dupiate forum

Forum Ogólne - Eurowizja

frohike - Wto Gru 07, 2004 20:28
Temat postu: Eurowizja
Widze ze na stronkach zaczynaja pojawiac sie sondaże co do wykonawcy który powinien nas reprezentowac w tegorocznej edycji Eurowizji.

Np. w sondzie portalu interia, p l wyniki byly nastepujace:

1. Doda - 26%

2. Sistars - 15%

3. Brodka - 13%.



A co wy są dzicie na ten temat.

Ja mysle ze przydałoby sie aby tym razem reprezentowal nas zespol który bardzo dobrze czuje sie w piosenkach spiewanych po angielsku.



Albo zróbmy małą rewolucje i jakiegoś wykonawce z kręgu muzyki techno tam dajmy.

Jest kilku dobrych wykonawców.

Nawet gdyby ktoś taki nie miałby najlepszej piosenki to i tak mogłby daleko zanieść gdyz byłby to bardzo oryginalny wybór.



Czekam na wasze opinie

Volt - Wto Gru 07, 2004 20:55

Za ambitni jak na Eurowizję. Tam trzeba wysyłać wykonawców pokroju Ich Troje, Shazzy lub tym podobnych.



Kilku naprawdę dobrych wykonawców tam wysłaliśmy, ale przepadli z kretesem. Mieciu Szcześniak ze swoją śliczną kantylenką, poważna Kasia Kowalska, strasznie atonalna Steczkowska (ale utwór miał cosik w sobie)





Wiem!!! - idealny będzie Delfin z tym Ivanem czy jakoś im tak. Taką disco-polową chałą na pewno zawojują Eurowizję :lol: :lol: :lol:

kisia - Wto Gru 07, 2004 22:20

Cytat:
idealny będzie Delfin z tym Ivanem czy jakoś im tak. Taką disco-polową chałą na pewno zawojują Eurowizję


:lol: :lol: :lol: :spoko:

LuKaSh - Sro Gru 08, 2004 08:57

Powinien iść zespół z jakąś dynamiczną piosenką ..

Cytat:
2. Sistars - 15%


oni śpiewają hh .. jest to lubiane ale moim zdaniem nie ma szans na dobre miejsce w Eurowizji

z tych co wymienił frohike, to najwieksze szanse ma chyba Doda ..

osobiście nie mam żadnego typu .. (jak narazie :D)

frodo - Sro Gru 08, 2004 13:33

Cytat:
najwieksze szanse ma chyba Doda ..


nooo [cenzura] laska. też stawiam na nią, jak ładnie nie zaśpiewa to może jurrorów rozrusza swoim wyglądem i pięknym Ciałem :D

Mariusz - Sro Gru 08, 2004 14:56

Tylko ciałem, nie wiem jakim sposobem ma IQ powyżej 150 ... pewnie znała odpowiedzi na pytania.
kisia - Czw Gru 09, 2004 02:18

Jak co roku Eurowizję będę oglądać i jako Polka będę trzymac kciuki za polskiego wykonawcę kimkolwiek będzie .

Nie podoba mi się głosowanie, bo zauważyła mże nieważne co kto zaśpiewa.

Powstają kółka wzajemnej adoracji, Cypr i Grecja- zawsze dają sobie nawzajem po 12 pkt. To samo zauważyłam w tym roku między państwami byłego ZSRR i byłej Jugosławii.

Wydaje mi się że jest tam potrzebna widowiskowa, mało ambitna, lekka i przyjemna pioseneczka i cały festiwal należy traktować z przymrużeniem oka, wtedy w mierę dobrze się go ogląda. :D

Asienka - Czw Gru 09, 2004 12:28

Cytat:
Jak co roku Eurowizję będę oglądać i jako Polka będę trzymac kciuki za polskiego wykonawcę kimkolwiek będzie .


Zgodze sie z Toba , ale czasmi nasi jak juz kogoś wybiorą co nas reprezentuje to rączki opadaja

True - Czw Gru 09, 2004 12:53

ja jestem zdania ze nawet tak mlodej wykonawczyni jak brodka szkoda mi jej poprostu jak by miala grac jakas chale na tym "przedstawieniu" ...to samo z sisters szkoda dobrych mlodych ludzi z ktorych moga byc ludzie ...
kisia - Czw Gru 09, 2004 13:39

Cytat:
czasmi nasi jak juz kogoś wybiorą co nas reprezentuje to rączki opadaja


to prawda ale teraz to chyba sami wybieramy reprezentanta naszego kraju

Asia_:) - Czw Gru 09, 2004 13:45

a mnie sie ostatnio spodabaly Sistars



nie znam prenikliwie ich twórczości ale sądzę że powinny się pokazać całemu światu



przynajmniej raz moglibyśmy być dumni ze swoich reprezentantów :brawo: :brawo:

świetnie śpiewają, są odważne a przy tym proste(skromne) :roll:

mają swój styl i cenią na prawde dobre gatunki muzyczne... ambitne powiedziałabym

teksty mogą co niektorych bulwersować ale do mnie przemawiają :) :D

True - Czw Gru 09, 2004 16:43

Asia_:) napisał/a:
a mnie sie ostatnio spodabaly Sistars



nie znam prenikliwie ich twórczości ale sądzę że powinny się pokazać całemu światu



przynajmniej raz moglibyśmy być dumni ze swoich reprezentantów :brawo: :brawo:

świetnie śpiewają, są odważne a przy tym proste(skromne) :roll:

mają swój styl i cenią na prawde dobre gatunki muzyczne... ambitne powiedziałabym

teksty mogą co niektorych bulwersować ale do mnie przemawiają :) :D




one juz sa znane :wink: na vivie plus leca ich kawałki wiec pewnie nie narzekaja na brak zainteresowania ,a szkoda zeby mialy spiewac jakas brednie na eurowizji ;/ ....

kisia - Czw Gru 09, 2004 22:19

A czy już wiadomo w jaki sposó TP będzie wybierać reprezentanta naszego kraju?? bo chyba pozostawianie decyzji telewidzom nie bardzo się spawdziło. Blue caffe zajęło chyba 17 czy 18 miejsce ;/
kisia - Sob Sty 29, 2005 13:42

h t t p;//muzyka.onet, p l/mr,1040960,wiadomosci.html

tym razem wykonawcę wybierze jury, nie publiczność.
Co Wy na to?
Mnie osobiście podoba się ten pomysł
:)

LuKaSh - Sob Sty 29, 2005 13:51

a komisja wybierze jakiś zespół spośród wszystkich .. czy spośród tych które wystąpią wcześniej na antenie Polskie Televizji :>
PAKuS - Sob Sty 29, 2005 14:26

kisia napisał/a:
h t t p;//muzyka.onet, p l/mr,1040960,wiadomosci.html

tym razem wykonawcę wybierze jury, nie publiczność.
Co Wy na to?
Mnie osobiście podoba się ten pomysł
:)

a ja jestem za tym żeby jury bibrali zwycięscę

frohike - Sob Sty 29, 2005 16:12

wsród tych które zgłosily swoje checi.

mi to i tak wszystko jedno bo w audiotele nie wzialbym udzialu.

ale gdyby to bylo glosowanie internautów to bym sie zdecydował,
i wcale nie byłoby to ciezkie do zrealizowania

LuKaSh - Sob Sty 29, 2005 20:58

Mi tak samo bez róÄ?nicy .. i tak nigdy nie dzwonie .. :P
Dim - Sob Sty 29, 2005 21:19

A mi to lotto ;) taka jest prawda ze od kili lat tego nie ogladam i dobrze mi z tym :) przynajmniej nie denerwuje sie jak kiepsko Polacy sobie poradza ;)
PAKuS - Nie Sty 30, 2005 15:03

