeba go upolowac!!!
zbyt dużo ofiar byloby na wigilie :lol:
adams - Sro Gru 22, 2004 18:43

co niektorych smieszy wiadomosc, chyba za duzo siedza w domu :D
jednkaze kontroli takiej jak napisalem na poczatku postu NIGDY nie mialem (gliniarze z prewencji w kamizelkach i z maszynowkami).
A co do polowania i paintball to w innym teamacie :) bo robi sie :ot:

lisza - Sro Gru 22, 2004 19:09

racja jest taka ze nawet nie mam czasu posiedziec w domu.
adams, a co wzieli ciebie za przestepce?

adams - Sro Gru 22, 2004 19:24

Lisza, po twoim wygladzie to wydaje mi sie ze to ciebie szukaja ;)

na szczescie udawalem tego Kota z shreka 2 bagaznik pokazalismy i zyczeniami milego dnia zasalutowali :D
Pozdrawiam

kisia - Sro Gru 22, 2004 19:38

Cytat:
Więc trzeba go upolowac!!!

koniecznie i bedziemy mieli fotkę do konkursu :wink: :lol:

lisza - Sro Gru 22, 2004 20:08

Cytat:
Lisza, po twoim wygladzie to wydaje mi sie ze to ciebie szukaja

hehe mozliwe mozliwe :twisted:
:D

Asienka - Sro Gru 22, 2004 22:14

Cytat:
W szkole mówią, że jest już 6 ofiar - Kobiet po 40 roku życia.


jak dobrze ze nie mam jeszcze 40-stki :D

delfin - Sro Gru 22, 2004 22:46

Frycek napisał/a:
Informacja: Dziennik Zachodni ...

W dodatku katowickim dzisiejszej gazety wyborczej podobna notka.
Dla mnie, starego wyznawcy teorii spiskowych :-), dziwne jest jednak, ze policja nagle poczula potrzebe patrolowania osiedli. Przeciez to tak jakby sie Oleksy przyznal, ze wspolpracowal z SB.
Ponadto mysle, ze plotka dotyczylaby raczej jakiegos terrorysty ukrywajacego sie w Gliwicach niz podrzynacza gardel.
Pewnie komus odbilo, bo nie dostal prezentu od Mikolaja. Tylko komu? Na razie nie wiem :-)

kisia - Sro Gru 22, 2004 22:48

ja nie dostałam prezentu od mikołaja :twisted:
frohike - Sro Gru 22, 2004 22:58

Najciekawsze jest to ze za kazdym razem jak sie spytasz policjanta o co chodzi to jakis inny powód mówia.

Raz ze komórka zniknela, ze sie ludzie skarza, a teraz akcja osiedle.

cos tu smierdzi :|

mankut - Czw Gru 23, 2004 18:08

ponad tydzien temu szlam ulica zwyciestwa a na oknie jakiegos sklepu zauwazylam wywieszke ze zdjeciem jakiejs kobiety i bylo napisane ze wyszla dnia (wlasnie nie pamietam ktorego dokladnie) i dotychczas nie powrocila.

podobno mordercow jest dwoch i jezdza samochodem, pytanja o droge, wciagaja do auta gwalca i podcinaja gardlo. tak czytalam na innym forum i koles ktory to napisal powolywal sie na dane policji.

nie wiem co o tym myslec ale do PLUS`a dzisiaj eskortowalam mame.

frohike - Czw Gru 23, 2004 18:17

Cytat:
nie wiem co o tym myslec ale do PLUS`a dzisiaj eskortowalam mame.


nieładnie, miałas pujść z mamusia i ją eskortować.

mankut - Czw Gru 23, 2004 18:29

:mg: jestem dobra cureczka (albo córeczka nie wiem ktora wersja jest poprawna :help: ) :]
frohike - Czw Gru 23, 2004 19:03

hehehe, córeczka wyglada bardziej poprawnie :mg:
S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 21:29

hehe_co_jak_co_ja_sie_wczoraj_balam_o_swoje_nerki
kisia - Czw Gru 23, 2004 23:08

Akcja "osiedle" miała być wprowadzona tylko w katowicach na próbe, a że w gliwicach pojawił się akurat w tym czasie bardzo groÄ?ny przestępca to powiedzieli że akcją objęte sa również gliwice.
Asienka - Pią Gru 24, 2004 13:16

