dupiate forum

Lokale - sal(k)a na 18

szyja - Wto Cze 03, 2008 21:09
Temat postu: sal(k)a na 18
Witam ;) wprawdzie mam jeszcze kilka miesiecy do 18. urodzin, jednak juz chcę się zorientować jeśli chodzi o salę. Nie chcę robić imprezy w klubie, ale w salce, którą można wynająć na noc, niekoniecznie warunki ***, ale WC, jakies zaplecze kuchenne i wazne, zeby nie byla to sala zaraz obok blokow mieszkalnych czy domów, bo jednak jest to chałaśliwa impreza :)
Np bylam na 18-tce w salce należącej do ogródków działkowych i to, czego szukam, mogłoby być czymś podobnym. Czy ktoś z was wie moze o istnieniu czegoś podobnego w Gliwicach lub najbliższej okolicy?

trunks - Wto Cze 03, 2008 22:25

jest remiza na Szałszy tam takie imprezy niektórzy urządzają...
Basia K - Sro Cze 04, 2008 09:35

Praktycznie przy każdych ogródkach działkowych jest taka sala.
Poszukaj gdzieś w swojej okolicy,na pewno coś znajdziesz.Bezsensem jest,żeby Ci proponowac działki np. w Sośnicy,bo to "trochę" za daleko....

szyja - Sro Cze 04, 2008 16:41

niekoniecznie musi być gdzieś blisko mojego domu ;D ale w Sośnicy to chyba trochę bym się bała ;p
trunks - Sro Cze 04, 2008 21:11

...i słusznie :P
Reb - Sob Cze 07, 2008 07:40

Ja proponuje salke na Trynku, Nie za duża, nie za mała.. wręcz idealna na 18stke. Sala jest na Zubrzyckiego ( w pawilonie ) na 1 piętrze :)..

Basia K, Owszem.. Ale nie każdy sie godzi na 18stki z udziałem młodzierzy, potem sie słucha o zbitych szybach ze szklarni albo pogiętych płotów..

dmx - Nie Sty 24, 2010 20:39
Temat postu: Gdzie zrobić osiemnastkę?
Witam
Czy polecacie jakiś lokal w Gliwicach (klub, pub, salka) gdzie mogę zorganizować imprezę osiemnastkową? Impreza na około 80 osób, czy wiecie gdzie mogę to zrobić, gdzie ktoś robił i poleca, cokolwiek. Mam na myśli klub, salkę czy jakiś pub, z góry dziękuję za propozycje.

pozdrawiam

jarpur - Sro Sty 27, 2010 11:20
Temat postu: Football Pub
Bardzo tanie (zamknięte) osiemnastki organizuje Football Pub, ul. Zabrska, blisko centrum. W lokalu są piłkarzyki, lotki, 2 telewizory, możliwy catering. Strona www to h t t p;//pub-gliwice.blogspot, c o m]pub-gliwice.blogspot, c o m
fazi - Sro Lis 03, 2010 15:09

Witam, szukam lokalu na 18stke ktoś coś poleca? jak ktos zna jakis fajny prosze podesłać linki bede wdzieczny :)
Kuba96 - Sro Sty 01, 2014 19:33

Witam, szukam lokalu na 18stkę ktoś coś poleca? budżet koło 1000-2000 zł dla około 40-60 osób
Mazi - Czw Mar 13, 2014 19:31

Ja również szukam sali na 18-stkę :) Robię z kolegą i planujemy około 35 osób. budżet mamy dość wysoki ale znajomi dojeżdżają z najdziwniejszych okolic. Zależy mi na sprawdzonych salach, jeśli ktoś ma to od razu jakiś kontakt e-mail lub nr telefonu. Odp proszę na e-mail
marzena.kotwas96@vp, p l

Z góry dziękuję :)

Hohn3r - Pon Wrz 08, 2014 14:11
Temat postu: 18-naste Urodziny
Witam planuję wyprawić 18nastke termin to około 27 września 2014
Chodzi tutaj przede wszystkim o to aby można było przynosić własny alkohol,jedzenie.
Może być to zwykła salka nie żadna restauracja planuję około 15-25 ludzi
pieniądze jakie zamierzam przeznaczyć to 600zł

Najważniejsze to lokalizacja muszą być Gliwice najlepiej okolice Śródmieścia

To jest bardzo pilne proszę o jak najszybsze informację
Z góry dziękuję.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group