dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Nagosc

frodo - Wto Gru 21, 2004 11:38
Temat postu: Nagosc
Czy lubicie chodzić nago ???
Opalacie się na plażach naturystów ???
Jaki macie stosunek do golizny ???
Lubicie ogladac lub robić striptiz ???

kaszanna - Wto Gru 21, 2004 12:03

Moje odpowiedzi:
Tak
Nie
Ok
Tak

Nagość to dla mnie normalna sprawa, tak samo jak wstyd przed nagością. Sprawa indywidualna.

S-A-S-I-K - Wto Gru 21, 2004 14:49

hehe

a_ja_tam_jestem_wstydnis :oops: :P

Moooni001 - Wto Gru 21, 2004 17:33

Ja raczej też do wstydnisi naleze, no chyba że w spokojnym zaciszu domowym, to moze.. :)
lisza - Wto Gru 21, 2004 17:41

u mnie w domku jest teraz temp. minusowa wiec trzeba troche odwagi na takie harce :wink:
S-A-S-I-K - Wto Gru 21, 2004 21:56

heh_doskonale_warunki_do_hartowania_sie_ :P :wink:
Frycek - Sro Gru 22, 2004 11:32

Tak
Jeszcze nie probowalem
Ok
Tak

AgnieszkaL - Sro Gru 22, 2004 16:51

tak
jeszcze nie ale chętnie
ok
nie odpowiem

MajkeL - Sro Gru 22, 2004 18:14

:|
:niie:
:spoko:
:wink:

lisza - Sro Gru 22, 2004 19:11

Cytat:
heh_doskonale_warunki_do_hartowania_sie_
he no faktycznie juz prawie sie przyzwyczailem ;)
kisia - Sro Gru 22, 2004 19:12

:lol: to sie nazywają wyczerpujące odpowiedzi :lol:
tak
kiedyś
ok
i to i to
:lol:

S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 10:48

Cytat:
he no faktycznie juz prawie sie przyzwyczailem


_mnie_dopiero_czeka_przyzwyczajanie_sie :cry:
a_jestem_straszny_zmarzluch :(

hmmm_o_kurcze_ :ot:
:P :wink:

Mariusz - Czw Gru 23, 2004 12:41

Trzeba mieć co pokazać, a jak już jest co pokazać to się nie ma co wstydzić ;-)
Panowie ? Zgadza się ? ;-)
I Panie też :-)

frohike - Czw Gru 23, 2004 14:00

to moze na nastepne spotkanie przyjdziemy nago.
przełamiemy lody :mg: :rotfl: :mg:

albo spotkanie wakacyjne zrobimy gdzies nad woda,
słoneczko, plaża,

S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 17:45

hmmmmm

to_ja_w_takim_razie_sie_wstydze_bo_mam_czego_ :P

w_kazdym_badz_razie_zostaje_przy_tym_ze_wstydnis_jestem :D :rotfl:

kisia - Pią Gru 24, 2004 01:56

Cytat:
albo spotkanie wakacyjne zrobimy gdzies nad woda,

po co czekac do wakacji, można zrobić spotkanko na basenie ;) :mg:

Mariusz - Pią Gru 24, 2004 10:23

S-A-S-I-K napisał/a:
_wstydnis_jestem



:lol:

frohike - Pią Gru 24, 2004 11:29

Cytat:
po co czekac do wakacji, można zrobić spotkanko na basenie


ja jestem za tylko kisiu bedziesz musiala sie pospieszyc z robieniem kapielówek z logo forum :lol:

S-A-S-I-K - Pią Gru 24, 2004 13:23

hmmm_wsydnis_racja_ale_na_kapiel_w_strojkapielowym_moze_sie_skusze :P
darkenstein - Sob Gru 25, 2004 15:52

jestem za spotkaniem na basenie :)
darkenstein - Sob Gru 25, 2004 15:54

Tak
około 10 minut
Ok
Tak

Frycek - Nie Gru 26, 2004 15:58

Mozemy isc na basen :)
Asia_:) - Pon Gru 27, 2004 12:46

Cytat:
około 10 minut


solarium?? :P

a moje odpowiedzi:
TAK
NIE
TAK
TAK BARRRDZO :roll: :mg: :mg:

darkenstein - Sro Gru 29, 2004 23:12

basen OK bedziemy mogli lepiej sie poznać :D
Aither - Nie Maj 29, 2005 18:36

odswiezenie tematu

zwazajac na to ze wakacje sie zblizaja wielkimikrokami... i w ogole sie robi na prawde goraco... na ulicy pokazuje sie coraz wiecej "w pol nagich" kobiet... tatuaze, blyskotki, kolczyki... wielkie dekolty i na prawde krotkie spodniczki.... czy to wszystko jest chec pokazania ciala czy po prostu na prawde jest im "goraco" ? chodzac po miescie patrze na te golizne to mi sie slabo robi... przeciez wszystko ma swoje granice... ale przyznaje ze lubie facetow bez koszulek :D kobiet jakos tak nie trawie :) a na striptiz meski to bym sie przeszla :D

Mariusz - Nie Maj 29, 2005 19:46

Taaaa ... ukochane lato ... :D
Takie fajne laski chodzą ... :D Żyć nie umierać :)
Jak dziewczyna jest ładna i ma co pokazać to nie ma się czego wstydzić :)
Będąc w piątek w dalekiej podróży ze znajomym na drodze napotkaliśmy różne dziewczyny, jednak najlepsze były te na rowerach i pokusiliśmy się na mały podryw ;) Podjechaliśmy pod pewną dziewczyne i jechaliśmy cały czas za nią powoli ... aż w końcu się obróciła, ładnie się uśmiechneliśmy i strzała ... :) A naprawdę ładna była. Szatynka, nie za chuda, nie za gruba, ładnie ubrana ... tak w sam raz ;)

Aither nawiązując do Twojej wypowiedzi wydaje mi się, że troche przesadzasz. Przecież dziewczyny nie chodzą tak by było im "coś" widać. Wszystko jest w pewnych granicach.

Demmo - Nie Maj 29, 2005 20:15

Aither jakby kręciły Cię porozbierane kobiety, to chyba mogłabyś zacząć się martwić.. ;)
bo mnie np wogóle nie kręcą wspomniani faceci bez koszulek - i to chyba całkiem normalne :P
Aither napisał/a:
lubie facetow bez koszulek :D kobiet jakos tak nie trawie

może nie trawisz konkurencji? :rotfl: :zawstydzony:

btw ostatnio widzielismy śmieszną dziewczynę w stroju ewidentnie podkreślającym i odsłaniającym brzuch.. ogólnie ubiór fajny, tylko basiorek to była akurat rzecz którą powinna maskować a nie prezentowac :rotfl:

kaszanna - Pon Maj 30, 2005 07:08

W upały raczej nikt mnie nie zmusi do założenia spodni czy koszulki z dlugim rękawem ;)
Nawet do pracy chodzę ubrana przykrótkawo. Choć pępka raczej nie pokazuję :P

Piotrulek - Pon Maj 30, 2005 08:00

kaszanna napisał/a:
Choć pępka raczej nie pokazuję



A czemu to dzisiaj takie modne,choć nie zawsze apetyczne??

kaszanna - Pon Maj 30, 2005 08:05

Piotrulek, nie znasz mody? W tym roku pępki za rok coś innego. Pępek akurat jest dla mnie zbyt osobisty i nie lubię go pokazywać. Oglądać też jakoś nie.
Aither - Pon Maj 30, 2005 09:39

Mariusz em... no beda w sobote u brata to mi szczeka w dol opadla .... widzialam dziewczyne w wieku moze 15-16 lat ubrana jak... no przemilcze... ale ja nosze szerszy pasek do spodni niz ona spodnice... nie chodzi mi tutaj o to czy jest goraco czy tez nie .... rozumiem lato i mozna pokazac troszke ciala... nogi ramiona brzusio... ale to co pokazala uwazam, ze bylo raczej niesmaczne niz pociagajace...