Dim napisał/a:
A mi to lotto ;) taka jest prawda ze od kili lat tego nie ogladam i dobrze mi z tym :) przynajmniej nie denerwuje sie jak kiepsko Polacy sobie poradza ;)

ale posłuchaj jak ten program obejżymy to zawsze można się wypowiedzieć

Dim - Nie Sty 30, 2005 15:08

No to przezyjecie bez moich komentarzy w tym temacie ;) jakos nie ciagnie mnie do ogladania tego ;)
frohike - Nie Sty 30, 2005 15:10

powinni wysyłac co roku wiewiórke wiśniewskiego
kisia - Nie Sty 30, 2005 22:52

najdalej zaszła Górniak, więc może ją powinni wysyłać :lol:
PAKuS - Pon Sty 31, 2005 11:00

frohike napisał/a:
powinni wysyłac co roku wiewiórke wiśniewskiego

ale żależy też jaką WIEWIÓRKę :?: :?:

frohike - Pon Sty 31, 2005 12:53

własnie sie dowiedzialem ze w tym roku bedzie nas reprezentowac zespół Ivan i Delfin

po prosru rewelacja
nie mogli wybrac lepszego zespołu :rotfl: :mg: :lol:

Uszatek - Pon Sty 31, 2005 14:00

Wiesz, co jak co, ale akurat na Eurowizję to trzeba wysyłać tego typu wykonawców :) Więc jeśli wyskoczą z czymś jak te "Czarne Oczy" które jakie by nie było, to melodię ma chwytliwą, to mogą nas jeszcze zaskoczyć. W końcu Eurowizja jest konkursem piosenki popularnej.
Asienka - Pon Sty 31, 2005 23:02

Cytat:

własnie sie dowiedzialem ze w tym roku bedzie nas reprezentowac zespół Ivan i Delfin

My to chyba w tej eurowizji daleko nie zajdziemy, jakos mnie do gusty ten zespół nie przypadł :)

Cytat:
Wiesz, co jak co, ale akurat na Eurowizję to trzeba wysyłać tego typu
wykonawców


no ale w tych słowach tez jest troche racji :)

PAKuS - Wto Lut 01, 2005 09:11

Asieńka napisał/a:
Cytat:

własnie sie dowiedzialem ze w tym roku bedzie nas reprezentowac zespół Ivan i Delfin

My to chyba w tej eurowizji daleko nie zajdziemy, jakos mnie do gusty ten zespół nie przypadł :)

Cytat:
Wiesz, co jak co, ale akurat na Eurowizję to trzeba wysyłać tego typu
wykonawców


no ale w tych słowach tez jest troche racji :)

pewnie masz racje ale pewnie i tak jakiś głupi zespuł wygra
i sobie pojedziemy do zaot i nazot
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LuKaSh - Sro Lut 02, 2005 09:24

Ostatnio wygrywają piosenki podchodzące pod styl Turecki .. :P
kisia - Pią Maj 20, 2005 23:44

No i nie bdzie Polaków na Eurowizji :kwasny: Ponić Ivan i Delfin odstawili totalna lipe. Czy ktos to oglądał :?:
frohike - Sob Maj 21, 2005 14:33

tego chyba nikt nie ogladal :kwasny:
Appo - Sob Maj 21, 2005 15:46

A kiedy to miało być ?? :D hahaha
Co do Ivana i Jego zbojeckiej bandy (HEJ!) to prawda, ale mieli śpiewać jakąś tam inną piosenkę - tyle wiem ;)

Tak czy owak Polska znowu pokarze się na Eurowizji z tej najlepszej strony... z strony tylnego wyjścia :wstyd:

Dev - Sob Maj 21, 2005 16:01

musieli spiewac inna piosenka.. bo nie mozna spiewac hitow :)
LuKaSh - Nie Maj 22, 2005 10:10

Ja ogladalem :D akurat sie wbilem na 22 piosenke a Polska byla chyba jako 25 (czyt. ostatnia :D) nie bede wyrazal zdania na ten temat.. :D nie dostali sie nawet do pierwszej 10 .... :/:/:/
Aither - Nie Maj 22, 2005 13:50

a ja proponuje wyslac naszych forumowych spiewakow :) pierwsze miejsce jak nic... :P
Asienka - Nie Maj 22, 2005 13:52

Jenny do Eurowizji !!!!! :D
PAKuS - Czw Maj 26, 2005 17:38

dokładnie Ja też jestem za wysłanie naszych śpiewaków do errowizji z naszego fajniutkiego forum
Aither - Czw Maj 26, 2005 18:44

Nie no wszystko wszystkim wystep mi sie nie podobal... a poza tym sadze ze to nie byl odpowiedni kandydat do tego typu imprezy.
kisia - Nie Sty 29, 2006 03:59

i znowu Ich Troje bedzie nas reprezentować na Eurowizji < załamka>
Aither - Nie Sty 29, 2006 10:32

czy to juz jest ostateczna decyzja ? :zdziwko:
Dorothea - Nie Sty 29, 2006 11:46

Nie moge sie wypowiedziec, bo piosenki nie słyszałam, ale Harcerka i Max mowili wczoraj na spotkaniu, ze wystep mieli dobry.....
kisia - Nie Sty 29, 2006 13:25

mi się zupełnie nie podobała ich piosenka
Dorothea - Nie Sty 29, 2006 13:27

kisia, zobaczymy jak ich przyjma na Eurowizji
Aither - Nie Sty 29, 2006 13:33

ja tez nie slyszalam i nie widzialam wystepu... ale uwazam ze raz dali ciala drugi raz tez dadza... powinno wprowadzic sie cos takiego ze jesli sie bylo raz to na tym razie sie konczy... powinni dac mozliwosc innym wykonawcom moze nawet i mlodszemu pokoleniu [od przedszkoa do opola :rotfl: ] a nie stare pryki puszczac w obieg...
Dorothea - Nie Sty 29, 2006 13:47

Aither napisał/a:
nie stare pryki puszczac w obieg...

A tam odrazu stare pryki :D

Major - Nie Sty 29, 2006 14:38

Mi to kasą zaśmierdziało. Co prawda ich troje nie słyszałem, ale pare piosenek do konkursu jakie były zapowiadało się ciekawie i to z dobrym brzemienie. Ich Troje zalatuje mi tandetą i totalną komercją.
trunks - Nie Sty 29, 2006 14:41

ja tam nie widzialem jakis godnych zwyciestwa piosenek, a ta ich troje kiczowata, ale na euro sie nadaje. Mosquito miał fajną piosenke, ktorą wczesniej slyszalem, ale niestety wczoraj zaspiewali inną, słabszą.
Ana - Nie Sty 29, 2006 15:16

trunks napisał/a:
ta ich troje kiczowata, ale na euro sie nadaje

miejmy nadzieję, że Wiśniewski na tyle narobi zamieszania, że tym czym u nas budzi politowanie tam wzbudzi sympatię - jako ktoś "oryginalny" i "niebanalny".. pamiętam jak kiedyś reprezentantem Niemiec był taki starszy wykonawca który narobił niezłego szoł na scenie, i też całkiem wysoko wylądował w kwalifikacjach :oczami:

Olaa - Nie Sty 29, 2006 15:50

niestety Eurowizja to czysta komercja i tylko takie utwory tam zazwyczaj "jada" :kwasny:
Aither - Nie Sty 29, 2006 16:01

moje ostatnie zaliczone widowisko Eurowizji bylo jak Piasek wystepowal... jakis ladny czas temu :)
Piotrulek - Nie Sty 29, 2006 16:06

Znowu przegramy,jasna (...)... :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Ana - Nie Sty 29, 2006 16:16

Piotrulek napisał/a:
Znowu przegramy,jasna (...)...