Wczoraj w Nowinach Gliwickich kolejne sprostowanie tej sprawy :|
S-A-S-I-K - Pią Gru 24, 2004 13:19

ja_moze_jednak_wole_juz_nic_nie_wiedziec.... :cry:
mankut - Pią Gru 24, 2004 17:10

frohike napisał/a:
hehehe, córeczka wyglada bardziej poprawnie :mg:


pewnie tak :) musze sie wrocic do podstawowki :wink:

dzisiaj do mnie przyjaciolka dzwonila zlozyc swiateczne zyczenia ale mnie nie zastala. jak przyszlam to oddzwonilam i oczywiscie m.in. spytalam sie czy cos wie o naszym mordercy a ona na to ze jej mama od znajomego policjanta wie ze nie chca nic mowic zeby nie siac paniki.

tez czytalam to co napisali w nowinach wczoraj.

LuKaSh - Pią Gru 24, 2004 23:06

a ja słyszałem dzisiaj, że koleś zabił jakąś panią (chyba starszą panią) w autobusie 156.. ;/ ;/ ;/
Asienka - Sob Gru 25, 2004 10:09

Ja nim czasmi podrózuje :cry:
LuKaSh - Sob Gru 25, 2004 15:31

Ja właśnie też :P
kisia - Sob Gru 25, 2004 15:36

Cytat:
a ja słyszałem dzisiaj, że koleś zabił jakąś panią (chyba starszą panią) w autobusie 156

nie no to już lekka przesada.
Jeszcze troche i okaże się że jest 20 ofiar ;/
czasami plotki nie maja umiaru

frohike - Sob Gru 25, 2004 16:40

a moze morderca jest w sród nas
:cry: :help:

mankut - Sob Gru 25, 2004 17:18

i udziela sie na tym forum. :rotfl:
Moooni001 - Sob Gru 25, 2004 17:52

Nie bójcie sie mnie, nic wam nie zrobie :D
frohike - Sob Gru 25, 2004 18:19

któz z nas na awatarze wyglada dziwnie?? badz podejrzanie??

ja stawiam na kogos wysoko postawionego!!

mankut - Sob Gru 25, 2004 19:17

moj avatar sie nie kce zaladowac ale przysiegam ze jest milućki. :twisted: :mg:
frohike - Sob Gru 25, 2004 22:57

jestesmy bardzo podejrzliwi co do nowych osób wiec czekamy az sie załąduje
kisia - Nie Gru 26, 2004 01:22

Cytat:
ja stawiam na kogos wysoko postawionego!!

frohike, kogo masz na myśli ???

frohike - Nie Gru 26, 2004 13:27

Cytat:
frohike, kogo masz na myśli


nie chce byc kolejnym celem wiec zachowam milczenie.

S-A-S-I-K - Nie Gru 26, 2004 14:57

e_tam
co_jak_co_ale_to_nie_Kisia

Kisia_przeciez_dawno_zabilaby_Froda_gdyby_byla_morderca :P

frohike - Nie Gru 26, 2004 15:08

Cytat:
Kisia_przeciez_dawno_zabilaby_Froda_gdyby_byla_morderca


a kiedy ostatni raz widzialas post frodo??
a po drugie znikaja podobno kobiety

S-A-S-I-K - Nie Gru 26, 2004 17:02

hmmmm

gliwickie_"milczenie_owiec"

kisia - Pon Gru 27, 2004 00:50

a może to właśnie frodo mści się na kobietach bo żadna nie chce z nim jechać na sylwestra do Zakopca :lol: :lol: :lol:
delfin - Pon Gru 27, 2004 02:19

Pewnie chodzi o mnie. Wygladam jak z listu gonczego :-) no i jestem w miare 'nowy' :D
kisia - Pon Gru 27, 2004 09:43

Cytat:
Pewnie chodzi o mnie. Wygladam jak z listu gonczego

wiesz delfin, coś w tym jest, trzeba Ci się bliżej przyjrzeć :mg:

S-A-S-I-K - Pon Gru 27, 2004 12:05

Cytat:
a może to właśnie frodo mści się na kobietach bo żadna nie chce z nim jechać na sylwestra do Zakopca


:cry:

Asia_:) - Pon Gru 27, 2004 12:26

:cry: :cry: :cry:
TEN TOPIK NIBY ZBAWNY ALE SLOWO MORDERCA JAKKOLWIEK BY GO NIE CZYTAC MROZI KREW W ZYLACH
moze mordercy nie ma moze to plotki
ale zycie jest niebezpieczne a to ze mowi sie o tym coraz czesciej sprawia ze zaczynamy myslec
a mysli rodza realny strach a strach oslabia czujnosc (przynajmniej moja, dziala na mnie paralizujaco)

czytam i drze

kam - Pon Gru 27, 2004 12:59

Dzień dobry.
Wędruje taka informacja, że jedna pani pracuje w komendzie i powiedziała swej córce o mordercy w Gliwicach . Nie wierzcie w bzdury. Niech ktoś pokaże tę panią i to na forum publicznym. To wszystko są plotki wymyślane z nudów przez jakichś maniakó od plotkowania. Nie ma o czym mówić to się wymyśla. Nawet gdyby to była prawda, to przy tej ilośc "i trupów"miasto już by ogarnęła panika.Ja osobiście słyszałem o pięciu :lol: ofiarach maniaka-mordercy.A policji pojawiło się więcej, bo nasza kochana młodzież jest za bardzo rozbrykana.Trzeba pilnować, niestety, mienia naszego na osiedlach. Nie ma żadnego szacunku dla cudzej własności i dlatego jest więcej patroli; również dlatego, że starsi bać się zaczynają na ulicy nawet zachowania dzieci.Nie macie pojęcia jak można słownie dokopać starszej kobiecie. Ja słyszałem :x , ale bałem się podejść, bo smarkaczy w wieku 15 do 17 lat było 8 sztuk.
Dlatego tak wygląda w mieście .

frohike - Pon Gru 27, 2004 17:04

Hej kam

wydaje mi sie ze jest w tym jakas prawda co do mordercy i nie zgadzam sie z twoja opinia co do tego tematu.

i taka pani napewno nigdzie w gazecie sie nie pojawi bo to byłoby jednoznacze z rezygnacji z obejmowanego stanowiska

jedno wiem,
na Perkoza na Sikorniku ostatnio znaleziono cialo bo moj kumpel który tam mieszka mi opowiadał

byleby to nie byl jakis Hannibal Lecter
Mimo ze kocham ten film to nie che byc zjedzony :cry:

mankut - Pon Gru 27, 2004 17:20

nie wiesz czy to cialo nalezalo do kobiety czy mezczyzny??
frohike - Pon Gru 27, 2004 17:29

nie wiem
ale słuchy mówia ze kobiety

S-A-S-I-K - Pon Gru 27, 2004 18:35

Asia_:) napisał/a:

moze mordercy nie ma moze to plotki
ale zycie jest niebezpieczne a to ze mowi sie o tym coraz czesciej sprawia ze zaczynamy myslec
a mysli rodza realny strach

czytam i drze


zgadzam_sie_z_toba_Asiu_doskonale_rozumiem_o_czym_mowisz
ciagle_sie_o_tym_mowi_a_to_powoduje_ze_idac_ulica_momentami_zaczynam_bac_sie_kazdego_czlowieka_ktory_mnie_mija... :cry:

Asienka - Wto Gru 28, 2004 08:22

Cytat:
jedno wiem,
na Perkoza na Sikorniku ostatnio znaleziono cialo bo moj kumpel który tam mieszka mi opowiadał


Ja słyszałam że do tej kobiety krórej ogłoszenia o zaginięciu wisiałay w autobusach i na Zwycięstwa istatnimi czasy :cry:

Frycek - Wto Gru 28, 2004 08:48

Cytat:
wisiałay w autobusach i

To moze trzeba zaczac jezdzic tramwajami :lol:
No a tak powaznie.....plotka rodzi plotke..a kazda plotka rosnie w sile...
Ja do tej pory nic nie slyszalem o mordercy...gdybym sie nie dowiedzial od was to bym nic nie wiedzial.