Demmo nie czuje zazdorsci i nie bawie sie w konkurencje... po prostu jakos inaczej facet wyglada rozebrany niz kobieta...


chociaz nie wiem co ja gadam tez ostatnio dalam ciala....

frohike - Pon Maj 30, 2005 09:57

mi sie podoba jak dziewczyna nie zaslania wszystkiego, oczywiscie nie kazdy ma dobry gust i nie potrafi sie dobrze ubrac wiec wiekoszosc rozebranych panienek wywoluje u mnie smiech, no ale zdarzaja sie sztuki za ktorymi oczka chodza :hyhy:
Aither - Pon Maj 30, 2005 10:06

no tak :) tutaj sie zgodze :)
Mariusz - Pon Maj 30, 2005 11:38

Aither napisał/a:
Mariusz em... no beda w sobote u brata to mi szczeka w dol opadla .... widzialam dziewczyne w wieku moze 15-16 lat ubrana jak... no przemilcze... [...] ale to co pokazala uwazam, ze bylo raczej niesmaczne niz pociagajace...

Jeśli jest ładna to może tak wyglądać. I nie jest to niesmaczne tylko po prostu ładne ;-)
Inaczej na to patrzy facet, a inaczej kobieta.

Aither - Pon Maj 30, 2005 11:40

Mariusz to nie kapielisko aby po miescie lazic z golym dupskiem... no sorry ale nie uwazalam to za "ladne"
frohike - Pon Maj 30, 2005 11:42

a ja powtorze,
lubie jak dziewczyny chodza skąpo ubrane,
tylko skąpo wcale nie oznacza ze musza byc nagie

Mariusz - Pon Maj 30, 2005 11:44

Aither napisał/a:
Mariusz to nie kapielisko aby po miescie lazic z golym dupskiem... no sorry ale nie uwazalam to za "ladne"

No przecież z gołym tyłkiem żadna nie chodzi ... bez przesady ;-)

Aither - Pon Maj 30, 2005 11:45

Mariusz ... no to chyba mnie oczy zawodzily..... miala ok 4 cm nad linie konczacych sie posladkow... no moze to fakt nie caly tylek ale uwazam ze to i tak przesada... zwazajac ze miedzy blokami jest duzy plac zabaw a w tym czasie dzieci tam nie brakowalo...
kisia - Pon Maj 30, 2005 13:47

Zgadam się z Aither, że niektóre dzieczyny przesadzają z roznegliżowaniem się w miejscach publicznych. Byłam wczoraj na giełdzie samochodowej i spotkałam dwie takie modelki, jedna w mini takiej że ledwo zakrywała jej tyłek, druga w kótkich spodenkach zupełnie bez nogawek. Nie powiem młode, ładne, każdy facet się za nimi oglądał ale uważam ze trochę przegięły.

Sama latem nie ubieram się po szyje i nie chodze za czesto w spodniach ani długich spódnicach ale zawsze staram się ubrac odpowiednio do miejsca i sytuacji :)

Piotrulek - Pon Maj 30, 2005 14:00

kisia napisał/a:
zawsze staram się ubrac odpowiednio do miejsca i sytuacji



Bo ty masz klasę i charakter moja droga... :) :)

Aither - Pon Maj 30, 2005 14:32

tutaj chyba nie chodzi o charakter i klase.... ale tego typu kobietki lub dziewczynki [bo to czesto malolaty] uwazaja ze jak sie ktos za nimi obejrzy to sa piekne... tylko zeby takie modnisie wiedzialy co poniektorzy o nich mysla.... to by w plaszczu chodzily ...
of - Pon Maj 30, 2005 14:41

od pradawnych czasow w takich sprawach przez wypowiedzi kobiet przewija sie nutka zazdrosci i zlosci na "konkurencje", a mezczyzni w wiekszosci beda zadowoleni :] chociaz akurat w tym wypadku zaliczam sie do wiekszosci to z drugiej strony takze uwazam, ze sa pewne granice i np. nie chcialbym aby moja corka czy zona je przekraczala...

Wszystko dla ludzi ale z umiarem! Podobne zdanie mam na temat Panow eksponujacych swoje "napakowane" klaty, lsniace od olejkow bicepsy itp... :rotfl: Uwazam takie "pokazy" za cos jednak bardzo infantylnego... JESTEM LEPSZY, JA WAM POKAZE! Co, jak co, ale napakowac sie na prochach w pol roku potrafi wiekszosc mezczyzn... :] Ciekawe ile kobiet mi powie szczerze, ze nie zwracaja uwagi na walory fizyczne takich Parysow, Atlasow czy wrecz Narcyzow (dzis to chyba sie nazywa "metroseksualni")? I ile z tych kobiet chcetnie zerkneloby na takiego macho troszke "glebiej" :] :rotfl:

Reasumujac... jest naprawde malo ludzi ktorzy kontenpluja piekno kobiecego czy meskiego ciala... cala reszta "luzno ogladajacych" (98.9%) traktuje sprawe na poziomie instynku rozplodowego... wiec poprostu prosze o umiar :) nie zamieniajmy sie na sile w obiekty pozadania bo sprawa splyca sie do zawartosci hormonow we krwi...

darkenstein - Pon Maj 30, 2005 18:22

frohike zgadzam sie z toba to jest to co mnie kreci ta ciekawosc co jest pod tym ubrankiem trzyma mnie przy zyciu :hyhy: :D
ANIUS - Wto Maj 31, 2005 09:58

of napisał/a:
Ciekawe ile kobiet mi powie szczerze, ze nie zwracaja uwagi na walory fizyczne takich Parysow, Atlasow czy wrecz Narcyzow



to ja tutaj pewnie bede wyjatkiem:)
nie podobaja mi sie tacy maksymalnie napakowani faceci, ciemni po solarium (w glowie widocznie tez u nich ciemno..) i nablyszczeni, jak po kapieli na patelnii z oliwa z oliwek... a feeeeee
(przepraszam wszystkich napakownych forumowiczow)

albo taka kolumbryna w koszuli rozpietej na klacie...z wloskiem krecidelkiem zeby kazda zauwazyla...a feeeeeeeeeee

co sie w tym wiaze...nie ogladam sie za takimi facetami, nie pociaga mnie to nic, a nic....

darkenstein - Nie Cze 19, 2005 02:06

ANIUS ja tez nie lubie muskularnych kobiet ale koszula rozpieta na klacie mile widziana :D
Aither - Nie Cze 19, 2005 09:37

hmmm... facet powinien miec cialo miekkie aby moznabylo sie z radoscia przytulic :)
darkenstein - Nie Cze 19, 2005 21:01

Aither to znaczy ze musi byc gruby??
Czarnulka - Nie Cze 19, 2005 21:57

Cóż...ja osobiście wstydzę się mojego ciała....widzę w nim tyle niedoskonałości,ze czasami chce mi się płakać,albo bardzo szybko się kąpię :looka:
Mimo tego,ze podoba sie ono mojemu chłopalowi-w sumie to chyba prawie najważniejsze-to nie mogę go zaakceptować.