Piotruulku nie martw się, nasi wykonawcy pewnie jużsię przyzwyczaili do przegranych ;)

a poza tym trudno by było wygrać na obecnych zasadach, w dużej częsci zamiast jakości liczy się teraz to jak ludzie patrzą na daną narodowość i liczy się co się ludziom spodoba :] a gusta ludzi są teraz **** :kwasny:

Aither - Nie Sty 29, 2006 16:23

No nie wiem jak Wy ale ja tu widze po porstu powiazania polityczne... jak myslicie dlaczego najwiecej glosuje sie na swoich sasiadow tuz za granica ? Bo tak "wypada" nie mozna dlosowac na swoich to sie glosuje na siasiada... tak bylo i jest ...
a ze sie zmieniaja gusta ludzi ... co sie dziwic... nikt nie zaglosuje na smetna piosnke przy ktorej sie usypia... tylko na cos zywego co szybko wpada w ucho... ludzie maja wystarczajaco duzo smentnego zycia na codzien...

Major - Nie Sty 29, 2006 18:29

Dokładnie takiej samej barwy jest konkurs na miss świata czy europy. Wszystko ma znaczenie. Kiedyś w którymś z konkursów wygrała jako miss świata Amerykanka, która nawet w połowie nie była tak piękna jak jej konkurentki choćby w ćwierć finałach.
Takie konkursty jak eurowizja chyba nigdy nie będą kierowane na jakoś prezentowanego utowru tylko na sympatie do narodu jak to już Aither napisała. Konkurs wzajemnej adoracji :P

Krzysio - Nie Sty 29, 2006 20:52

Olaa napisał/a:
niestety Eurowizja to czysta komercja i tylko takie utwory tam zazwyczaj "jada"

chyba chcialas napisac czysta tandeta :P

Aither napisał/a:
Piasek wystepowal... jakis ladny czas temu

ten to dopiero mial wystep :D przez rok pauzowalismy przez niego :D

ps mogliby dode wyslac, ona by dala tam szol :hyhy:

Ana - Nie Sty 29, 2006 22:20

Bzyki napisał/a:
ps mogliby dode wyslac, ona by dala tam szol

dokładnie o tym samym napisałam na innym forum :rotfl: proponowałam jeszcze Mandarynę :P

Major - Pon Sty 30, 2006 02:46

Ana napisał/a:
dokładnie o tym samym napisałam na innym forum proponowałam jeszcze Mandarynę

Porównywanie tych dwóch wykonawców jest troche przesadą. Jakaby nie była Doda to jednak jej muzyka coś sobą prezentuje w przeciwieństwie do Mandaryny. I nie pisze tego, bo słucham którejś z nich lub któraś z nich mi się mogłaby podobać. Wręcz przeciwnie: nie słucham, a Doda kiedy widze ją działa mi straszliwie na nerwy.

Olaa - Pon Sty 30, 2006 02:50

Bzyki, i komercja i tandeta i kicz i mozna by jeszcze kilka takich okreslen... :P
Ana - Pon Sty 30, 2006 03:53

Major napisał/a:
Porównywanie tych dwóch wykonawców jest troche przesadą. Jakaby nie była Doda to jednak jej muzyka coś sobą prezentuje w przeciwieństwie do Mandaryny.

wiem, że trochę przejaskrawilam... ale niewiele ;) Fakt, Doda ma przynajmniej nienajgorszy głos, boję się tylko tego jak by się ubrała na sam festiwal :orany:

Krzysio - Pon Sty 30, 2006 15:37

Major napisał/a:
Porównywanie tych dwóch wykonawców jest troche przesadą.

racja, doda spiewa, a mandaryna ryczy ;)
Ana napisał/a:
Fakt, Doda ma przynajmniej nienajgorszy głos

nie nie najgorszy, wedlug mnie bardzo ladny ma glos i w przeciwienstwie do tych wszystkich pseudoartystow nie falszuje :p ale teksty piosenek to ma beznadziejne :dobani:

madziar - Sob Lut 11, 2006 08:50

Eurowizja to pchli targ, więc jadą tam tacy wykonawcy jacy jadą. Ja nie jestem zaskoczona tym , ze ich troje wygrało. To już norma. Dobrze że Kasia Cerekwicka nie jedzie, ona nie pasuje do takiego kiczu. Tam tylko mozemy wysłać naszych "najlepszych" wykonawców: ich troje, virgin, Queens hahaha. Zastanawiam się nad fenomenem w/w i po prostu podziwiam, ze z takim badziewiem robi się tyle kasy, bo o muzyce to chyba w ich przypadku mówić nie można. To zwykłe twory marketingowe. Dobrze że mamy różne stacje radiowe i tv i można ich zawsze wyłączyć haha. A poza tym czego spodziewaliście się po eurowizji. Popatrzcie jakie "hiciory" mają inne kraje. Tragedia!!! :kwasny:
Harcerka - Sob Lut 11, 2006 22:24

Ze sie tak wtrace:
1. Ich Troje poki co nie dalo ciala... /pomimo jakosci tego zespolu/ po Edycie Górniak oni jako jedyny "załatwili" nam jakiekolwiek miejsce na Eurowizji:))
2. Eurowizja to specyficzny koncercik:) nie koniecznie z wyszukana muzyka dobrej jakosci:)
3. sposrod startujacych w tym roku uwazam ze ich troje maja niezla piosenke:)
4. fakt zebrania bylych wokalistek Ich troje i jakies tepe proby pojednania i pitolenie za kase o misji i innych trelach morelach całkowicie pomijam...
5. Kasia Cerekwicka to typowa Britney:) heh a tekst jaki zaprezentowała na Eurowizji był żałosny:)
6. Jesli o m nie chodzi to Tu es Petrus z piosenka "niech mowia ze to nie milosc" to dla mnie na dzien dzisiejszy najwyzszy poziom zaprezentowany:)


btw:) Wisniewski z Nowa partnerka beda w ktorejs tam edycji reality show i bedziemy znowu mogli wejsc z kamerkami do ich nowego domu i patrzec jak sie wyzywaja;)))

madziar - Nie Lut 12, 2006 08:56

No cóż mamy odmienne zdanie co do Kasi Cerekwickiej. Jak już to możesz ją przyrównać do gwiazd R&b, nie popu, np Mariah Carey. Ale de gustibus non disputandum. Wolę jej posłuchać niż oglądać perypetie rodziny wiśniewskich (ale czego sie nie robi dla pieniędzy). Jeśli chodzi o tą formułę to myślę że odpowiednim zespołem byłby Oueens, bo taką muzykę można usłyszeć na Eurowizji.
Harcerka - Nie Lut 12, 2006 09:05

nie no Queens to jakas pomyłka...

ta czarna jest z idola.. a pozostąłe dwie blondi nie mam pojecia...
to kolejne trzy Britney na polskiej scenie:))

jesssu jak ja sie ciesze ze sie wychowałam napoezji spiewanej:) hehe
i po szkole muzycznej - myzyka klasyczna i chóralna jest dla mnie ponad ten caly bajzel:)))

Ale wracajac do tematu to i tak uwazan ze z całej tej "plejady gwiazd" Ich troje najbardzije sie nadaje na Eurowizje:) hehe...
aaa był tam tez zespol Desire:) na zywo jakos nieciekawie;) ale teledysk i wsluchanie sie w piosenke moze byc ciekawsze:)) calkiem niezle..
i jeszcze The Jet Set:) he..
ja chyba mam jakies ciągotki do murzynów w zespołach:)

madziar - Nie Lut 12, 2006 09:24

ja też po szkole muzycznej :). Nie znam się na muzyce eurowizji, bo tylko abba była do zniesienia, ale próbuję zastanowić się który zespół byłby dobry. Niestety jak słysze beczenie czerwonego to po prostu omdlewam... z bólu uszu, a ta kompozycja nie wpadła jakoś w ucho. Faktycznie ten murzyn i rosjanka byli nieźli, kilka innych zespołów też było ok, w każdym razie każdy był lepszy od ich troje. Ale niech zdobędą to 1 miejsce, skoro tak chcą. ;)
Harcerka - Nie Lut 12, 2006 09:47

tu trzeba patrzec stricte pod wzgledem rodzaju konkursu:)
tam wygrywaja piosenki ktore po prostu wpadaja w ucho:) a linia melodyczna Ich troje w Follow my heart akurat jest wpadaja w ucho:)

zreszta teraz jest jaka moda na hiphop:) zauwaz ze w prawie kazdej piosence byl motyw mowiony:) ich troje tez to wprowadzili:)

to taki inne i dziwne:) bo tozmienia tozsamosc zespolu:)

areality show:) .... koles potrafi robic kase;))
wzial next laske i wpusci na 1-3 miesiecy kamere do domu - wybral dobry moment bo to i takokresp rzygotowywania sie do Eurowizji wiec na tym sie wszyscy skupia;)
a milionik jakis wpadnie;))))

