dupiate forum

Ciekawe Strony - Bravo Gliwice

frohike - Sro Gru 22, 2004 00:44
Temat postu: Bravo Gliwice
Hejka.
Podejrzewam ze fanów tej dyskoteki nie bedzie zbyt duzo, jednakze polecam te stronke głównie ze wzgledu na forum muzyczne.
Jesli chcecie pogadac na tematy zwiazane szeroko z klubem Bravo (Gwarek tez jest tu ujety) zapraszam na w w w bravo.gliwice, p l

wejscie na forum sami znajdziecie bez problemów

Aither - Wto Kwi 12, 2005 10:13

frohike idziesz do Bravo ? :) hehehe może spotkanie forum na dysce w Bravo :D :D :D
frohike - Wto Kwi 12, 2005 14:52

bardzo bym chcial ale w sobotke ide na urodzinki kumpla a pozniej wyladujemy w Gwarku,
Piotrulek - Wto Kwi 12, 2005 15:44

Aither napisał/a:
frohike idziesz do Bravo ? :) hehehe może spotkanie forum na dysce w Bravo :D :D :D



Ja dziękuję i pozostaję przy Casa Austria :rotfl: :rotfl: :rotfl: Nie lubię miejsc ,gdzie własnych myśli nie slychać :zakrecony:

frohike - Wto Kwi 12, 2005 20:15

Piotrulek ja to mlody i musze sie wyszalec troszke, a to ze czasem nie slysze sie to juz trudno :]
Aither - Wto Kwi 12, 2005 20:19

Piotrulek taaaak nie ma to jak Austria :D :D :D
Dana - Wto Kwi 12, 2005 20:20

nie bylam w Bravo
chyba wiek nie ten
i jakos mnie nie ciągnie
więc obstaje dalej za Casa Austria

Frycek - Wto Kwi 12, 2005 20:59

Dana - takie spotkano w Bravo to raczej takie nie planowane.

A spotkanie forumowe bedzie w Casa Austria - ale o tym w innym topicu :)

Dana - Wto Kwi 12, 2005 21:04

OK już zzajarzyłam

jesli pojawie się w Bravo to będzie to napewno nie planowane i sama się będe dziwić - wszystko póki żyje jest możliwe

Ilonka - Czw Kwi 14, 2005 08:22

Jesli beda tam tylko dyskoteki, to nie bede sie tam czesto zjawiac, bo pelno tego w centrum :P Chyba, ze ebdzie dzialo sie cos ciekawego.... Bedzie mi brakowac mocnych wtorkow :P
kisia - Czw Kwi 14, 2005 10:15

a ja sobie tam kiedyś pójdę z córką, jako jej przyzwoitka, albo na odwrót :D
Aither - Czw Kwi 14, 2005 13:47

kisia buhehheheheheeeee no a ja bym tak chciała się przejśćwyszaleć za wsze czasy... w Bravo nie byłam od szkoły średniej :)
To kiedy idziemy ? :D

frohike - Czw Kwi 14, 2005 15:00

heh Aither jak bede mial wolny termin do dam ci znac :D
Zagiel - Czw Kwi 14, 2005 15:50

o ile dobrze pamietam byl to rok 2000, swiezy licealista bylem i w sumie w podstawoce bravo nie odwiedzalem jako, ze byla to gliwicka siedziba szatana jak dla mnie w tamtych czasach :D
w bravo spotkalo mnie wszystko, co najlepsze - super ludzie, super muzyka, super klimat, extra koncerty, kilka zjazdow, powazne inicjacje alkoholowe i w ogole wszystko, wszystko. To tam uszkodzilem sobie kolano (do dzis mam z nim problemy :) ), to tam w pobliskim parku pilem pierwsze w zyciu wina typu wino, robilem dziwne akcje, spiewalem i cieszylem sie zyciem... ech bedzie mi brakowalo tych wtorkow i czwartkow (podobno zrezygnowali z tego...) i w ogole... glowa pelna wspomnien :D

ANIUS - Czw Kwi 14, 2005 16:19

ojjjjj, ja ostatni raz bylam w bravo na studiach ...jakies andrzejki...ehhhh ciałko było spocone :hyhy: teraz juz mnie nie kreci to!
Ilonka - Wto Maj 10, 2005 18:21

Hej, wiecie moze co sie dzieje we Wtorki w BRAVO ? :P
PAKuS - Wto Maj 10, 2005 18:34

Ja na pewno niewiem ale jak tam wejdziesz ja ich stronę a potem na ich forum to się wszystkiego tam do wiesz albo dowemy
frohike - Wto Maj 10, 2005 23:29

Czwartek:

Duża sala: ROCK, Pop, Lata 60'- 90' ...
Mała sala: House, Black, i największe hity

Piątek:

Duża sala: Techno, Trance, HardStyle
Mała Sala: Rn'B, Hip-Hop, troche house-u

Sobota:

Duża sala: Muzyka Klubowa w szerokim pojęciu
Mała sala: Rn'B Party

w reszte dni narazie nic nie ma

Gmeras - Sro Maj 11, 2005 09:22

Strona bravo w remacie a samo brawo prawdopodobnie pomiejszyli parkiet i zrobili wiekszy bar
mało jest zadowolnonych z tego remontu