Mimo to najczęściej chodzę w dżinach(długich :] )i jakiejś bluzce,która nie pokazuje ani za dużo dekoltu,ani brzucha,a idąc ulicą cały czas ktoś mnie zaczepia,podrywa z samochodu itd.
"Najlepsze"(akurat nie w moim mniemaniu :P )zostawiam dla Serduszka.
I bez negliżu działam jeszcze całkiem nieźle ;)

Aither - Pon Cze 20, 2005 09:43

darkenstein nie to nie jest powiedziane, ale tulenie sie do faceta musi byc przyjemne :) trzeba czuc cialo a nie jego caly szkielet :]

=CzArNuLkA= to byl zart z tym "nieakceptowaniem" ? najwieksze wyzwanie... pokochac samego siebie :)

Czarnulka - Pon Cze 20, 2005 14:37

Ja kocham siebie duchowo,ale ciała...nie cierpię.
Aither - Pon Cze 20, 2005 14:47

dzis idac do sklepiku po cos tam nie wazne... widzialam na lawce siedzace trzy cziksy... jedna z nich miala bardzo skompe odzienie. Powiem wiecej nic nie zakrywalo jedynie szeroki pasek na biodrach przypominajce plastikowy rozowy worek oraz gora tez na podobny ksztalt... yh... masakra
cinque - Pon Cze 20, 2005 14:59

frohike napisał/a:
mi sie podoba jak dziewczyna nie zaslania wszystkiego


dziekujemy Ci omo, chętnie twarz oraz dłonie odsłonię :rotfl:

Aither - Pon Cze 20, 2005 15:02

hehehehehe ;) i na tym zakonczymy swoj wystep :]
cinque - Pon Cze 20, 2005 15:26

wystarczy :D reszta dla tego, który zasłuży ;) :rotfl:
Aither - Pon Cze 20, 2005 15:35

hahahahahaaaaa :rotfl: tez racja :]
Dana - Pon Cze 20, 2005 16:10

nagosć jest piękna ............jesli jest piekna
wole podziwiać nagosć innych
swoją nagosć pielęgnuje pzry zabiegach mycia i toleruje w upały podczas spania - jest chłodniej nic nie lepi się i przyjemnie wtedy śpi się :]

odorf - Pon Cze 20, 2005 16:23

a ja uwielbiam spac nago, uwielbiam przytulić sie do nagiej dziewczyny :D
Aither - Pon Cze 20, 2005 16:27

ja tez sypiam nago jest wygodniej i przyjemniej :) lubie czuc posciel z kory lub satyny na nagim ciele :] ale jesli spie u kogos to na taki rarytas sobie nie mozna pozwolic :)
frohike - Pon Cze 20, 2005 22:26

e tam marudzicie, w meskiego punktu widzenia fajnie popatrzec na rozebrane dziewczyny,
jednakze wolalbym aby moja dziewczyna ubierala sie bardziej

Demmo - Wto Cze 21, 2005 08:11

frohike napisał/a:
moja dziewczyna


ee.. a czemu nie stwierdzono jej na spotkaniach forum? :znudzony: :looka: :]

cinque - Wto Cze 21, 2005 08:21

Mhmmm, nagosc w satynowej poscieli, praktykuje od dawna, fantazja :D
niestety tylko w lecie, bo w mojej raczej chlodnej sypialni zima nie przezylabym :rotfl:

frohike - Wto Cze 21, 2005 08:29

cinque napisał/a:
bo w mojej raczej chlodnej sypialni zima nie przezylabym

trzeba dodatkowy kaloryferek zalatwic, najlepiej taki zywy :D

cinque - Wto Cze 21, 2005 08:33

kaloryferek mowisz?
taki zywy, czyli kaloryferek z nogami?
no nie wiem, a jak mu sie znudzi to odbiegnie na tych nozkach (czterech? szesciu?)....

frohike - Wto Cze 21, 2005 08:41

cinque musisz postarac sie aby nigdy kaloryferek nie odszedl
frohike - Wto Cze 21, 2005 08:42

aha i chodzilo mi o dwonozny kaloryferek
cinque - Wto Cze 21, 2005 09:14

ten szescionozny moglby nie ulec moim wplywom... :rotfl:

mam wizje tych zelaznych zeberek na tych szesciu nozkach odbiegajacych (...na szczescie) w sina dal.... o mamo

Tobi - Wto Cze 21, 2005 22:57

Demmo napisał/a:
frohike napisał/a:
moja dziewczyna


ee.. a czemu nie stwierdzono jej na spotkaniach forum? :znudzony: :looka: :]


Demmo młody jesteś to nie wiesz - nie wozi się drzewa do lasu ;)

Demmo - Sro Cze 22, 2005 07:46

Tobi napisał/a:
Demmo napisał/a:
frohike napisał/a:
moja dziewczyna


ee.. a czemu nie stwierdzono jej na spotkaniach forum? :znudzony: :looka: :]


Demmo młody jesteś to nie wiesz - nie wozi się drzewa do lasu ;)

nie no wiesz.. ja moje wyjątkowe drzewko zabieram wszedzie ze mną.. nawet do lasu :] wszystko zależy od niepowtarzalności :hyhy:

frohike - Sro Cze 22, 2005 09:46

ech Demmo ale z ciebie dziwny ludz :rotfl:
Aither - Sro Cze 22, 2005 10:22

spanie po nagu jest przyjemne :] nawet w te chlodniejsze noce :] a moj kaloryferek jest kaleka... bo to wisielec nie posiada nozek :( ech trza zalatwic przynajmniej na dwoch :D
Szamanka - Czw Sie 25, 2005 00:15

Nie widze nic zlego w nagosci...oczywiscie jezeli wszystko odbywa sie w pewnej kulturze

Nie spie nago.....ale lubie nature....gdy nie widze gapiow i innych oczow,poplywac,polezec nagusienka

Aither - Nie Sie 28, 2005 19:57

lubie zwlaszcza meska :D
Piotrulek - Nie Sie 28, 2005 20:11

Aither napisał/a:
lubie zwlaszcza meska



ja natomist uwielbiam tą inną czyli kobiecą,popatrz jak diametralnie się różnimy,hahahahahahahahahahah :D :D :D :D :D :D :D :D