Krzysio - Nie Lut 12, 2006 14:12

Harcerka napisał/a:
zauwaz ze w prawie kazdej piosence byl motyw mowiony:) ich troje tez to wprowadzili:)

no zawsze to jakies urozmaicenie jego rykow, co za roznica czy ryczy czy mowi i tak nie umie spiewac ;)

Harcerka - Nie Lut 12, 2006 14:16

Bzyki a ty potrafisz spiewac?

zarob tylekasy co on robiac to czego nie potrafisz?

heh...
powodzenia;)

a mowilam o wprowadzonym do prawie wszystkich piosenek motywów mowionych w konwencji pseudo-raperskiej:)

Krzysio - Nie Lut 12, 2006 14:30

Harcerka napisał/a:
Bzyki a ty potrafisz spiewac?

prawdopodobnie nie, ale ja na tym kasy nie trzepie, i nie rozmawiamy tu on mnie tylko o nim, to on jedzie na eurowizje a nie ja, to on bedzie polske reprezetowac a nie ja, to on dostaje za to kase a nie ja ;)

Harcerka napisał/a:
zarob tylekasy co on robiac to czego nie potrafisz?

hmm, on na samym spiewaniu nie zarobil,
na prowokacjach i szumie medialnym zbil tyle kasy, a prowokowac to on umie i kaska sama leci :)

Harcerka - Nie Lut 12, 2006 14:52

no widzisz:) wiec co chcesz mu zarzucac?
dzieci ma zabezpieczone...
troche sie powygłupia i dzieciaki maja byt i dobre szkoly:)

witamy w realnym swiecie;))

a swoja droga.. nasza rzadowa reprezentacja.. tez moze na eurowizje jechac:)
zadna roznica;)

Krzysio - Nie Lut 12, 2006 15:00

ja tam nic do jego kasy nie mam, kazdy orze jak moze, podziwiam go za to ze zbil tyle kasy na takiej tandecie :D ale spiewac to on nie umie i to mnie boli, bo na polskie scenie muzycznej zeby odniesc sukces wcale nie trzeba umiec spiewac, (patrz mandaryna)
co sie wiaze z tym ze wiekszosc wykonawcow jest nijaka, malo wyrazista i nie umieja spiewac, ogolnie kicha

Harcerka - Nie Lut 12, 2006 15:03

i wracamy do zrodel:)
z całej gamy wykonawców ktorzy starali sieo wyjazd z eurowizje Ich troje najbardzije sie do tego nadaje:) ot to:)

Szamanka - Czw Maj 11, 2006 10:06

Trzeba pogodzic sie z tym ze zespol " Ich Troje" pojedzie do Grecji na Eurowizje....i niech im sie tam najlepiej powiedzie w koncu to nasi rodacy.Tak sie zastanawiam czy slyszalam ten ich utwor jaki tam wykonaja " Follow My Heart" :niepewny: Czy owym utworem uda im sie wejsc do eurowizyjnej elity?
Jak by nie bylo zespol juz drugi raz bierze udzial w tym festiwalu

kwg - Czw Maj 11, 2006 11:32

heh, eurowizyjne elity, według mnie elit tam juz dawno nie ma , a to co pozostalo z eurowizji to juz predzej idola przypomina, wedlug mnie do eurowizji to ich troje w sam raz.
Ale moge siemyslic b ja to ogolnie gluchy jestem to i elitckiego muzykowania nijak nie slysze :)

Alinka - Czw Maj 11, 2006 13:05

a ja sie ciesze z Eurowizji :hyhy: Belgie reprezentuje Kate Ryan, a rumunia ma fajna piosenke Tornero:D
Szamanka - Pią Maj 19, 2006 16:34

Zakonczyl sie polfinal do konkursu. Dla zespolu Ich Troje niestety ( a moze stety) zabraklo tam miejsca...nie dostali sie dalej.

Alinka, napisala
Cytat:
Belgie reprezentuje Kate Ryan
i ona tez musiala pogodzic sie z porazka.

Cytat:
Do sobotniego finału awansowali następujący uczestnicy:

Dima Biłan (Rosja) - "Never Let You Go"
Elena Risteska (Macedonia) - "Ninanajna"
Hata Mata Hari (Bośnia i Hercegowina) - "Lejla"
LT United (Litwa) - "We Are The Winners"
Lordi (Finlandia) - "Hard Rock Hallelujah"
Tina Karol (Ukraina) - "Show Me Your Love"
Brian Kennedy (Irlandia) - "Every Song Is A Cry For Love"
Carola (Szwecja) - "Invincible"
Sibel Tuzun (Turcja) - "Superstar"
Andre (Armenia) - "Without Your Love".


moimi faworytami sa litwinie :D

Alinka - Pią Maj 19, 2006 19:09

No faktycznie szkoda mi Kate Ryan, nie widzialam jej wystepu wczoraj, za to widziałam koncert Ich Troje, eh wszedzie ich opisali... to byla jedna wielka porazka, czasami sie zaluje ze sie jest z Polski..a ta ekipa z Finlandii poprostu przeraża!!! :zdziwko: moim faworytem i tak jest Rumunia :P
madziar - Sob Maj 20, 2006 06:00

O Ich Troje nie piszę, bo nie ma o czym. Kate Ryan niech wróci do dance, bo jej to wychodziło, na divę nie pasuje. A jak ma mi się coś podobać to Rumunia
Szamanka - Sob Maj 20, 2006 19:47

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

nawet w pracy mnie sie pytali co to za kozak ten w zielonych wlosach jest, co to Polske prezentowal :rotfl: :rotfl:

choc piosenka im sie spodobala :]

Fenix - Sob Maj 20, 2006 22:59

Mam cichą nadzieję że wygra zespół Lordi z Finlandii Chłopaki potrafią dać czadu :hyhy:
trunks - Sob Maj 20, 2006 23:05

Fenix napisał/a:
Mam cichą nadzieję że wygra zespół Lordi z Finlandii Chłopaki potrafią dać czadu

qrde to badziewie wygrało....wyglądają paskudnie, muzyka przeciętna...kto na to glosowal ?
Najlepsza byla Bosnia & Herzegovina...niestety 3 miejsce

Fenix - Sob Maj 20, 2006 23:17



Ja Głosowałem :padam: :super:

Czarnulka - Sob Maj 20, 2006 23:19

Ja się ciesze,że wygrała Finlandia :D Nie widziałam Eurowizji,ale kocham ten kraj więc niewazne jak by śpiewali(a pewnie mi sie spodobaja) to i tak bym za nimi była :)
Szamanka - Nie Maj 21, 2006 13:46

:mur: :mur: , straszne...ze takie cos wygralo :mur: ....za sam wyglad nie wpuscilabym na scene...ale coz ludziom sie podobaja dziwactwa :dobani:

przeciez Szwecja tez ladnie spiewala

trunks - Nie Maj 21, 2006 13:59

=CzArNuLkA= napisał/a:
Ja się ciesze,że wygrała Finlandia Nie widziałam Eurowizji,ale kocham ten kraj więc niewazne jak by śpiewali(a pewnie mi sie spodobaja) to i tak bym za nimi była

no wlasnie to jest głównym problemem eurowizji - ludzie nie glosują na piosenke tylko na kraj, który lubią :/ Porażka z tym festiwalem....