PAKuS - Wto Maj 17, 2005 15:50

wiedziałem że oni coś chżanią
Aither - Wto Maj 17, 2005 16:14

To kiedy i na co idziemy ? :D
frohike - Wto Maj 17, 2005 16:32

Mirko Milano 25.05.2005
ja idem :hyhy:

Aither - Wto Maj 17, 2005 16:35

jezu co to ?
frohike - Wto Maj 17, 2005 16:49

ostatnio przeczytalem german hardstyle
takie techno
dosyc mocne
a wlasciwie bardzo mocne

Aither - Wto Maj 17, 2005 16:53

e nie no to chyba nie dla mnie :)
frohike - Sro Maj 18, 2005 15:58

Aither napisał/a:
e nie no to chyba nie dla mnie

heh wczoraj widzialem twoje klimaty na Boysach jak spiewalas wszystkie piosenki :hyhy: :rotfl:

Aither - Sro Maj 18, 2005 15:59

frohike :D no baaa :D jestem fanka BOYS`ow :D lata mojej swietnosci i mlodosci :D ale nigdy sie tak nie wybawilam :D
Appo - Nie Maj 29, 2005 19:31

otwarta nienawiść ! :D
Aither - Nie Maj 29, 2005 19:41

no serio mowie :D moze sie pojdzie wieksza banda do bravo ?
LuKaSh - Nie Maj 29, 2005 21:37

czemu nie :D aaale chyba mnie nie wpuszcza.. bo nie mam skonczonych 16 lat :P:(:P
Appo - Nie Maj 29, 2005 22:54

eh.... nie lubię tego klubu ale jak coś to mogę iść z Wami ...
Byle nie 11 czerwca bo wtedy czeka mnie PIRKA :D

Ischtwan - Nie Maj 29, 2005 23:24

w każdym razie gdybyście słyszeli cosik o powrocie mocnych wtorków to proszę, dawajcie zaraz cynk
Wybrałbym się jeszcze na coś takiego, była to raczej najlepsza impreza w okolicy dla wielbicieli mocniejszej muzy
Jakiś czas temu z Liszą tam dzwoniliśmy to babka powiedziała, że powrócą i czwartki i wtorki, tyle że wtorki nieco później
jej slowa napawają mnie nadzieją :hyhy:

Aither - Pon Maj 30, 2005 10:28

hehehheheee no szkoda ze nie ma rokotek... to byl mlyn :D
kaszanna - Pon Maj 30, 2005 15:16

Kiedy byłam młoda i piękna ;) Chodziłam nawet 2 razy w tygodniu (miałam darmowe wejściówki). Teraz gdy jestem stara i brzydka ;) już mnie ten młyn nie kręci :zawstydzony:
Appo - Pon Maj 30, 2005 15:37

Ja na rocko'teki nie chodziłem , nie chodzę itd. ;)
Jakoś mnie ... młyny nie kręcą ;)

:wstyd: :wstyd: HardStyle 4Ever :wstyd: :wstyd:

Ischtwan - Pon Maj 30, 2005 23:00

Żałuj, żałuj. Młyny są super, pomimo że kondycja już nie ta co kiedyś ;) to i tak nie ma jak to dobry młyn. Najlepsze są na koncertach. Młyn złożony z kilkudziesięciu tysięcy ludu na koncercie zespołu Metallica to było naprawdę COŚ... to było niesamowite... to było wspaniałe... to była walka o życie... to....
Ach, wzruszyłem się :zawstydzony:

Aither - Sro Cze 01, 2005 16:46

Ischtwan buhehehehehheeee stare czasy :) w Bravo na rokotece tez odchodzily swietne mlynki co prawda w mniejszej skali niz koncerty Metallica ale... byla mozliwosc walki o "zycie" :D [z drechami przed bravo po rokotece] :D
Ischtwan - Sro Cze 01, 2005 22:58

Aither poważnie? W Bravo nie miałem nigdy styczności z dresami ani przed ani po rockotece, ale za to jedna kumpela w tamtejszym parku została zmacana (dosłownie) przez policjanta dokonującego na niej rewizji osobistej w poszukiwaniu narkotyków. A propos młynów to na rockotece zawsze ma się wybór: można skakać, a można też siedzieć w loży i powiększać swoją i tak niewąską kapkę ;) (wtedy to już się głównie siedziało), a na koncercie, kiedy się stoi na baczność wbity w taki tłum i po czwartym utworze jest się wykończonym to jego dalszy przebieg to jest prawdziwa walka o życie...
podniecająca, oszałamiająca i zarazem niezapomniana
PS. ostatni kocert Metallica (i jedyny, w którym miałem zaszczyt brać udział) odbył się 31.05.2004, także to wcale nie takie stare czasy :)

