dupiate forum

Nasze miasto - Róg Śliwki z Portową

ANIUS - Czw Gru 09, 2004 17:28
Temat postu: Róg Śliwki z Portową
Nie wiecie co tam budują :?:
kisia - Pią Gru 10, 2004 01:10

znalazłam na stronach UM

OBWIESZCZENIE
Zgodnie z art. 53 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003r. ( Dz. U. Nr 80 poz. 717 z pó?niejszymi zmianami ) - Prezydent Miasta Gliwice informuje, że w tutejszym Urzędzie prowadzone jest postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, tj.:
budowy w rejonie ulicy Jana ¦liwki w Gliwicach sieci elektroenergetycznej średniego i niskiego napięcia wraz z budową stacji transformatorowej SN/nn oraz budową linii kablowych mających zasilać zakład przemysłowy oraz salon samochodowy.
Postępowanie w przedmiotowej sprawie jest prowadzone na wniosek:
Pana Jacka Pali,
występującego z upoważnienia inwestora:
Górnośląskiego Zakładu Elektroenergetycznego S.A.,
z siedzibą przy ul. Barlickiego 2 w Gliwicach.
Informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Gliwicach, w Wydziale Architektury i Urbanistyki ( V piętro, pok. 503 ).
W terminie 14 dni od daty podania niniejszej informacji do publicznej wiadomości w Biurze Obsługi Interesantów tut. Urzędu można składać pisemnie ewentualne uwagi i zastrzeżenia dotyczące planowanej inwestycji. Pisma należy adresować do Wydziału Architektury i Urbanistyki, powołując się na znak niniejszego obwieszczenia.
Małgorzata Seweryn
Naczelnik Wydziału
Architektury i Urbanistyki

Myśle że to wszystko wyjaśnia :)

Frycek - Pią Gru 10, 2004 08:23

To sie nazywa wyczerpujaca odpowiedz :)
ANIUS - Pią Gru 10, 2004 10:30

dzieki, dobrze wiedziec:)
Frycek - Czw Sty 27, 2005 04:08

Przeglądalem forum i trafilem tutaj...chyba nalezy sie sprostowanie tego watku.
Otoz w miejscy tym powstaje ASO SKODA + salon sprzedarzy skody.Prace wrą i idą pełną parą.
Dokładna lokalizacja to Róg ¦liwki i Portowej kolo ¦wiateł(skrzyzowanie)

kisia - Czw Sty 27, 2005 09:42

Właśnie o tym chciałam dziś napisac , bo wczoraj jechałamul. Sliwki i wydziałam banerek przy ulicy.
Demmo - Czw Sty 27, 2005 13:29

lol.. ja tak czytam to długie obwieszczenie i chciałem zabłysnąć, że "ja wiem! ja wiem! a Wy macie złe info" a tu taki zonk :lol: no dobra.. trudno ;)
skoro już wiecie to tylko napiszę że też widziałem tą informację że tam powstaje ASO Skoda... ;)

ANIUS - Czw Lut 24, 2005 09:40

to ja dodam, ze obecnie salon ten ma juz scianki i szyby...jeszcze niedawno byl to tylko szkielet:)
Piotrulek - Nie Mar 20, 2005 08:34

W miejscu gdzie budują ASO Skoda, 23 lata temu chodzilem na warsztaty szkolne,a potem do pracy(mialem warsztaty w ZTS Erg,a potem pracowalem tam przez dwa miesiące)
ANIUS - Nie Mar 20, 2005 12:43

No budowa idzie im całkiem, całkiem. We czwartek nie było juz starego ogrodzenia, ale były jeszcze masy śniegu, teraz kiedy pogoda bardziej przychylna szybko zajmie im uporządkowanie terenu, budynek wygląda z zewnątrz na skończony, pewnie teraz pracują nad wykończeniem środka.
frohike - Nie Mar 20, 2005 16:56

przejezdzalem tam dzisiaj, jakas godzinke temu i ladnie ten budyneczek z zewnatrz wyglada
ANIUS - Nie Mar 20, 2005 19:20

owszem, ja jestem zadowolona z tej inwestycji przede wszystkim dlatego , że zmieni wygląd tamtej dzielnicy, bo do tej pory "plugawo wygladający teren" ogrodzony byle jakim płotem wręcz odstraszał...strach było się bać, zwłaszcza rano przed godziną 7...a teraz rozjaśniało tam i mogę spokojnie przechodzić do pracy tamtędy huraaa :jupi:
ANIUS - Czw Mar 24, 2005 14:44

dzis rano widziałam , ze parking przed salonem jest juz wybrukowany, a do tego wyjazd do ¦liwki także :)
kisia - Pią Mar 25, 2005 01:38

a nad dworcem jest wielka reklama tego salonu :)
Frycek - Czw Kwi 07, 2005 06:15

Z dnia na dzien,miejsce to coraz bardziej przypomina juz salon...ostatnnio wyrownali teren pod trawke....Gliwice nam pieknieja :)
ANIUS - Pią Kwi 08, 2005 23:26

tak, teren jest juz wyrównany, żadnych krzaków i zgliszczy, ziemia i drzewka mmmmm bedzie zielono za jakis czas :hyhy:
Frycek - Czw Kwi 14, 2005 19:52

16-17.04 jest otwarcie salonu i dni otwarte :) wczoraj zwozili skody :)
Piotrulek - Czw Kwi 14, 2005 21:20

W dzisiejszych czasach otwarcie salonu samochodowego to spore przedsięwzięcie i ryzyko,ale jak się ma kasę to powodzenia...
kisia - Czw Kwi 14, 2005 23:29

od kilku dni przejeżdżam tamtedy i na zewnątrz nawet robi wrażenie, przyciąga oko. Taki facet tak bardzo się zapatrzył że przez niego spóźniłam sie o 5 miut do sądu i kase mi zamknęli :kwasny: Tylko facet potrafi tak zrobić :/ :P :rotfl:
ANIUS - Pią Kwi 15, 2005 06:20

no właśnie: a te facety :rotfl: to swinki!!!
of - Pią Kwi 15, 2005 08:40

tez czesto ogladam to miejsce i zastanawiam sie czy czasem nie bedzie dokladnie w tym miejscu gdzie jest ten trawniczek laczyc sie przyszla
trasa DTS z Portowa??

ANIUS - Pią Kwi 15, 2005 09:25

ano ano:) salonik bedzie przy samej średnicówce
ANIUS - Sob Kwi 23, 2005 18:47

salon jest juz otwarty
16/17 IV bylo otwarcie
od razu tam przyjemniej:) jak idzie sie Sliwki:) wczesnie rano:)

Piotrulek - Sob Kwi 23, 2005 19:27

ANIUS napisał/a:
jak idzie sie Sliwki:) wczesnie rano


Tamtędy strach jest chodzić w dzień,a co dopiero wcześnie rano!!!! :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

ANIUS - Sob Kwi 23, 2005 19:50

owszem, masz racje, ale musze tamtedy przejsc sie rano o 6 45, zeby byc na 7 w pracy...wiec bardzo sie ciesze, ze ten salon ozywil to miejsce...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group