dupiate forum

Lokale - W jakim klubie uczcić koniec liceum ;)?

tenner - Czw Kwi 24, 2008 20:12
Temat postu: W jakim klubie uczcić koniec liceum ;)?
Jutro niestety kończy się piękny etap życia jakim jest liceum. Chciałbym z klasą wybrać sie do jakiegoś klubu/dyskoteki w Gliwicach. Ludzie z klasy słuchają różnych gatnków muzyki, dlatego szukam klubu, który dogodziłby może nie wszystkim, ale większości :] (klasa to ponad 30 osób).
Aessa - Czw Kwi 24, 2008 20:33

tenner niestety musisz się liczyć również z tym, iż jutro nie tylko Twoja klasa ma zakończenie szkoły, ale również inne klasy w innych szkołach, więc we wszystkich lokalach może być problem z miejscem, więc myślę, iż możecie stanąć przed faktem, że nie będziecie mogli przebierać w pubach a trzeba będzie się dopasować do dyskoteki, w której będzie miejsce dla Was. Radzę Ci wybrać jeszcze dzisiaj cokolwiek i zapytać czy jest jakakolwiek szansa zarezerwowania czegoś na jutro (może ktoś w ostatniej chwili zrezygnował ze swojej rezerwacji). :-)
kisia - Czw Kwi 24, 2008 20:46

w 30 osób na jutro to jedynie pod chmurką, ale spytaj może w Revolution na kłodnickiej
trunks - Czw Kwi 24, 2008 22:09

Revolution lub Babilon - tam nie ma zwykle tłoku...
Albo do parku idźcie po prostu, przeciez ma byc fajna pogoda, napewno bedzie przyjemniej i taniej niz w tym dymie...
Park Chrobrego jest na uboczu albo stadion XX lecia, ewentualnie park przy chorzowskiej, ale to troche dalej od centrum....
Udanej imprezy i powodzenia na maturach ;)

Agacisko ;-) - Sob Kwi 26, 2008 09:07

Z tego co wiem to revo zostało tymczasowo zamknięte ;]
Morqana - Sob Kwi 26, 2008 13:14

Jakoś mnie to nie dziwi :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group