Niedźwiedź - Nie Maj 21, 2006 14:48

Lordi nawet dawało radę... wyglądają komicznie ale wpadają w ucho... a może to ja mam jakiś dziwny słuch :P
Na następną eurowizje wyślemy za to Vadera albo Behemotha :D

trunks - Nie Maj 21, 2006 22:43

Niedźwiedź napisał/a:
Lordi nawet dawało radę.

daj spokój, gdyby nie ta choreografia to by nie wygrali, a co do piosenki to było pare lepszych, zwlaszcza ta bośniacka ballada

Niedźwiedź - Pon Maj 22, 2006 01:35

Może nawet nie chodzi o choreografie ale bynajmniej mi ta muza wpada w ucho:) bo z Lordim miałem stycznośc o wiele wcześniej przed eurowizją - i właśnie ta choreografia i image zespołu mnie rozśmieszały, szczególnie jeśli porównac ten image do typu muzyki przez nich granej. Chociaż podkreślam iż nie zaprzeczam że sama muzyka wpada w ucho:) Byc może Lordi wygrało ze względu na swą innośc i ze względu również na ludzi którzy są spragnieni trochę bardziej 'rockowych' brzmień:) którzy już byli znudzeni popową papką :] sądzę żę jeśli by wystawic Nightwisha czy coś podobnego to wygrana murowana :)


sorry za ewentualne nie logicznosci w powyższym tekscie ale jestem po pau już piwach :piwo: :P

Admike - Pon Maj 22, 2006 06:44

HARD ROCK ALLELUJAH!!! :super:

a mi żal pięknej Kate Ryan...

Alinka - Pon Maj 22, 2006 11:46

Ja lubie Kate Ryan, ale na eurowizji poprostu wyszlo ze nie umie ona spiewac :/ cos jak nasza polska mandaryna, ma co pokazac ale muzyka zawsze z playbacku poleci:)

Za to podziwiam reprezentanta rumuni oraz łotwe :D

Fer - Pon Maj 22, 2006 20:30

Eurowizja to niby konkurs na piosenkę, która wpada w ucho, podoba się większości ludzi, a w praktyce to różnie bywa, jedni głosują, bo lubią dany kraj, a niektórzy bo podoba się dana piosenka. Tegoroczny zwycięzca - Lordi - jest "inny" bo muzycy występują w niezwykłych maskach/kostiumach, a także śpiewają troche inny rodzaj muzyki. Dla jednych jest to widowiskowe, a dla niektórych odrażające/brzydkie (kwestia gustu). Mi ten zespół przypadł do gustu, kiedyś widziałem teledysk innej ich piosenki (Blood Red Sandman) i zwalił mnie z nóg.
Niedźwiedź - Wto Maj 23, 2006 00:44

Fer napisał/a:
widziałem teledysk innej ich piosenki (Blood Red Sandman) i zwalił mnie z nóg.

Szczerze to też polecam ten teledysk :D tu jest link jak coś h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=8057818006818758460&q=lordi
Ale lepszy według mine jest ten h t t p;//video.google, c o m/videoplay?docid=7532615930726061413&q=devil+is+a+loser
:D
Ja jestem zadowolony że Eurowizję wygrało w końcu coś co nie jest typowym popowym zespołem który śpiewa i wygląda podobnie do miliona innych :P orginalnośc też się liczy :D

Alinka - Wto Maj 23, 2006 09:33

Bardzo fajny teledysk :hyhy: jedyne czego nie zniose to jego butow na koturnach :rotfl:
Frycek - Wto Maj 23, 2006 09:45

a ma ktos teledysk do tych chopkow co spiewali ze wygraja i tych co spiewali akapela?
Alinka - Wto Maj 23, 2006 09:48

h t t p;//youtube, c o m/watch?v=k2YZQVNzXw4&search=Eurovision%202006 prosze
Alinka - Wto Maj 23, 2006 09:52

jeszcze jest taka wersja h t t p;//youtube, c o m/watch?v=tYwHraZ1KD4&search=Eurovision%202006
Szamanka - Wto Maj 23, 2006 17:31

Oni byli najlepsi..od samego poczatku moi faworyci :D
kisia - Czw Maj 10, 2007 20:55

czy ktoś ogląda ?
Właśnie śpiewa polska reprezentacja :)

Szamanka - Pią Maj 11, 2007 06:33

Ogladalam....cos Polska kiepska byla.... :kwasny:

Moimi faworytami byli

Cypr- niestety nie udalo sie .....
Bialorus-tu chyba publicznosc plci zenskiej glosowala i udalo sie.....facet nawet niczego sobie
Moldawa-swietna piosenka i zasluzyli by pojsc dalej
Estonia-szkoda, ze nie udalo im sie przejsc, babka spiewala rewelacyjnie i nie bylo zadnego kiczu na stanie ( porownujac z Portugalia :rotfl: )
Islandia-tu tez im sie nie udalo

zobaczymy jak sprawy sie potocza w sobote....

trunks - Pią Maj 11, 2007 08:30

mnie sie podobały najbardziej Czrnogóra, Mołdawia, Gruzja, Macedonia, Albania....przynajmniej jesli dobrze pamietam
A Polska znowu zonk, no ale nie dziwie sie - kto to widział, żeby murzyn nas reprezentował :suchy: Eurowizja to konkurs "narodowy", wiec powinni wystepować przedstawiciele danego narodu :oczami:

MajkeL - Pią Maj 11, 2007 11:21

trunks napisał/a:
kto to widział, żeby murzyn nas reprezentował Eurowizja to konkurs "narodowy", wiec powinni wystepować przedstawiciele danego narodu

To co miał wystąpić zespół Piesni i Tańca "Mazowsze" :D
A tak na marginesie to Polska przeszła Eliminacje ? (do Finału) ?

Dorothea - Pią Maj 11, 2007 11:30

MajkeL, niestety nie przeszła
katarzyna35k-ce - Pią Maj 11, 2007 12:12

Ten Finlandzi zespół to jakas makabra :kwasny:
Polacy zreszta tez nie lepsi :/

trunks - Pią Maj 11, 2007 12:20

MajkeL napisał/a:
A tak na marginesie to Polska przeszła Eliminacje

nie przeszla, bo ta piosenka to badziew :/

kobi - Pią Maj 11, 2007 12:25

trunks napisał/a:
nie przeszla, bo ta piosenka to badziew

Czyli coś normalnego? Co roku podniecają się, że tym razem to na pewno mamy superhiciora, ale jakoś nic z tego nie wychodzi. Ale zawsze można zwalić na publiczność bo to ona wybrała zespół ;)

kisia - Pią Maj 11, 2007 14:15

trunks napisał/a:
Eurowizja to konkurs "narodowy", wiec powinni wystepować przedstawiciele danego narodu :oczami:

właśnie tak zawsze mi sie kojarzyła Eurowizja. Niestety należy to już do przeszłości :/

Szamanka - Pią Maj 11, 2007 15:07

Nie mylmy pojec, bo jezeli urodzony w Polsce to jest Polakiem i nie wazne jaki ma kolor skory.....moze prezentowac swoja Ojczyzne.....albo?

I nie ma sie co dziwic, ze nie przeszli dalej, bo ktorz na nich by glosowal.

Wiadomo, ze Grecy pojda za Turkami itd; takie ogolne poparcie...a my? mozemy jak zawsze liczyc tylko na siebie.

Katastrofa byl tez wystep DJ Bobo, az mnie wykrecilo jak slyszalam jego spiew.

Grand - Pią Maj 11, 2007 15:13

Szamanka napisał/a:
Wiadomo, ze Grecy pojda za Turkami

A ja myślałem, że oni siebie nienawidzą nawzajem.

