dupiate forum

Lokale - Lokal na romantyczny wieczór

pattg - Czw Kwi 17, 2008 09:51
Temat postu: Lokal na romantyczny wieczór
Witam wszystkich!

Zawracam się z prośbą do Was o pomoc w znalezieniu jakiegoś romantycznego lokalu na randkę... Niestety nie jestem z Gliwic i praktycznie niewiele znam lokali, no a chce zrobić niespodziankę mojej kobiecie :)

Ps. Tylko taka prośba, żeby ceny były w miarę normalne (tak myślę żeby w 100 się zmieścić) ;p

Ps2. Nie mam jakiegoś konkretnego typu lokalu... Jeśli możecie dajcie propozycje... A coś już chyba wybiorę ;p

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
pattg

krzys - Czw Kwi 17, 2008 10:25

Sorrento !!! Ten lokal ma swój urok

Obok więzienia jest ten lokal, dawna pizzeria, ateraz ekskluzywna restauracja.

pattg - Czw Kwi 17, 2008 10:27

Hehe, dzięki za chęci... ale akurat tutaj już byliśmy ;p... (kiedyś znalazłem w internecie, ale teraz już mam problem z wyszukiwaniem...) ;/
Grabarz - Czw Kwi 17, 2008 10:33

A ja tak w sumie nietypowo. Fajnie jest w Agacie (tak tak, ten sklep meblowy) na Pszczyńskiej, ale tam najlepiej dostać się samochodem.
pattg - Czw Kwi 17, 2008 10:36

Grabarz napisał/a:
tak tak, ten sklep meblowy


Ale czegoś tu nie rozumiem... proponujesz wyprawę do sklepu meblowego? hehe...

krzys - Czw Kwi 17, 2008 10:37

:rotfl:

pattg, zrób kolację przy świecach i muzyce klasycznej (ale dobierz ładną muzykę) u siebie w domu :)

pattg - Czw Kwi 17, 2008 10:39

krzys napisał/a:
pattg, zrób kolację przy świecach i muzyce klasycznej (ale dobierz ładną muzykę) u siebie w domu :)


Właśnie nie wchodząc w szczegóły troszkę trudne do realizacji... Dlatego szukam czegoś na na mieście...

Troszkę sobie teraz poczytałem forum i doszedłem do wniosku, ze to nie musi być restauracja (nikt nie powiedział, że musi być kolacja ;p... może jakaś fajna kawiarnia... no coś w Gliwicach musi chyba być ;p) Czytałem tu na forum o jakieś Cynamon Cafe (czy jakoś tak... możecie się wypowiedzieć... bo nie umiem znaleźć żadnych fotek na necie ;/)...

Pozdrawiam

Grabarz - Czw Kwi 17, 2008 13:11

pattg napisał/a:
Ale czegoś tu nie rozumiem... proponujesz wyprawę do sklepu meblowego? hehe...


Aaaa no w sumie to zapomniałem dodać najważniejsze - tam na piętrze jest takie jakby cafe, ale bardzo fajnie zrobione. Mało ludzi, o ile w ogóle ktoś jest no i fajny klimat. Wystrój nowy :)
Nie wiem tylko jak z jedzeniem, bo byłem tam na kawie - polecam, dla mnie liczą się miejsca kameralne ;)

Agacisko ;-) - Czw Kwi 17, 2008 13:38

Cynamon to bardziej kawiarnia niż restauracja, więc kolacja odpada...
Monique - Czw Kwi 17, 2008 13:39

pattg, nie cynamon.. jakos mam po ostatnim pobycie tam nie mile wspomnienia.. moze nie jest to romantyczne miejsce.. ale ma swoj urok i mi sie dobrze kojarzy Babilon :D
pattg - Czw Kwi 17, 2008 14:43

Agacisko ;-) napisał/a:
Cynamon to bardziej kawiarnia niż restauracja, więc kolacja odpada...


Ja wiem... Ale nie ograniczam sie tylko do kolacji... Można sobie posiedzieć przy kawie itp... :)

Arex30 - Czw Kwi 17, 2008 15:14

Proponuje Gramofon .... tylko nie wiem jak z rezerwacyjm :(
krzys - Czw Kwi 17, 2008 16:10

Totu cafe nad promilem
Agacisko ;-) - Czw Kwi 17, 2008 16:49

Jak masz jak dojechać to ja proponuje chate polaka :ok:
Frycek - Czw Kwi 17, 2008 18:46

chata polaka - fajna,dobre jedzonko unikalny klimat
la vite - restauracja i desery
gazdowka :) klimat goralski
karmelek - rozne desery
trzy swiaty na sikorniku - jeszcze nie sprawdzone przez forumowiczow ale ze zdjec widac ze ciekawie jest

Grabarz - Pią Kwi 18, 2008 09:50

A mnie się wydaje, że zaczęliście wymieniać wszystkie knajpy po kolei.
Skoro ma być romantycznie, to nie może w tle grać denna muza, albo żeby siedziały podpite małolaty (przynamniej mnie taki obraz romantyzmu nie pasuje).
Jeszcze polecam kebab na ulicy krupniczej (zaraz przy rynku) - ładnie, dobre jedzenie, jest piwko i w ogóle spokój i cisza.

piastg-ce - Sob Kwi 19, 2008 15:32

Frycek napisał/a:
trzy swiaty na sikorniku - jeszcze nie sprawdzone przez forumowiczow ale ze zdjec widac ze ciekawie jest

Trzy Światy są na Trynku

kisia - Wto Kwi 22, 2008 23:17

W Kolonialnej jest takie fajne pomieszczonko z sofami, poduchami, można zasłonić się od reszty lokalu kotarą i nawet to ze pani kelnerka nie często przychodzi działa tu na plus bo nie wejdzie w nieodpowiednim momencie ( mówię tu TYLKO o np. buziaczku :P )

Secesja na ul. Grodowej

piastg-ce - Wto Kwi 22, 2008 23:30

hmm widzę, że koleżanka Kisia była tam i bardzo się jej spodobało to intymne miejsce;)
kisia - Wto Kwi 22, 2008 23:56

piastg-ce, niom, ale znam je za czasów innych właścicieli, kiedy można była sobie popalić szisze :D (teraz już nie można) ale fajne miejsce zostało :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group