Moooni001 - Wto Gru 28, 2004 10:06

Cytat:
Ja słyszałam że do tej kobiety krórej ogłoszenia o zaginięciu wisiałay w autobusach i na Zwycięstwa istatnimi czasy


To nie od tej kobiety, znam ta panią i niestety jeszcze sie nie znalazła :(

A mysle ze to nie przypadek ze kobiety są mordowane, a niektóre zaginęły. To jest prawda i nie mozna mówc, że ktoś taką historię wymyslil. Trzeba byc bardziej ostroznym. Ja juz na pewno nigdzie sam sie nie wybiore po zmroku.

kisia - Wto Gru 28, 2004 11:13

Cytat:
A policji pojawiło się więcej, bo nasza kochana młodzież jest za bardzo rozbrykana.Trzeba pilnować, niestety, mienia naszego na osiedlach. Nie ma żadnego szacunku dla cudzej własności i dlatego jest więcej patroli; również dlatego, że starsi bać się zaczynają na ulicy nawet zachowania dzieci

Taka młodzież niestrety jest w całych Gliwicach, a więcej policji pojawiło sie tylko na Sikorniku i Trynku i to kosztem innych osiedli ;/ bo jak kiedyś od czasu do czasu można było zobaczeć patrol na mojej ulicy, tak teraz juz od jakiegoś czasu nie widać nikogo :cry:

frohike - Wto Gru 28, 2004 16:18

Cytat:
Cytat:
A policji pojawiło się więcej, bo nasza kochana młodzież jest za bardzo rozbrykana.Trzeba pilnować, niestety, mienia naszego na osiedlach. Nie ma żadnego szacunku dla cudzej własności i dlatego jest więcej patroli; również dlatego, że starsi bać się zaczynają na ulicy nawet zachowania dzieci

Taka młodzież niestrety jest w całych Gliwicach, a więcej policji pojawiło sie tylko na Sikorniku i Trynku i to kosztem innych osiedli bo jak kiedyś od czasu do czasu można było zobaczeć patrol na mojej ulicy, tak teraz juz od jakiegoś czasu nie widać nikogo


hehe, polisjanci wzieli sie do roboty akurat teraz bo narzekali starsi.
no to predko zaczeli cos robic, bo jak do tej pory byli głusi na czyjes wolania

S-A-S-I-K - Wto Gru 28, 2004 18:29

hmmm

u_nas_widuje_sie_radiowoz_srednio_co_5_minut
a_nie_zmienia_sie_nic :mg:

heh_coz...pozory_przynajmniej_zachowane :]

frohike - Wto Gru 28, 2004 19:00

mówisz o tym starym polonezie którym nawet rowerzysty nie dogonia??
S-A-S-I-K - Wto Gru 28, 2004 19:48

nie_koniecznie
czasem_pojawia_sie_lodowa....
a_czasem_taki_nowy_bajer_zwany_"antynarkotykowym"
i_tajniacy_jeszcze :D

ha!
chyba_ktos_planuje_krecic_tu_filmy_akcji :P :P :P :lol:

S-A-S-I-K - Wto Gru 28, 2004 19:50

a_tak_na_marginesie...
wiesz_frohike...
my_to_mamy_sklonnosci_do_uciekania_od_tematu :P

frohike - Wto Gru 28, 2004 19:53

wiesz co niech Frycek sie cieszy ze mamy jeszcze mozliwosc gadania na gg bo tak to nigdy by nie zrobil z nami porzadku :mg:
kisia - Wto Gru 28, 2004 23:44

Cytat:
bo tak to nigdy by nie zrobil z nami porzadku

już ja mu w tym pomoge :mg: :ot: :twisted:

S-A-S-I-K - Sro Gru 29, 2004 16:58

co_jak_co_ale_Kisi_trzeba_sie_bac :cry: :P
kisia - Czw Gru 30, 2004 01:21

Cytat:
co_jak_co_ale_Kisi_trzeba_sie_bac

nie no ja nie chce żebyście się mnie bali, z resztą nie macie powodu się mnie bać :D

Czarnulka - Czw Gru 30, 2004 19:28

Nie zauważyliście,że od dawna nie ma mnie na forum? :twisted:
Hehe,uśpiłam Waszą czujność i grasuję teraz po Gliwicach :twisted:
Biorąc pod uwagę to,że jestem dziewczyną opotrafię zbajerować gliniarzy i jak do tej pory jestem free :mg:
A teraz grasuje w Zawierciu,heh :wink:


Nie no...ja już sama nie wiem co mam myśleć.Nie potrafię zostać przy jednym zdaniu.
Ale do tej pory wiem tyle:
Znaleziono kobietę poćwiartowaną w koszu na śmieci.To na bank.Nie jestem bajkopisarką i nie roznosze ani nie tworzę plotek.To się stało,wiem to z dobrych Ä?ródeł,bo była nimi osoba z mojej rodziny(nie dla nas zabawa w ploteczki).
Wiem też,ze zaginęła kobieta,która była przedszkolanką na Sikorniku,a mieszkała w Ostropie.
Ruszyło mnie to,bo teraz na świecie dzieją się "niesamowite" rzeczy.
Co do reszty...tej masowej zagłady gliwickich kobiet... ;/
Ekhm...wybaczcie,to nie jest fantasy tylko normalne życie.Wiadomo,że nieszczęścia się zdarzają,ale gdyby tylu ludzi zginęło to momentalnie byłaby akcja"zakaz wychodzenia z domu i przeszukiwanie wszystkich mieszkań i województwa".
Więc czekam,aż znajdzie się ta kobieta z Ostropy,a zobaczycie jak momentalnie ucichnie ta cała głupia już akcja.


The End :mg:

Mariusz - Czw Gru 30, 2004 21:11

=CzArNuLkA= napisał/a:

Znaleziono kobietę poćwiartowaną w koszu na śmieci.To na bank.Nie jestem bajkopisarką i nie roznosze ani nie tworzę plotek.To się stało,wiem to z dobrych Ä?ródeł,bo była nimi osoba z mojej rodziny(nie dla nas zabawa w ploteczki).

Czy Twoja osoba z rodziny widziała tą poćwiartowaną osobę w tym koszu ?
Nie sądÄ? w taki sposób, bo Twoja osoba z rodziny mogła to od kogoś znajomego słyszeć, który/-a to przecił/-a.
=CzArNuLkA= napisał/a:

Wiem też,ze zaginęła kobieta,która była przedszkolanką na Sikorniku,a mieszkała w Ostropie.

To na pewno ... nawet wszędzie były ulotki o jej zniknięciu. Widnieje również ta ulotka na talbilcy ogłoszeń w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach. Na nazwisko miała Gillner.

Czarnulka - Pią Gru 31, 2004 13:09

Słuchaj,jak powiedziałam,ze od rodziny to nie od znajomych.Chyba jasno sie wyrażam.
Jeśli nie to mam nadzieję,ze teraz dobrze przeczytałeś.
Jak bym nie była pewna to bym tego nie pisała.

Mariusz - Nie Sty 02, 2005 20:31

Przepraszam, że taki jestem, ale lubie mieć pewność, a jak wiadomo różni ludzie, różnie to widzą.
Frycek - Pon Sty 03, 2005 22:13

Mariusz...ale ty jestes groÄ?ny :cry: :wink: , ale z regóły to Mariuszki fajne chlopaki :) to tak na marginesie :mg:

co do tematu:
to jakos ucichlo :)...chyba babeczki przestaly plotkowac :wink: :lol:

:ot: nie robic mi tutaj :mg: :roll:

adams - Wto Sty 04, 2005 02:04

no dobrzez ze wogole przycichlo bo chyba nikt nie chcialby wyczytac w nowinach o nowych ofiarach :/
> Frycek, ale co ci sie stalo na tym avatarze ? To juz cie zlapali i dlatego przycichlo? :mg: ;)

frohike - Wto Sty 04, 2005 06:53

Frycek dostał taki prezent pod choinke od Asi.
Uziemniła go troszke :mg:

Frycek - Wto Sty 04, 2005 09:49

frohike napisał/a:
Frycek dostał taki prezent pod choinke od Asi.
Uziemniła go troszke :mg:


:lol: :lol: :lol: :lol:
:ot::ot::ot::ot::ot::ot:

Mariusz - Wto Sty 04, 2005 15:05

OT:
A czy te dyby nie przypadkiem w schronisku na Biskupiej Kopie, w górach na granicy z Czechami ?? Jakieś takie podobne :>

frohike - Wto Sty 04, 2005 15:15

podobne tez sa na zamku Ksiąz o ile dobrze pamietam :wink:
Gmeras - Wto Sty 04, 2005 15:20

W kosciele to co niby na trynku sie działo to powiedzieli ze to plotka jak w innych dzielnicach jest to niewiem ;) ogólnie niewiadomo czy sie bac czy wiedziec ze ktos rozesłał niemiła plotke na ten temat zaduzo niewiem ;)
kisia - Wto Sty 04, 2005 21:32

Hej chłopcy o avatarach rozmawiamy gdzie indziej :ot: :D
S-A-S-I-K - Sro Sty 05, 2005 00:36

a_mnie_troszke_nie_bylo_i_juz_sie_polapac_nie_potrafie :(

ale_staram_sie_staram :P

travolta - Sro Sty 05, 2005 14:43

Właśnie!