Szamanka - Pią Maj 11, 2007 15:16

Moze i tam patrza na siebie wilkiem, ale jak co do czego przyjdzie, jeden na drugiego moze liczyc....i tu jak widac bylo podobnie, bo wystep Turkow ogolne badziewie...brrrr
madziar - Pią Maj 11, 2007 15:55

Poziom jak zwykle tragiczny, paru wykonawców zasługuje na szczyptę uwagi.
Węgry, bo piosenka była na przekrój konwencji Eurowizji, dobry blues;
Białoruś, bo przemyslana chorografia i facet miał głos, chociaż brakło go trochę na końcu;
Gruzja - po prostu fajnie;
Austria - ale bez gości przebranych za czerwone kury ( co to za czasy że faceci chcą wygląda jak kobiety z kabaretów);
Chorwacja, bo gośc ma fajny głos, tylko tą kobietę bym wycięła z wokalów.

Poza tym inne kraje popierają się wzajemnie jak już wspominaliście, a my skłóceni jesteśmy juz chyba ze wszystkimi, więc nas nikt nie popiera.

Piotrulek - Pią Maj 11, 2007 17:03

trunks napisał/a:
Eurowizja to konkurs "narodowy", wiec powinni wystepować przedstawiciele danego narodu



oj,trunks,czyżby rasizm przez ciebie przemawiał ;) ;) ;) ? ? ? ? a z drugiej strony jeśli Polske reprezentuje czarny (kompletnie po polsku nie potrafi mówić) i ukrainka(urodziwa nie powiem) to nie ma szans na awans do półfinału... :dobani: :/ :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

Zafira - Pią Maj 11, 2007 17:34

Piotrulek napisał/a:
i ukrainka

ktora nawiasem mowiac swoim wygladem i ubiorem oraz zachowaniem na scenie potwierdza polski stereotyp na temat ukrainek :zdziwko:

trunks - Pią Maj 11, 2007 18:03

Zafira napisał/a:
ktora nawiasem mowiac swoim wygladem i ubiorem oraz zachowaniem na scenie potwierdza polski stereotyp na temat ukrainek

hmm ale co masz na myśli. Ta Ukrainka mieszka od kilkunastu lat w Polsce i po wymowie nie idzie odróżnić, ze nie jest Polką. Pozatym głos nie ma zły i jest ładna :)
Ale murzyn to co innego - juz na 1-szy rzut oka żaden z niego Polak :P.

Piotrulek - Pią Maj 11, 2007 18:06

trunks napisał/a:
Ta Ukrainka mieszka od kilkunastu lat w Polsce i po wymowie nie idzie odróżnić, ze nie jest Polką


nie no przestań,ppplllliiiissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss,skoro ona mowi porzadnie po polsku,jako facetowi nie dziwie sie ,ze jestes nia zauroczony,bo faktycznie jest ciekawa,ale z ta wymowa nie przesadzaj... :D :D

Zafira - Pią Maj 11, 2007 18:25

trunks napisał/a:
hmm ale co masz na myśli.

to, ze u nas panuje opinia ze Ukrainki to prostytutki. estetyka w jakiej prezentuje się ta mała zbytnio od tej opini nie odbiega.

na Onecie ladnie podsumowali ich wystep:

The Jet Set najzwyczajniej na świecie mieli pecha - tuż po nich na scenę weszła reprezentantka Serbii, by uzmysłowić milionom telewidzów, czym różni się śpiewanie piosenek, od pokazu bielizny erotycznej...

madziar - Pią Maj 11, 2007 18:25

No pewnie, może jeszcze ukrzyżowac ich za to, że ktoś ich wybrał i utwierdził w tym, że mają świetną piosenkę. Co wy wygadujecie? Przecież ktoś ich wybrał i komuś podobało się. Tu chyba klub Młodzieży Wszechpolskiej się tworzy. Rasistom dziękujemy :cisza:
katarzyna35k-ce - Pią Maj 11, 2007 18:31

madziar napisał/a:
Przecież ktoś ich wybrał i komuś podobało się


a moze ktos niezle zapłacił za to zeby wystąpili? władowali w nich niezła kase zeby im reklame zrobic i tak nic to nie pomogło.

Zafira - Pią Maj 11, 2007 18:37

madziar napisał/a:
ktoś ich wybrał

ciekawe kto taki? myslisz, ze to jest naprawde wynik opini publicznej? show biznes to wielka kasa i wielkie przekręty :/

rasizm nie ma nic wspolnego z tym ze komus moze sie nie podobac, ze reprezentantem polski w konkursie europejskim jest anglojęzyczny murzyn oraz rozerotyzowana ukrainka :/

madziar - Pią Maj 11, 2007 18:41

co roku jest to samo, zadna piosenka nasza nie podoba sie. Puszczaliśmy Piaska, Mietka Szcześniaka, Anie Jopek, i co? Raz tylko udało się zainteresowac piosenką polską, gdy wytąpiła Edyta Górniak, ale to naprawdę była dobra piosenka. A która niby propozycja polska była dobra w eliminacjach w tym roku? Po prostu nie mieliśmy żadnej dobrej propozycji i tyle.
katarzyna35k-ce - Pią Maj 11, 2007 18:48

madziar napisał/a:
nie mieliśmy żadnej dobrej propozycji i tyle

pozycji jak pozycji ale dobrego głosu widac tez brakowało. Edyta ma wspaniały głos i duza skale głosowa....

Zafira - Pią Maj 11, 2007 18:57

madziar napisał/a:
wytąpiła Edyta Górniak, ale to naprawdę była dobra piosenka

no wlasnie, dobra piosenka... a ten caly Jet Set wystapil z piosenka ktorej nie da sie odroznic od tysiecy takich samych łatwiutkich pioseneczek jakie leca przez caly dzien na mtv. wcale sie nie dziwie, ze nie przeszli. jesli nie umie sie zaspiewac dobrze to mozna sie chociaz pokusic o oryginalnosc jak nieszczesny zwyciesca ostatniej eurowizji - tez tandeta ale inaczej podana i dlatego ludziom wpada w oko. swoja droga to naprawde smutne.

madziar - Pią Maj 11, 2007 19:06

Eurowizja zawsze była takim konkursem piosenki z A klasy, tylko czasem pojawiały się fajne piosenki. A nawiązując do rozmów o tym, że obywatele innych państw reprezentują kraje, to był taki epizod Celine Dion, że zaśpiewała dla Francji i wygrała.
Zafira - Pią Maj 11, 2007 20:07

madziar napisał/a:
to był taki epizod Celine Dion, że zaśpiewała dla Francji i wygrała

jako kanadyjka przynajmniej mowi po francusku.

glewitz - Pią Maj 11, 2007 21:35

przy okazji: Celine Dion nie śpiewała dla Francji, a dla Szwajcarii
trunks - Pią Maj 11, 2007 22:30

Zafira napisał/a:
to, ze u nas panuje opinia ze Ukrainki to prostytutki. estetyka w jakiej prezentuje się ta mała zbytnio od tej opini nie odbiega

moze i w takiej esteyce wystepowala, ale nie mialem przy tym skojarzenia ukrainka=prostytutka....ale jest ładna trza przyznac...

Zafira - Sob Maj 12, 2007 07:19

trunks napisał/a:
moze i w takiej esteyce wystepowala, ale nie mialem przy tym skojarzenia ukrainka=prostytutka....ale jest ładna trza przyznac...

niestety ja mam tylko takie skojarzenie jak na nia patrze. a czy ladna to tez kwestia gustu - mi blondynki w ogole sie nie podobaja (no moze jeden, dwa wyjatki by sie znalazly) :)

fekete - Sob Maj 12, 2007 08:07

Kiedyś już to przerabialiśmy: jak dobre, to tylko z importu, polskie - bee... Czyżby było tak źle z polską muzyką, że nawet reprezentantów Polski do konkursu piosenki eurowizji trzeba importować ? :kwasny:
trunks - Sob Maj 12, 2007 10:32

po prostu na polskie eliminacje dopuszczane sa niewlasciwe zespoly i nie ma z czego wybierac
Piotrulek - Sob Maj 12, 2007 11:13

trunks napisał/a:
po prostu na polskie eliminacje dopuszczane sa niewlasciwe zespoly i nie ma z czego wybierac




moze i te zespoły sa wlaściwe,ale ich repertuar jest daremny,mam takie wrażenie,ze ludzie od show biznesu robia wszystko,aby polska reprezentacja nigdy nie wygrała...