Rafalka - Nie Sie 28, 2005 20:17

mmmm przydalby sie jakis kaloryferwk na lato :)

[ Dodano: 2005-08-28, 21:18 ]
takie zimne w tym roku

Piotrulek - Nie Sie 28, 2005 20:23

Rafalka napisał/a:
przydalby sie jakis kaloryferwk na lato



powiedzi i masz,zawsze da się coś zalatwić... :D :D :D

Aither - Nie Sie 28, 2005 20:30

Piotrulek, i bardzo sie pod tym wzgledem ciesze :D
ziutek997 - Nie Sie 28, 2005 20:35

Rafalka napisał/a:
kaloryferwk


no służę... moje żeberka wystają jak w kaloryferze.... :hyhy: :rotfl:

Aither - Nie Sie 28, 2005 20:38

oj przyznaje a jak dobrze grzeja :D hehehehe wyprobowane :D
Rafalka - Nie Sie 28, 2005 20:44

Ziutek 997 napisał:
...moje żeberka wystają jak w kaloryferze....
lato sie konczy, zima moze byc mrozna - to moze na zime jakas wersja ful wypas z kraglejszymi zeberkami sie znajdzie :) :) :rotfl: :rotfl: :rotfl:

ziutek997 - Nie Sie 28, 2005 20:48

Rafalka, ej no moje żeberka są super... lepsze niż w kaloryferze....
a w razie czego można na mnie anatomi uczyć ... :hyhy: :rotfl:

Rafalka - Nie Sie 28, 2005 20:49

no dobra to ja bede kaloryferek grzala :]
Szamanka - Pią Mar 10, 2006 17:25

Pora przygotowac cialka do nagosci

zima chyli sie ku koncowi...bedzie wiosna..potem lato...a nasze ciala spragnione sloneczka


moze warto sie skusisc :hyhy: i w czasie upalu zrzucic wszystko co niepotrzebne :hyhy: ;) :D

Dorothea - Pią Mar 10, 2006 17:29

Szamanka, widze,ze odkopujesz wszystkie zapomniane tematy.

Jesli chodzi o zrzucanie to jak dla mnie musie byc o wiele, wiele cieplej :D

Szaganka - Nie Mar 12, 2006 12:08

Cytat:
Pora przygotowac cialka do nagosci


ja tam cały rok gotowa :D ale nie dla wszystkich takie widoki :hyhy:

Mariusz - Nie Mar 12, 2006 15:22

Skoro mowa o nagości :P
To ja się pochwale jaki z kolegami zrobiliśmy prezent dziewczynom na Dzień Kobiet :) Każdy z nas miał na klatce piersiowej literkę i wyszedł napis :"Kochamy was !" Oczywiście od pasa w dół byliśmy ubrani :) Zrobiliśmy zdjęcie, wywołaliśmy w liczbie ok. 25 i daliśmy dziewczynom :) Oczywiście niektórym nauczycielkom też daliśmy :P Np: pani z polskiego, z matmy i wos-u :) Były miło zaskoczone :)
I nie wstydziliśmy się :P

Szamanka - Nie Mar 12, 2006 15:52

Mariusz, no to bys sie pochwalil i tutaj...chetnie ogladne nagie cialko :hyhy:
Szaganka - Sob Mar 18, 2006 15:39

Mariusz napisał/a:
I nie wstydziliśmy się :P


baaa.... żeby to dziewczyny zrobiły Wam tego rodzaju prezent, to byłby jakiś wyczyn :P a tak?... łeeeee :/ żadna to nagość była :P

Aither - Sro Maj 03, 2006 16:49

A ja zauwazylam ze ostatnimi czasy zwracam uwage na nagich lub pol nagich facetow chodzacych sobie w sloncu... patrze sobie ogladam... oceniam i czasem slinie :rotfl: aaaajjjjj :zawstydzony: nie zdejmujcie przy mnie koszulek chlopacy... bo wzroku nie odkleje :D
Dorothea - Sro Maj 03, 2006 16:51

Aither napisał/a:
zwracam uwage na nagich lub pol nagich facetow



a gdzie oni są, gdzie tak sobie chodzą?
Zdradzisz ,czy to moze tajemnica?

Aither - Sro Maj 03, 2006 17:00

wczoraj bylo takich peeeeeeelno na lotnisku... nie moglam sie skupic za kierownica...
Dorothea - Sro Maj 03, 2006 17:03

Aither napisał/a:
nie moglam sie skupic za kierownica...


noooo, wcale Ci sie nie dziwie :rotfl: :D ;)

Aither - Sro Maj 03, 2006 17:09

to bylo straszne.... takie traumatyczne przezycie wyrylo znamie na mojej jakze delikatnej psychice... :rotfl: ale co sie naogladalam to moje :evil:
Alinka - Sro Maj 03, 2006 17:38

Mariusz napisał/a:
To ja się pochwale jaki z kolegami zrobiliśmy prezent dziewczynom na Dzień Kobiet Każdy z nas miał na klatce piersiowej literkę i wyszedł napis :"Kochamy was !"
U Nas w gimnazjum chlopacy wpadli na podobny pomysl, tylko ze oni cali się rozebrali tylko rekami zasłonili co nie co:P, zrobili to po lekcjach w klasie, kiedy nauczycielka zobaczyla te fotki, nie mogła uwierzyc ze to w jej klasie;)
Aither - Sro Maj 03, 2006 18:29

Alinka napisał/a:
oni cali się rozebrali tylko rekami zasłonili co nie co:P,

ech znowu chce chodzic do szkoly.... takie widoki mnie omijaja :rozpacz:

Krzysio - Sro Maj 03, 2006 20:29

hmm nagosc :P jaki fajny temat :p ja lubie jezdzic nago na rowerze :P :)
Szaganka - Sro Maj 03, 2006 20:48

Bzyki, :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

moze jeszcze bez siodełka? :zdziwko:

Krzysio - Sro Maj 03, 2006 20:52

Szaganka napisał/a:
moze jeszcze bez siodełka? :zdziwko:
taaa :zdegustowany: od razu chciala bys :P
Aither - Sro Maj 03, 2006 21:44

Bzyki, juz Ci dzis proponowalam zebys wpadl do mnie na "kawe" z tego rowerka :hyhy: :zawstydzony:
kisia - Sro Maj 03, 2006 22:14

Aither napisał/a:
A ja zauwazylam ze ostatnimi czasy zwracam uwage na nagich lub pol nagich facetow chodzacych sobie w sloncu... patrze sobie ogladam... oceniam i czasem slinie :rotfl: aaaajjjjj :zawstydzony:

Aither, moja droga to jak najbardziej sa zdrowe odruchy, wszystko u Ciebie prawidłowo funkcjonuje :D
Bzyki napisał/a:
lubie jezdzic nago na rowerze

Bzyki, możesz zdradzić trasy, którymi jeździsz :D :hyhy:

Aither - Sro Maj 03, 2006 22:19

kisia, hehehe no tak :) ale jeszcze do niedawna potrafilam sie zachowac w towarzystwie polnagiego faceta a teraz dostaje do glowy :rotfl: sadze ze to raczej zdrowe nie jest :) jak juz "podziwialam" moich instruktorow (mlodzi chlopacy ale wciaz istruktorzy) to znaczy ze cos mi chyba nie bardzo a moze to te upaly ? :D
Aither - Sro Maj 03, 2006 22:19

ojjj ale jakbys zobaczyla te cialka... takie wysportowane zgrabne i umiesnione :zawstydzony: normalnie zwrot gylowy :zakrecony:
asik - Sro Maj 03, 2006 22:21

sodoma i gomoria się tu wyprawia :rotfl:
nagie ciałka rulez :hyhy:

Aither - Sro Maj 03, 2006 22:23

ojj noooooo :zawstydzony: ech... :oczami: a jeszcze niedlugo opaleni beda... oj to dopiero bedzie... :cwaniak:
asik - Sro Maj 03, 2006 22:24

opalone to juz w ogole rarytas;]
Aither - Czw Maj 04, 2006 08:45

dzis mam powtoreczke z widoczkow z wtorku :) heheheeeee aj... macie Kobietki czego pozazdroscic :cool:
Szamanka - Czw Maj 04, 2006 23:05

Aither, aparat w raczki i pstrykasz, kit wciskasz ze to sesja zdjeciowa...i robisz nowa stronke z glownym tytulem " seksi i goli faceci z Gliwic" :hyhy:
kisia - Pią Maj 05, 2006 00:06

Aither napisał/a:
ale jeszcze do niedawna potrafilam sie zachowac w towarzystwie polnagiego faceta a teraz dostaje do glowy :rotfl: sadze ze to raczej zdrowe nie jest :)

bo teraz masz bardziej rowiniętą wyobraźnie, wzbogaconą o różne doświadczenia, których nie miałaś niedawno ;). Wyobraźnia i odwaga kobiety z wiekiem sie rozwija ;) :D :hyhy:
Szamanka napisał/a:
aparat w raczki i pstrykasz, kit wciskasz ze to sesja zdjeciowa...i robisz nowa stronke z glownym tytulem " seksi i goli faceci z Gliwic"

popieram pomysł :hyhy: :D

Dorothea - Pią Maj 05, 2006 21:02

kisia napisał/a:
Wyobraźnia i odwaga kobiety z wiekiem sie rozwija



wyobraznia tak...., ale czy odwaga???????? :niepewny: :zdziwko:

kisia - Sob Maj 06, 2006 03:14

Dorothea, w noim przypadku i jedno i drugie rozwineło sie bardzo :D :zawstydzony:
Zbyszek - Sob Maj 06, 2006 09:05

Hmm, temat bardzo interesujacy... Aczkolwiek zadziwiajace jest to ze w wiekszosci panie sie na ten temat wypowiadaja i to w sposob bardzo dorazny...

Panowie - czy was nagosc nie interesuje?

Przy okazji - Bzyki/Szaganka, rower bez siodelka, kiepski pomysl niezaleznie kto na nim jedzie...

A jezeli opalenizna ma takie duze znaczenie to zapraszam do mnie, duzo bardzo ladnie opaloy cial tutaj... :super:

Aither - Sob Maj 06, 2006 11:41

Szamanka napisał/a:
i robisz nowa stronke z glownym tytulem " seksi i goli faceci z Gliwic"

heheheheheee no zaczynam sie powaznie zastanawiac nad takim "czyms" :D

Zbyszek napisał/a:
duzo bardzo ladnie opaloy cial tutaj...

tutaj czyli gdzie ? :)

kisia - Sob Maj 06, 2006 14:24

Zbyszek napisał/a:
Aczkolwiek zadziwiajace jest to ze w wiekszosci panie sie na ten temat wypowiadaja

Zbyszku, jak dłużej z nami pobedziesz to przekonasz się ze my kobietki wszędzie swój nosek wciskamy :D :hyhy: :D

Dorothea - Sob Maj 06, 2006 14:39

Aither napisał/a:
tutaj czyli gdzie ?


w Australii niestety :( :(

Szamanka - Sob Maj 06, 2006 15:17

Nagosc pokazuje swe oblicze wlasnie teraz...wiosna.
Po ulicach biegaja osoby stesknione slonca ( wlasciwie mowa o kobietach)
To one z piosenka na ustach " wiosna..wiosna w kolo a mnie jakos tak wesolo" pokazuja odkryte brzuszki, nagie nozki :hyhy:

Oczywiscie Panowie tu tez robia furrore, nakladajac by zaraz je sciagnac seksowne podkoszulki :hyhy:

ekhmm...uwielbiam oko nacieszyc ta " nie odkryta" nagoscia :D

Zbyszek - Nie Maj 07, 2006 04:01

kisia napisał/a:
Zbyszku, jak dłużej z nami pobedziesz to przekonasz się ze my kobietki wszędzie swój nosek wciskamy


Kisiu, nigdy w to nie watpilem :P. Dziwie sie tylko ze meska czesc forum wykazuje tylko umiarkowane zainteresowanie tym tematem... :zdziwko:

Jeszcze troche o tutejszych opalonych nagosciach - polecam plaze w Sydney, Bondi albo Manly, jest na czym oko zatrzymac. Szamanka, uprzedzam twoje pytanie - nie, nie mam zadnych zdjec.... :rotfl:

Major - Nie Maj 07, 2006 10:02

To, która na spotkanku 27-go zatańczy nago na stole ? :P
Aither - Nie Maj 07, 2006 10:14

Szamanka napisał/a:
sciagnac seksowne podkoszulki

eeeechhhh :oczami: az sie rozmazylam :) hehehehe co mnie tam koszulki... lepiej jak bez... te cialko :D mrrrrrrr normalnie az sie psocic chce :rotfl:

Major napisał/a:
zatańczy nago na stole ?

cudownie ze sie zglaszasz na ochotnika ^.^

kisia - Nie Maj 07, 2006 10:31

Zbyszek napisał/a:
nie, nie mam zadnych zdjec..

ojej, a szkoda :(
Major, mamy tak napięty grafik z atrakcjiami na ten dzień, że już nic nie da rady wcisnąć ;), poza tym plakaty się juz drukuja :P
Aither napisał/a:
hehehehe co mnie tam koszulki... lepiej jak bez... te cialko :D mrrrrrrr normalnie az sie psocic chce :rotfl:

to możesz na początku troszke popsociś w wyobraźni wykorzystując h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=343]rozbieranie wzrokiem :hyhy:

Major - Nie Maj 07, 2006 11:25

Aither napisał/a:
cudownie ze sie zglaszasz na ochotnika ^.^

w moim pytaniu pojawiło się słowo "która" :P kobietą się nie czuje, więc ja odpadam.

kisia - Nie Maj 07, 2006 12:42

Major, zawsze możesz sie przebrać ;)
niedawno widziałam jak jeden z Mroczków w jakimś show przebrał się za kobietę, całkiem fajnie wygladał :rotfl: :przestraszony:

Aither - Nie Maj 07, 2006 13:30

heheheheheee chcialabym widzec Majora w babskich ciuszkach :rotfl: :hyhy: :rotfl:
Major - Nie Maj 07, 2006 15:47

Aither napisał/a:
chcialabym widzec Majora w babskich ciuszkach

Postaram się, żebyś takiej okazji nie miała :)

p4cz3k - Pon Maj 08, 2006 07:34

hahaha :] major wez jakies ciuszki od siostry...choc z drugiej strony...chyba nie ten rozmiar :]
Zbyszek - Pon Maj 08, 2006 09:56

Hmm, zrobilo sie tu troche niebezpiecznie, tanczenie na stole, przebieranie sie w 'babskie ciuszki'... aczkolwiek, a drugiej strony, kobiety ubieraja sie w 'meskie ciuszki' juz od bardzo wielu lat i jakos im to nie zaszkodzilo... :niepewny:
manexxl - Wto Maj 09, 2006 13:27

WKLEJAJMY SWOJE NAGIE ZDJęCIA :)
Szamanka - Wto Maj 09, 2006 13:48

manexxl, Ty zaczynaj..w koncu propozycja wyszla od Ciebie..tylko jesli mozesz to za " zamknietymi drzwiami" :hyhy:
Mariusz - Wto Maj 09, 2006 13:50

Kobiety zaczynają ... w końcu macie pierwszeństwo ;)
manexxl - Wto Maj 09, 2006 14:09

Szamanka napisał/a:
manexxl, Ty zaczynaj..w koncu propozycja wyszla od Ciebie..tylko jesli mozesz to za " zamknietymi drzwiami" :hyhy:


No niech będzie, zaczynam.

Jak chciałaś za zamknętymi drzwiami. Właśnie za tymi drzwiami jestem ja całkiem nago :)


h t t p;//img348.imageshack.us/my.php?image=obraz4wa.jpg]

Major - Wto Maj 09, 2006 15:10

Hahahah właśnie taką samą fote chciałem strzelić :D
p4cz3k - Wto Maj 09, 2006 15:16

no no Szamaneczko...maly rentgen...i wszystko twoje :=]
Dorothea - Wto Maj 09, 2006 16:26

manexxl napisał/a:
Właśnie za tymi drzwiami jestem ja całkiem nago


a stoisz tyłem ,czy przodem, bo to jest bardzo istotne.

Szamanka - Wto Maj 09, 2006 18:53

Dorothea, przez dziurke sobie zobaczymy :hyhy:
Dorothea - Wto Maj 09, 2006 19:07

Szamanka napisał/a:
przez dziurke sobie zobaczymy


przez dziurke to nie to samo ;)

Titanic - Wto Maj 09, 2006 19:20

Męskie, żeńskie...

Czy faceci chodzą w spódniczkach - tak
Czy faceci chodzili w pończochach - tak
Chyba tylko biustonosz jest jedynym ściśle damskim elementem ubioru :)

Szaganka - Wto Maj 09, 2006 23:48

Titanic napisał/a:
Chyba tylko biustonosz jest jedynym ściśle damskim elementem ubioru :)


...ale GORSET już nie :)

Ostatnio widziałam w tv repartaż o działalności pewnej gorseciarki. Podobno najwięcej gorsetów robi właśnie dla mężczyzn :zdziwko: I to wcale nie takich o wymowie erotycznej ;) Żaden buisnesman nie chce, by nad paskiem spodni od jego fantastycznie skrojonego garnitury zwisał fałd brzucha :)

darkenstein - Wto Maj 09, 2006 23:52

Szaganka, no mi to nie grozi , ale staniczek czasami zakladam :P
Szaganka - Sro Maj 10, 2006 00:03

darkenstein, wstawiaj nowy avarar ;) bo nie uwierzę :P :rotfl:
darkenstein - Sro Maj 10, 2006 00:06

Szaganka, moze jutro jak znajde fotke :D
Szaganka - Sro Maj 10, 2006 00:10

darkenstein, na maila ślij, bo na forum to Ci zrobią o tak:

:krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :ban?:


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

darkenstein - Sro Maj 10, 2006 00:41

Szaganka, sprawdzimy :D pusc mi meila.
Aither - Sro Maj 10, 2006 15:10

Zbyszek napisał/a:
Hmm, zrobilo sie tu troche niebezpiecznie

alez moj Drogiii.... :hyhy: to jeszcze na prawde malo widziales :D :rotfl:

manexxl - Czw Maj 11, 2006 15:58

Dorothea napisał/a:


a stoisz tyłem ,czy przodem, bo to jest bardzo istotne.



A nie widać??? :P

Dorothea - Czw Maj 11, 2006 16:43

manexxl napisał/a:
A nie widać???


no......, jakos nie bardzo :zdziwko:

Magdzik - Nie Maj 14, 2006 21:46

Nagosc to byla na Pl.Krakowskim w piatek :P rozbierali sie...serio serio...bylo zimno, mokro, a oni sie rozbierali...i to tak przy wszytskich...świntuchy :P
Major - Nie Maj 14, 2006 21:51

Magdzik, kto?
Krzysio - Pon Maj 15, 2006 00:38

Major, jakis teatr byl :P ponoc jakas kobieta z owlosionymi nogami sie wypinala do publiki :zdziwko:
Zbyszek - Wto Maj 16, 2006 04:09

Aither napisał/a:
to jeszcze na prawde malo widziales


albo i czasmi za duzo., jak ponizszy cytat ilustruje:

Bzyki napisał/a:
Major, jakis teatr byl ponoc jakas kobieta z owlosionymi nogami sie wypinala do publiki


Bzyki, a gdzie zdjecia? ;)

Major - Wto Maj 16, 2006 11:01

Zbyszek napisał/a:
z owlosionymi nogami sie wypinala do publiki

Fe, dobrze, że mnie tam nie było.

Aither - Wto Maj 16, 2006 12:27

Zbyszek, mnie takie rzeczy nie przerazaja :)

kurcze w piatek takie fajne rzeczy sie dzialy na Kraku a mnie tamm zabraklo :] ajjjj jaka szkoda... no chlopaki... moze jakis striptiz :) nie powiem... jestem chetna na wasze rozbieranki :D

Krzysio - Pon Maj 29, 2006 02:52

Zbyszek napisał/a:
Bzyki, a gdzie zdjecia? ;)

napisalem ponoc :p nie bylo mnie tam :D tylko slyszalem to od kogos kto na tym byl, tylko kurde teraz nie pamietam kto to ? :zdegustowany:

Szamanka - Sro Lip 18, 2007 09:28

Teraz podczas takich upalow, to nawet wskazane jest biegac nago :hyhy:
Oczywiscie ciezko jest wyjsc na zakupy bez odzienia, bo wiadomo jak by sie to skonczylo....ale w zacisznym miejscu, gdzie brak gapiow....jestem za TAK

katarzyna35k-ce - Sro Lip 18, 2007 19:09

uwielbiam goła biegac po domu jak jest tak ciepło
:rotfl:

Krzysio - Sro Lip 18, 2007 21:49

A ja uwielbiam spać nago. Zwłaszcza w taką pogodę :/ Nie da się usnąć w ogóle. Od poniedziałku chodzę jak na haju :/
Aisha Yildirim - Czw Lip 19, 2007 12:15

Krzysio napisał/a:
A ja uwielbiam spać nago. Zwłaszcza w taką pogodę :/ Nie da się usnąć w ogóle. Od poniedziałku chodzę jak na haju :/

niezaleznie od temperatury nie wyobrazam sobie ze mozna spac ubranym :rotfl:
wyjatkiem jest sytuacja w ktorej temperatura otoczenia oscyluje w okolicach 10 st i nizej.... wtedy to nawet kaotur pod broda zawiaze :D

a jak jest tak cieplutko to sam miodzio zblizyc sie do natury :D

kisia - Czw Lip 19, 2007 14:34

Aisha Yildirim napisał/a:
nie wyobrazam sobie ze mozna spac ubranym
ja sobie wyobrażam, bo nie potrafie spac nago. W upalne noce musze mieć chociaz jakąs koszulinke na ramiączkach, najlepiej satynowa, a jeszcze lepiej jedwabną :)
Szamanka - Czw Lip 19, 2007 15:02

Podobnie jak kiska, musze miec cosik na sobie zalozone....i nie cierpie jak mi podczas snu koszulka podnosi sie do gory a tylek na wierzchu-dlatego sa to najczesciej koszulka+spodenki.
Ogolnie nie mam nic przeciwko nagosci, ale ja osobiscie jakos nie jestem jej zwolenniczka ( z wiadomych przyczyn :rotfl: )

Grabarz - Czw Lip 19, 2007 15:18

Szamanka napisał/a:
Ogolnie nie mam nic przeciwko nagosci, ale ja osobiscie jakos nie jestem jej zwolenniczka ( z wiadomych przyczyn )


ja ich nie znam :niepewny:

Co do snu to zawsze ubieram bardzo męską piżamę :]

A ogólnie co do nagości - moim zdaniem ciało powinny pokazywać ładne osobniki, po co mam kogoś zniesmaczać swoimi...mankamentami :P (to jeśli chodzi np o plażę nudystów).
A tak w ogóle to jestem bardzo nieśmiały i nawet nie lubię pokazywać kolan :zawstydzony: :rotfl:

Piotrulek - Czw Lip 19, 2007 15:55

Aisha Yildirim napisał/a:
nie wyobrazam sobie ze mozna spac ubranym




mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nic wiecej nie powiem :super: :super: :super: :hurra: :hurra: :padam: :padam:

kisia napisał/a:
bo nie potrafie spac nago



ale szkoda :dobani: :dobani: :dobani: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

katarzyna35k-ce - Czw Lip 19, 2007 16:57

Grabarz napisał/a:
A ogólnie co do nagości - moim zdaniem ciało powinny pokazywać ładne osobniki, po co mam kogoś zniesmaczać swoimi...mankamentami (to jeśli chodzi np o plażę nudystów).

wiec moze idz sobie do knajp z ładnymi gołymi babkami i tam podziwiaj bo nudysta nie rozbiera sie bys go ogladał tylko zeby poobcowac z natura ;)
zeby nie byc gołosłowna:
nudyzm – praktykowanie wspólnej nagości w miejscach specjalnie wydzielonych albo odosobnionych mające na celu zbliżenie się do życia bliższego naturze. W zamierzeniu stanowiący wyraz szacunku wobec samego siebie, swojego ciała, innych ludzi i całej przyrody.

Szamanka napisał/a:
ale ja osobiscie jakos nie jestem jej zwolenniczka ( z wiadomych przyczyn )

prosze Cie nie opowiadaj głupotek :]

Zafira - Czw Lip 19, 2007 18:17

a ja tam sie zadnymi mankamentami nie przejmuje i sypiam prawie zawsze nago, praktycznie rzecz biorac to mam pizamke albo jak jest bardzo zimno albo jak mamy w domu jakis gosci :D a czesto sie zdarza, z i tak sie budze w nocy i zdejmuje bo mi przeszkadza :D

narzeczonego też cieszy moja postawa :hyhy: :rotfl:

na plazy nudystow nie mialam jeszcze okazji byc ale bardzo chetnie bym sie wybrala. za to jak z duzo ludzi wokol nie ma to opalam sie topless bo nie lubie bialych sladow :]

Grabarz - Czw Lip 19, 2007 18:49

katarzyna35k-ce napisał/a:
wiec moze idz sobie do knajp z ładnymi gołymi babkami i tam podziwiaj bo nudysta nie rozbiera sie bys go ogladał tylko zeby poobcowac z natura


Aha...no może to wynika z faktu, że jak chcę poobcowac z naturą, to wychodzę na balkon :P Ale ok, teraz rozumiem i zwracam honor (jeśli komuś zabrałem).

Yeti - Czw Paź 04, 2007 19:38

Przedwczoraj w telewizji widziałem, jak człowiek twierdzący, że jest zapalonym nudystą, paradował goły, z plecaczkiem i wydziwiał... Myślę, że życie bliżej natury oraz szacunek do siebie i innych były dla niego równie ważne, jak dla mnie kontakt z pozaziemskimi formami życia...

W gruncie rzeczy, smak i aromat nagości jest taki, jakiego mu nadadzą "przyprawy", z jakimi ją przyrządzimy.

...bo inaczej smakuje ta zawstydzona, odkrywana, nieśmiała!...

...inaczej ta zmysłowa, pełna porządania i świadoma swojej siły!...

...inaczej ta bezwstydna i wulgarna!...

...wreszcie, inaczej ta obojętna, pospolita, bez wyrazu!... jak kura z szybkowaru (ukłony dla autora tego określenia!)

Co do własnej nagości, nie przepadam za nią!... (zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych, nawet będąc sam w domu, nie wyobrażam sobie, żeby spać lub chodzić całkiem na golasa)

Co do nagości pewnych konkretnych osób płci odmiennej - bywa dla mnie pokusą i marzeniem,... podnieca i ciekawi...

Co do nagości "bezimiennej",... chyba bardziej na mnie działa ta domniemana od rzeczywistej!...