Nie mam czasu czytać zawartości całego tematu, bo mnie szef męczy co chwile wizytami ale...
gdyby ktoś szybko podsumował jak to jest z tym mordercą, bo mi się dziewczyna boi okrutnie i ze strachu spać nie może. I nie wiem, czy ją wyśmiewać, czy cieszyć się z ostrośności na zapas (ogromnej!).

Więc jest czy nie ma?

kisia - Sro Sty 05, 2005 18:20

ponoć jest, a nawet gdyby go nie było to ostrożności wieczorem nigdy za wiele :)
ANIUS - Sro Sty 05, 2005 19:27

dzis okolo godziny 18 przy moim bolku krecilo sie 8 panow policjantów.... hmmm
stawiam:
1 akcja osiedle
2 poluja na morderce:)

ja tez chcialabym sie dowiedziec z pewnego zrodla czy to prawda czy falsz..

frohike - Sro Sty 05, 2005 19:32

dowiemy sie jak go złapia ;/
narazie uwaga w nocy

Mariusz - Sro Sty 05, 2005 19:40

Aniuś, 100% akcja "osiedle" ;-)
Gmeras - Sro Sty 05, 2005 19:40

8 panów hmm zdaje mi sie ze akcja osiedle :P
Mariusz - Sro Sty 05, 2005 22:12

travolta napisał/a:
...ktoś szybko podsumował jak to jest z tym mordercą, bo mi się dziewczyna boi okrutnie i ze strachu spać nie może.

Już wyjaśniam ;-) Ja już jakiś czas temu dementowałem te plotki, ale nikt nie chciał uwierzyć. Dziś na poczcie wziąłem sobie Miejski Serwis Informacyjny i jest artykuł :"Co robi Policja?". Strzeszcze go w kilku zdaniach.
Komenda Miejska Policji nie prowadzi żadnych działań w celu zatrzymania szczególnie niebezpiecznego przestępcy. W ostatnim czasie w Gliwicach nie dokonano żadnego brutalnego zabójstwa czy przestępstwa na tle seksualnym. Natomiast wzmożona liczba patroli policyjnych w mieście jest naszą [Policji] reakcją na społeczne oczekiwania i ma na celu zapewnienie mieszkańcom bezpieczeństwa i porządku.
Policjanci z Sekcji do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej zatrzymali 18-letniego dealnera z okolic Zatorza. JeÄ?dził fiatem 126p. Policjanci obserwowali go jakis czas i w końcu wpadł. ZnaleÄ?li przy nim 1500 działek amfetaminy. Ten proceder miał miejsce od września ubiegłego roku.
Funkcjonariusze z I Komisariatu rozbili 6-osobową grupę młodych mężczyzn, którzy w pierwszym półroczu ubiegłego roku dokonali licznych rozbojów na terenie miasta. Ofiarami byli głównie młodzi ludzie. Napastnicy obezwładniali ofiary używając siły fizycznej, następnie kradli telefony komórkowe, plecaki, dokumenty itp. 19-grudnia zatrzymano 19-letniego ?ukasza, który był ostatnim ogniwem tej grupy.

Tak czy inaczej o tym gwałcicielu to są plotki... nir bój się o kobiete Travolta ;-)

travolta - Czw Sty 06, 2005 10:06

Wielkie dzieki Mariuszu. A swoją drogą to naprawdę cieszę się z takich wiadomości. Kiedyś pisałem, że na moje dwa telefony do policji, że pod domem ktoś urządza imprezę z rozwalaniem butelek i kopaniem przechodniów (prawie w samym rynku) jedyną reakcją było zapewnianie mnie, że patrol tam zaraz dotrze. Nawet jeśli dotarł, to nie w ciągu pierwszej godziny, bo tyle trwała ta zabawa. Mam nadzieję, że teraz potraktowali by to poważniej.