Grabarz - Sob Maj 12, 2007 12:14

Jak dla mnie najlepsza była Słowenia :super:

A co do "naszej" reprezentacji... no tak samo bym się cieszył z ich zwycięstwa jak z wygranej Fina w skokach narciarskich pod naszymi barwami...pewnie dobre zespoły czy wykonawcy nie chcą brać udziału w tym cyrku, bo ich umiejętności wcale nie odbijają się na wyniku :/ Wiadomo o tych głosowaniach bardziej politycznych niż muzycznych

fekete - Sob Maj 12, 2007 12:27

Grabarz napisał/a:
no tak samo bym się cieszył z ich zwycięstwa jak z wygranej Fina w skokach narciarskich pod naszymi barwami
dobre :rotfl:
Grabarz napisał/a:
pewnie dobre zespoły czy wykonawcy nie chcą brać udziału w tym cyrku, bo ich umiejętności wcale nie odbijają się na wyniku
chyba tak :( .
Szamanka - Nie Maj 13, 2007 20:02

No i mamy zwyciezcow....Serbia dostala najwieksza ilosc glosow...i az mi ulzylo, bo to co tam zobaczylam.... :przestraszony: np Ukrainy.....taki " szol" to oni se moga robic na dzien " Gagarina " ( czytaj kosmonauty)...na Rosje tez bym przymknelo oko.....glosowalam na Moldawie, ale jak widac " kolo wspolnej adoracji" istnieje na calej kuli ziemskiej

Miejmy nadzieje, ze nastepny rok bedzie szczesliwszy dla Polakow

madziar - Nie Maj 13, 2007 21:53

całe szczęście zasnęłam na finale :hyhy:
kobi - Nie Maj 13, 2007 23:24

madziar napisał/a:
całe szczęście zasnęłam na finale

Hahaha :rotfl: Dzięki czemu oszczędziłaś sobie stresu? A może szkoda bo to w sumie kupa śmiechu, można się zakładać kto za kim będzie głosował ;) Chociaż to akurat jest proste do przewidzenia ;)

Całe szczęście, że tego nie oglądałem ;) To już 3. festiwal, który sobie odpuściłem i jakoś za nim nie tęsknię ;)

Szamanka - Wto Lut 19, 2008 19:54

Wiadomo juz kto nas bedzie reprezentowal w tym roku w maju w Belgradzie?
MajkeL - Sro Lut 20, 2008 00:24

Prawdopodobnie będzie poświęcony jeden dzień w weekend (wieczorem) na zaprezentowanie zespołów i znów będzie można wybierać sms'em reprezentanta :zdegustowany:
kisia - Sro Lut 20, 2008 01:01

a wiadomo cos o kandydatach ?
Dorothea - Sro Lut 20, 2008 12:19

Najwiecej sie mowi o Nataszy Urbanskiej
Aessa - Sro Lut 20, 2008 14:08

Dorothea napisał/a:
Najwiecej sie mowi o Nataszy Urbanskiej


To cudownie, ona fantastycznie śpiewa, i mimo, że wiele osób jej nie lubi (najczęściej za to, że biorąc udział w Jak Oni Śpiewają brała wcześniej lekcje śpiewania), ja ją cenie za to, że w oryginalny sposób podchodzi do wykonania każdej piosenki i trzymam za nią kciuki. :)

trunks - Czw Lut 21, 2008 07:20

Natasza to niezla laska tylko zarozumiała hehe
katarzyna35k-ce - Czw Lut 21, 2008 08:37

wazne zeby umiała spiewac i suie zaprezentowac a to czy jest zarozumiała czy grała nie fair to juz nie ma znaczenia . Niech w koncu na tej Eurowizji ktos zabłysnie z PL .
Dorothea - Czw Lut 21, 2008 08:52

byc moze bedzie spiewała Isis Gee jak ją wybiorą telewidzowie, tylko niech mi ktos powie jaka z niej polka
Aessa - Czw Lut 21, 2008 09:25

trunks napisał/a:
Natasza to niezla laska tylko zarozumiała hehe


Polemizowałabym. ;)

katarzyna35k-ce napisał/a:
wazne zeby umiała spiewac i suie zaprezentowac a to czy jest zarozumiała czy grała nie fair to juz nie ma znaczenia . Niech w koncu na tej Eurowizji ktos zabłysnie z PL .


Dokładnie też tak myślę. Uważam, że ma potencjał, którego od dawna nikt z polskich reprezentantów na Eurowizji nie pokazał, a co za tym idzie - ma szanse wskoczyć na wysokie miejsce. :)

Dorothea napisał/a:
byc moze bedzie spiewała Isis Gee


Cholera, ja nawet nie wiem kto to jest. :zdziwko:

Dorothea - Czw Lut 21, 2008 09:30

Aessa napisał/a:
Cholera, ja nawet nie wiem kto to jest.


taka jedna Pani , ostatnio tanczyla nawet w Tancu z gwiazdami, tak blondynka

trunks - Czw Lut 21, 2008 11:25

Aessa napisał/a:
Polemizowałabym

ze co ze nie taka ładna ? :P

kisia - Czw Lut 21, 2008 14:44

Dorothea napisał/a:
niech mi ktos powie jaka z niej polka
ponoć ma jakies polskie korzenie, no i po polsku umieć troche mówić ;)
Fajnie by było jakby Natasza Urbańska reprezentowała Polskę :)

Dorothea - Czw Lut 21, 2008 14:47

A ja powiem ,ze jest mi wszystko jedno........
Basia K - Sob Lut 23, 2008 08:49

Dzisiaj w TVP 1 jest krajowy finał Eurowizji.
ziutek997 - Sob Lut 23, 2008 11:35

Dla mnie cała ta impreza niewiele sobą reprezentuje. Pojawia się tam mało dobrej muzyki i wogóle wszytko to nie ma większego sensu. Większy rozgłos niż jest to warte.
Aessa - Sob Lut 23, 2008 21:56

Ale chała. :/ Poziom tego konkursu w tym roku sięgnął dna. Ja wiem, ja nie zaśpiewałabym lepiej od nich, ale to w końcu mieli być wykonawcy, którzy swoją piosenką podbiją Europę. Nie dość, że nie podobał mi się fakt, że połowa zespołów z Polską nic wspólnego nie ma, to jeszcze żadna piosenka jakoś specjalnie mnie nie poruszyła. Miło słuchało się Isis i Izy Kopeć (tej, która jest śpiewaczką operową). Liczyłam na coś więcej w wykonaniu Nataszy, ale zdecydowanie jej nie poszło. Wydaje mi się, że wygra Isis, zaśpiewała nieźle, ale nie mogę się pogodzić z faktem, że Polskę będzie reprezentował ktoś, kto pół słowa w naszym języku powiedzieć nie potrafi. Fajnie było, jak można było śpiewać piosenki tylko w ojczystym języku, teraz większość zespołów śpiewa po angielsku a w dodatku najczęściej również nie pochodzą z kraju, który reprezentują. Dla mnie konkurs Eurowizji powinien się nazywać zwykłym konkursem piosenki, bo idea tego przedsięwzięcia zanika w momencie, kiedy dana piosenka nie ma nic wspólnego z krajem, z którego jest śpiewana. Takie zwykłe wypromowywanie się. :zdegustowany:
trunks - Sob Lut 23, 2008 22:12