Alinka - Pią Paź 05, 2007 22:09

a ekscybicjonizm?? ostatnio w centrum miasta, przy kosciele paradowal facet w ponczochach.. w perulce z golym tylkiem.. ma ksywke "pompka" bo sobie wsadza pompke w d... :kwasny: w dzien normlny gosc, ojciec dwojki dzieci a wieczorem postrach parku.. i co z takim zrobic.. niewinny, nieszkodliwy.. zyjemy w wolnym kraju..
jego nagosc zniesmacza innych :/ :/

katarzyna35k-ce - Sob Paź 06, 2007 10:59

Alinka napisał/a:
ostatnio w centrum miasta, przy kosciele paradowal facet w ponczochach.. w perulce z golym tylkiem.. ma ksywke "pompka" bo sobie wsadza pompke w d... w dzien normlny gosc, ojciec dwojki dzieci a wieczorem postrach parku.. i co z takim zrobic.. niewinny, nieszkodliwy.. zyjemy w wolnym kraju..

chetnie bym go zobaczya :rotfl:

Alinka - Sob Paź 06, 2007 14:08

katarzyna35k-ce napisał/a:
chetnie bym go zobaczya :rotfl:


heh w pierwszym momencie to mnie tak zszokowalo , ani krzyczec nie szlo ani nic powiedziec.. tylko westchnelam do kolezanki:P nie bylo co ogladac...
chociaz zabawnie tylkiem krecil w nasza storne :rotfl: taki ubaw.. a dla niego podnieta :looka: , teraz to mi sie smiac chce jak o tym pomysle, ale wtedy.. szlam prawie srodkiem drogi jak najdalej od bram, krzakow itp :znudzony:

trunks - Sob Paź 06, 2007 14:27

co za idioci są haha
Major - Sob Paź 06, 2007 16:03

trunks napisał/a:
co za idioci są haha

To nie najlepsze okreslenie, sadze ze poprostu ten czlowiek ma problemy umyslowe i nie koniecznie jest to zwiazane z byciem idiotą. On potrzebuje pomocy specjalisty.

trunks - Sob Paź 06, 2007 22:02

no napewno bije mu w dekiel :P
vkimi - Nie Paź 07, 2007 11:04

jak każdemu innemu na swój sposób ;)
Aither - Wto Cze 29, 2010 10:26

No i co... za oknami piękna pogoda słońce świeci ;D powiedzcie mi czy bylibyście na tyle odważni i przeszli się na plażę nudystów - ot całkiem nadzy i bez niczego ? :)

Czy człowiek powinien bać się lub wstydzić swojej nagości, natury i ciała ?

Arex30 - Wto Cze 29, 2010 12:48

a czego się wstydzić ?
Aither - Wto Cze 29, 2010 12:49

no to jest włsnie to pytanie wszak każdy ma to samo a jednak jedo przed drugim się ukrywa :D
Arex30 - Wto Cze 29, 2010 12:51

niech się wstydzi ten co widzi :)
Harcerka - Wto Cze 29, 2010 16:20

jakbym byla zgrabna to ok:)

ale obecnie pozostane w ciuchach:)

Major - Wto Cze 29, 2010 17:42

Jakby tam chodzily ladne kobiety, a nie 60 i wiecej to moze bym sie zastanowil.
alenda - Wto Cze 29, 2010 20:44

Aither napisał/a:
No i co... za oknami piękna pogoda słońce świeci ;D powiedzcie mi czy bylibyście na tyle odważni i przeszli się na plażę nudystów - ot całkiem nadzy i bez niczego ? :)

Czy człowiek powinien bać się lub wstydzić swojej nagości, natury i ciała ?


Ja byłam na plazy nudystów i większość była całkiem naga, ale kilka pań, w tym ja miało dół ze stroju. Ja byłam z kuzynem, tzn przyszywanym kuzynem, ale wiecie od małego razem, uczyłam go wiązać buciki, malowałam z nim obrazki a teraz mam latać z goła pupą i nie tylko :oczami: on sie rozebrał, ale ja mu często zmieniałam pieluchy :D
Gdybym była tam sama może bym sie rozebrała bo to nie sztuka wśró obcych ludzi, tym bardziej, że to nie była plaża pełna laseczek, tylko pełna ludzi w różnym wieku, z przewagą średniego, często przy kości... kompleksów wielkich bym nie miała :D ale zostaje wsyd i nie wiem czy dałabym radę. Jest taki miejsce gdzie słońce nie dochodzi i ja chyba wolę, żeby tak zostało ;)

kisia - Wto Cze 29, 2010 22:21

Harcerka napisał/a:
jakbym byla zgrabna to ok:)

ale obecnie pozostane w ciuchach:)


chciałam to samo napisać :), a tak na bardziej poważnie to raczej wolę normalne plaże i tak chadzam :)

Aither - Sro Cze 30, 2010 14:17

co Wy macie z tymi kompleksami ? :D
kobi - Sro Cze 30, 2010 19:18

Heh, 100 lat temu byłem na plaży nudystów, nawet rozebrałem do rosołu :D Ale człowiek młody i głupi był, teraz to nie wiem czy bym się odważył :P
Harcerka - Sro Cze 30, 2010 20:58

ja to jestem z kompleksami w pakiecie;)
Lady Nyks - Sro Cze 30, 2010 21:06

Hm, trudno byłoby przezwyciężyć... wstyd? Strach? Normalnie czołowiek nauczony jest, że pewne części ciała są wstydliwe, zakazane, taki temat tabu... Bo to wychowanie sprawia, że czujemy jakieś zażenowanie. A nie jakiś instynkt.
Więc powracając do tematu... Ja do szczuplutkich, zgrabniutkich nie należę, kości jakieś można u mnie wyczuć, ale są i krągłości :rotfl: Może gdybym zobaczyła panie przy których ja wydaję się szczupła, straciłabym kompleksy. I się rozebała, poszła na żywioł, ale musiałabym być sama. Tak samodzielnie przejsć przez to doświadczenie.
Ale sama do końca nie wiem, jak bym się zachowała.

Arex30 - Czw Lip 01, 2010 11:53

mnie tam nie stanowi
plusz0wy - Pią Lip 02, 2010 01:54

powiem jedno - kobietom łatwiej jest niż mężczyznom :) Tyle w temacie ;)
Arex30 - Pią Lip 02, 2010 07:15

plusz0wy napisał/a:
kobietom łatwiej jest niż mężczyznom :) Tyle w temacie ;)
nie uważam
espi - Pią Lip 02, 2010 08:01

To zależy kto ma większe kompleksy :niepewny:
Osobiście, po domu owszem zdarza mi się polatać na golasa, ale publicznie to nie bardzo jakoś. Wolę bardziej kameralne sytuacje niż plaża :rotfl:

alenda - Pią Lip 02, 2010 08:28

plusz0wy napisał/a:
powiem jedno - kobietom łatwiej jest niż mężczyznom :) Tyle w temacie ;)


Racja. Jak byłam na tej plazy nudystów to młodym panom często coś się unosiło. U kobiet nie widać podniecenia ( przepraszam nawilżenia ;) Arex mnie nauczył, teraz się nie mówi że jestem podniecona, tylko nawilżona :D )

Szamanka - Pon Lip 12, 2010 21:58

Jakos nie wyobraza sobie bieganie jak " Ewa w raju" wsrod innych.

Co innego gdy moge bys sama ( mozliwe ze ktos podglada :hyhy: ), to wtedy sciagam gore, dol zostawiam.
Jakos bardziej seksowna wydaje mi sie kobieta w stroju kapielowym, lub facet w seksy spodenkach.

alenda - Sro Lip 14, 2010 09:16

jak jestem sama to też latam nago, tzn teraz w majteczkach bo moja córka zaczęła się interesować co tam mama ma :zdziwko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group