Trzymajcie się ciepło!

Mariusz - Czw Sty 06, 2005 14:44

Nie ma za co ;-)
Niestety, nasza Policja jest nieudolna. Nawet na jednym z for policyjnych unikają odpowiedzi na pytanie :"Dlaczego się obijają?" A jak już jakiś łaskawy policjant coś powie to od razu zaczyna krytykować i mówi, że ma lepsze zajęcie. Do tego ja się go pytam :"Lepsze od ratowania czyjegoś życia i dbania o zdrowie społeczeństwa?" Policjant zamilkł...
Brakuje rządów twardej ręki, takiego dyktatora w Policji. Jak się dostanę do Policji i będą mnie chcieli słuchać to się podejme zmiany na lepsze. Ale to odległa przyszłosć ;-)

kisia - Czw Sty 06, 2005 20:41

no i mamy forumowego policyjnego dyktatora :wink:
frohike - Czw Sty 06, 2005 20:46

teraz potrzebujemy jeszcze kilku polityków, prawników, sekretarek, włascicieli kilku fabryk i rzadzimi gliwicami :jupi:
Gmeras - Czw Sty 06, 2005 21:18

Ja tam zostane prezydentem ;P
kisia - Nie Sty 09, 2005 02:18

mam doświadczenie w sekretarzeniu i w asystentowaniu prezesom :mg: :mg: :mg:
PAKuS - Nie Sty 09, 2005 17:06

Gmeras napisał/a:
Ja tam zostane prezydentem ;P


stary ale masz mażenia

a ja jestem prezydemtem miasta GLIWIC

LuKaSh - Nie Sty 09, 2005 19:01

a ja prawnikiem :D ok. Koniec :D :ot: :ot:
S-A-S-I-K - Czw Sty 20, 2005 17:14

a_jesli-chodzi_o_morderce_to_jakos_nawet_plotki_ucichly_ostatnio... :huh:
frohike - Czw Sty 20, 2005 18:45

cicho sasik, nie siej plotek :)
S-A-S-I-K - Czw Sty 20, 2005 21:50

spokojnie_nie_sieje_przceiez
stwierdzam_fakt :mg:

LuKaSh - Czw Sty 20, 2005 21:55

Jak wszyscy :D
S-A-S-I-K - Pią Sty 21, 2005 17:33

hehe

niezupelnie

ja_stwierdzam_taki_fakt_ze_nikt_nic_ostatnio_o_mordercy_nie_mowi
a_nie_ze_morderca_zamordowal

aaaa

zaczynam_sie_motac

lol

kisia - Nie Sty 23, 2005 01:26

plotki , jak to plotki ucichły,ale kobieta, która zniknęła nie znalazła się niestety :cry:
Moooni001 - Nie Sty 23, 2005 11:36

Nie znalazła się, ale prawdopodobnie przebywa za granicą. Być może nie pojechała tam dobrowolnie, ponieważ widziano jak w twowzrzystwie 4 mężczyzn wsiadała do samochodu. Wyglądała inaczej niż zwykle, była dziwnie wesoła, więc istnieje podejrzenie że została odurzona narkotykami. oby się znalazla, a jeśli uciekla sama, to niech chociaż da jakiś znak życia, bo rodzina jest bardzo zrozpaczona.
Dim - Nie Sty 23, 2005 15:21

a ze tak bezczelnie pozwole sobie zapytac skad o tym wiesz?
a co do plotek.. a no ucichły ucichły... nawet policji na osiedlu mniej widuje... :|

Moooni001 - Nie Sty 23, 2005 23:36

Wiem, bo znam tą panią, apoza tym ostatnio bylo o tym w programie "Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie"
Mariusz - Pon Sty 24, 2005 21:56

Dim napisał/a:
nawet policji na osiedlu mniej widuje... :|

A to się zdziwisz, każdego wieczoru są ;-) Porobiłem kilka zdj. jak stali w pewnym sklepie, który chyba się im spodobał - monopolowy, koło przystanku. Widziałem ich tam już kolejny raz ... może 5. Wieczorami to wszystko się dzieje. A wszystko to akcja "osiedle" ;-)

kisia - Pon Sty 24, 2005 23:04

Cytat:
A wszystko to akcja "osiedle"

dobrze że mają wymówke :lol:

True - Wto Sty 25, 2005 11:41

jezdza jezdza jeszcze nigdy dziennie nie widywalem tyle "niebieskich" busow i innych co po tych "plotkach"
Mariusz - Wto Sty 25, 2005 19:21

Kisia, to nie wymówki ...
Dim - Sro Sty 26, 2005 14:56

Coz... nie raz wracam wieczorem do domu ;) i od jakiegos tygodnia nie spotkalam ani jednego roadiowozu na naszym osiedlu ;) widocznie kwestia "szczescia" :P
kisia - Sro Sty 26, 2005 21:11

ja tez na mojej dzielnicy nie widuję policji ;/ :evil: , a przydałaby się, naprawde
Demmo - Sro Sty 26, 2005 21:46

hmm... ładne akcje prewencyjne sobie organizują w całym województwie.. nie mam pytań... raz jak jechaliśmy przez kędzierzyn do roboty to zawrócili za nami transitem, bo na gliwickich numerach mieliśmy auto i jeszcze dosyć napakowane bo 4 osoby + plecaki z żarciem i ciuchami roboczymi...
jaka prewencja wyskakuje w kamizelkach i z uzi? i to jeszcze z palcem na spuście... mimo że mogli nam skoczyć, to i tak mi się gorąco zrobiło...
a myśleliśmy najpierw że sie doczepili nadmiernej prędkości.. bvo byliśmy już trochę spóÄ?nieni do pracy więc kolega miał ciężką nogę :lol:
i tak jak wcześniej ani razu jadac o tej porze nie widzieliśmy tam patroli tak tego dnia mijaliśmy ich 5 czy 6 :|

w okolicach mojego osiedla tez nagle zaczeli sobie jeÄ?dzić... ;)

ale już im przeszło... ostatnio nie widziałem żadnego patrolu więc pewnie już po sprawie albo ktoś wyciął w pień wszystkich gliniarzy :wink:

S-A-S-I-K - Pią Sty 28, 2005 18:16

kisia napisał/a:
ja tez na mojej dzielnicy nie widuję policji ;/ :evil: , a przydałaby się, naprawde


zapros_troche_tych_od_nas_ :D

frohike - Pią Sty 28, 2005 18:28

jak ci od was do ktorych oni przyjezdzaja pojda na inne osiedla sie bawic to wtedy policjanci pojada za nimi
kam - Pią Sty 28, 2005 19:51

a moówiłem, żeby plotkom nie wierzyć!!
bo to tylko plotki. Bylem teraz dwa tyg, w takim mieście, gdzie komandosi się szkolą. Tam chodzi bajka o jednym takim co z Iraku wrócił i kobiety gania z bagnetem po osiedlach :lol: :lol: :lol:

frohike - Pią Sty 28, 2005 23:13

Cytat:
Bylem teraz dwa tyg, w takim mieście, gdzie komandosi się szkolą. Tam chodzi bajka o jednym takim co z Iraku wrócił i kobiety gania z bagnetem po osiedlach
:rotfl: :rotfl:
Mariusz - Nie Sty 30, 2005 18:35

Prewencje szkolą w Katowicach ;-) Tam jest szkoła policyjna ;-)
S-A-S-I-K - Wto Lut 01, 2005 11:52

frohike napisał/a:
jak ci od was do ktorych oni przyjezdzaja pojda na inne osiedla sie bawic to wtedy policjanci pojada za nimi


hmmm_czy_ktos_ich_zaprosi_do_siebie... :P

S-A-S-I-K - Czw Lut 03, 2005 21:59

rozumiem_ze_nie_lol :lol:
frohike - Czw Lut 03, 2005 23:07

Cytat:
rozumiem_ze_nie_lol


u mnie wystarczajaco moich debili osiedlowych,
ale bywalo kiedys ze wasi lubieli wpadac z kijami na nasze osiedle a pozniej nasi na wasze, hehehe :lol: i tyle mi wystarczy

S-A-S-I-K - Pią Lut 04, 2005 22:25

lol
juz_wystarczy_mocnych_wrazen_powiadasz_ :lol:

miras - Pon Maj 08, 2017 13:31

Niczym nie potwierdzone spekulacje.Żadnych dowodów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group