P O R A Ż K A :P
Harcerka - Sob Lut 23, 2008 22:14

z tego calego motlochu:) tez wybralabym Isis:)))
wbrew pozorom to chyba jedyna gustowna muzycznie piosenka:)

Szamanka - Sob Lut 23, 2008 22:20

Ciekawe jaka bedzie reszta, ale my chyba na cos wiecej liczyc nie mozemy-a szkoda
Dorothea - Nie Lut 24, 2008 01:39

wiec juz wiadomo kto wygrał, kto pojedzie??????
kisia - Nie Lut 24, 2008 02:39

Aessa napisał/a:
nie mogę się pogodzić z faktem, że Polskę będzie reprezentował ktoś, kto pół słowa w naszym języku powiedzieć nie potraf
nie oglądałś tańca z gwiazdami ? cos tam powiedzieć już umie ;)
Aessa - Nie Lut 24, 2008 03:06

Dorothea wygrała Isis. Nie mogę napisać, że brzydko zaśpiewała, ale jestem ogólnie zawiedziona poziomem wszystkich występów.
Piotrulek - Nie Lut 24, 2008 10:11

Aessa napisał/a:
Poziom tego konkursu w tym roku sięgnął dna



Odnosze wrażenie ,ze Polska wysyla na Eurowizje takich cieniasów,aby na 100% nie wygrali,gdyż w następnym roku trza by koncert zorganizować w Polsce i co wtedy??

Basia K - Nie Lut 24, 2008 10:14

Piotrulek napisał/a:
Odnosze wrażenie ,ze Polska wysyla na Eurowizje takich cieniasów,aby na 100% nie wygrali,gdyż w następnym roku trza by koncert zorganizować w Polsce i co wtedy??
:rotfl:
Ja dokładnie tak samo myślę.

Arex30 - Sob Mar 15, 2008 18:13

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=vaU5sbvH0pM&e]Murowany kandydat do zwycięstwa.....

BTW wyszukiwarka nie działa ....... Admin co jest grane.....

trunks - Sob Maj 24, 2008 23:20

No i kacapy wygrały :P. Za rok widzimy sie w Moskwie.....a najlepsze piosenki w tym konkursie wg mnie to serbska, bośniacka, albańska, armeńska....
A Ruscy wynajeli Timbalanda nawet....

kisia - Nie Maj 25, 2008 01:05

yyyy, a to już jest po ? :niepewny:
MajkeL - Nie Maj 25, 2008 09:09

kisia napisał/a:
a to już jest po

Tak....

Oto pierwsza piątka:
1. Dima Bilan - "Believe" (Rosja)
2. Ani Lorak - "Shady Lady" (Ukraina)
3. Kalomira - "Secret Combination" (Grecja)
4. Sirusho - "Qele, Qele" (Armenia)
5. Maria - "Hold On Be Strong" (Norwegia)
.
.
.
23. (ostatnie) :kwasny: Isis Gee - "For Life"

Prawde powiedziawszy to tylko dzięki naszej poloni dostaliśmy jedyne punkty
(Wielka Brytanie - 4, Irlandia -10) = 14

Harcerka - Nie Maj 25, 2008 12:52

ale w porowaniu do niektorych innych piosenek typu Borat czy inne Britney:) to nasza naprawde nie byla najgorsza...
komentator mial racje ze panstwa oscienne glosowaly na siebie))
a my jakos nie zalapalismy sie na zadne glosy:)

kisia - Nie Maj 25, 2008 13:37

Harcerka napisał/a:
panstwa oscienne glosowaly na siebie
tak chyba jest zawsze, mniej więcej wiadomo kto na kogo będzie głosować
Harcerka - Nie Maj 25, 2008 13:39

no to wyglada to tak jakbysmy mieszkali na wyspie;) bo nasze oscienne trzymaja sie od nas z daleka;)))
Monique - Nie Maj 25, 2008 15:12

Mi bardzo podobala sie piosenka z Grecji.. naprawde bardzo fajna rytmiczna muzyczka..
Brak slow co do naszego miejsca..

katarzyna35k-ce - Nie Maj 25, 2008 15:14

brawo Polska! My jak zwykle najlepsza zajelismy pozycje , teraz tylko zajmiemy podobna w pilce noznej i bedzie git! :rotfl:
trunks - Nie Maj 25, 2008 15:25

"jak obrócisz tabele to Polacy na czele" haha
Szamanka - Nie Maj 25, 2008 15:55

No i ten wynajem bardzo im sie oplacil.


Ogolnie kolejny raz eurowizja to katastrofa dla Polakow, choc pocieszym sie Niemcom tez nie lepiej poszlo :D

kisia - Czw Maj 15, 2014 11:51

I kolejna za nami.
W odróżnieniu od poprzednich lat mam wrażenie,że w tym roku kraje reprezentowały wyższy poziom, niż zazwyczaj. Wygrał/a Pan/Pani Muszelka Kiełbasa, wedle mnie tylko dlatego,że miał/a kontrowersyjny wygląd bo utwór i wykonanie nie było niczym wyróżniającym się.

kropka75 - Czw Maj 15, 2014 12:13

Za to wszyscy o tym teraz mówią, więc sukces. :D
kisia - Czw Maj 15, 2014 12:39

no tak nie ważne co się mówi, ważne że się mówi. Może na przyszłą Eurowizję nauczymy psa chodzić na dwóch nogach, śpiewać i mówić, będzie udawał że jest człowiekiem :rotfl:
tier - Czw Maj 15, 2014 12:40

Od muzyki ważniejsza jest WIZJA, jak widać, bo słuchać się nie da. :P
kisia - Czw Maj 15, 2014 12:43

Nie, no w tym roku przyjemnie sie słuchało bo bardzo fajne wykonania były :)
sebek - Pią Maj 16, 2014 21:54

Mogliśmy wystawić pana grodzką. Jedynego polityka z jajami w tym kraju. Wygrana byłaby nasza :rotfl:
kropka75 - Sro Maj 21, 2014 06:52

tier napisał/a:
Od muzyki ważniejsza jest WIZJA, jak widać, bo słuchać się nie da. :P


A patrzeć się dało? :D

kisia - Sro Maj 21, 2014 10:33

kropka75 napisał/a:
tier napisał/a:
Od muzyki ważniejsza jest WIZJA, jak widać, bo słuchać się nie da. :P


A patrzeć się dało? :D

hehe moze tier lubi babki z brodą :D.

tier - Sro Maj 21, 2014 12:01

kisia napisał/a:
kropka75 napisał/a:
tier napisał/a:
Od muzyki ważniejsza jest WIZJA, jak widać, bo słuchać się nie da. :P


A patrzeć się dało? :D

hehe moze tier lubi babki z brodą :D.

No ale nie na twarzy!

;)
Lubię babki normalne, takie, jakie je Pan Bóg stworzył, :super: że użyję sobie tego klasyka.

Użyłem słowa wizja jako powiedzmy synonimu PR-u (w nawiązaniu oczywiście do nazwy festiwalu).

Jakiś czas temu wygrała jakaś grupa metalowa, która przebiła się nie tyle muzyką, co niby-nietoperzowo-smoczymi strojami.

Mój ulubiony malarz, Piotr Naliwajko mawiał, że dobry obraz jest jak pięścią w twarz. Podobnie z festiwalem typu eurowizja - sprzedaje się to, zo wyraziste.

kisia - Sro Maj 21, 2014 12:22

ten zespół chyba nazywał się Lordi?
tier - Sro Maj 21, 2014 15:11

kisia napisał/a:
ten zespół chyba nazywał się Lordi?

Chyba na pewno. Dzięki!
:padam:

kropka75 - Wto Maj 27, 2014 09:23

tier napisał/a:

Mój ulubiony malarz, Piotr Naliwajko mawiał, że dobry obraz jest jak pięścią w twarz. Podobnie z festiwalem typu eurowizja - sprzedaje się to, zo wyraziste.


hmmm ładne :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group