Aither - Pią Cze 03, 2005 10:46

Ischtwan oj za czasow kiedy to ja chodzilam na rokoteki zawsze przed bravo po niej lub w trakcie czaily sie bandy drechow z zabawkami... raz byla akcja [nie pamietam ile lat temu] ale jeszcze do liceum chodzilam... toczyla sie normalnie wojna... bo jakies drechy zaczepily idace dziewczyny na rokoteke... zaczeli je molestowac i takie tam... no a nasi panczury i metale jak zrobili wyskok z bravo to sobie mozesz pomyslec... co sie dzialo w tym lasku... oczywiscie nim sie policja zjechala to polowa uciekla a Ci co zostali "lezec" to nawet nie wylegitymowali tylko puscili wolno... oczywiscie o dresach mowie... a naszych to spisali nawet za to ze mieli zablocone glany - to byla przenosnia :D
Ilonka - Pią Cze 03, 2005 10:56

Zepsuli bravo :( Bylam tam. Jest za rozowo, parkiet zakosili. To mi sie nie podoba. W ogole Czwartki sa beznadziejne.. Dla osob, ktorzy nie maja w sumie sprecyzowanych upodoban muzycznych, bo leci wszystko co sie da. I jest takie pomieszane towarzystwo. Nie wiem, czy to zle, ale mi sie nie podobal klimat i juz tam nie pojade, chyba, ze bedzie jakas okazja wyjatkowa. Fuj.. ogolnie fuj.
Aither - Pią Cze 03, 2005 10:59

Ilonka czy mi sie wydaje czy Gwrek tez jest na rozowo :D a jak jeszcze mi ktos powie ze wlasciciel gwarka i bravo to jedna i ta sama osoba to ja juz wymiekam :)
Appo - Pią Cze 03, 2005 11:02

Nom bo tak jest.
Ale ja w Gwarku bywam dość często (stanowczo za często :D ). Zdarzało się bywać 3 razy w tygodniu (:D). Co z tego że jest różowy, ale jest mniejszy (no i znam tam sporo osób). Jeszcze nawet muzyka spasi (czasem). Idealne miejsce na wypad z luźniejszą ekipą. Co do BRAVO nadal jestem na NIE!

Aither - Pią Cze 03, 2005 11:08

Nie no szokujacych wiesci dla mnie dzis za duzo.... ten gosc chyba ma jakies paranoiczne ciagutki do rozowego... to jedyny kolor ktorego nie potrafie zniesc... dlatego ani do bravo ani do gwarka moja stopa nie zawita... jezu dlaczego ziuziowy :zdziwko:
frohike - Pią Cze 03, 2005 11:13

Aithermoze i sam wybor na rozowy wydaje sie malo trafny ale ja wlasciwie uwazam ze Gwarek jest swietnie zrobiony i nie wyobrazam go sobie teraz w innym kolorze :P
Aither - Pią Cze 03, 2005 12:49

frohike wolalam stary gwarek :) i stare bravo :) w sumie kazdy lubi co lubi :D :rotfl: mnie osobiscie nie podoba sie lokal na rozowo... to taki landrynkowy kolor i jakos dziwnie na mnie wplywa... czuje sie slodko, blogo i ogolnie fuuj.... az muli :P
Appo - Pią Cze 03, 2005 15:41

mi się kolor też nie podoba... ale co jak co ... fajnie się tam spędza czas z ekipą ;)
Aither - Pią Cze 03, 2005 15:51

hahaha kiedys na rokoteke wyskoczylam z rozowymi spineczkami [kokardkami] we wlosach ueczesalam sie w dwa warkocze.... do tego fioletowa bluzeczka i czarne spodnie... szybko mnie "przerobili" na mieso :D hahhhaaaa :D nawet bolalo :D
Dev - Pią Cze 03, 2005 18:04

moglas zalozyc biale rekawiczki ;PP
Appo - Sob Cze 04, 2005 13:05

VIXa precz !! ;(
Aither - Sob Cze 04, 2005 13:44

po prostu sie syf zrobil i tyle :P nie ma juz tego klimatu co kiedys... i watpie bym sie tam teraz dobrze bawila :)
Appo - Sob Cze 04, 2005 15:25

ja się bawię doskonale :D

Ps. VIXa precz :D

Aither - Sob Cze 04, 2005 16:41

Appo sorry facet co Ty masz z tym VIX?
Appo - Sob Cze 04, 2005 22:02

kiedyś sam latałem w Vixie (wiesz.. białe rękawiczki, GWIZDKI (nie nawidzę !!), itd. ;) ) a teraz jestem przeciwny... rękawiczki zniosę... ehhh...
Aither - Sob Cze 04, 2005 22:03

Appo aaa to jakas moda dyskotekowa ? biale rekawiczki ostatniomialam ubrane na komunie...
PAKuS - Wto Cze 07, 2005 21:20

Cytat:
mi się kolor też nie podoba... ale co jak co ... fajnie się tam spędza czas z ekipą

a kolor forum to można zmienic w swoich profilach

Appo - Wto Cze 07, 2005 21:43

chodziło o kolor Gwarka ;)
PAKuS - Wto Cze 07, 2005 22:02

Cytat:
chodziło o kolor Gwarka

aha



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group